Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie wierzę.

W bazarek w tym dziale tym bardziej...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeży nabytek - koszulowy Reef Tiger. Piękny kolor tarczy, którego nie mogę oddać na zdjęciach.

 

gallery_97447_3818_2232908.jpg

 

gallery_97447_3818_744766.jpg


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeży nabytek - koszulowy Reef Tiger. Piękny kolor tarczy, którego nie mogę oddać na zdjęciach.

 

 

 

 

Te Rafy Tygrysa są dość drogie, ile kosztował taki Seikorolex?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Rafy Tygrysa są dość drogie, ile kosztował taki Seikorolex?

Niecałą 100 USD. Dobra cena.


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarł dzisiaj taki przystojniak, więc postanowiłem podzielić się swoją radością z Wami... Mechanik pełny 17 kamienny jak pamiętam

post-78685-0-59591100-1553280360_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakiś link do niego mógłbyś podesłać?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to najnowszy Parnisek, Super jakość. Fotka jeszcze przed zmianą godziny i daty :D

post-67969-0-05316700-1554136184_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna faktura tarczy. Ale z proporcjami coś chyba pojechali. 


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza rzeczywiście ma w sobie coś. Proporcje mi pasują i dobrze leży na nadgarstku. A to kawał żelastwa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Rafy Tygrysa są dość drogie, ile kosztował taki Seikorolex?

 

I pomyśleć, że ta falbanka na bezelu to tylko dla upamiętnienia faktu, że stare Rolki otwierały się od góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednego takie niebieskiego PD miałem i sprzedałem. Długo nie mogłem odżałować, dlatego znowu kupiłem - tym razem z czarną tarczą.
 

2019 04 06 11.10.50 1

 

 

 


A to najnowszy Parnisek, Super jakość. Fotka jeszcze przed zmianą godziny i daty :D

Śliczny. Jaki rozmiar?


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiński wynalazek pilot od Angie na mechanizmie Seiko NH39. Mam go tydzien, na dobe +/- 10s. Solidnie wykonany, pasek nieco sztywny, ale w razie czego się wymieni

post-108799-0-83477600-1554723729_thumb.jpg

Edytowane przez piwko7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez mi sie spodobał dla tego kupiłem, nie znając w ogole marki.

Tarcza 43 mm.

Model to ANGIE ST7204G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam pytanie odnośnie zakupu zegarka z ali w cenie ok 20$ ,kwarcowy przeglądałem forum, ale po dluższym czytaniu zrobił mi sie mix i sam już nie wiem co by się nadało w tej cenie oczywiście zdaje Sobie sprawę, że zegarek, który ma służyć to trzeba dać wiecej lecz nie posiadam takiego budżetu. Przeglądałem także oferty zegarków a także strony producentó, ale jak to na ali i u chińskich producentów wyskakuje okienko z zdjęciem zegarka, lecz o mechanizmie nic :( a na mine nie chciał bym się nadziać z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj używanego seiko, lorusa, pulsara albo timexa na allegro albo olx w swoim mieście... daj sobie spokój z tym shitem. Ubogich ludzi nie stać na marnotrawstwo.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj używanego seiko, lorusa, pulsara albo timexa na allegro albo olx w swoim mieście... daj sobie spokój z tym shitem. Ubogich ludzi nie stać na marnotrawstwo.  

Dziękuje za odpowiedź

Na co mam zwracać uwagę przy zakupie używanego zegarka ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj używanego seiko, lorusa, pulsara albo timexa na allegro albo olx w swoim mieście... daj sobie spokój z tym shitem. Ubogich ludzi nie stać na marnotrawstwo.

Polecasz mu timexa z koperta z jakichś byle jakich stopów zamiast chińczyka z Miyota w stali? Spokojnie da się kupić taki zegarek na aliexpressie za 15 dolarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj używanego seiko, lorusa, pulsara albo timexa na allegro albo olx w swoim mieście... daj sobie spokój z tym shitem. Ubogich ludzi nie stać na marnotrawstwo.  

 

Bez przesady, także za 20USD da się znaleźć coś ciekawego. Na przykład "nurka" Tevize (stalowa koperta, bransolet o pełnych ogniwach) czy chrono Pagani Design (też stal, świetna bransoleta), klasyczny Starking (stal, japoński mechanizm, szafir) czy mający świetne recenzje Nakzen.

 

http://tinyurl.com/yycn7njs

http://tinyurl.com/y33ja5y8

http://tinyurl.com/y5n4vlch

http://tinyurl.com/y2f368gv

 

Za 100 zł na OLX znajdziesz co najwyżej dobrze przechodzone egzemplarze, chociaż jak masz szczęście to możesz trafić na coś ciekawego. Co kto lubi.


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecasz mu timexa z koperta z jakichś byle jakich stopów zamiast chińczyka z Miyota w stali? Spokojnie da się kupić taki zegarek na aliexpressie za 15 dolarów.

 

Jakby podlinkował konkretny zegar, to bym się do niego odniósł. Ale że ogólnie napisał o kwarcach za 20 baksow z ali, to wyraziłem swoje zdanie o nich. Ja bym tego kijem nie trącił, dla Ciebie może to być cymes.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, także za 20USD da się znaleźć coś ciekawego. Na przykład "nurka" Tevize (stalowa koperta, bransolet o pełnych ogniwach) czy chrono Pagani Design (też stal, świetna bransoleta), klasyczny Starking (stal, japoński mechanizm, szafir) czy mający świetne recenzje Nakzen.

 

http://tinyurl.com/yycn7njs

http://tinyurl.com/y33ja5y8

http://tinyurl.com/y5n4vlch

http://tinyurl.com/y2f368gv

 

Za 100 zł na OLX znajdziesz co najwyżej dobrze przechodzone egzemplarze, chociaż jak masz szczęście to możesz trafić na coś ciekawego. Co kto lubi.

 

Wyraziłem swoje zdanie, jakbym chciał dobrze spożytkować wolne 100 złotych, to bym ich nie wydał na "zegarek", a tym bardziej "nurka" z Ali. Zwłaszcza, że na paczkę się czeka, a w nowych realiach cena końcowa może wykroczyć sporo ponad założony budżet.

 

Dla zobrazowania kilka pierwszych z brzegu wyników wyszukiwania na znanym portalu dla kwoty od 60 do 100 złotych. A ofert jest od kopy... 

 

post-94542-0-98678200-1554823477_thumb.png


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za odpowiedź

Jeszcze poszukam zegarka jaki Sb wymarzyłem :P

Ale dzięki waszym odpowiedzią wiem czego unikać, a co można smiało brać i chodzi tu zarówno o chińskie zegarki, jak i użwki do 100zł :)

Pozdrawiam ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.