Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Vonziej napisał:

 

Ile Ciebie wyniósł? Szukam Mewki w dobrej cenie bo są promocje i liczę, że da się wyrwać poniżej 600 PLN (taka cena najniżej na aliexpress bez kodów jakiś)

 

Tutaj było 200 USD + VAT. Na Ali za ok. 150 USD nie będzie raczej wersji z tą tarczą. Pewnie tylko z gwiazdą. Do tego wykonanie też jest trochę inne. Wersje bez gwiazdy (chyba takie same jak moja) też się w ostatnich tygodniach pojawiły na Ali, ale po około 200 USD.

 

Poniżej po lewej wersja z Ali za 159 USD a po prawej taka jak moja. Oprócz gwiazdy zwróć uwagę na inne wskazówki na subtarczach (w oryginale i w mojej reedycji są dwie różne wskazówki, a w tej wersji dwie jednakowe), inne są indeksy godzinowe i inne wykonanie subtarcz (bez pierścieniowego wzoru). Nawet długa, czerwona wskazówka stopera jest nieco inna. W moim zegarku jest prosta i cienka jak włos z przeciwwagą - tak ja kiedyś w oryginale, w drugiej wersji nieco grubsza i zwężająca się. Wersja z good-stuffs jest moim zdaniem wykonana staranniej. Szczerze, to gdybym miał kupować jeszcze raz, to bez wahania dołożyłbym ponownie te 40 USD bo różnice widać wyraźnie. Mam ten zegarek na ręku i naprawdę widać, że jest wykonany bardzo starannie. Lepiej niż oczekiwałem przy zakupie.

Dobrej jakości zdjęcia mojej wersji możesz zobaczyć na https://www.hkedwatches.com/ tylko tam ta wersja jest już wyprzedana (ale pewnie wróci) a cena to 270 USD. Dostępne są za to inne wersje kolorystyczne.

 

obraz.png.58c19d1950ca7cb048637cce267348be.pngobraz.png.9ed44e3d3dafcbb5cfaafde82ae3206a.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Tutaj było 200 USD + VAT. Na Ali za ok. 150 USD nie będzie raczej wersji z tą tarczą. Pewnie tylko z gwiazdą. Do tego wykonanie też jest trochę inne. Wersje bez gwiazdy (chyba takie same jak moja) też się w ostatnich tygodniach pojawiły na Ali, ale po około 200 USD.

 

Poniżej po lewej wersja z Ali za 159 USD a po prawej taka jak moja. Oprócz gwiazdy zwróć uwagę na inne wskazówki na subtarczach (w oryginale i w mojej reedycji są dwie różne wskazówki, a w tej wersji dwie jednakowe), inne są indeksy godzinowe i inne wykonanie subtarcz (bez pierścieniowego wzoru). Nawet długa, czerwona wskazówka stopera jest nieco inna. W moim zegarku jest prosta i cienka jak włos z przeciwwagą - tak ja kiedyś w oryginale, w drugiej wersji nieco grubsza i zwężająca się. Wersja z good-stuffs jest moim zdaniem wykonana staranniej. Szczerze, to gdybym miał kupować jeszcze raz, to bez wahania dołożyłbym ponownie te 40 USD bo różnice widać wyraźnie. Mam ten zegarek na ręku i naprawdę widać, że jest wykonany bardzo starannie. Lepiej niż oczekiwałem przy zakupie.

Dobrej jakości zdjęcia mojej wersji możesz zobaczyć na https://www.hkedwatches.com/ tylko tam ta wersja jest już wyprzedana (ale pewnie wróci) a cena to 270 USD. Dostępne są za to inne wersje kolorystyczne.

 

 

 

Dzięki za odpowiedź. Porównanie znam, bo miałem już Mewki. Szukam, bo jakoś mam do niej ciągle uczucia, ale chce jak najtaniej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Vonziej napisał:

 

 Porównanie znam, bo miałem już Mewki.

 

To żem się rozpisał 🥴

Tak zwany kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

To żem się rozpisał 🥴

Tak zwany kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty 😁

A nieprawda.

 

Sam już od pewnego czasu myślę nad "zuanem" i bardzo mi się ten wykład/porównanie modeli spodobało


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie już mi raźniej. 😉

 

P.S. Można śmiało kupować. Warto.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Perpetuum Mobile napisał:

...

Tak zwany kawał dobrej, nikomu niepotrzebnej roboty 😁

Na bank nie jeden skorzysta.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, na razie Mewka poczeka, bo to zegarek bardziej na jesień (MZ), a aktualnie leci do mnie Pagani GMT. Dałem 300 PLN równo za Automat, GMT, Szafir, Ceramiczny bezel, bransę pełną i pełnymi endami. Myślę, że to może być coś, abstrahując już w ogóle od homarowania Rolexa. Chodzi o sam pakiet za 300 PLN 

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zakupiłem paganiego gmt w wersji Batman, za tą kasę musiałem spróbować . Ostatnio kupiłem paganiego YM i jestem pod wrażeniem wykonania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też patrzę na te oferty od Pagani Design i ciężko przejść obok nich obojętnie. Trochę mnie ciekawość zżera, co można dostać za 60-90 USD.

W większości marek, sama bransoleta jest droższa. Mnie osobiście coraz bardziej ciągnie, żeby przetestować homara Daytony od Paganiego, bo Suby to troche nie moja bajka.

 

  obraz.png.8eec46ae0867c0932aed9e9467aa0092.pngvs obraz.png.bbd2425b10e8850c83a8cd245fa40750.png

 

Z drugiej strony mam jakiś wewnętrzny opór, żeby nosić takiego homara klona. 😉

Ale pewnie w końcu się złamię.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taki nabytek homarowy:

 

Po pierwsze wielkie oczy zrobiłem na czas wysyłki:

tnmULEQ.jpg

 

Tak we wtorek rano wyszlo od nadawcy, dziś u mnie :shock: QXZwTm1.jpg 9Dw0Eoq.jpg 9Z1M2B9.jpg


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, revolta4 napisał:

Ile ma w uszach? Jak sumoka 20mm?

 

Nie chce być inaczej ;)

 

Jak na cene to jest miazga...poza oczywiscie wtórym designem to szafir z ar, ceramiczny bezel i takie szczegóły jak na zdjeciach poniżej...

20200617_183337.jpg

20200617_183348.jpg

20200617_183413.jpg

20200617_183544.jpg

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qbapiasek napisał:

 

Nie chce być inaczej ;)

 

Jak na cene to jest miazga...poza oczywiscie wtórym designem to szafir z ar, ceramiczny bezel i takie szczegóły jak na zdjeciach poniżej...

 

Też się przymierzam do Steeldive'a. Z jakiego sklepu dokonałeś zakupu? Czy był VAT? Mnie chodzi po głowie trochę tańszy model, ale jak na teraz bardziej pożądany: https://pl.aliexpress.com/item/4000585569410.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.700d2e0e0FCbFN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2020 o 19:15, Paulus57 napisał:

Też się przymierzam do Steeldive'a. Z jakiego sklepu dokonałeś zakupu? Czy był VAT? Mnie chodzi po głowie trochę tańszy model, ale jak na teraz bardziej pożądany: https://pl.aliexpress.com/item/4000585569410.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.700d2e0e0FCbFN

 

Kupilem tego w oficjalnym sklepie steedive na ali ;) juz kosztuje u nich 900pln. DHL doliczyl mi 29pln na podstawie deklaracji sprzedawcy ;)

 

Zamówiłem tez innego homara pam'a, radiomira od steeldiva (ale z innego sklepu) to od weekendu jeszcze nie wysyłany.

 

Ten czas wysylki tego sumiaka to cały czas powoduje u mnie zdziwienie... ;)

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, qbapiasek napisał:

 

Kupilem tego w oficjalnym sklepie steedive na ali, trafilem na jakiś chyba błąd cenowy bo kosztowal 520pln z wliczonym dhl ;) juz kosztuje u nich 900pln. DHL doliczyl mi 29pln na podstawie deklaracji sprzedawcy ;)

 

Zamówiłem tez innego homara pam'a, radiomira od steeldiva (ale z innego sklepu) to od weekendu jeszcze nie wysyłany.

 

Ten czas wysylki tego sumiaka to cały czas powoduje u mnie zdziwienie... ;)

 

Pewnie wysłane z europejskiego magazynu. Najczęściej z Hiszpanii i z Czech.

Część firm na Ali już takowe ma, żeby uniknąć kontrowersji z opłatami celnymi i VAT'em w UE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

 

Pewnie wysłane z europejskiego magazynu. Najczęściej z Hiszpanii i z Czech.

Część firm na Ali już takowe ma, żeby uniknąć kontrowersji z opłatami celnymi i VAT'em w UE.

W moim poście masz screen z trackingu...wysłany z HK ;)

Ale wiem o magazynach w Europie, ostatnio nawet pagani do czeskiego rzucili...

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie strasznie korci ten sumok, ale trochę obawiam się grubości bo to raczej klocek😂. Mam takiego homara squale od SD i bardzo sobie chwalę

IMG_20200605_152548.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tofiks_th napisał:

Też mnie strasznie korci ten sumok, ale trochę obawiam się grubości bo to raczej klocek😂. Mam takiego homara squale od SD i bardzo sobie chwalę

 

Akurat grubosc to najmniejszy problem bo wcale nie jest klocek, ewentualnie l2l, ale uszy są tak zagięte ze lezy dobrze na małych ;) nadgarstkach...tak samo jak pierwowzór ;)


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, qbapiasek napisał:

W moim poście masz screen z trackingu...wysłany z HK ;)

Ale wiem o magazynach w Europie, ostatnio nawet pagani do czeskiego rzucili...

 

No to faktycznie przesyłka błyskawiczna 😲

Widać, że zegarek bardzo ładnie wykonany 👍

Gratuluję i niech się dobrze nosi.

Te chińskie zegarki - coraz bardziej zachęcające w kategorii jakość/cena 🤑

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z lumą. To błękitna bwg9? Na fotkach świetnie świeci, ale czy dość długo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się powstrzymać i musiałem się przekonać, czy za 50 USD można kupić coś sensownego (oprócz Casio).
Paczka już przyjechała. Błyskawicznie, bo z Czech. W weekend pościągam folie i zobaczę jak to jest mieć (prawie) Rolexa

Nie planuję rozwijać kolekcji w tym kierunku, ale musiałem przynajmniej spróbować.
Na razie tylko zerknąłem, ale jeżeli pominąć aspekt ordynarnego kopiowania cudzego wzornictwa, to cała reszta wygląda zupełnie solidnie.

6d6c5f13cd0cc39c7afd680cf202420b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał:

Nie mogłem się powstrzymać i musiałem się przekonać, czy za 50 USD można kupić coś sensownego (oprócz Casio).
Paczka już przyjechała. Błyskawicznie, bo z Czech. W weekend pościągam folie i zobaczę jak to jest mieć (prawie) Rolexa emoji6.png

Nie planuję rozwijać kolekcji w tym kierunku, ale musiałem przynajmniej spróbować.
Na razie tylko zerknąłem, ale jeżeli pominąć aspekt ordynarnego kopiowania cudzego wzornictwa, to cała reszta wygląda zupełnie solidnie.

 

 

Za 50 usd to kupię dla samego pudełka 🙂 - wyślij link gdzie można kupić 🙂 plisssss

U mnie dzisiaj moon Parnisa do kolejnej pasówki

 

.

IMG_9479.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.