Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję w tym wątku na forum głównym :P


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, yacajackowski napisał:

Zaryzykowałem i kupiłem, za 34 zł to zbrodnia:

 

c3fe1d97200c6a40med.png

Mogę prosić o linka? Coś nie mogę znaleźć na ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, też go oglądałem. Podświadomie ciągnie mnie ten panerajowy design, ale to zazwyczaj rozmiary kopert od 44 mm w górę. Niech się nosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są maryny w rozmiarze 42mm a nawet w 40mm.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy mają ten brzydki patent (trejd mark) przy koronce, nie?


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podobno 42mm, musze zmierzyć w wolnej chwili...chociaz juz mnie chinczyk wkurzył bo tester pokazuje mineralne szklo...a mial byc szafir...


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, qbapiasek napisał:

To jest podobno 42mm, musze zmierzyć w wolnej chwili...chociaz juz mnie chinczyk wkurzył bo tester pokazuje mineralne szklo...a mial byc szafir...

Możesz podać namiar, tak na wszelki wypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, qbapiasek napisał:

To jest podobno 42mm, musze zmierzyć w wolnej chwili...chociaz juz mnie chinczyk wkurzył bo tester pokazuje mineralne szklo...a mial byc szafir...

Z tego co pamiętam to w ofercie były dwie ceny, jedna opcja za 99 USD i tańsza, może tu tkwi haczyk z tym szkłem mineralnym, choć w opisie raczej nic na ten temat nie było. Droższy był opisywany jako Gustav Becker czy jakoś podobnie

 

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tofiks_th napisał:

Z tego co pamiętam to w ofercie były dwie ceny, jedna opcja za 99 USD i tańsza, może tu tkwi haczyk z tym szkłem mineralnym, choć w opisie raczej nic na ten temat nie było. Droższy był opisywany jako Gustav Becker czy jakoś podobnie

 

 

W tym sklepie co ja brałem opcje były dwie tj. w czarnym pvd lub właśnie ten co pokazałem, w opisie jak byk szkło szafirowe. Otworzyłem spór i alli od razu przyznał mi rację i otrzymałem 25% zwrotu za zegar.


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony szkoda tego szafiru, ale aliexpres zdecydowanie stoi za kupującym i to się chwali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może ja się pochwalę dwoma zakupami. Jeden to Cadisen. 

Tu link do źródła: https://pl.aliexpress.com/item/4000784742604.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.65835c0fD2jtgv 

Drugi nabytek to San Martin. 

Link do sklepu: https://pl.aliexpress.com/item/4000114782680.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.65835c0fD2jtgv 

oie_f06vXVoDPGkd.jpg

oie_svedURVm9w0P.jpg

oie_G86fbcQreZtZ.jpg

oie_fWuPMVbIIMm9.jpg

oie_4xYlKZSfef3U.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi z większym doświadczeniem. Czy bezel w tym San Martinie się obraca, bo przy próbie przesunięcia, ani drgnie a nie chcę nic robić na siłę.

9 minut temu, tofiks_th napisał:

Fajny kolor tego Martina, niech się noszą. 

Dzięki, choć na zdjęciu sklepu kolory były bardziej soczyste. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręć w lewo. Musi iść. Ewentualnie popuść śrubki mocujące protektor (tę puszkę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Thomas666 napisał:

Kręć w lewo. Musi iść. Ewentualnie popuść śrubki mocujące protektor (tę puszkę)

Dzięki. Ośmieliłeś mnie do energiczniejszego kręcenia i poszło. Swoją drogą stawia mocny opór. A te 3 "przyciski" z boku to ozdoba, czy coś służącego do obsługi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no to są właśnie te śrubki, mocujące protektor. Ja sobie wystrugałem taki z brązu, o większej grubości i wymieniłem. Teraz mam taki bimetal:

 

 

28936175248_2312f65d0b_3k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak wygląda San Martin bez tej zbroi?

to integralna część tego modelu?

W sklepie szukłem ale nie znalazłem zdjęcia "gołego " :)

Czy ktoś dysponuje takowym?

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Thomas666 napisał:

Nie, no to są właśnie te śrubki, mocujące protektor. Ja sobie wystrugałem taki z brązu, o większej grubości i wymieniłem. Teraz mam taki bimetal:

 

 

 

No cóż, ja takich talentów nie posiadam. Fajna robota i ciekawy wygląd. Plusik. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.08.2020 o 19:28, k4mi7 napisał:

Mogę prosić o linka? Coś nie mogę znaleźć na ali

Daj znać jak wyślą bo jakoś mi się nie wydaje. Sklep to na 95 procent oszustwo, tyle towaru i zero opini produktów za to mnóstwo negatywnych opini sklepu. Wiadomo, że kasę da radę odzyskać, ale po co mrozić nawet takie grosze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2020 o 20:39, Perpetuum Mobile napisał:

Nie wytrzymałem do soboty. Rozpakowałem i obfotografowałem. Całkiem sympatyczny zegarek. Jakość wykonania, masywność, bransoleta - na pewno nie ten poziom co na przykład również chiński Phoibos Proteus, ale cena też zupełnie nie taka.

W samym zegarku (na razie) nic się nie zacina nic nie odstaje. Nie ma żadnych wyraźnych słabości. Wszystko jest przyzwoite. Koronka dokręcana, pushery też. Bezel ceramiczny, wykonany bez zastrzeżeń. Jakość polerki na kopercie i szczotkowanie na bransolecie też OK. Szkiełko szafirowe.

Z minusów, to tak jak się można spodziewać - precyzja wykonania. To się ujawniło w przypadku bransolety. Niby pełne endlinki, kute zapięcie, wkręcane piny, ale niestety widać i czuć w użytkowaniu, że brakuje jakości i precyzji. Specyfikacja robi wrażenie, ale w użyciu ta bransoleta nie umywa się do pierwszej lepszej bransolety z tańszego Seiko albo Orienta. A mówiąc wprost i dosadnie - mojego egzemplarza praktycznie nie mogę otworzyć. Paluchy podrapałem i raz się udało. Drugi raz - właśnie walczę 😂. Coś trzeba będzie pewnie podgiąć itp... ale nie po to się kupuje nowy zegarek, żeby od początku coś doginać i kombinować. Do tego dość ostre krawędzie. Wygląda dobrze, ale nie funkcjonuje dobrze.

 

Podsumowując, jeżeli ktoś nie jest zegarkowym entuzjastą a potrzebuje po prostu w miarę ładnego zegarka do codziennego użytkowania i nie przejmuje się, że to copage Rolexa Daytony (bo nigdy nawet nie słyszał o Daytonie), to będzie pewnie z takiego zegarka zadowolony. Pod warunkiem że trafi mu się zdatna do użytku bransoleta 😤. W tej cenie chyba trudno o lepszą, podobną opcję, czyli o zegarek wskazówkowy, efektowny, błyszczący, z działającym chronografem i do tego z szafirowym szkłem. I mimo wszystko z mechanizmem Seiko. Dobrze, że mecha-kwarc, bo automatu w takiej cenie bym się bał.

Osobiście, nie sądzę, żeby go zbyt często używał, ale głód wiedzy zaspokoiłem i już wiem co to jest Pagani Design oraz jak to jest mieć tani, chiński zegarek ze świetną specyfikacją.

 

DSC01331_3000_2000.thumb.JPG.9dfb42daba27f29f1d9d2cb79a2b0138.JPG

 

DSC01336_3000_2000.thumb.JPG.ccc3ec92c200d4035e76187ac732008a.JPG

 

DSC01338_3000_2000.thumb.JPG.17c699ca0968ae733a3a45f24264bd3c.JPG

 

DSC01346_3000_2000.thumb.JPG.bcfdb4623c31ba14dc40ae246ca258c3.JPG

 

DSC01333_3000_2000.thumb.JPG.4d500c4cebc83c4578bcc89e67ef968a.JPG

 

DSC01288_3000_2000.thumb.JPG.2e8dd81bb6d1a98464748fbe6b826680.JPG

 

DSC01285_3000_2000.thumb.JPG.992b809ffb2b5ffee8eb9fe8d67fefe3.JPG

 

DSC01293_3000_2000.thumb.JPG.ea9fe5ce51e426acfb921666562028ee.JPG

 

DSC01269_1504_1000.thumb.JPG.078d93316bc18e8932ff00f31d8432be.JPG

 

DSC01268_1504_1000.thumb.JPG.c5462affa842b5f359edba72501da57e.JPG

 

 

 

 

 

Chciałbym kupić tego paganiengo ale z białą tarczą (choć ten w niebieskim  akcencie też ładny).

Czy to ma jakieś znaczenie od kogo kupię czy jest jakiś sprawdzony sprzedawca na ali?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, veed napisał:

Czy to ma jakieś znaczenie od kogo kupię czy jest jakiś sprawdzony sprzedawca na ali?

 

Na Ali jest oficjalny sklep Pagani Design i to jest najlepsze miejsce na zakup. Wysyłka jest możliwa z Czech (mój stamtąd przyjechał) więc przychodzi bardzo szybko. Za dwa dni będzie obniżka do 63 USD.

 

https://www.aliexpress.com/item/4000151386685.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.72c25a4egcoUTq&algo_pvid=059e1294-3dbb-4628-8848-212fa019ded3&algo_expid=059e1294-3dbb-4628-8848-212fa019ded3-0&btsid=0b0a01f815981088026357501ee98b&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z armii rekina. Dostaliście już jakieś tracking number do naszych toolwatchy? Znalazłem na necie filmik, ależ to kawał odważnika jest, choć na filmiku nieruchomy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jakiś numer jest ale niestety go nie znajduje więc obawiam się, że nie otrzymamy tego zegarka - tak jak jeden kolega tutaj pisał. Strata żadna bo 34 zł to nie majątek a i odzyskać  się to da bez problemu ale jednak fajny zegarek w genialnych pieniądzach by był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.