Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, yacajackowski napisał:

Niby jakiś numer jest ale niestety go nie znajduje więc obawiam się, że nie otrzymamy tego zegarka - tak jak jeden kolega tutaj pisał. Strata żadna bo 34 zł to nie majątek a i odzyskać  się to da bez problemu ale jednak fajny zegarek w genialnych pieniądzach by był.

Zbyt piękne by to było. Pożyjemy, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moich braci z Armii Rekina - o dziwo coś się ruszyło, ciekawe:

 

c97388d36e7d6670med.png

 

Jestem bardzo ciekawy czy faktycznie przyjdzie, będę na prawdę zszokowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, a już traciłem nadzieję. Ciekawe czy to co przyjdzie będzie przypominało militarnego rekina😉.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki update i niespodzianka:

 

dee37bfea5b343bbmed.jpg

 

Kolos, ciężka stał, w porównaniu do mojego Casio masakra. Fajnie że mam zwichnięty łokieć to mi nastawi :)

 

5210d5ba7784c37emed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sztosik ten odważnik. Jak wrażenia odnośnie jakości i wykonania? Ten tracking to sam sprawdzałeś czy poczta wysłała smsa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał sk***ysyna. Patrząc przez pryzmat ceny (przypomnę 34,34zł) to jakość jest 10/10. Ale nawet kupując w normalnej cenie czyli ponad 100 polskich cebulionow zegarek jest kosa. Czuć prawdziwa stal, szkiełko mineralne. Toolwatch jak się patrzy. Ciężki fest, wrzuciłem go na NATO bo bransoleta nie do skrócenia w warunkach domowych przeze mnie. Najważniejsze że mojej pani się podoba i nie, nie chodzi tu o cenę bo nawet nie wie za ile go kupiłem.

 

dd903851381689d7med.jpg

 

Tracking number miałem od początku tylko go nie wyszukiwało, dziś dostałem wiadomość od majfrenda że mam sprawdzić na stronie Poczty Polskiej i o dziwo od razu go znalazło a jak wróciłem z pracy do domu to byłem w szoku co znalazłem w skrzynce na listy 

 

Świeci tak, ładnie ale nie wiem czy długo, pewnie z 30 sekund:

 

90ebe748bbe73ac9med.jpg

Edytowane przez yacajackowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał kloca. Dopiero na ręce to widać dokładnie. Chyba najtańszy zegarek na świecie jeżeli chodzi o cenę za kilogram. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, prawdziwy toolwatch:

351121315_Zrzutekranu2020-08-27o20_27_48.png.79e75b01b9f7d6da072fb0ba18680279.png

Szczególnie w wypadku rąbania drewna i wbijania gwoździ niezastąpiony :D 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się będzie nosił ale za 34 zł nie kupię porządnego paska a co dopiero zegarka a tutaj na prawdę, wygrałem internet. Oczywiście Ci którzy kupili za 40pare złotych nic nie przepłacili, to mistrzostwo w kategorii cena/jakość/fun. Teraz tylko dokupić porządny pasek bo jednak jestem bardziej paskowy niż kajdanowy, chociaż ten oryginalny z Sharka jest kosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak radziecki sołdat, po dwa i więcej czasomierzy na ręku. Dzięki za cynk z tym rekinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam się - bardzo spoko jak za ten price. Myślałem, że to będzie jakiś fake ale jak już go mam na łapie to japa się szczerzy za każdym razem jak na niego patrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, yacajackowski napisał:

Polecam się - bardzo spoko jak za ten price. Myślałem, że to będzie jakiś fake ale jak już go mam na łapie to japa się szczerzy za każdym razem jak na niego patrze.

Mam podobnie. Już skróciłem branse😁

IMG_20200828_141033.jpg

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, kusicie panowie, kusicie...


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, tofiks_th napisał:

Mam podobnie. Już skróciłem branse😁

 

Kurde, ja próbowałem teraz i nie dałem rady skrócić - trzeba mieć ten dyngs do skracania czy jakimiś domowymi metodami to zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
W dniu 17.08.2020 o 19:50, qbapiasek napisał:

Taki maryśkowy dzis przyjechał:

 

 

 

 

Podrzucisz co to dokładnie jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, yacajackowski napisał:

 

Kurde, ja próbowałem teraz i nie dałem rady skrócić - trzeba mieć ten dyngs do skracania czy jakimiś domowymi metodami to zrobiłeś?

skracałem tym sprytnym chińskim urządzeniem z alli za 5 zł. Przydaje się bo już ze 5 bransolet nim obskoczyłem.Spróbuj cieniutkim gwoździkiem powinien wyjść ten pin. Na Twoim nato też dobrze leży

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Plan 9 napisał:

Cholera, kusicie panowie, kusicie...

 

Bierz. Za te pieniądze żal nie wziąć, a za pół roku jak wszyscy zapomną można sprzedać z zyskiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, yacajackowski napisał:

 

Bierz. Za te pieniądze żal nie wziąć, a za pół roku jak wszyscy zapomną można sprzedać z zyskiem :)

Plus znana, łamiąca serce historia o braku "chemii", etc. Aha, no i "jeszcze folia na deklu" :).

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też doszedł, jak się urlopiłem. Fajna zabawka. A co do folii na dekielku, to najlepsza taka ze śladami dwumiesięcznego potu po bokach ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i ja chinola  🙂

Założenie było takie że ma być do noszenia na codzień, do pracy etc.

Czyli mocna koperta, bransoletka, szafirowe szkło, no i dobry mechanizm, jak najdokładniejszy (bo jestem zboczony na tym punkcie 🙂 )

W sumie jestem zadowolony, zegarek jest dobrze wykonany, kładąc go przy "rusku" to nawet bardzo dobrze, ale jak położyłem go obok 4 razy droższego Citka, no to już tak fajnie nie jest,

czuć że to chinol. Bransoleta niby nierdzewka, niby pełne ogniwa itd, ale jest oszlifowana na ostro, wewnętrzne krawędzie są jak ostrze noża, słowem porażka.

Bezel nie trafia trójkątnym indeksem w godzinę12, na kopercie można znaleźć trochę niedoróbek mechanicznych, słaba jakość krawędzi, ale to sikor za 340 zł, nie będę rozpaczał, i tak zaraz gdzieś nim przywalę w pracy 😉

Jest dokładny, cholernie dokładny,  jak na razie, po 6 godzinach nie zrobił ani jednej sekundy w żadną stronę !!! i to jest plus który wynagradza wszystkie te minusy, jak pochodzi ze dwa lata, to nie mam zastrzeżeń (chyba że go wcześniej sprzedam, albo zgubię)

Aha, kupiłem w poniedziałek na ali, przyszedł dzisiaj, czyli równiutko 7 dni (wysyłka z Hiszpanii)

Link, jakby kogoś interesował:

https://www.aliexpress.com/item/4001134314509.html?gps-id=pcStoreLeaderboard&scm=1007.22922.122102.0&scm_id=1007.22922.122102.0&scm-url=1007.22922.122102.0&pvid=228e8507-d8fb-4e36-b909-ade286a53036&spm=a2g0o.store_home.smartLeaderboard_42031622.4001134314509

 

Schowek01.jpg

Edytowane przez Wieniek1410

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.