Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.08.2020 o 00:25, yacajackowski napisał:

 

Bierz. Za te pieniądze żal nie wziąć, a za pół roku jak wszyscy zapomną można sprzedać z zyskiem :)

 

Złamałem się, zakupiłem i chyba wtopa.

O ile numer przesyłki dostałem w miarę szybko, to wszystko wskazuje na to, że jest fałszywy albo jej nie nadano.

Majfrend coś kręci, bo na pytanie "czy może sprawdzić czy numer nadania poprawny" odpowiedział, że oczywiście tak, ale nie wysłali mi paska (bo dodatkowo sobie pasek zamówiłem) i jak tylko przesyłka dojdzie to mi kasę za niego zwrócą. 

Pierwszy raz coś takiego widzę, więc profilaktycznie zrobiłem zrzut tego do pliku. Przyda się do ewentualnego Dispute.

 

Do końca ochrony kupującego jeszcze 15 dni, więc jakiś tam zapas mają, ale już widać, że paczka nie idzie z magazynu w PL...


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, qbapiasek napisał:

U mnie dziś wylądował taki meteoryciak:

 

 

Ładny jest. Możesz podać źródło zakupu?  Jaka była cena? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał:

Ładny jest. Możesz podać źródło zakupu?  Jaka była cena? 

Ja kupiłem w sklepie Proximy na ich stronie. Na Ali też mają wszystkie modele, ale trochę drozej.

W cenie na stronie jest DHL - u mnie szedł 4 dni z Hongkongu.


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, qbapiasek napisał:

Ja kupiłem w sklepie Proximy na ich stronie. Na Ali też mają wszystkie modele, ale trochę drozej.

W cenie na stronie jest DHL - u mnie szedł 4 dni z Hongkongu.

A doszedł bez dodatkowych kosztów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Paulus57 napisał:

A doszedł bez dodatkowych kosztów?

Sprzedawca zadeklarował wartość 60$ i od tej kwoty doszły oplaty w wysokości równo 70pln ;) 

 

 

A tak świeci: 

IMG_20200909_165831.jpg

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Plan 9 napisał:

 

Złamałem się, zakupiłem i chyba wtopa.

O ile numer przesyłki dostałem w miarę szybko, to wszystko wskazuje na to, że jest fałszywy albo jej nie nadano.

Majfrend coś kręci, bo na pytanie "czy może sprawdzić czy numer nadania poprawny" odpowiedział, że oczywiście tak, ale nie wysłali mi paska (bo dodatkowo sobie pasek zamówiłem) i jak tylko przesyłka dojdzie to mi kasę za niego zwrócą. 

Pierwszy raz coś takiego widzę, więc profilaktycznie zrobiłem zrzut tego do pliku. Przyda się do ewentualnego Dispute.

 

Do końca ochrony kupującego jeszcze 15 dni, więc jakiś tam zapas mają, ale już widać, że paczka nie idzie z magazynu w PL...

u mnie też był jakiś tracking numer z d..., ale doszło.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, qbapiasek napisał:

Sprzedawca zadeklarował wartość 60$ i od tej kwoty doszły oplaty w wysokości równo 70pln ;)

 

 

A tak świeci: 

 

Jak długo trzyma luma? Ja niedawno kupiłem San Martina, który ma lumę bardzo mocną potrafi trzymać kilka godzin. 70 zł niby niedużo, ale chyba Ali byłoby 0. Z drugiej strony 4 dni to nie 2 miesiące (tyle na SM czekałem). Na Ali cena wyższa, ale czasami kupony, etc mogą utrudnić decyzję co do miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Paulus57 napisał:

Jak długo trzyma luma? Ja niedawno kupiłem San Martina, który ma lumę bardzo mocną potrafi trzymać kilka godzin. 70 zł niby niedużo, ale chyba Ali byłoby 0. Z drugiej strony 4 dni to nie 2 miesiące (tyle na SM czekałem). Na Ali cena wyższa, ale czasami kupony, etc mogą utrudnić decyzję co do miejsca.

On nie kosztuje 50 dolarów tylko 300, więc te 70pln to mała dopłata za mega szybką obsługę.

 

W sumie to zamówiłem go ze dwa miesiące temu ale właściciel się ze mną skontaktował że przeprasza ale wyszły z meteorytowa tarcza, ale ma już zamówione kolejne tarcze...i w sumie widać że to nie jest tak łatwo dostępny materiał bo dopiero z 2 tygodnie temu mi napisał że ma gotowe 50 sztuk zegarków i połowę już sprzedaną więc jak jestem nadal chętny to zaprasza. 

 

Przed wysyłką zegarka dostałem do zaakceptowania zdjęcia mojego egz. łącznie z wynikami testu na vibrografie co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Zapewniał też że każdy zegar jest sprawdzany pod względem szczelności. 

 

Co do lumy to jest ok, ale szału nie robi w 62masie od Heimdallra była znacznie mocniejsza. 

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, qbapiasek napisał:

On nie kosztuje 50 dolarów tylko 300, więc te 70pln to mała dopłata za mega szybką obsługę.

 

W sumie to zamówiłem go ze dwa miesiące temu ale właściciel się ze mną skontaktował że przeprasza ale wyszły z meteorytowa tarcza, ale ma już zamówione kolejne tarcze...i w sumie widać że to nie jest tak łatwo dostępny materiał bo dopiero z 2 tygodnie temu mi napisał że ma gotowe 50 sztuk zegarków i połowę już sprzedaną więc jak jestem nadal chętny to zaprasza. 

 

Przed wysyłką zegarka dostałem do zaakceptowania zdjęcia mojego egz. łącznie z wynikami testu na vibrografie co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Zapewniał też że każdy zegar jest sprawdzany pod względem szczelności. 

 

Co do lumy to jest ok, ale szału nie robi w 62masie od Heimdallra była znacznie mocniejsza. 

Dbałość o klienta to dobra rzecz a meteoryty nie spadają na zamówienie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Plan 9 napisał:

 

Złamałem się, zakupiłem i chyba wtopa.

O ile numer przesyłki dostałem w miarę szybko, to wszystko wskazuje na to, że jest fałszywy albo jej nie nadano.

Majfrend coś kręci, bo na pytanie "czy może sprawdzić czy numer nadania poprawny" odpowiedział, że oczywiście tak, ale nie wysłali mi paska (bo dodatkowo sobie pasek zamówiłem) i jak tylko przesyłka dojdzie to mi kasę za niego zwrócą. 

Pierwszy raz coś takiego widzę, więc profilaktycznie zrobiłem zrzut tego do pliku. Przyda się do ewentualnego Dispute.

 

Do końca ochrony kupującego jeszcze 15 dni, więc jakiś tam zapas mają, ale już widać, że paczka nie idzie z magazynu w PL...

 

Miałem bardzo podobnie, męczyłem ich wiadomościami i któregoś pięknego dnia dostałem link na stronę Polskiej Poczty z prośbą o wkjenie tego pierwotnego numeru nadania, który od nich dostałem i o dziwo pokazała się historia wysyłki - mało tego, kilka godzin później sikor już był na ręce. Także nie trać wiary - przyjdzie.

Edytowane przez yacajackowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, yacajackowski napisał:

 

Miałem bardzo podobnie, męczyłem ich wiadomościami i któregoś pięknego dnia dostałem link na stronę Polskiej Poczty z prośbą o wkjenie tego pierwotnego numeru nadania, który od nich dostałem i o dziwo pokazała się historia wysyłki - mało tego, kilka godzin później sikor już był na ręce. Także nie trać wiary - przyjdzie.

Wiesz... To nie jest moje pierwsze rodeo.

 

Zazwyczaj numer (nawet Polski) można śledzić przez tracking Ali, Yanwen albo 4PX. Na stronie PP się pokazuje jak będzie na terytorium RP.

A tu g... I na 100%, tak jak pisałem - Majfrend ściemnia. Stawiam na to, że zamówił większą partię ale ma poślizg.

 

A co do Rekiniej Armii - mam od nich homarki Seiko Monstera (czarny i pustynny) i fajne są.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje też nie było pierwsze a mimo wszystko byłem zaskoczony.

 

Mój rekin działa i ma się dobrze, zwraca uwagę jak mało który zegarek a jak zainteresowani słyszą za ile kupiony to nie mogą uwierzyć, że za takie pieniądze są się kupić coś porządnego.

Edytowane przez yacajackowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuwaliście może ostatnio cyklopa z Pagani Design? Zakupiłem PD-1639 i kończą mi się pomysły. Mam wrażenie, że jedyną metodą na pozbycie się go jest zdrapanie. Próbowałem podgrzewania suszarką, potem żarowe zgodnie z opisami w internecie, po nagrzaniu skalpel, żyletka, tapeciak. Krótkie cykle by nie przegrzać zegarka na przestrzeni kilku dni. Powiedziałbym, że temperatura w moim wypadku nic nie zmienia (nie doszedłem nawet do etapu by miał się pojawić pęcherzyk). Ktoś ostatnio odniósł sukces w tym temacie i mógłby coś doradzić?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy nabytek jednocześnie najtańszy szkieletor jakiego widziałem.... Na żywo wygląda na prawdę całkiem wdzięcznie 🙂

 

slek.jpg.6b80c382fb32222a22d910e78a7bd999.jpg

 

/edit- dodałem zdjęcie od strony dekla/ 

 

PD.jpg.f8006e6320139ed62ca21c3a47810763.jpg

Edytowane przez Darek p
dodano drugie zdjęcie zgarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałeś Winnerów po ~10$? ;)

Nie widziałeś Winnerów po ~10$? ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, oszolom napisał:

Nie widziałeś Winnerów po ~10$? ;)

Nie widziałeś Winnerów po ~10$? ;)

Ten poganin to wypas przy tej winnerce😁

6 minut temu, oszolom napisał:

Nie widziałeś Winnerów po ~10$? ;)

Nie widziałeś Winnerów po ~10$? ;)

Ten poganin to wypas przy tej winnerce😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale Kolega nie widzał tańszego szkieletora ;)

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2020 o 15:22, yacajackowski napisał:

 

Miałem bardzo podobnie, męczyłem ich wiadomościami i któregoś pięknego dnia dostałem link na stronę Polskiej Poczty z prośbą o wkjenie tego pierwotnego numeru nadania, który od nich dostałem i o dziwo pokazała się historia wysyłki - mało tego, kilka godzin później sikor już był na ręce. Także nie trać wiary - przyjdzie.

No więc męczony i upierdliwiany chiński biznesmen podał wreszcie nowy numer nadania.

I ten okazał się być prawidłowy oraz w PL.

 

Rekin z bransą to kawał odważnika. Na razie powędrował od razu na gumę (na szczęście miałem jedną 24mm) i da się nosić .

Docelowo chyba go powieszę na "francuskim spadochroniarzu". 


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go noszę na bransolecie, jak dziś przesiadłem się na swoje Casio to wrażenie jakbym zegarka nie nosił. Muszę kupić jakąś fajną gumę nurkowa albo jakaś grubą skórę dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2020 o 18:07, oszolom napisał:

Nie widziałeś Winnerów po ~10$? ;)

Nie widziałeś Winnerów po ~10$? ;)

Widziałem Winnery, ale nie brałem pod uwagę...

Chodziło mi, że najtańszy z marek na Ali produkujących zegarki, które trochę posłużą (jakakolwiek kontrola jakości). Poza tym Winnery jakoś zabudowane mają te mechanizmy... 

https://pl.aliexpress.com/item/4000727768401.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.689b52eachkQsk&s=p&ad_pvid=202009170210447056346668822800000583727_26&algo_pvid=94e4c194-8695-44e4-9c96-53afceb45408&algo_expid=94e4c194-8695-44e4-9c96-53afceb45408-25&btsid=0b0a050116003338442111834e18f5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

ale racja bywają tańsze choćby wypomniany przez Kolegę Winnery - jeszcze dodam Sewor i Forsining ... ale czy to warte.... 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2020 o 17:00, yacajackowski napisał:

Moje też nie było pierwsze a mimo wszystko byłem zaskoczony.

 

Mój rekin działa i ma się dobrze, zwraca uwagę jak mało który zegarek a jak zainteresowani słyszą za ile kupiony to nie mogą uwierzyć, że za takie pieniądze są się kupić coś porządnego.

 

Kolego ile czekałeś na zegarek? Patrząc na zdjęcia tego rekina nie dało rady i też zamówiłem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z rekinem kiepsko poszło. Najpierw miał być wysłany z Polski został z Chin. Gdy dotarł usunąłem blokadę i okazało się, że nie chodzi. Jak chciałem ustawić godzinę to wskazówki przez chwilę kręciły się obie a potem wskazówka godzinowa przestała się kręcić. Otworzyłem spór, przesłałem filmik 30s z niedziałającym zegarkiem i do 3 dni dostałem zwrot całej kwoty kończąc przygodę z "tool watchem".;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, antsaren napisał:

U mnie z rekinem kiepsko poszło. Najpierw miał być wysłany z Polski został z Chin. Gdy dotarł usunąłem blokadę i okazało się, że nie chodzi. Jak chciałem ustawić godzinę to wskazówki przez chwilę kręciły się obie a potem wskazówka godzinowa przestała się kręcić. Otworzyłem spór, przesłałem filmik 30s z niedziałającym zegarkiem i do 3 dni dostałem zwrot całej kwoty kończąc przygodę z "tool watchem".;)
 

 Troszkę mnie zmartwiłeś. Za tę cenę nie oczekuję w sumie fajerwerków, ale skoro tylu forumowiczom trafił się działający mam nadzieję, że i mój będzie kręcił.

Szkoda, że Tobie się trafił feler. Dobrze, że chociaż kasę Ci zwrócili.  Ali raczej stoi po stronie kupującego z tego co czytałem na forum.    

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Darek p napisał:

 

Kolego ile czekałeś na zegarek? Patrząc na zdjęcia tego rekina nie dało rady i też zamówiłem :-)

 

15.08 zamawiałem, 27.08 był u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Darek p napisał:

Widziałem Winnery, ale nie brałem pod uwagę...

Chodziło mi, że najtańszy z marek na Ali produkujących zegarki, które trochę posłużą (jakakolwiek kontrola jakości). Poza tym Winnery jakoś zabudowane mają te mechanizmy... 

https://pl.aliexpress.com/item/4000727768401.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.689b52eachkQsk&s=p&ad_pvid=202009170210447056346668822800000583727_26&algo_pvid=94e4c194-8695-44e4-9c96-53afceb45408&algo_expid=94e4c194-8695-44e4-9c96-53afceb45408-25&btsid=0b0a050116003338442111834e18f5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

ale racja bywają tańsze choćby wypomniany przez Kolegę Winnery - jeszcze dodam Sewor i Forsining ... ale czy to warte.... 

Ten winner z linka to jakiś topowy model, w automacie. Ja mam manualnego. Pewnie ze trzy lata, ale na ręku to za często nie gości. Kiedyś w Azji (na miejscu) kupiłem coś podobnego, pierdyknęło po paru miechach normalnego noszenia.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.