Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy coś się komuś w Chinach pogmyrało czy nie, w każdym razie trafiłem na takiego Heimdallra udającego Citizena z sercem od Seiko

699,65 zł  60%OFF | 30.2-38mm 30.5-36mm czarny zielony aluminium Retro Bezel wstaw pokrętło dla Submariner Gmt zegarek twarz zegarki akcesoria zamienne
https://a.aliexpress.com/_9HBYdb

Z kodem wychodzi ok 90 zł. Szafir, Nh35, marka z AE ale z microbrandowym zacięciem, Dobrej jakości bransoleta. Fajne kolory do wyboru. Za 90 zł, jeśli to prawda, to grzech nie zgrzeszyć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, sielwolf napisał:

 

Z kodem wychodzi ok 90 zł.

 

Kodem?


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest obniżona do 100 coś, jak wpiszesz dodatkowy kod, który jest na stronie produktu wychodzi ok 90 zł. Mnie włączając jakieś monety wyszło 85 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, sielwolf napisał:

Cena jest obniżona do 100 coś, jak wpiszesz dodatkowy kod, który jest na stronie produktu wychodzi ok 90 zł. Mnie włączając jakieś monety wyszło 85 zł. 

Ja widzę cenę US $176.00 + kody na $2 + kod na kolejne $2

Nic więcej

Edytowane przez Plan 9

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cene 699.95 zł i kody na ok. 7.95 zl. 

Nic więcej.

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak koledze się pomerdały waluty, to nadal ten HEIMDALLR za niecałe $90 to niezły deal.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Plan 9 napisał:

Nawet jak koledze się pomerdały waluty, to nadal ten HEIMDALLR za niecałe $90 to niezły deal.

ale jak zrobić te 90 $ chociaż 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Vonziej napisał:

ale jak zrobić te 90 $ chociaż 😜

Niestety kolega umilkł...


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Plan 9 napisał:

Niestety kolega umilkł...

Milczenie jak to mówią złotem jest. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem. Otwieracie w aplikacji?

 

U mnie to wygląda tak:

 

Screenshot_20201024-002709.png

A strona kupionego produktu tak:

 

Screenshot_20201024-002736.png

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zróbmy zakup grupowy :), bo u mnie 695pln. Nawet po zmianie języka i waluty 🥴.

Jakbyś chciał zamówić, to poproszę czarny.

 

 

Edytowane przez wolfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie na AE bywa dziwne, ale tak mnie teraz na spokojnie, bez zaaferownia że super okazja, wzięło czy czasem jednak nie jest to jakis wałek i te przekreślone 1700 potem 600 plus zdjęcia zegarka i jego pelna specyfikacja to jednak nie podpucha jakiegoś sprytnego Ksiaominga. Bo ten opis poniżej może sugerować, że chodzi o jakiś kawałek zegarka a nie cały złożony do kupy. Wysłałem pytanie i zobaczymy co koledzy z ojczyzny koronowirusa odpiszą.

 

czarny zielony aluminium Retro Bezel wstaw pokrętło dla Submariner Gmt zegarek twarz zegarki akcesoria zamienne

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwołałem transakcję. Sprzedający nie sprecyzował co konkretnie wystawia, ale na pytanie, czy to napewno kompletny zegarek i jeżeli nie to rezygnuje z transakcji, odpisał żeby wcisnąć Cancel. Ale jak chcę, zasugerował, to da mi upust na zegarek. Nie chce. Także tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sielwolf napisał:

Odwołałem transakcję. Sprzedający nie sprecyzował co konkretnie wystawia, ale na pytanie, czy to napewno kompletny zegarek i jeżeli nie to rezygnuje z transakcji, odpisał żeby wcisnąć Cancel. Ale jak chcę, zasugerował, to da mi upust na zegarek. Nie chce. Także tak. 

Chyba dobrze zrobiłeś.
Ciekawostka. Po polskawemu: "30.2-38mm 30.5-36mm czarny zielony aluminium Retro Bezel wstaw pokrętło dla Submariner Gmt zegarek twarz zegarki akcesoria zamienne"

W oryginale: "HEIMDALLR Sapphire Glass C3 Lume Men Watch Japan Automatic Promaster Dive 200m Waterproof Stainless Steel Mechanical Wristwatch" 

 

Czyli dwa, zupełnie różne opisy...

Pewnie w międzyczasie był zmieniony i tłumaczka jeszcze nie załapała. Ale wszystko wskazuje na to, że poprzednio cena była za bezel, a zdjęcia wskazywały pewnie na zegarek.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trudno o pomyłkę przy zakupie i zdziwko po otwarciu paczki przy takich opisach aukcji, ale swoją drogą smaku Kolega narobił. 

 

P.s. w kwestii paska do Sharka.

 

W dniu 23.10.2020 o 17:49, Darek p napisał:

 

Tak jak myślałem. Wygląda podobnie....

 

https://m.pl.aliexpress.com/item/4001139505375.html?spm=a2g0n.orderlist-amp.item.4001139505375&aff_trace_key=a463caf37a2c474ebbd119842367dc3e-1603784061191-00706-UneMJZVf&aff_platform=msite&m_page_id=2300amp-8lffL28E6QAmnkXuqYZVUA1603784087502&browser_id=56fed3331e1f4bc8a998b8087f607caf&is_c=N

 

Cytat

 

 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro się kiedyś naciąłem w podobny sposób. Na zdjęciu blister bateryjek do kwarców, aukcja na jedną. Cena dobra jak za blister. Klik, bo nie chciało mi się czytać. I paręnaście zeta w plery. Potem mieliśmy śmieszną przepychankę z komentarzem 😜


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Sinobi dziś przyszedł. Bransa z blaszek zdjęta, w środku Miyota, koperta z szajsmetalu

IMG_20201105_131055.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło do mnie dziś takie cudeńko. 

Kolory wyszły średnio ale tarcza gilosz grafit. Koperta i indeksy rosegold. Mechanizm automat 21j, Seagull ST16 3A. Pasek z zapięciem motylkowym ale jutro siadam do swojego handmejda. Tymczasowo na zastępczym podkładowym, bo jutro chcę go ponosić troszkę. Doczekałem się 😊

IMG_20201105_201151.jpg

IMG_20201105_201223.jpg

IMG_20201105_195729.jpg

IMG_20201105_195654.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bracie, jaka różnica w cenie miedzy Poganinem a Invictą 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,  że Invicta droższa jest. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo generalnie jest a to za sprawą że jest dostępna na innych rynkach niż Poganin ;) 

W sklepach nawet w promo trzeba wycebulić 600-700 zeta ale na Amazonie upolujesz do 400 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak głupio zapytam; - który jest cięższy? Invicta czy "Poganin"? ;)

 

Edit:

Pytanie wynika ze sporej różnicy wagi koperty jednego takiego podobnego do wiadomo czego "Poganina" a innego podobnego do wiadomo czego Tisell'a - Tisell jest cięższy a podobno koperty obu zegarki są zrobione ze stali 316l i zegarki są relatywnie do siebie materiałowo podobne, jest szafir i ceramika, no i od jakiegoś czasu zastanawiam się z czego taka różnica może wynikać...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.