Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Vonziej napisał:

Koledzy. Jakis czas temu był poruszany temat skrzynek na zegarki. Macie może sprawdzonego sprzedawce z takim na 6 sztuk? Chodzi o drewniane

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Kupiłem jedną dwunastkę i znowu jeszcze jedna w drodze. Podoba mi się jej konstrukcja (nie zasłania zegarków z brzegów), ale drewno jak to drewno, drzazg nie ma. Podam Ci linka i zobacz sam. Można pomarudzić na zawiasy, ale jak się uważa to nie będzie problem. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001614893785.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.d9725c0fhKED8u 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał:

Kupiłem jedną dwunastkę i znowu jeszcze jedna w drodze. Podoba mi się jej konstrukcja (nie zasłania zegarków z brzegów), ale drewno jak to drewno, drzazg nie ma. Podam Ci linka i zobacz sam. Można pomarudzić na zawiasy, ale jak się uważa to nie będzie problem. 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001614893785.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.d9725c0fhKED8u 

 

Dziękuję serdecznie! Własnie o coś takiego mi chodzi. Akutalnie mam tocowszyscy z allegro. Po roku użytkowania jest brzydkie po prostu. Nie mówię już o wnętrzu... A ile czasu Ci szło?

 

W komentarzach tam jest info, że to nie jest drewno tylko okleina na plastiku. Jakie jest Twoje zdanie?

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vonziej napisał:

 

Dziękuję serdecznie! Własnie o coś takiego mi chodzi. Akutalnie mam tocowszyscy z allegro. Po roku użytkowania jest brzydkie po prostu. Nie mówię już o wnętrzu... A ile czasu Ci szło?

 

W komentarzach tam jest info, że to nie jest drewno tylko okleina na plastiku. Jakie jest Twoje zdanie?

Trzy tygodnie. Widziałem ten komentarz. Wg mnie jest to drewno, ale kiedyś już kupiłem meble z IKEI które miały być drewniane a potem wyszło że nie ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo pudełko (a nawet dwa). To jest okleina, ale wszystko jest całkiem ładnie i estetycznie wykonane. I rzeczywiście szyba u góry to szkło a nie pleksi, więc wygląda to dobrze. Przegródki na zegarki są dość wąskie, ale wystarczające i „poduszeczki” twarde i mało plastyczne, ale ja te pudełka lubię.

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2020 o 01:01, michszy napisał:

Nie widziałem, że SM robi też Krzyśki emoji6.png

https://a.aliexpress.com/_BS9A3S

Homar Ch.Warda w produkcji Cronosa już kilka razy mi wyskoczył ale tego pierwszy raz widzę.

O to może przynajmniej jest porządna luma :) o tej z ChW C65 Trident Diver nie można tego powiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.12.2020 o 01:01, michszy napisał:

Nie widziałem, że SM robi też Krzyśki emoji6.png

https://a.aliexpress.com/_BS9A3S

Homar Ch.Warda w produkcji Cronosa już kilka razy mi wyskoczył ale tego pierwszy raz widzę.

O to może przynajmniej jest porządna luma :) o tej z ChW C65 Trident Diver nie można tego powiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecałbym tę wersję poniżej, z miękkimi poduszeczkami. Kiedy ja kupowałem, to takiej jeszcze nie było w ofercie.

Będzie pasować na każdy zegarek. Wersja  ze sztywnymi poduszeczkami jest kłopotliwa. Sam musiałem kilka poduszek podmienić na miękkie, żeby udało się dopasować do zegarka. W szczególności jest to kłopotliwe przy zegarkach na bransolecie albo przy zapięciach motylkowych itp... Do tego odległości między zegarkami są tu większe i duże zegarki będą się spokojnie mieścić obok siebie.

 

obraz.thumb.png.bc1378d4469e611905a28c0f1e22a877.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Reborn napisał:

O to może przynajmniej jest porządna luma :) o tej z ChW C65 Trident Diver nie można tego powiedzieć :)

 

mimo wszystko wolę oryginał a luma.. jakaś tam jest 😉 ten zegarek nadrabia wszystkim innym

 

ale jak już bym szukał substytutu to chyba raczej wolałbym tego Cronosa, bliżej pierwowzoru

 

btw z Cronosa świetny jest ten https://pl.aliexpress.com/item/1005001678366019.html?spm=a2g0o.store_home.productList_213427339.pic_21

 

jest fajna recka na YT i zbiera dobre opinie

 

 

ch3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, udało mi się właśnie dorwac pomarańczowego. Chyba to jest jakieś osiągnięcie? Dobra to cena bo mogę anulować.?



Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka





Screenshot_20210102_223442.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Vonziej napisał:

Panowie, udało mi się właśnie dorwac pomarańczowego. Chyba to jest jakieś osiągnięcie? Dobra to cena bo mogę anulować.?



Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka





Screenshot_20210102_223442.jpg

Nie chcę Cię martwić, ale ja kupiłem za około 450 zł (czerwony z bransą). Na pocieszenie, jeszcze nie wysłali :). I czekam już ponad 3 tyg na wysyłkę. Więc może masz jednak szczęście? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Paulus57 napisał:

Nie chcę Cię martwić, ale ja kupiłem za około 450 zł (czerwony z bransą). Na pocieszenie, jeszcze nie wysłali :). I czekam już ponad 3 tyg na wysyłkę. Więc może masz jednak szczęście? 

 

hmm, no tak, jest to wartościowa informacja. Jak się nazywa sklep? Może anuluję skoro tak długo wysyłka trwa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, muszę się do was zgłosić na szkolenie z wyszukiwania tych niskich cen. Ja przepłacam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na wysyłkę pomarańczowego czekam od 27.11 i wczoraj mi pisali, że albo wezmę inny (zdjęcia kilku modeli wysłali) albo za około 3 tygodnie będzie wysyłka. Więc czekam jeszcze. 0db17e7411e3c44f34341c9f0c4abe16.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Shuriken napisał:

Ja na wysyłkę pomarańczowego czekam od 27.11 i wczoraj mi pisali, że albo wezmę inny (zdjęcia kilku modeli wysłali) albo za około 3 tygodnie będzie wysyłka. Więc czekam jeszcze. 0db17e7411e3c44f34341c9f0c4abe16.jpg

 

Mam rozumieć, że tym nieszczęsnym sklepem jest iWatchMen Store??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Shuriken napisał:
1 minutę temu, Vonziej napisał:
 
Mam rozumieć, że tym nieszczęsnym sklepem jest iWatchMen Store??

Dokładnie tak

 

To w takim razie czemu się pojawił Pomarańczowy do kupienia skoro go nie mają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi im o to, że będą zwodzić, że wyślą a potem wybierz inny co maja na stanie bo tamtego nie ma. Zobaczę, poczekam jeszcze te trzy tygodnie.




-888643757-467345541.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Shuriken napisał:

Może chodzi im o to, że będą zwodzić, że wyślą a potem wybierz inny co maja na stanie bo tamtego nie ma. Zobaczę, poczekam jeszcze te trzy tygodnie.




 

 

No to teraz pytanie, czy anulować to póki jeszcze nie potwierdzili? 🥴

Nie widziałem tej grafiki, którą wrzuciłeś i nie ma jej nigdzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No to teraz pytanie, czy anulować to póki jeszcze nie potwierdzili? 
Nie widziałem tej grafiki, którą wrzuciłeś i nie ma jej nigdzie ...
No takie dostałem od nich po zapytaniu czy wysłali już zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Vonziej napisał:

 

hmm, no tak, jest to wartościowa informacja. Jak się nazywa sklep? Może anuluję skoro tak długo wysyłka trwa 

Wtedy była promocja i cena wynosiła ok. 120 USD, ale jak zamówiłem powiedzieli że nie mają, nie oni pierwsi, poprosili by przedłużyć czas oczekiwania o 30 dni. Zgodziłem się i przedłużyłem. No i czekam. Specjalnie wielkiej nadziei nie mam, ale jakby co wycofam i zamówię jakiś droższy. Łatwiej jest jednak kupić coś kosztującego więcej w jakby dwóch ratach ;). 

10 godzin temu, michszy napisał:

Kurdę, muszę się do was zgłosić na szkolenie z wyszukiwania tych niskich cen. Ja przepłacam.

To drogie kursy ;) 

10 godzin temu, Vonziej napisał:

 

Mam rozumieć, że tym nieszczęsnym sklepem jest iWatchMen Store??

U mnie to jest ten: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001738672379.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1d415c0fTbQdhy 

10 godzin temu, Vonziej napisał:

 

To w takim razie czemu się pojawił Pomarańczowy do kupienia skoro go nie mają :(

Wpłacasz kasę i czekasz, duża szansa że nie zrezygnujesz. Per saldo zawsze tak się sprzeda więcej, niż w sposób uczciwy (tzn. oferując to co się ma a nie dopiero ma być). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2020 o 17:59, krisu2 napisał:

A u mnie taki dojechał

I jak w realu 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol, nie lepiej oryginała szukać? 🤔 

To nie Rolex, budżetu nie nadwyręży ;) 

 

IMG_20210103_121753.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.