Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, KobyS0 napisał:

Panie i Panowie !!!!!!!!!!

Po namysłach i dedukcji w końcu się odważyłem i kupiłem.......

a kupiłem na chińskim alledrogo zegarek, który nosi wdzięczną nazwę Parnis Power Reserve ( czy jakoś tak)

przyszedł w dniu dzisiejszym

kupiłem za 450 zł

obawiałem się co to będzie ale za taką kasę mogłem sobie pozwolić na eksperyment, no i.........

odpakowałem i moje zdziwienie nie dałoby sie opisać żadnymi słowami, no normalnie jak za 450 zeta to ................. CUDO........... mechanizm może nie piękny ale dobrze zrobiony, wykończenie idealne, tarcza no piekniutka i ta rezerwa nakręcenia działa :) miło się zaskoczyłem, tylko luma a raczej jej brak, coś tam świeci ale 11 i pół sekundy :) ale nie o to chodzi, watch naprawdę piękny, do tego stopnia, że w pudełeczku za szkiełkiem zajal miejsce obok Seikacza żółwia

przekonałem się i stwierdzam, że to nie ostatni zakup u skośnookich.......

znajdę chwilkę to fotki jakieś zrobię 

a i cła nie płaciłem :) 

ps. teraz jestem ciekaw i chyba niedługo sprawdzę, jak wygladają te ich zegarki za 1000 zł :)

jeżeli ten san martin jest tak dobrze zrobiony to go zaraz kupię :) 

Pokaż fotkę a co do ceny, to sprawdzimy, czy rzeczywiście to interes życia ;) . 

 

Co do wyższej półki (chińskiej), to San Martina polecam, ale też Heimdallra i Hruodlanda. Tańsze, ale bardzo solidne produkty to Escapementtime i Phylida. Zegarki tych marek mam i polecam. Zalecam jedynie ostrożność co do nasycenia barw, tu Chińczycy podkręcają rzeczywistość na maxa. ;) 

 

 

Byłbym zapomniał - SEAGULL!!

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i tu miła znowu niespodzianka, ja swój kupiłem za 340 zlotych, czyli stówke taniej jak mówiłem, było to dawno a teraz zerknąłem na aukcję

a wziąłem ten

 

https://pl.aliexpress.com/item/32836868770.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.53065c0foqu0xp

 

i powiem szczerze, w realu wygląda dużo DUŻO lepiej, jak i nasycenie barw teź w realu jest lepsze ..... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KobyS0 napisał:

o i tu miła znowu niespodzianka, ja swój kupiłem za 340 zlotych, czyli stówke taniej jak mówiłem, było to dawno a teraz zerknąłem na aukcję

a wziąłem ten

 

https://pl.aliexpress.com/item/32836868770.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.53065c0foqu0xp

 

i powiem szczerze, w realu wygląda dużo DUŻO lepiej, jak i nasycenie barw teź w realu jest lepsze ..... :) 

Fajnie, że masz z niego tyle zadowolenia. Ogólnie dosyć ciekawy model, z szybką zmianą daty i rezerwą. Dosyć duży kaliber. Jaki masz nadgarstek? Z Parnisem możesz być spokojny, pochodzi ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, którzy zamawiali z Chin San Martin - jaką wartość Majfrendy deklarują na paczkach? Zaniżają z automatu czy pełną dają? Nic ze sprzedawcą na ten temat nie pisałem, a jestem ciekaw, bo często sprzedawcy zaniżają z AliX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadgarstek 18 z kawałkiem ale płaski raczej :) i leży b. wygodnie, a duży stosunkowo faktycznie jest, leżakuje obok żółwia i dużo wiekszy od niego, nawet od Seika Rnie z prawej strony go ma, też jest większy a przynajmniej wizualnie

kufa super zakup !!! i tyle kasy zostało, teraz nastawiałem się na Vostoka Gaz 14 z trytem ale chyba coś z chin wpadnie prędzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał:

Koledzy, którzy zamawiali z Chin San Martin - jaką wartość Majfrendy deklarują na paczkach? Zaniżają z automatu czy pełną dają? Nic ze sprzedawcą na ten temat nie pisałem, a jestem ciekaw, bo często sprzedawcy zaniżają z AliX

Niestety nie sprawdzałem, ale też nie było dodatkowych kosztów.

2 minuty temu, KobyS0 napisał:

nadgarstek 18 z kawałkiem ale płaski raczej :) i leży b. wygodnie, a duży stosunkowo faktycznie jest, leżakuje obok żółwia i dużo wiekszy od niego, nawet od Seika Rnie z prawej strony go ma, też jest większy a przynajmniej wizualnie

kufa super zakup !!! i tyle kasy zostało, teraz nastawiałem się na Vostoka Gaz 14 z trytem ale chyba coś z chin wpadnie prędzej. 

Polecam Ci tego: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001186296433.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.2f251fe6z0yFbT&algo_pvid=be1f8584-30a0-4069-a9c4-6bba37a68a27&algo_expid=be1f8584-30a0-4069-a9c4-6bba37a68a27-2&btsid=2100bdf116116085196078478ef903&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ 

 

Mam z czerwoną tarczą. Kolor dokładnie jak na fotce z aukcji, tu lipy nie było. Ja kupiłem za około 260 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Vonziej napisał:

 

Srebrna nie robi takiego wrażenia. Zobaczysz, że zaraz na bazar wrzucisz. Trzeba było poczekać kilka dni od tego jak dostanę to może być popchnął do Ciebie go ;)

Vonziej, skoro tak wyprzedajesz te swoje nowe, jeszcze niedostarczone, zdobycze, to ja się ustawiam w kolejce po SM 53. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, brz napisał:

Vonziej, skoro tak wyprzedajesz te swoje nowe, jeszcze niedostarczone, zdobycze, to ja się ustawiam w kolejce po SM 53. :)

 

Dzisiaj będzie (mam nadzieję), to będzie decyzja. Wszystko zależy od pierwszego wrażenia u mnie :D Jak nie ma tego "o wow" to leci na bazarek. Prosta kalkulacja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroczy zegarek :D zdecydowanie brak AR mu dodaje tylko uroku. Tak pięknie wypolerowane są indeksy, że jak leci światło prosto na zegarek to wydać indeksy i wskazówki a tarcza znika. Jak mi się uda na dniach zrobić to pokaże :)

IMG_20210126_114325.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba już wiem jak to działa, bo jestem zielony. Teraz z WER W-wa idzie do WER Poznań (bo to mój region) i tam może nadziać się na prezent. Wtedy wychodzi do mojego WER i dostawa :)\
 
[mention=51085]michszy[/mention] Ten ładny 

W Poznaniu trafia dokładnie na Głogowska 17, nr telefonu do okienka celnika 618697169, tylko niemiły Pan tam był jak dzwoniłem powiedział ze nie udziela informacji przez telefon bo procedury mówią o wysłaniu listu jeśli nalicza. Powiedział tez ze robią to raczej wyrywkowo. Moja paczka przeszła bez opłat i dalej juz leci na pocztę główna w twoim mieście i do Ciebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cut.up.on.pieces napisał:


W Poznaniu trafia dokładnie na Głogowska 17, nr telefonu do okienka celnika 618697169, tylko niemiły Pan tam był jak dzwoniłem powiedział ze nie udziela informacji przez telefon bo procedury mówią o wysłaniu listu jeśli nalicza. Powiedział tez ze robią to raczej wyrywkowo. Moja paczka przeszła bez opłat i dalej juz leci na pocztę główna w twoim mieście i do Ciebie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Tak wyjaśniając, okazało się, że jednak podlegam pod Pruszcz Gdański. Tam poszło. Dzisiaj jest już u mnie w mieście i czeka na odbiór (awizowana została) - pewnie za duża więc listonosz nawet nie zabrał jej co całkowicie rozumiem i nie przeszkadza mi to, że muszę podjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tak wyjaśniając, okazało się, że jednak podlegam pod Pruszcz Gdański. Tam poszło. Dzisiaj jest już u mnie w mieście i czeka na odbiór (awizowana została) - pewnie za duża więc listonosz nawet nie zabrał jej co całkowicie rozumiem i nie przeszkadza mi to, że muszę podjechać
Bogatemu diabeł dzieci kołysze...
Mnie ostatnio wer Lublin vatował zakupik za 65 zl. Wrrrr
Myślę, że kilkoma fotkami nabytku sypniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

65zł? Wow! Od lat robię zakupy na ali - od pierdół za kilka zł do zegarków nawet po ok. 1000zł - nigdy jeszcze nie miałem niemiłej niespodzianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mój pierwszy zakup z kraju dalekiego wschodu. Chociaż chyba ....... Chińczyk, z paszportem czeskim, naturalizowany germaniec ?  No bo, miała być wysyłka z Czech a przyszła z Niemiec. Najważniejsze że jest i to w 4 dni!  Sztuka niczego sobie!

 

P_20210126_112754.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Paulus57 napisał:

Wygląda ładnie, jak to się mówi - szkoda że kwarc ;) . Tak przy okazji właśnie kupiłem kwarca "TIMEX" :) .

 

Można wiedzieć jaki tmx Cię zainteresował? Ja czekam i czekam na steeldive... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dziodzioslaw napisał:

Bogatemu diabeł dzieci kołysze...
Mnie ostatnio wer Lublin vatował zakupik za 65 zl. Wrrrr emoji35.png
Myślę, że kilkoma fotkami nabytku sypniesz?

Ależ oczywiście. Właśnie odebrane paczki :)

 

IMG_20210126_191349.thumb.jpg.cbdc4da678df72ad545cac4e6539dbd0.jpg

 

IMG_20210126_185216.thumb.jpg.b2ebb5d4aabc9ec6469adaa1e5de38f8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wrażenia odnośnie San Martina? Bo coś kręci mi się koło nosa! Ale chyba ten rozmiar na mniejsze nadgarstki?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uu..obrodziło

 

Panie napisz cos więcej o nich bo tu nas wszystkich zjada ciekawość 😁

 

jak siada Escapement ze swoimi 42mm na mniejsze nadgarstki, czy SM trzyma jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu, tyle pytań, a tak mało odpowiedzi 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie jak te paski 20 sto milimetrowe np. w san martinach, czy steeldiverach, bo według mnie do koperty 44/45 mm to słabo będzie to wyglądać, trochę chudo na łapce i dlatego się boję kupić, wziąłem parnisa power reserve ale on ma pasek 24 mm i jest w sam  raz . ??? jak Wasze odczucia na łapkach i prosze o rozmiar łapki na jakim go przenosicie :)

https://pl.aliexpress.com/item/4000122715997.html?spm=a2g0o.detail.1000014.27.7b31106dIZbLYl&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.183346.0&scm_id=1007.13338.183346.0&scm-url=1007.13338.183346.0&pvid=0988e295-bc1d-46c9-b9cb-37ef5a3abc62&_t=gps-id:pcDetailBottomMoreOtherSeller,scm-url:1007.13338.183346.0,pvid:0988e295-bc1d-46c9-b9cb-37ef5a3abc62,tpp_buckets:668%230%23131923%2343_668%23888%233325%2311_3338%230%23183346%230_3338%233142%239890%232_668%232846%238107%231934_668%232717%237560%23245_668%231000022185%231000066058%230_668%233422%2315392%23264

 

na przykład 

a może ktoś chce sie pozbyć takiego diverka ??? bo nie chce mi się trzy tygodnie czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Vonziej napisał:

Uhuhu, tyle pytań, a tak mało odpowiedzi 🤣

 

 najpierw podgrzewał atmosferę a teraz nie chce gadać 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro rano w pracy napiszę po kilka zdań o każdym. Teraz mam odpoczynek zasłużony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Darek p napisał:

 

Można wiedzieć jaki tmx Cię zainteresował? Ja czekam i czekam na steeldive... 

Timex University zielony. Jutro wrzucę fotkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Vonziej napisał:

Ależ oczywiście. Właśnie odebrane paczki :)

 

 

 

Możesz podać link do tego ooo....?

Z góry dzięki

 

Edit: już znalazłem...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.