Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Tytus de ZOO napisał:

To dobrze, bo na drugim wygląd najlepiej :) Teraz trzeba poczekać na urodziny Ali, chyba że ktoś coś wie o tańszym źródle. Z tym, że niestety ze strony producenta raczej nie wyjdzie taniej, a poza tym już raz próbowałem od nich kupić i wyszedł jakiś straszny bałagan ze skandalicznym (oczywiście moim zdaniem) wsparciem z ich strony, więc drugi raz bezpośrednio do Hemindallr nie podejdę. 

Niestety z historii zakupów usunąłem już aukcję z której dokonałem zakupu, ale warto poszukać alternatywnych źródeł. Ja mojego kupiłem za ok. 430 zł.

1 minutę temu, KobyS0 napisał:

Kolega, a po jakiem czasie świecenia, czy od razu po naświetleniu te foty lumy ???

Kilkanaście sekund po. Jak każda luma z czasem słabnie, ale to nie znaczy, że zanika zupełnie. Przy tej cenie raczej nie gorsza od Seiko Baby Monstera a może nawet lepsza. Masz zdjęcie porównawcze powyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo, to miło, bo się zasadzam na cos takiego, dzięki za odp. i naświetlenie :) sytuacji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KobyS0 napisał:

oooo, to miło, bo się zasadzam na cos takiego, dzięki za odp. i naświetlenie :) sytuacji .

Omyłka

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No piękny jest

IMG_20210130_170550.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cut.up.on.pieces napisał:

Coś ktoś może powiedzieć na temat tego starkinga na miyota, jak wypada jakościowo ?
 

 

 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Miałem wersję na ich werku hi beat i w tych pieniadzach to bardzo fajna oferta. Nie było żadnych niedoróbek. Zresztą co do Starking to mam same dobre doświadczenia, a miałem w sumie 4 sztuki, z tego dwie nadal. A werk Miyoty to dodatkowy plus, choć pracuje z 21600bph.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, cut.up.on.pieces napisał:

Coś ktoś może powiedzieć na temat tego starkinga na miyota, jak wypada jakościowo ?
 

 

 


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Mam tylko na mechanizmie Starkinga. Początkowo jak sprawdzałem chodził idealnie 0s/24h. Teraz nie działa mi szybka zmiana daty a aktualnej dokładności nie sprawdzałem. Kupiłem za ok 38 USD, więc trudno narzekać no i ma stop sekundę oraz 28.800 bph. Czarna tarcza i bransoleta. Na Miyocie jest droższy, więc Twoja decyzja.

1 godzinę temu, Vonziej napisał:

No piękny jest emoji3531.png

IMG_20210130_170550.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ale serca ni ma ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Paulus57 napisał:

Ale serca ni ma ;) 

 

VH31 całkowicie mi pasuje :) ładnie tyka 4x/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Vonziej napisał:

 

VH31 całkowicie mi pasuje :) ładnie tyka 4x/s

E tam, to tylko respirator :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał:

E tam, to tylko respirator :) 

Z tlenem sie nie liczy😉

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł po miesięcznej tułaczce 
 
Powiem wam, że wykonanie naprawdę fajne.

Mięsisty pasek, dobrze wykonana koperta, w środku Seagull 1612. Luma świeci na wskazówkach i indeksach.
 
Dal mnie niestety too big..ktoś chętny to zapraszam, cena znacznie poniżej z ali.
 
 
2041488602_20210201_165106(1).thumb.jpg.5846e564bd1b30b019aa9696020deb2a.jpg
1099076918_20210201_165128(1).thumb.jpg.ac7fa85ddafb02919ab3bdff816e14a0.jpg
1116661862_20210201_164733(1).thumb.jpg.e3821a28f1947db331f9cde831f1b58c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Chorwat napisał:

Właśnie dotarł, wykonany bardzo dobrze :)

 

1612185341992.jpg

 

1612185341985.jpg

38 mm? Biały czy kremowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, cut.up.on.pieces napisał:

590d42b7707918af27523beb3142c592.jpg&key=b94ef7f3f3decfb4bf52492795502423c7c1939bd69ab496dac7d6c7958c216e



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ojoj on świeci😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze zrobili wersję do 40 mm to bym szarpał jak Reksio kość😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jako nowy nabytek :D Ładne te refleksy, a ludzie psioczą, ze "ueee bezel ceramiczny ueeee odbija ueeee". Mi tak się podoba :D

IMG_20210202_181511.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Martin faaaajny jest. 😋 Też bym szarpał ale jakby miał ponad 40 mm. 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie dogodzisz. Jeden, że co taki duży, drugi, że taki mały 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.

Wiecie jak działa kwestia odprawy celnej.... Zamówiłem w grudniu zegarek... na koniec stycznia dotarł do WER Warszawa, dzisiaj dostałem list żebym uzupełnił potwierdzenie zakupu, przelew itd. Paczka opisana jest jako dostawa z Holandii i tak też występuje w piśmie od celników (wiadomo, że chodzi o numer międzynarodowy LT..... NL.

Tylko zastanawiam się na jakiej podstawie celnicy mogą naliczyć mi cło i vat jeżeli przesyłka przyszła do Polski z Holandii?? To nie działa tak, że jak już, to celnicy w Holandii powinni naliczyć cło, a dalej obowiązują zasady jak dla UE??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celnik może sprawdzić każdą przesyłkę, tę z EU też.
Jeśli kupiłeś w Holandii to pokażesz screeny z holenderskiego sklepu i po sprawie (wiem, złośliwy jestem). Niestety, nowa holenderska nalepka jest tak naklejana, że bez problemu można zobaczyć chińskie krzaczki, a to trochę zdradliwe... Poza tym, oni wiedzą jak to działa.
Miałem kilka ovatowanych takich "holenderskich" przesyłek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Słoik napisał:

Koledzy.

Wiecie jak działa kwestia odprawy celnej.... Zamówiłem w grudniu zegarek... na koniec stycznia dotarł do WER Warszawa, dzisiaj dostałem list żebym uzupełnił potwierdzenie zakupu, przelew itd. Paczka opisana jest jako dostawa z Holandii i tak też występuje w piśmie od celników (wiadomo, że chodzi o numer międzynarodowy LT..... NL.

Tylko zastanawiam się na jakiej podstawie celnicy mogą naliczyć mi cło i vat jeżeli przesyłka przyszła do Polski z Holandii?? To nie działa tak, że jak już, to celnicy w Holandii powinni naliczyć cło, a dalej obowiązują zasady jak dla UE??

 

Nic nadzwyczajnego. Tak to już jest. A co do Ciebie idzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.