Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Historię o pomyłce sprzedawcy już opisywałem. Zamiast Deep Ocean dostałem Sea Wolf. Na tamtego czekałem 2 miesiące a na właściwą już wersję, tylko PÓŁTORA TYGODNIA!! Po początkowej chęci pozbycia się Sea Wolfa doszedłem do wniosku, że szkoda szukać chętnego, bo nieco krzykliwy wygląd musiałbym zrekompensować jakąś niedorzeczną zniżką a w końcu ten model był na początku mojego hobby jedną z pierwszych fascynacji. A więc zostaje. Po negocjacjach ze sklepem uzyskałem extra zniżkę i wybrałem pożądany model (Deep Ocean). By jednak oba nie były za podobne, ten drugi zegarek wybrałem w zdecydowanie odmiennej kolorystyce. 

 

Deep Ocean to według mnie najfajniejszy homar Blancpaina Fifty Fathoms. Może za jakiś czas dokupię jeszcze homara ze stajni Corgeut, by porównać oba i ocenić, czy wyższa cena Reef Tigera jest uzasadniona. 

oie_819307exToiqvh.jpg

oie_68n1qPt8EYPn.jpg

oie_7sJyGmGfodu2.jpg

oie_8194013jpsVSFcV.jpg

 

 

Za jakość zdjęć przepraszam. Słaby sprzęt i odbiera sporo z wyglądu zegarka. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Vonziej napisał:

o a to ciekawe! napisałeś do sprzedawcy na czacie?

mam odp" "hi reshiped"

pozostaje czekać

sklep ma dobre opinie wiec szwindlu nie zakładam, widać paczka miała problemy

oby,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Darek p napisał:

mam odp" "hi reshiped"

pozostaje czekać

sklep ma dobre opinie wiec szwindlu nie zakładam, widać paczka miała problemy

oby,,,

 

pozostaje spokojnie czekać. Jak nie dojdzie w wyznaczonym czasie to spór i hej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał pozbyć się Poganina wersja rolkowa, proszę o wiadomość na priv. 

Ktoś tu wczoraj sprzedawał, ale się spóźnilem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może było już takie pytanie, ale mam "pomroczność jasną" i nie mogę znaleźć...
Paski, śrubokręty, lupy okej ale zamawiał ktoś z Was z Ali zegarki do paczkomatu? jak realizacja? jak podatki? Dawno temu?

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Darek p napisał(-a):

Być może było już takie pytanie, ale mam "pomroczność jasną" i nie mogę znaleźć...
Paski, śrubokręty, lupy okej ale zamawiał ktoś z Was z Ali zegarki do paczkomatu? jak realizacja? jak podatki? Dawno temu?

Dziś odbieram z paczkomatu przesyłkę z Ali. Żadnych dodatkowych kosztów, inna sprawa, że to tylko etui do telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Dziś odbieram z paczkomatu przesyłkę z Ali. Żadnych dodatkowych kosztów, inna sprawa, że to tylko etui do telefonu.

Chciałoby się tak z zegarkami :(  Tak to zostaje tylko proste odsyłanie przez paczkomat :(

 

Panowie, już 1 msc i 10 dni bez kupowania zegarka nowego....

 

Korci mnie - chcecie pomóc mi i przeciągnąć na ciemną stronę mocy?

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

Chciałoby się tak z zegarkami :(  Tak to zostaje tylko proste odsyłanie przez paczkomat :(

 

Panowie, już 1 msc i 10 dni bez kupowania zegarka nowego....

 

Korci mnie - chcecie pomóc mi i przeciągnąć na ciemną stronę mocy?

Proponuję Ci wybrać jakiś tani zegarek, to da przyjemność i nie naruszy budżetu. Jak chcesz mogę podpowiedzieć swoje tanie cele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Proponuję Ci wybrać jakiś tani zegarek, to da przyjemność i nie naruszy budżetu. Jak chcesz mogę podpowiedzieć swoje tanie cele.

 

Korci mnie SM, ale mam aktualnie pod tym względem za drogi na razie. Podrzuć co tam proponujesz, tylko nie za dużego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Chciałoby się tak z zegarkami :(  Tak to zostaje tylko proste odsyłanie przez paczkomat :(

 

Panowie, już 1 msc i 10 dni bez kupowania zegarka nowego....

 

Korci mnie - chcecie pomóc mi i przeciągnąć na ciemną stronę mocy?

 

czyli zegarków do paczkoamtu nie zamawialiście? szkoda.

 

P.S. co do przeciągania a gorączkę mierzyłeś? he, he to nienormalne u nas sympatyków czasomierzy, może cisza przed burzą?

Ostatnio RT tutaj rządzą a oferta u nich spora.... żartuje i trochę zazdroszczę opanowania, choć jesteście po prostu wiele dalej z zegarkami niż ja. Wiele wzorów już przez Wasze skrzyneczki się przewinęło i byle czym się nie interesujecie. Ja jestem jeszcze na etapie ciekawości różnych modeli, które u Was już dawno zmieniły pewnie właścicieli. 

Do mnie "może" jak zapewnia sprzedawca idzie reshipowany tuna, niedawno doszedł Timex university a w planach mam Parnisa z wskaźnikiem rezerwy (czeka w koszyku), paski do Timexa i potem Phylida z zaworkiem/willard niebieski. Ciągle obiecuje sobie, że to ostatni, ale lubię je nosić, nakręcać, wymieniać bateryjki.... wszystko w zamierzonym budżecie, żeby nie było, że przez to dzieci nie dojadają 😉
Mam swój nawias i zamiast na fajki czy inne rozrywki, co by żona się martwiła czemu z pracy wracam ciągle chwiejnym krokiem, to inwestuję w cykadełka... 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Darek p napisał(-a):

 

czyli zegarków do paczkoamtu nie zamawialiście? szkoda.

 

P.S. co do przeciągania a gorączkę mierzyłeś? he, he to nienormalne u nas sympatyków czasomierzy, może cisza przed burzą?

Ostatnio RT tutaj rządzą a oferta u nich spora.... żartuje i trochę zazdroszczę opanowania, choć jesteście po prostu wiele dalej z zegarkami niż ja. Wiele wzorów już przez Wasze skrzyneczki się przewinęło i byle czym się nie interesujecie. Ja jestem jeszcze na etapie ciekawości różnych modeli, które u Was już dawno zmieniły pewnie właścicieli. 

Do mnie "może" jak zapewnia sprzedawca idzie reshipowany tuna, niedawno doszedł Timex university a w planach mam Parnisa z wskaźnikiem rezerwy (czeka w koszyku), paski do Timexa i potem Phylida z zaworkiem/willard niebieski. Ciągle obiecuje sobie, że to ostatni, ale lubię je nosić, nakręcać, wymieniać bateryjki.... wszystko w zamierzonym budżecie, żeby nie było, że przez to dzieci nie dojadają 😉
Mam swój nawias i zamiast na fajki czy inne rozrywki, co by żona się martwiła czemu z pracy wracam ciągle chwiejnym krokiem, to inwestuję w cykadełka... 

Bo swój nałóg trzeba przedstawiać pozytywnie ;) . 

6 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Korci mnie SM, ale mam aktualnie pod tym względem za drogi na razie. Podrzuć co tam proponujesz, tylko nie za dużego :)

No to masz takie po taniości: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32856254513.html?spm=a2g0o.cart.0.0.67de3c00fj31eJ&mp=1 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32796450384.html?spm=a2g0o.cart.0.0.67de3c00fj31eJ&mp=1 

 

https://pl.aliexpress.com/item/33055587229.html?spm=a2g0o.cart.0.0.67de3c00fj31eJ&mp=1 

 

i takie nieco droższe: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001016592729.html?spm=a2g0o.cart.0.0.67de3c00fj31eJ&mp=1 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000548774359.html?spm=a2g0o.cart.0.0.67de3c00fj31eJ&mp=1 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001685527087.html?spm=a2g0o.cart.0.0.67de3c00fj31eJ&mp=1 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32969031240.html?spm=a2g0o.cart.0.0.67de3c00fj31eJ&mp=1  

 

Wszystkie z mojej listy i coś pewnie wbrew wcześniejszym planom wybiorę do 27 lutego (zamiast w marcu na urodziny Ali), bo wskoczyłem na tym portalu na poziom "diamentowy" i otrzymałem kuszący bon-us 6/50 dollars :) (termin ważności jak powyżej). 

Zapomniałem o Twoich wymaganiach co do rozmiaru, ale tylko Reef Tiger jest trochę większy (43,5 mm), jednak biorąc pod uwagę jego kolisty kształt, nie powinien być za duży dla Ciebie. Pozostałe od 37 mm (Natural Park) do 42 mm a więc chyba w zgodzie z Twoimi wymaganiami. A co do gustu, to już sam oceń, czy coś Ci się spodoba. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze na coś czeka? Można spodziewać się jakiś nowych recenzji/zdjęć?

Mój SD jest podobno wysłany ponownie, nr ten sam. W śledzeniu cisza na ali od początku, a na innych stronach zwrot do nadawcy bez opuszczania kraju, wiec zostaje mi cierpliwość, ale liczę się z możliwą praktyką, że zegarka nie ma i nie było i będzie spór. Zamówiłem go 22 stycznia i na razie niewiele wiem o jego losach. chyba trafiłem na wersję sprzedaję ale jeszcze nie mam a niby sklep chwalony.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w Chinach (gdzieś tak już od tygodnia) obchodzą Nowy Rok, więc nie ma co liczyć na szybką odpowiedź. I tak jeszcze minimum z tydzień będzie.

Poczta też im w tym okresie raczej nie działa zbyt dobrze.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Plan 9 napisał(-a):

Aktualnie w Chinach (gdzieś tak już od tygodnia) obchodzą Nowy Rok, więc nie ma co liczyć na szybką odpowiedź. I tak jeszcze minimum z tydzień będzie.

Poczta też im w tym okresie raczej nie działa zbyt dobrze.

 

oooo.... a ja nieświadom zamówiłem właśnie dwie rzeczy.

Trudno...

Dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na 3 Escapementy..kupiłem 4 lutego i po statusie paczki nie widać opóźnienia w trakcie święta Nowego Roku, paka już wyleciała z chrl.

 

Zastanawiam się nad tym Paganim. Zdecydowanie widać, ze jego inspiracją był c65 Dartmouth

 

 

 

Edytowane przez michszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, michszy napisał(-a):

Ja czekam na 3 Escapementy..kupiłem 4 lutego i po statusie paczki nie widać opóźnienia w trakcie święta Nowego Roku, paka już wyleciała z chrl.

 

Zastanawiam się nad tym Paganim. Zdecydowanie widać, ze jego inspiracją był c65 Dartmouth

 

 

 

Jak na tą cenę WR 100 to trochę słabo dla nurka. Jakie Escapy kupujesz? 

 

Jeszcze jedna informacja. W aplikacji Ali można wyhodować drzewko dające kupon 3/25 USD. Może się przydać na jakiś tańszy zegarek albo pasek. Ważny do 27 lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Darek p napisał(-a):

Czy ktoś jeszcze na coś czeka? Można spodziewać się jakiś nowych recenzji/zdjęć?

Mój SD jest podobno wysłany ponownie, nr ten sam. W śledzeniu cisza na ali od początku, a na innych stronach zwrot do nadawcy bez opuszczania kraju, wiec zostaje mi cierpliwość, ale liczę się z możliwą praktyką, że zegarka nie ma i nie było i będzie spór. Zamówiłem go 22 stycznia i na razie niewiele wiem o jego losach. chyba trafiłem na wersję sprzedaję ale jeszcze nie mam a niby sklep chwalony.  

Mojego też nie mieli, jak zamawiałem 11.11. Dzień po złożeniu zamówienia dostałem info, że są po uszy w... zamówieniach i potrzebują kilku dni, żeby złożyć i przetestować zegarek, prośba o zmianę koloru paska - bez problemu. Wg mnie firma solidna, próbowałeś się z nimi kontaktować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, pisałem dwa razy.

1. Odp "he reshiped". I jak od piątku status mam nadal "przesylka wróciła do nadawcy" to zapytałem czy mam dobry tracking nr i wtedy odpisali że  tak dobry. Odpisuja szybko ale zdawkowo.

 

Okej, skoro masz dobre doświadczenie z nimi i ogólnie  mają dobre opinie na ali to może faktycznie to jakieś zawirowania poza nimi.

Dziwne jednak że pierwszy raz nie działa info o przesyłce na stronie  Ali, podobnie alipaczki i dopiero na parcel... widzę przesyłkę. Mam tak pierwszy raz. Stąd były moje obawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tego trackingu na aliexpress, apka alipaczka robi robotę ;) Jak jestem na kompie, albo bez dostępu do telefonu to korzystam z 17track.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dzyndzl napisał(-a):

Nie lubię tego trackingu na aliexpress, apka alipaczka robi robotę ;) Jak jestem na kompie, albo bez dostępu do telefonu to korzystam z 17track.

 

Alipaczka daje radę , choć dokladnieszy jest parcel, ale 17tarck nie znałem. Jutro sprawdzę. Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu porównuję apki trackingowe (17track, parcels, track checker I alipaczkę). Zdecydowanie najlepsza, najbardziej wszechstronna jest Alipaczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dziodzioslaw napisał(-a):

Od dłuższego czasu porównuję apki trackingowe (17track, parcels, track checker I alipaczkę). Zdecydowanie najlepsza, najbardziej wszechstronna jest Alipaczka

 

Też mam takie odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj listonosz przyniósł mi paczkę z drobiazgami zamówioną na AliExpress 13 listopada. Śledzenie pokazuje, że w Polsce była już 10 grudnia. Muszą mieć tam świńską górkę przesyłek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, siomon napisał(-a):

Dzisiaj listonosz przyniósł mi paczkę z drobiazgami zamówioną na AliExpress 13 listopada. Śledzenie pokazuje, że w Polsce była już 10 grudnia. Muszą mieć tam świńską górkę przesyłek ;)

A jak była słana? ASS?

Bo paczki słane inaczej lubią sobie poleżeć u lokalnych agentów.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.