Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

aaaa widzisz, dzięki za przekazana wiedzę, to kaske chowam i czekam na marzec a wtedy na jakieś dwa watche zaatakuję :) 

ps. naprawdę nie wiedzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, KobyS0 napisał(-a):

aaaa widzisz, dzięki za przekazana wiedzę, to kaske chowam i czekam na marzec a wtedy na jakieś dwa watche zaatakuję :) 

ps. naprawdę nie wiedzialem

Nie ma sprawy. Dałeś lajka jesteśmy kwita :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Nie ma sprawy. Dałeś lajka jesteśmy kwita :) . 

a na zdrówko, Ty masz lajka a ja parę zlotych w kieszeni albo jeden czasomierz wiecej... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KobyS0 napisał(-a):

a na zdrówko, Ty masz lajka a ja parę zlotych w kieszeni albo jeden czasomierz wiecej... :) 

To się nazywa współpraca o sumie niezerowej ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

To się nazywa współpraca o sumie niezerowej ;) . 

:) dokładnie

tak sie jeszcze zastanawiam jak z lumą w tych przyszłych nabytkach, ciekawe czy wytrzyma całą noc i coś wskaże rano, no ale się zobaczy w praktyce, z tego co czytałem to daje radę ale TYLKO czytałem, nie widziałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KobyS0 napisał(-a):

:) dokładnie

tak sie jeszcze zastanawiam jak z lumą w tych przyszłych nabytkach, ciekawe czy wytrzyma całą noc i coś wskaże rano, no ale się zobaczy w praktyce, z tego co czytałem to daje radę ale TYLKO czytałem, nie widziałem :) 

SM ma jedną z lepszych lum, ale nie licz, że zastąpi latarkę ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Jak co roku urodziny Aliexpressu. Dużo kuponów i bonusów. Chyba najlepszy w roku czas na zakupy, Wydaje się prawdopodobne, że cena spadnie do około 200 USD.

 

Dokładnie, tak wyjdzie pewnie po zniżkach około 760-800 PLN, ale SM nie idzie ASS0045, więc wpada na celnika na 100%, więc jest duże prawdopodobieństwo VATu. Jak będę sprzedawał to na pewno za mniej niż można będzie go dostać w marcu (oczywiście bez vat)

 

8 godzin temu, KobyS0 napisał(-a):

aaaa widzisz, dzięki za przekazana wiedzę, to kaske chowam i czekam na marzec a wtedy na jakieś dwa watche zaatakuję :) 

ps. naprawdę nie wiedzialem

 

Nie wszystkie marki biorą w tym udział. Escapement Time (czyli np ten pilot, o którym rozmawialiśmy) i Phylida na pewno nie mają zniżek. SM ma - zerknij w tej odpowiedzi ciut wyżej.

 

PS @KobyS0 i @Paulus57 oho! dodają opłaty za bazarek, nie będzie można sobie normalnie sprzedawać, więc będzie trzeba konspirę uprawiać. Jak Phylida przyjdzie to już będziemy żyć w nowych forumowych realiach, więc będziemy tajniaczyć na priv, żeby nie dostać bana za inny dział niż ten 🤯

Edytowane przez Vonziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Vonziej napisał(-a):

 

Dokładnie, tak wyjdzie pewnie po zniżkach około 760-800 PLN, ale SM nie idzie ASS0045, więc wpada na celnika na 100%, więc jest duże prawdopodobieństwo VATu. Jak będę sprzedawał to na pewno za mniej niż można będzie go dostać w marcu (oczywiście bez vat)

 

 

Nie wszystkie marki biorą w tym udział. Escapement Time (czyli np ten pilot, o którym rozmawialiśmy) i Phylida na pewno nie mają zniżek. SM ma - zerknij w tej odpowiedzi ciut wyżej.

 

PS @KobyS0 i @Paulus57 oho! dodają opłaty za bazarek, nie będzie można sobie normalnie sprzedawać, więc będzie trzeba konspirę uprawiać. Jak Phylida przyjdzie to już będziemy żyć w nowych forumowych realiach, więc będziemy tajniaczyć na priv, żeby nie dostać bana za inny dział niż ten 🤯

 

nadgarstkowe zdjęcie "pokazuję nowy chiński nabytek" + komentarz np.  zastanawiam się czy nie puścić dalej albo jakoś tak.... chętni się zgłoszą. Chyba, że fatycznie będzie jakieś obostrzenie. Czas pokaże co będzie w nowej wersji bazarku i co się zmieni ogólnie na razie to niewiadoma. Może jednak nie będzie takich zmian - może ludzie się zjeżą.

Z drugiej strony wszyscy szukają kasy na byt w dzisiejszych czasach. 

 

P.S. Dobrze się tutaj gada i w sumie jakby nie pandemia to raz na rok czy jakoś tak zjazd na grzańca by można było zrobić 😉 wtedy i ze swoimi twarzoczaszkami byśmy się zapoznali he, he i pewnie telefonami wymienili. 

 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Darek p napisał(-a):

 

nadgarstkowe zdjęcie "pokazuję nowy chiński nabytek" + komentarz np.  zastanawiam się czy nie puścić dalej albo jakoś tak.... chętni się zgłoszą. Chyba, że fatycznie będzie jakieś obostrzenie. Czas pokaże co będzie w nowej wersji bazarku i co się zmieni ogólnie na razie to niewiadoma. Może jednak nie będzie takich zmian - może ludzie się zjeżą.

Z drugiej strony wszyscy szukają kasy na byt w dzisiejszych czasach. 

 

P.S. Dobrze się tutaj gada i w sumie jakby nie pandemia to raz na rok czy jakoś tak zjazd na grzańca by można było zrobić 😉 wtedy i ze swoimi twarzoczaszkami byśmy się zapoznali he, he i pewnie telefonami wymienili. 

 

Kolego, mamy 21 wiek, dawaj zdjęcie twarzoczaszki na forum podpisz je swoim numerem telefonu i załatwione, a grzańca można w zaciszu domowego ogniska wywalić ... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

Kolego, mamy 21 wiek, dawaj zdjęcie twarzoczaszki na forum podpisz je swoim numerem telefonu i załatwione, a grzańca można w zaciszu domowego ogniska wywalić ... :) 

 

Ja widzisz Kolego starego chowu jestem. Telefony daje tylko znajomym a raczej nie do publicznej wiadomości, a grzańca wole z człowiekiem niż z lustrem wypić. 

 

Wiem, wiem archaik...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro rozmawiamy ( nie ma znaczenia czy face to face czy przez sieć ) to jesteśmy znajomymi, wiec dawaj telefon a jak nie chcesz walić do lustra to skypa zainstaluj i bedzię na żywo hahaha :) 

ps. mam 42 wiosny i jakoś skypa ogarniam :) i dlatego nie musze pić do lusterka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurdele bele, tutaj potrzebny jest nowy temat - Chińskie ogłoszenia alkoholiczno-matrymonialne 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

Kurdele bele, tutaj potrzebny jest nowy temat - Chińskie ogłoszenia alkoholiczno-matrymonialne 😁

dokładnie :)

.......ale, fajnie byłoby wziąć te swoje worki z zegarkami i się po alkoholizować troszku.... :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

Kurdele bele, tutaj potrzebny jest nowy temat - Chińskie ogłoszenia alkoholiczno-matrymonialne 😁

 

oj i jedno i drugie no no

jak grzaniec to tylko bezalkohoiczny, a matrymonialnie od blisko 10 lat jestem zakontraktowany i to nawet kościelnie , także sorki odpadam z nowego wątku 😛

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KobyS0 napisał(-a):

dokładnie :)

.......ale, fajnie byłoby wziąć te swoje worki z zegarkami i się po alkoholizować troszku.... :)  

Zegarkowe drinking game?

- wskazówki minutowa i godzinowa źle ustawione? Bach.

- Miyota zamiast NH35? Bach.

- pierwszy model zegarka na forum? Bach

- nowa marka zegarka na forum? Bachbach. 

- fajny chiński zegarek niebędący homarkiem? Stop. Wypić można dopiero jak znajdzie się (i uzgodni) czego homarem jest.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek z forum dotarł. To mój 3 SM i każdy z nich mogę szczerze polecić. Moim zdaniem wykonanie na poziomie Nethuns, Maranez czy Vratislavia. Nie ma się czego wstydzić jeżeli chodzi o jakość. Tu mechanizm PT5000 - pierwsza moja styczność z tym werkiem.

F82978B3-4928-49EE-A510-39F98CC9EA19.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Plan 9 napisał(-a):

Zegarkowe drinking game?

- wskazówki minutowa i godzinowa źle ustawione? Bach.

- Miyota zamiast NH35? Bach.

- pierwszy model zegarka na forum? Bach

- nowa marka zegarka na forum? Bachbach. 

- fajny chiński zegarek niebędący homarkiem? Stop. Wypić można dopiero jak znajdzie się (i uzgodni) czego homarem jest.

 

dobre, plusik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Plan 9 napisał(-a):

Zegarkowe drinking game?

- wskazówki minutowa i godzinowa źle ustawione? Bach.

- Miyota zamiast NH35? Bach.

- pierwszy model zegarka na forum? Bach

- nowa marka zegarka na forum? Bachbach. 

- fajny chiński zegarek niebędący homarkiem? Stop. Wypić można dopiero jak znajdzie się (i uzgodni) czego homarem jest.

taka mała zegarkowa apokalipsa :) juz sobie wyobrażam nasze miny na drugi dzień po powrocie do żywych -- gdzie moje wskazówki, miałem dwa worki z zegarkami a nie jeden, kurde ten był z bransoletą a nie ma, ktoś mi wachniki na złom oddał itd... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

taka mała zegarkowa apokalipsa :) juz sobie wyobrażam nasze miny na drugi dzień po powrocie do żywych -- gdzie moje wskazówki, miałem dwa worki z zegarkami a nie jeden, kurde ten był z bransoletą a nie ma, ktoś mi wachniki na złom oddał itd... :) 

 

hmm cos jakby....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o właśnie, nie umiałem myśli ubrać w słowa a ten kawałek filmu w 100% je wyraża hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś na sprzedaż od ręki? Jak coś zapraszam na priv. 

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Vonziej napisał(-a):

 

Dokładnie, tak wyjdzie pewnie po zniżkach około 760-800 PLN, ale SM nie idzie ASS0045, więc wpada na celnika na 100%, więc jest duże prawdopodobieństwo VATu. Jak będę sprzedawał to na pewno za mniej niż można będzie go dostać w marcu (oczywiście bez vat)

 

 

Nie wszystkie marki biorą w tym udział. Escapement Time (czyli np ten pilot, o którym rozmawialiśmy) i Phylida na pewno nie mają zniżek. SM ma - zerknij w tej odpowiedzi ciut wyżej.

 

PS @KobyS0 i @Paulus57 oho! dodają opłaty za bazarek, nie będzie można sobie normalnie sprzedawać, więc będzie trzeba konspirę uprawiać. Jak Phylida przyjdzie to już będziemy żyć w nowych forumowych realiach, więc będziemy tajniaczyć na priv, żeby nie dostać bana za inny dział niż ten 🤯

Ale kupony Aliexpressu działają a te dają zniżki rzędu 10%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Ale kupony Aliexpressu działają a te dają zniżki rzędu 10%. 

jak wiesz podchodziłem kilka razy do Escapement i nie mogę potwierdzić na 100%, przy jednej promocji działały, ale na jakiejś innej już nie, więc może będzie działać. 🤒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Vonziej napisał(-a):

jak wiesz podchodziłem kilka razy do Escapement i nie mogę potwierdzić na 100%, przy jednej promocji działały, ale na jakiejś innej już nie, więc może będzie działać. 🤒

Wydaje mi się, że nie masz racji i kupony Ali działają na wszystkie aukcje. Co innego z kuponami Select.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wydaje mi się, że nie masz racji i kupony Ali działają na wszystkie aukcje. Co innego z kuponami Select.

 

Hmm, no o może coś źle robiłem. Zawsze miałem problem z kuponami, bo jest ich tyle i jeszcze do tego działają różnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.