Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Hmm, no o może coś źle robiłem. Zawsze miałem problem z kuponami, bo jest ich tyle i jeszcze do tego działają różnie....

Są też kupony Aliexpress dotyczące tylko wybranych ofert i może takich chciałeś użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale co dają te kupony ------- 7 PLN do przodu :) no ale mieć a nie mieć..... :) 

ja to czekam na marzec i urodziny Alli, już kasę zbieram, przestałem dzieci karmić, nie kupuję mleka, nie piję piwa a o chleb to w kuchni dostępny tylko .............. na obrazku :) a szynka i banany to jak kiedyś tylko na święta

 ps. całe szczęście, że po drodze nie ma żadnych świąt haha

........................... i będą zegareczki hahaha 

 

a na powaznie to znam gościa - mój kumpel, który kiedyś sobie ubzdurał, że musi kupić Seiko Sporturę i............ kredyt wziął 2 koła haha to jest mistrz dopiero..........

 dodam jeszcze że mój diverek z czajna juz oclony, więc cła nie nawalili :) teraz tylko San maritn brąz i git, można odpuścić na jakieś dwa miesiące :) 

diverek kosztował 430 zł więc może i Marina za 8 stówek mi nie oclą, jest ryzyko jest zabawa :) 

tylko co to za ryzyko za 8 stówek hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny bardzo, tylko dla mnie za mały, a jak z lumą daje radę coś rano pokazać, czy tylko jest bo jest :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

fajny bardzo, tylko dla mnie za mały, a jak z lumą daje radę coś rano pokazać, czy tylko jest bo jest :) 

Rozmiar 40mm dla mnie idealny, co do lumy to raczej symboliczna bo już znika. Ale jestem mega zadowolony😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tofiks_th napisał(-a):

Rozmiar 40mm dla mnie idealny, co do lumy to raczej symboliczna bo już znika. Ale jestem mega zadowolony😁

bo coś nowego, ale to nic, będzie czego szukać na bazarku za jakiś czas hahaha

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie... coś bym może się pojawi, choć na obecną ofertę bazarków brak chętnych😥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tofiks_th napisał(-a):

A dziś tagi Pagrne wpadł😁. Jakość świetna. 

 

 

 

Panie, a co to takiego te Pograne? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Panie, a co to takiego te Pograne? :P

Pagrne Design to chyba jakaś odmiana Pagani, parametry te same czyli szafirowe szkło, seiko nh 35a, zakręcaną koronką z uszczelką. Jest kilka filmików naYouTubie i sobie chwalą. Ja też jestem pod wrażeniem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrabiani Pagani. 😁🙈

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, brz napisał(-a):

Podrabiani Pagani. 😁🙈

Podróba podróby🤕, choć na Ali można kupić Padre w sklepach Pagani i odwrotnie. Gdyby jeszcze luma była jakaś ale nie można mieć wszystkiego w budżetowym zegarku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho Phylida wysłana! Także rozpoczynamy Timer. ASS 0045, więc bez vatu będzie, także plus za to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tofiks_th napisał(-a):

Podróba podróby🤕, choć na Ali można kupić Padre w sklepach Pagani i odwrotnie. Gdyby jeszcze luma była jakaś ale nie można mieć wszystkiego w budżetowym zegarku. 

Myślę, e to zapowiedź wejścia znaku firmowego Pagani Design w wyższą półkę cenową a ten Pagrne to będzie kontynuacja wcześniejszego PD. Pierwsze Pagani Design w cenach wyższych od tych standardowych pojawiły się niedawno. Pagani i Pagrne to zapewne ten sam kapitał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Myślę, e to zapowiedź wejścia znaku firmowego Pagani Design w wyższą półkę cenową a ten Pagrne to będzie kontynuacja wcześniejszego PD. Pierwsze Pagani Design w cenach wyższych od tych standardowych pojawiły się niedawno. Pagani i Pagrne to zapewne ten sam kapitał. 

Nawet chińczycy chcą wejść w poziom premium😒 to co zostanie dla nas maluczkich? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tofiks_th napisał(-a):

Nawet chińczycy chcą wejść w poziom premium😒 to co zostanie dla nas maluczkich? 

Nie narzekaj, przecież masz Pagrne ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Nawet chińczycy chcą wejść w poziom premium😒 to co zostanie dla nas maluczkich? 

 

Ostatnimi czasy to bardzo często poruszany temat na WUS. Wiele marek chińskich leci w górę zostawiając jakieś pokraki typy XYZ dizajne (karykaturuję tutaj). Zaczynają wchodzić w takie tereny pieniężne, że często trzeba się zastanowić czy jest sens brać z CHRLD czy może jakiś microbrand jednak. Aczkolwiek ma to swoje plusy, bo można dostać fajne kopie ETY czy SW200 w przystępnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Ostatnimi czasy to bardzo często poruszany temat na WUS. Wiele marek chińskich leci w górę zostawiając jakieś pokraki typy XYZ dizajne (karykaturuję tutaj). Zaczynają wchodzić w takie tereny pieniężne, że często trzeba się zastanowić czy jest sens brać z CHRLD czy może jakiś microbrand jednak. Aczkolwiek ma to swoje plusy, bo można dostać fajne kopie ETY czy SW200 w przystępnej cenie.

Zegarki chińskie w cenie od około 100 USD plus prezentują wykonanie którego nie trzeba się wstydzić. Ja ostatnio dokonałem jeszcze jednego, być może ryzykownego zakupu. Bo miałem się wstrzymać do urodzin Ali, ale był kupon po wejściu na poziom diamentowy (jak to brzmi ;) ) w AliX 6/50 i szkoda go było nie wykorzystać, bo zegarek z tych podejrzanie tanich a podobno dobrych. Tak więc idzie do mnie taki Berny wzorowany na Mondaine za 170 zł, czyli wbrew mojej wcześniej wygłoszonej opinii. 

Tu filmik, ale sam wcześniej go wynalazłem (zegarek), opinia tylko podpowiedziała słuszność ;) . Wersja bez liczb z białą tarczą i skórzanym czarnym paskiem (podobno także dobrej jakości): 

 

 

Aha, jakby co to jest praktycznie prawie identycznie wyglądający kwarc tej firmy. Do kupienia za około 60 zł taniej. 

Co do mikrobrandów, to tu te najtańsze zaczynają startować cenowo na poziomie tych drogich z Ali. To jednak nadal sporo drożej. 100 USD a 300 USD to nadal różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
55 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Ostatnimi czasy to bardzo często poruszany temat na WUS. Wiele marek chińskich leci w górę zostawiając jakieś pokraki typy XYZ dizajne (karykaturuję tutaj). Zaczynają wchodzić w takie tereny pieniężne, że często trzeba się zastanowić czy jest sens brać z CHRLD czy może jakiś microbrand jednak. 

W wątku Best of Aliexpress w ciągu ostatnich kilku dni napisano na WUS także parę stron o tym, że wzrostowi cen towarzyszy spadek jakości. Sporo konkretnych narzekań także na SM, Heimdallr'a, Hruodlanda, nie mówiąc o niższej półce. Heimdall nawet rdzewieje (sic). Tutaj też ostatnio kolega @Paulus57 swemu Hru coś miał do zarzucenia (btw. ciekaw jestem rozwoju wypadków).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Tytus de ZOO napisał(-a):

W wątku Best of Aliexpress w ciągu ostatnich kilku dni napisano na WUS także parę stron o tym, że wzrostowi cen towarzyszy spadek jakości. Sporo konkretnych narzekań także na SM, Heimdallr'a, Hruodlanda, nie mówiąc o niższej półce. Heimdall nawet rdzewieje (sic). Tutaj też ostatnio kolega @Paulus57 swemu Hru coś miał do zarzucenia (btw. ciekaw jestem rozwoju wypadków).  

Byłem u zegarmistrza. Zajrzał do środka, obejrzał i stwierdził, że wszystko OK. Nie chciał nawet nic wziąć za krótką diagnozę, ale ponieważ miała to być  u niego już druga kolejna darmocha, to dałem skromną rekompensatę (z własnej woli). A więc odwołuję fałszywy alarm do do Hruodlanda Aviatora. Jest i był w porządku, tylko jakoś nieudolnie potraktowałem koronkę i stąd te pomysły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Tytus de ZOO napisał(-a):

W wątku Best of Aliexpress w ciągu ostatnich kilku dni napisano na WUS także parę stron o tym, że wzrostowi cen towarzyszy spadek jakości. Sporo konkretnych narzekań także na SM, Heimdallr'a, Hruodlanda, nie mówiąc o niższej półce. Heimdall nawet rdzewieje (sic). Tutaj też ostatnio kolega @Paulus57 swemu Hru coś miał do zarzucenia (btw. ciekaw jestem rozwoju wypadków).  

 

Jakoś muszą rekompensować całą sytuację. Chcą zbliżyć się jeszcze mocniej do półki microbrandowej jednymi, a drugimi tańszymi wypełnić lukę, z której wychodzą. Chwilę będzie źle, a potem będą wyjaśniać to tym, że to tańsze to słabsze, a tamto premium, patrzcie jakie dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lipca podobno blisko 100% przesyłek będzie vatowanych na UC. Zobaczymy co wyniknie z ich planów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
37 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Chcą zbliżyć się jeszcze mocniej do półki microbrandowej jednymi, a drugimi tańszymi wypełnić lukę, z której wychodzą. Chwilę będzie źle, a potem będą wyjaśniać to tym, że to tańsze to słabsze, a tamto premium, patrzcie jakie dobre

To nie wyjaśnia spadku jakości, o której piszą na WUS (o ile to prawda). To raczej zachłyśnięcie się sukcesem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Tytus de ZOO napisał(-a):

To nie wyjaśnia spadku jakości, o której piszą na WUS (o ile to prawda). To raczej zachłyśnięcie się sukcesem. 

 

W sumie to możliwe, że masz racje, może za duży kredyt zaufania w moim myśleniu nadałem. Po prostu zachłysnęli się. A więc dla nas warto mieć zegarki z tych dobrych czasów, bo one będą bardzo chodliwe na rynku wtórnym. Nie chodzi oczywiście o zarobek tylko o to, że będą poszukiwane i jak ktoś będzie chciał sprzedać to chwila moment i pójdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.