Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, michszy napisał(-a):

A u mnie ten zielony Carnival co ostatnio pisałem, że kupiłem chciał mocno pobić rekord Phylidy w terminie dostarczenia paczki emoji6.png

Paka przez maj frenda wysłana 20.02 a dziś już dostałem SMS z poczty polskiej o nadaniu pocztex 48. Jakby nie weekend byłby jutro, mega sprawnie.

Escapementy z przesyłki LT50... też już w PL. O dziwo leżały w Liege tylko kilka dni.
 

 

Super, a u mnie mfrend się aż tak nie spisał ale PP owszem bo wczoraj Komorniki a dziś w południe pod drzwiami 😉

 

Btw coś kombinują bo SD jak pisałem napierw zatoczył koło w Chinach i został ponownie wysłany a parnis też ma jakieś problemy i został zwrócony właśnie z sortowni... inny sklep a podobny misz masz z wysyłką. Coś te nowe przepisy im zmienily chyba pomysł na wysyłkę do UE.   

 

P.s. jak dojdzie to poprosimy o sesję nadgarstkową carnivala 🙂

 

W dniu 24.02.2021 o 15:21, tofiks_th napisał(-a):

Jest przy zapięciu od przeciwnej strony taka mikroregulacja, jak ja otworzysz to będziesz mieć dostęp do teleskopu

 

Też tam gmeralem ale mam problem z tym teleskopem. Jakoś nie mogę do chwycić swoim dingsem do teleskopów... spróbuje na spokojnie za widna po likendzie. 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tak różowo, bo Escapementy przez to, że wysłane tym badziewnym Post NL raczej na pewno wpadły na cło.

9a7786228c296fc3ca073dcf793d51b3.jpg&key=c3b70647920aeed62225cfcfffa758b71aa3de488a92b28273acd5885feee1ee





Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2021 o 14:06, Vonziej napisał(-a):

No ale ja nie rozumiem czego wymagać więcej za tą cenę.

...

Dokładnie. Za stówę to sprzedają paski do zegarków. 

A tu co by nie mówić normalny zegar. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy... Czy ktoś z Was usuwał może lupkę (cyklop) ze szkiełka która znajduje się nad okienkiem daty?? 

Pooglądałem filmiki i chciałem wczoraj usunąć z Poganina Explorera ale za Chiny (sic!) nie idzie. 

Podgrzewałem zapalniczką żarową, nóż do tapet i nic... 

Jakies rady?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Słoik napisał(-a):

Koledzy... Czy ktoś z Was usuwał może lupkę (cyklop) ze szkiełka która znajduje się nad okienkiem daty?? 

Pooglądałem filmiki i chciałem wczoraj usunąć z Poganina Explorera ale za Chiny (sic!) nie idzie. 

Podgrzewałem zapalniczką żarową, nóż do tapet i nic... 

Jakies rady?? 

Zdarzyło się raz usunąć ta lupkę, ale podgrzewałem suszarka do włosów i to było zdecydowanie za słabe. Lupkę usunąłem po kawałku nożykiem, na szkiełko nawet na ma śladu choć to hardlex był, za to bezel sciołrałem. Nie wiem jakiej konkretnie zapalniczki używałeś, ale tu ponoć potrzebny jest taki mini palnik gazowy, aby dobrze to podgrzać. Powodzenia w walce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, michszy napisał(-a):

Nie ma tak różowo, bo Escapementy przez to, że wysłane tym badziewnym Post NL raczej na pewno wpadły na cło.

9a7786228c296fc3ca073dcf793d51b3.jpg&key=c3b70647920aeed62225cfcfffa758b71aa3de488a92b28273acd5885feee1ee




 

A jak wygląda z sprawa z Vatem? Pytam bo sam czekam na escepementa. 

 

edit, juz sprawdziłem ze cło+vat. 

 

Czy UC otwiera takie paczki? czy sugeruje sie kwota wypisaną na paczce? Jakie macie doświadczenia?

Edytowane przez tomo_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to moja Phylida w poniedziałek będzie. 10 dni z Chin. ASS 0045, więc super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Carnival tak samo, już jest u mnie w mieście. 9 dni w poniedziałek, gdyby nie weekend byłoby 7 😃

2 godziny temu, tomo_s napisał(-a):

Czy UC otwiera takie paczki? czy sugeruje sie kwota wypisaną na paczce? Jakie macie doświadczenia?

 

mogę Ci odpowiedzieć za tydzień myślę, zakupiłem już kilkanaście zegarków z Ali i żaden nie trafił na cło i vat, no ale kiedyś musi być ten pierwszy raz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.02.2021 o 10:11, Thomas666 napisał(-a):

Sam rozpuszczalnik wystarczy, czy trzeba dodatkowo grzać i podważać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw grzałem i podważałem żyletką. Nie udało się, to potraktowałem rozpuszczalnikiem i podważałem żyletką. Kapałem po kropelce przez prawie godzinę i podważałem, i poszło.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.02.2021 o 07:17, michszy napisał(-a):

Nie ma tak różowo, bo Escapementy przez to, że wysłane tym badziewnym Post NL raczej na pewno wpadły na cło.

Mój SM wyglądał tak samo, i w wer Warszawa i wer Pruszcz, udało się bez vatu. Dziś żółwik wpadł na wer Warszawa, zobaczymy...

Edytowane przez dzyndzl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziś mi się zaktualizował status i mam wer w moim mieście także szykuje się na poniedziałek wielka dostawa 

Edit. Escapementy znowu zatrzymane przez urząd celny, tym razem u mnie w mieście. No to czekamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, michszy napisał(-a):

No właśnie dziś mi się zaktualizował status i mam wer w moim mieście także szykuje się na poniedziałek wielka dostawa 😃

 

Oj u mnie podobnie. Już nóżkami przebieram, a do tego jutro akurat mam 1 dzień urlopu! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adiesdive. Bransolety nie mogłem ustawić pod swój nadgarstek to wskoczył na pasek. Jakość jak za 100 zł super. Jednak bezel ma dosyć duże luzy. Mimo wszystko mi się podoba. :)

IMG20210218095329.jpg

IMG20210228224113.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Emil/efa116 napisał(-a):

Adiesdive. Bransolety nie mogłem ustawić pod swój nadgarstek to wskoczył na pasek. Jakość jak za 100 zł super. Jednak bezel ma dosyć duże luzy. Mimo wszystko mi się podoba. :)

IMG20210218095329.jpg

IMG20210228224113.jpg

Jest jeszcze gdzieś za stówę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, johndeacon napisał(-a):

Jest jeszcze gdzieś za stówę?

To po pierwsze kwarc a po drugie chyba kolega użył tzw. skrótu myślowego, bo o ile dobrze pamiętam, to nawet z jakimś kuponem cena nie byłaby niższa niż 120 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kwarc. Ok, już znalazłem, obecnie z Belgii za 173 zł.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, johndeacon napisał(-a):

Jest jeszcze gdzieś za stówę?

Nie. Ja kupowałem z Belgi za 170 z groszami. Ale pudełko przyszło połamane i koperta była lekko porysowana chyba przez nieudolnego "składacza" przez co było widać wyraźne rysy na uszach (nawet ja takich rys nie robię przy zmienianiu pasków i bransolet) to założyłem spór i zaproponowałem albo zwrot 114 zł albo żeby sprzedawca wysłał nowa kopertę wraz z pudełkiem. No i woleli oddać kasę. Za te pieniądze to pudełko połamane, rysy i spory luz na bezelu tak nie przeszkadzają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Emil/efa116 napisał(-a):

Nie. Ja kupowałem z Belgi za 170 z groszami. Ale pudełko przyszło połamane i koperta była lekko porysowana chyba przez nieudolnego "składacza" przez co było widać wyraźne rysy na uszach (nawet ja takich rys nie robię przy zmienianiu pasków i bransolet) to założyłem spór i zaproponowałem albo zwrot 114 zł albo żeby sprzedawca wysłał nowa kopertę wraz z pudełkiem. No i woleli oddać kasę. Za te pieniądze to pudełko połamane, rysy i spory luz na bezelu tak nie przeszkadzają. 

To wyszedł za 6 dych a to już brzmi nieźle. :) Ja swego czasu kupiłem na eBayu Pagani Designi i po usterce mechanizmu dostałem pełny zwrot. Dokupiony mechanizm plus montaż u zegarmistrza zamknął się w 100 zł a zegarek kosztował początkowo prawie 70 USD. Awaria bywa więc czasami korzystna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

To wyszedł za 6 dych a to już brzmi nieźle. :) Ja swego czasu kupiłem na eBayu Pagani Designi i po usterce mechanizmu dostałem pełny zwrot. Dokupiony mechanizm plus montaż u zegarmistrza zamknął się w 100 zł a zegarek kosztował początkowo prawie 70 USD. Awaria bywa więc czasami korzystna. 

Doliczając wysyłkę to właśnie równe 100 zł wyszedł. Za takie pieniądze mi się podoba. Tylko nie mam pasków odpowiednich, wczoraj zamówiłem 4 sztuki może do kwietnia dojdą to wtedy wrzucie jakieś zdjęcia. 

Edit.

Dodam że sprzedawcą chciał uparcie zwrócić najpierw 8 dolarów a później 10. Ale chyba Aliexpress wkroczyło bo nie zdążyłem odpisać na wiadomość że chcą oddać 10 dolarów a chwilę później była wiadomość o przyznaniu zwrotu pełnej kwoty którą zaproponowałem. Szczerze powiem że na aliexpress zakupy robi się o wiele lepiej niż na allegro. W razie jakichś problemów z produktem serwis działa w zastraszającym tempie :)

Edytowane przez Emil/efa116

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Emil/efa116 napisał(-a):

Doliczając wysyłkę to właśnie równe 100 zł wyszedł. Za takie pieniądze mi się podoba. Tylko nie mam pasków odpowiednich, wczoraj zamówiłem 4 sztuki może do kwietnia dojdą to wtedy wrzucie jakieś zdjęcia. 

W dobrej cenie i na pasku jest Loreo automat: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/33055587229.html?spm=a2g0o.cart.0.0.33383c007TqDp4&mp=1  

 

Aktualnie do kupienia za niecałe 60 USD, ale jak będą urodziny Ali, to pewnie da się zejść z 10 w dół. Opinie ma dobre, szafir, 200 m WR. Jakbyś chciał coś w tym klimacie niedrogiego. Spory wybór wariantów kolorystycznych, także na bransolecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po perypetiach logistycznych wreszcie mam i ja :)

 

 

tuna 2.jpg

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po perypetiach logistycznych wreszcie mam i ja
 
 
401813375_tuna2.jpg.620eecc736ed1a98b386d9a263a6fa0c.jpg
I jak? Jaki masz nadgarstek? Dobrze się układa? Grubość nie przeszkadza? Od dłuższego czasu też się nad nim zastanawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jestem zadowolony. Noszę od rana i ciężaru nie czuje. Leży dobrze. Cena też teraz chyba dobra bo 421 zł chyba. Ja płaciłem 442 jakoś. Wygląda mocno ale nie nachalnie. 

Nadgarstek to średnia czyli ok. 18.5 cm ale raczej płaski.

Już myślę o willardzie od nich he he.

 

Edit.

Ktoś pisał że w addiesdive trudna regulacja bransy. Tutaj ksiazkowa. Szpilki wyskakują elegancko i wchodzą też miodzio. Micro w zapięciu też bezproblemowe. 

 

Ps. Trochę tak z ciekawości ta grafika... na ile dokładna?

tuna 3.png

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.