Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja od wciskania wszystkiego po kolei i obserwacji zaczynam ogląd :)

tak już mam he he

a że produkty z Aliexpress nie grzeszą instrukcją...

 

W zeszłym roku kupiłem płytę główną do PC i do niej było zero dokumentacji.

Co wyczytasz z lupą na płytce drukowanej Twoje...jak podpiąć kabelki do USB, gdzie i jak audio itp.

Płyta świetnie działa i tania była, ale chociaż piny by opisali w jakimś jednokartkowym schemacie.

 

27 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Przy zakupie tourbillona weź pod uwagę, że Chińczycy często sprzedają napęd carousell jako tourbillon. Ten pierwszy choć ciekawy, jednak tańszy. Ja ten przycisk odkryłem po dłuższym czasie, aż wstyd się przyznać, i zmiana dni to był koszmar. 

 

P.S. jak przyjdzie kolej i turbinka bezie wybierana, na pewno poproszą tutaj Kolegów o opinie :)

 

 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Tu znalazłem: 

 

https://www.alibaba.com/product-detail/New-Luxury-Vintage-24-Hours-One_60462757373.html 

 

https://postar.en.made-in-china.com/product/DsVxRfeEOpWb/China-Luminous-One-Hand-Unique-Design-Automatic-Wrist-Watch.html 

 

https://m.made-in-china.com/product/Manufacturer-Offer-Quartz-Waterproof-One-Hand-Watch-911367675.html  (tu tylko hurt) 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32960682046.html 

 

https://www.alibaba.com/product-detail/MINI-FOCUS-MF0182G-Latest-Luxury-Watch_62228023811.html?spm=a2700.pc_countrysearch.main07.73.22882637pOkEXR 

 

https://www.alibaba.com/product-detail/MINI-FOCUS-0182-G-Drop-Shipping_62365764075.html?spm=a2700.pc_countrysearch.main07.31.22882637pOkEXR  (minimum dwie szt) 

 

https://www.alibaba.com/product-detail/Customize-Fashion-Design-Stainless-Steel-Back_62059894249.html?spm=a2700.pc_countrysearch.main07.87.22882637pOkEXR  

 

 

itd. itd. 

 

Poszukaj może sobie firmę Łucz (Luch). Wiem, że są i to calkiem ciekawe, ale nie miałem czasu szukać dostepnych aktualnie ofert (może eBay?) . 

 

Mam nadzieję, że pomogłem. :) 

Ponieważ kilka linków jest tylko do sprzedaży hurtowej, potraktuj je jako wzory do obejrzenia. Ewentualnie wyślij zapytanie do sprzedawcy, może sprzeda pojedynczo albo da Ci adres sklepu detalicznego. 

 

Tu dodatkowo strona w wieloma ofertami (głównie hurt ale nie tylko). 

 

https://www.alibaba.com/countrysearch/CN/one-hand-watches.html 

Umie, umie, ale ten mały sekundnik to jak nie wskazowka:-)

Łucz ma też opcje, co prawda bliższy wschód, ale zawsze wschód 

https://luch.by/en/kollektsii/bolshoy-odnostrelochnik/77490579/

Cenią się nieźle...

Znalazłem jeszcze takiego dziwoląga, wskazówka minutowa, a godziny są w okienku na 12...

No i sklep chyba jakiś nieznany 

https://www.aliexpress.com/i/4001253189114.html

 

Edytowane przez incubus05
.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy możemy się spodziewać jakichś super promocji od oficjalnego sklepu Pagani na koniec marca na ALIEXPRESS ANNIVERSARY SALE 2021, czy raczej nie ma na co liczyć? Mam kilka zegarków na oku i chętnie bym się załapał na jakąś promkę :) Macie z tym jakieś doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, maxxiseek napisał(-a):

Hej. Czy możemy się spodziewać jakichś super promocji od oficjalnego sklepu Pagani na koniec marca na ALIEXPRESS ANNIVERSARY SALE 2021, czy raczej nie ma na co liczyć? Mam kilka zegarków na oku i chętnie bym się załapał na jakąś promkę :) Macie z tym jakieś doświadczenie?

Myślę, że warto poczekać. Raczej kupony select a także ali będą dawać zniżki. Polecam zimną głowę w zakupach ;) . Sam mam z tym problem. Jakby co obserwuj ceny, bo czasami wcześniej podnoszą tak, że zniżki nie nadążają ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio często przeglądałem sklep pagani i jakieś kilka dni temu ceny mocno podskoczyły np Explorer kosztował trochę mniej niż 300zl, teraz jest po około 380. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Thomas666 napisał(-a):

Dolar skoczył...

Ale nie o tyle...

Po prostu skończyli jedną z "promocji" żeby za chwilę wrócić z kolejną na urodziny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ktoś może myśli nad Phylidą z Miyotą? Wpadło coś co mam na oku od DAWNA i zastanawiam się... ;)

 

 

IMG_20210305_173310.jpg.75b61e02358b996282d1aa3833b69978.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał takiego i chciał się pozbyć to ja chętny. Trochę nie chce mi się czekać, aż przyjdzie z Ali. f53d124cab22f512a0273f7e5b3b9874.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Vonziej napisał(-a):

Koledzy ktoś może myśli nad Phylidą z Miyotą? Wpadło coś co mam na oku od DAWNA i zastanawiam się... ;)

 

 

IMG_20210305_173310.jpg.75b61e02358b996282d1aa3833b69978.jpg

 

Wydaje mi się, że Kolego ostatnio pisał, że dobrze zegarek usiadł i zostaje, dlatego zamówiłem już kolejne SD i jestem już poza budżetem na ten miesiąc :(

Chyba, że jakąś bardzo okazyjna promocja - to zadzwonię do bociana (żartuję 😉)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Darek p napisał(-a):

 

Wydaje mi się, że Kolego ostatnio pisał, że dobrze zegarek usiadł i zostaje, dlatego zamówiłem już kolejne SD i jestem już poza budżetem na ten miesiąc :(

Chyba, że jakąś bardzo okazyjna promocja - to zadzwonię do bociana (żartuję 😉)

 

Ale to prawda, tylko u mnie budżet jest zamknięty, a pojawił się pewien okaz, na którego poluję od lat dwóch ... Szukam po prostu źródełka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Vonziej napisał(-a):

Koledzy ktoś może myśli nad Phylidą z Miyotą? Wpadło coś co mam na oku od DAWNA i zastanawiam się... ;)

 

 

IMG_20210305_173310.jpg.75b61e02358b996282d1aa3833b69978.jpg

Chyba niepotrzebnie przejąłeś się krytyką o której wcześniej pisałeś. Nie sprzedawaj, bo będziesz żałował a o "DAWNA-ch" zapomnij ;) . 

1 godzinę temu, Vonziej napisał(-a):

Ale to prawda, tylko u mnie budżet jest zamknięty, a pojawił się pewien okaz, na którego poluję od lat dwóch ... Szukam po prostu źródełka :)

Co takiego Cię zakręciło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Chyba niepotrzebnie przejąłeś się krytyką o której wcześniej pisałeś. Nie sprzedawaj, bo będziesz żałował a o "DAWNA-ch" zapomnij ;) . 

Skądże! Coś ty. Zależy mi na tym "dawnie", bo ciężko uchwytny. Ten jest super, ale miejsc w pudle jest ilość ograniczona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Skądże! Coś ty. Zależy mi na tym "dawnie", bo ciężko uchwytny. Ten jest super, ale miejsc w pudle jest ilość ograniczona :)

Kupiłbyś sobie drugie pudełko ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mikas napisał(-a):

Jak by ktoś miał takiego i chciał się pozbyć to ja chętny. Trochę nie chce mi się czekać, aż przyjdzie z Ali. f53d124cab22f512a0273f7e5b3b9874.jpg

 

 

Identycznego nie mam, ale z takim San Martinem 42mm w stanie 9,5/10 mogę się rozstać ;)

 

1611254296712.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 
Identycznego nie mam, ale z takim San Martinem 42mm w stanie 9,5/10 mogę się rozstać
 
1611254296712.jpg&key=aef45fc1cf1843ea997a73997dbcff24af735e208e925536241ce658375bd438
Myślałem nad nim, ale rozmiar tutaj ma znaczenie. Mam ok 20cm w nadgarstku i szukam teraz czegoś 44mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Skądże! Coś ty. Zależy mi na tym "dawnie", bo ciężko uchwytny. Ten jest super, ale miejsc w pudle jest ilość ograniczona :)

 

Ja mam już dwa poza pudłem i właśnie przegrywam walkę z postanowieniem zero kolejnych box'ów,  bo ostatni miał być ostatni, ale jeszcze może jeden... - to już na pewno będzie ostatni 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Darek p napisał(-a):

 

Ja mam już dwa poza pudłem i właśnie przegrywam walkę z postanowieniem zero kolejnych box'ów,  bo ostatni miał być ostatni, ale jeszcze może jeden... - to już na pewno będzie ostatni 😉

Znam ten ból. Mam trzy pudełka. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Darek p napisał(-a):

 

Ja mam już dwa poza pudłem i właśnie przegrywam walkę z postanowieniem zero kolejnych box'ów,  bo ostatni miał być ostatni, ale jeszcze może jeden... - to już na pewno będzie ostatni 😉

 

No i właśnie dlatego ze sobą walczę i zmieniam jak coś innego się pojawi. Aktualnie mam jeden spot taki ruchomy, bo reszta pewniaki i nigdzie się nie ruszają, dlatego Phylida leci w świat.

 

Przypomnę się, jeżeli ktoś stracił posta - Wersja z Miyotą używana kilka dni na wydaniu - jak ktoś coś chce korumpować -> proszę pisać wiadomość prywatną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Znam ten ból. Mam trzy pudełka. :) 

Ja niestety 4, ale jedno pudełko to zegarki, które mi służyły z 15 lat  i trzymam je z sentymentu, choć część starszych jest na wylocie. To Festiny w kwarcu, więc Kolegów nie zainteresują.

Pudełka są małe po 6 czasomierzy i takich z Chinlandji jest 8 sztuk automatów u mnie (w tym jeden w drodze). Tej liczby nie przekroczę.

Dwa, te poza pudłem wskoczą jak pozbędę się Festin, choć mocno po głowie chodzi mi tani rotomat na 4+6 miejsc, który załatwi sprawę miejsca i ciągłego ustawiania zegarków....

 

 

33 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

 

No i właśnie dlatego ze sobą walczę i zmieniam jak coś innego się pojawi. Aktualnie mam jeden spot taki ruchomy, bo reszta pewniaki i nigdzie się nie ruszają, dlatego Phylida leci w świat.

 

Przypomnę się, jeżeli ktoś stracił posta - Wersja z Miyotą używana kilka dni na wydaniu - jak ktoś coś chce korumpować -> proszę pisać wiadomość prywatną

 

Żeby Koledze post nie wsiąkł:

Rozmiar o ile pamiętam to 41 mm, a to chodliwa koperta. Phylida ma dobre opinie. 

Kolega się dobrze zastanowi to tylko jeden zegarek więcej ....  🙂

 

Edytowane przez Darek p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Darek p napisał(-a):

Ja niestety 4, ale jedno pudełko to zegarki, które mi służyły z 15 lat  i trzymam je z sentymentu, choć część starszych jest na wylocie. To Festiny w kwarcu, więc Kolegów nie zainteresują.

Pudełka są małe po 6 czasomierzy i takich z Chinlandji jest 8 sztuk automatów u mnie (w tym jeden w drodze). Tej liczby nie przekroczę.

Dwa, te poza pudłem wskoczą jak pozbędę się Festin, choć mocno po głowie chodzi mi tani rotomat na 4+6 miejsc, który załatwi sprawę miejsca i ciągłego ustawiania zegarków....

 

 

 

Żeby koledze post nie wsiąkł:

Rozmiar o ile pamiętam to 41 mm, a to chodliwa koperta. Phylida ma dobre opinie. 

Kolega się dobrze zastanowi to tylko jeden zegarek więcej ....  🙂

 

 

Za tą cenę to cudownie dobry zegarek. Wszystko idealnie spasowane, trafia, bezel świetnie, AR pod szkłem. Nakładane indeksy ;) Ale ten cwaniak, na którego polowałem jest nie do odpuszczenia, a poduszek nowych do pudła szyć nie będę ;)

IMG_20210305_173310.jpg.75b61e02358b996282d1aa3833b69978.thumb.jpg.9f987116c6b10c922a13d19b783da3bb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Darek p napisał(-a):

Ja niestety 4, ale jedno pudełko to zegarki, które mi służyły z 15 lat  i trzymam je z sentymentu, choć część starszych jest na wylocie. To Festiny w kwarcu, więc Kolegów nie zainteresują.

Pudełka są małe po 6 czasomierzy i takich z Chinlandji jest 8 sztuk automatów u mnie (w tym jeden w drodze). Tej liczby nie przekroczę.

Dwa, te poza pudłem wskoczą jak pozbędę się Festin, choć mocno po głowie chodzi mi tani rotomat na 4+6 miejsc, który załatwi sprawę miejsca i ciągłego ustawiania zegarków....

 

 

 

Żeby koledze post nie wsiąkł:

Rozmiar o ile pamiętam to 41 mm, a to chodliwa koperta. Phylida ma dobre opinie. 

Kolega się dobrze zastanowi to tylko jeden zegarek więcej ....  🙂

 

Ja na wszelki wypadek nie przesadzać z ilością pudełek, mam jedno na 20 i dwa po 12 ;) . Szkoda, że nie kupowałem od razu tych na 24, to miałbym spory zapas. :) 

3 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

 

Za tą cenę to cudownie dobry zegarek. Wszystko idealnie spasowane, trafia, bezel świetnie, AR pod szkłem. Nakładane indeksy ;) Ale ten cwaniak, na którego polowałem jest nie do odpuszczenia, a poduszek nowych do pudła szyć nie będę ;)

IMG_20210305_173310.jpg.75b61e02358b996282d1aa3833b69978.thumb.jpg.9f987116c6b10c922a13d19b783da3bb.jpg

Powiesz w końcu co chcesz kupić? Czy to jakiś pojedynczy na bazarku i wolisz nie nagłaśniać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ja na wszelki wypadek nie przesadzać z ilością pudełek, mam jedno na 20 i dwa po 12 ;) . Szkoda, że nie kupowałem od razu tych na 24, to miałbym spory zapas. :) 

Powiesz w końcu co chcesz kupić? Czy to jakiś pojedynczy na bazarku i wolisz nie nagłaśniać?

 

Dokładnie to drugie, ale nie na bazarku. Jak się uda dostać to się pochwalę oczywiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Dokładnie to drugie, ale nie na bazarku. Jak się uda dostać to się pochwalę oczywiście :)

No to czekam. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Chorwat napisał(-a):

 

 

Identycznego nie mam, ale z takim San Martinem 42mm w stanie 9,5/10 mogę się rozstać ;)

 

1611254296712.jpg

 

Nie jestem fanem niebieskich tarcz, wręcz ich antyfanem, ale ta wygląda fajnie. Ile tam jest l2l, i na ile wyceniasz takiego  w stanie 9,5/10? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.