Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Tego trzeciego mam i polecam a kupiłem po pełnej cenie. Teraz jest w cenie ich kwarca (podobnego). 

 

Wrzucałeś gdzieś mini recenzje? Musiałem przeoczyć, a chciałbym wrażenia jakieś poznać bliżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, Vonziej napisał(-a):

 

Wrzucałeś gdzieś mini recenzje? Musiałem przeoczyć, a chciałbym wrażenia jakieś poznać bliżej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Wrzucałeś gdzieś mini recenzje? Musiałem przeoczyć, a chciałbym wrażenia jakieś poznać bliżej :)

kodów z kuponami się nie łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Wrzucałeś gdzieś mini recenzje? Musiałem przeoczyć, a chciałbym wrażenia jakieś poznać bliżej :)

Ja tez mam tego Berny, białego z cyframi na tarczy. Na meshu.

Fajny zegarek, znalazłem małą skazę na deklu. Nie chciałem refunda bo kupiony za 154zł jakoś. sprzedawca kazał się odezwać po zniżke przy następnych zamówieniach. Może sie kiedyś uda fajną zniżkę załatwić :D 

 

W każdym razie polecam i służe zdjęciami w razie potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, tomo_s napisał(-a):

Ja tez mam tego Berny, białego z cyframi na tarczy. Na meshu.

Fajny zegarek, znalazłem małą skazę na deklu. Nie chciałem refunda bo kupiony za 154zł jakoś. sprzedawca kazał się odezwać po zniżke przy następnych zamówieniach. Może sie kiedyś uda fajną zniżkę załatwić :D 

 

W każdym razie polecam i służe zdjęciami w razie potrzeby.

Po pierwsze pamiętaj, że Chińczycy mają krótką pamięć (to nie słonie) a po drugie - nie oglądaj chińskich zegarków pod lupą. Spełnienie tych dwóch warunków gwarancją zadowolenia. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Po pierwsze pamiętaj, że Chińczycy mają krótką pamięć (to nie słonie) a po drugie - nie oglądaj chińskich zegarków pod lupą. Spełnienie tych dwóch warunków gwarancją zadowolenia. ;) 

No ja powiem tak, staram się być wyrozumiały. Mi ta plamka nie przeszkadza, sprzedawca dostał 5 😃, całkiem zasłużenie. A to mój berny i wspomniana rysa/skaza: 

IMG_20210321_133420.jpg

IMG_20210320_081039.jpg

IMG_20210320_081057.jpg

IMG_20210320_081811.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomo_s napisał(-a):

No ja powiem tak, staram się być wyrozumiały. Mi ta plamka nie przeszkadza, sprzedawca dostał 5 😃, całkiem zasłużenie. A to mój berny i wspomniana rysa/skaza: 

IMG_20210321_133420.jpg

IMG_20210320_081039.jpg

IMG_20210320_081057.jpg

IMG_20210320_081811.jpg

Daj jeszcze szkło powiększające... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na monstera ze sklepu heimdllar za 117usd? Kusi mnie trochę ten zegarek.

 

Chca mnie chyba wykonczyć finansowo, nie dosc ze alie wrzucilo mi 2 kolejne kupony na 10$ to znalazłem te zniżki w sklepie Heimdallr,

 

Jak ktoś jest na kupnie to myślę, że warto sprawdzić. Kupony 5/10/15/20/25 na wybrane zegarki plus 3/30 od alie.  

Edytowane przez tomo_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tomo_s napisał(-a):

A co byście powiedzieli na monstera ze sklepu heimdllar za 117usd? Kusi mnie trochę ten zegarek.

 

Chca mnie chyba wykonczyć finansowo, nie dosc ze alie wrzucilo mi 2 kolejne kupony na 10$ to znalazłem te zniżki w sklepie Heimdallr,

 

Jak ktoś jest na kupnie to myślę, że warto sprawdzić. Kupony 5/10/15/20/25 na wybrane zegarki plus 3/30 od alie.  

Ja bym powiedział - bierz. Sam kupiłem za 120 i myślałem, że taniej się nie da. 

 

 

 

No i po jakiejś tam, jak zwykle, dłuższej przerwie dotarły dwa kolejne uzupełniacze kolekcji. Na początek ciekawostka ze świata czystej eko-natury i kwarców. Zegarek firmy NATURAL PARK. Klimatyczne, czytaj makulaturowe, pudełko a w środku zegarek, który wcześniej zwrócił na siebie moją uwagę. Nietypowy kształt z koronką na 1:30! Ma ktoś coś takiego z innej firmy? 

 

Tu aukcja i cena znowu dobra: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32855264280.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5eb95c0fhbuzmc  

 

Kupiony za symboliczną stówkę PLN (około) i się podoba. A to chyba najważniejsze? :) 

 

 

oie_X0IOIjZCgfWe.jpg

 

oie_2YPuAws14Jc9.jpg

 

oie_4eWbwX2qXa4s.jpg

 

oie_ZX9Ker9ViNuC.jpg

 

oie_pF5OtMvMHcqj.jpg

 

oie_tgLqoDGyTUKH.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawa oferta? Tak mi się wydaję ale nie mogę znaleźć informacji o mechaniźmie:

https://pl.aliexpress.com/item/1005002288641142.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.79317376UqiWuX&algo_pvid=febacf1d-b9f2-4691-8baa-eeffd6064030&algo_expid=febacf1d-b9f2-4691-8baa-eeffd6064030-4&btsid=2100bdd816170855339808875eaa86&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ 

 

Przez apke do kupienia za 88$ , kupon 10/100$ alie + kupon sprzedawcy 10$ + 3$ za każde wydane 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mój drugi zakup z marca. BODERRY, kolejna dziwna nazwa na szczęście, mimo wszystkich dziwactw, lepiej brzmiąca niż na przykład PAGRNE (!!!). A propos tej drugiej nazwy, to dla Chińczyka litera A czy R wygląda podobnie a że jedna to samogłoska a druga spółgłoska, to przecież dla nich taka sama terra incognita jak dla nas ich znaki. 

 

Ten zegarek wybrałem z kilku powodów: 

1. koperta tytanowa (nie miałem żadnego zegarka z taką kopertą), 

2. skeleton (pierwszy w moich zbiorach), 

3. oczywiście wygląd (podoba mi się zestawienie kolorystyczne), 

4. ciekawy i dosyć rzadko spotykany mechanizm, nie dość że 28.800 bph, to rezerwa chodu 72 godziny (!!), zwykle zegarki z takim taktowaniem mają rezerwę 38 h (na ile wiem), 

5. okazyjna cena (zapłaciłem 117 USD, normalnie kosztuje około 160, nawet teraz w urodzinowej promocji kosztuje z kuponami sporo drożej. 

 

Tu link do sklepu, gdzie kupiłem: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000637352302.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fFFMnUt  

 

Bardzo starannie zapakowane, jak widać na poniższych zdjęciach. Pudełko ze sztucznej skóry, dodatkowy, gumowy pachnący owocowo pasek i narzędzie do zmiany. Oczywiście zegarek bardzo lekki, w końcu to tytan. Niestety skeleton to raczej ozdoba, odczytanie czasu wymaga skupienia ;) , Dobry jako drugi zegarek na prawej ręce :) . Przepraszam za słabą ostrość zdjęcia "od dekla", ale taki mam już sprzęt foto i lepiej się nie udało a nie mogłem się oprzeć pokusie pokazania wszystkim niedowiarkom napisu  "TITANIUM". Luma raczej symboliczna, jak to w chińczykach na tym poziomie cenowym, choć akurat HEIMDALLR Monster daje tu radę. 

 

 

oie_29212209wEhu5g4.jpg

 

oie_Q2CI25r4iSYB.jpg

 

oie_xL6fzmwmo4yW.jpg

 

oie_jh4VErw20Ov3.jpg

 

oie_98TfSK5lXyZk.jpg

 

oie_29212954agdha8PG.jpg

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że to jednowskazówkowiec. :D

 

A może nazwa to hołd dla Bo Derek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, brz napisał(-a):

Już myślałem, że to jednowskazówkowiec. :D

 

A może nazwa to hołd dla Bo Derek? ;)

Tak. Sekundnik daje radę. Pamiętasz Bo Derek? To już chyba nabiło Ci trochę latek ;) ? Chyba zmodernizuję ten zegarek wymieniając wskazówki godzinową i minutową. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tyle kartek z kalendarza już za mną, że - jak widać 2 posty wyżej - jestem w pełni świadom jej istnienia. Natomiast raczej nie mogę powiedzieć, że oglądałem jakikolwiek film z jej udziałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny ten " jednowskasufwkowiec"  ... :) 

a mój SM brązowy utknał w W-wie na cle i chyba dopłacić przyjdzie, :( ile może być od 914zł.... ???

ps. ale tera tak patrzę i szedł DHL ( bo co tam, wziąłem szybko bo czekac miesiąc to lipa) przez niemieckie lipsko, więc nie powinno być dopłaty :) :) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

ładny ten " jednowskasufwkowiec"  ... :) 

a mój SM brązowy utknał w W-wie na cle i chyba dopłacić przyjdzie, :( ile może być od 914zł.... ???

ps. ale tera tak patrzę i szedł DHL ( bo co tam, wziąłem szybko bo czekac miesiąc to lipa) przez niemieckie lipsko, więc nie powinno być dopłaty :) :) :) 

Dzięki za uznanie, bo chyba o mój nabytek chodzi?

DHL to raczej pewna opłata, nie tylko za usługę. Tak, że szykuj coś koło 240 PLN. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak o Twój chodzi :)

a odnosnie DHLa to przecież zapłaciłem już za wysłanie towaru to jeszcze raz mam im płacic ??? oprócz cła oczywiście...

to ten zegarek będzie mnie kosztował około 1200 złotych a teraz można go wytargać za 780 jakoś tak, no to sobie polepszyłem, bo nie chciało się kufa czekać MASAKRA :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wysyłkę zapłaciłeś. Teraz w razie czego zapłacisz za odprawę, cło i VAT. Nie jest powiedziane, że przy Poczcie by Cię to ominęło. Taka gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś ciekawego w kopercie poniżej 40mm z zieloną tarczą i solidną bransoleta jubilee??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KobyS0 napisał(-a):

tak o Twój chodzi :)

a odnosnie DHLa to przecież zapłaciłem już za wysłanie towaru to jeszcze raz mam im płacic ??? oprócz cła oczywiście...

to ten zegarek będzie mnie kosztował około 1200 złotych a teraz można go wytargać za 780 jakoś tak, no to sobie polepszyłem, bo nie chciało się kufa czekać MASAKRA :( 

Za przesyłkę dopłaciłeś a teraz działka dla Państwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Za przesyłkę dopłaciłeś a teraz działka dla Państwa.

złodzieje, trzy lata zbierałem na ten zegarek i za co ja teraz im dopłacę ???????? może do PCK stukne albo do Owsiaka to jaką ściepę zrobi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Jest coś ciekawego w kopercie poniżej 40mm z zieloną tarczą i solidną bransoleta jubilee??

Proszę bardzo :) 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001849288245.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4fa06bdaw3zaUH&algo_pvid=3eff232f-83b7-44d7-ae2b-f5dc15574d2d&algo_expid=3eff232f-83b7-44d7-ae2b-f5dc15574d2d-20&btsid=2100bde116171279757487604ecb39&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_ 

He2f2f2e2adfd46f099d8e3700d8f655eS.jpg

1 minutę temu, KobyS0 napisał(-a):

złodzieje, trzy lata zbierałem na ten zegarek i za co ja teraz im dopłacę ???????? może do PCK stukne albo do Owsiaka to jaką ściepę zrobi :) 

Warto być cierpliwym, ale to i tak chyba jeszcze do połowy roku, potem będzie bez różnicy. Trza robic zrzute na tzw. tarcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.