Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Boże logarytmy... Kiedy to bylo? Jakoś na 1szym roku??

I tak nie będę sobie nim kręcić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jaroslaw Jerry Esowy napisał(-a):
2 godziny temu, MieszkoMieszko napisał(-a):
No ogólnie za tisell najbardziej przemawiała Miyota emoji2957.png

Obawiam się trochę tego systemu glide lock

Ale chyba najbardziej ciekawi mnie ten ich pilot.. wybrałem wersje niebieska058b80dcfffd8c19d402e641c084500d.jpg&key=1ef5f2cf612f70c6c865040b594a74e845715acb080ae865afc66b1795353c12

Pokaż więcej  

Glidelock to najlepsza mikroregulacja, ja po jej odkryciu nie moge przekonac sie do innych. Ten pilot ma zassdnicza wade - nieruvhomy bezel od logarytmow.

Chociaz w u mnie na dwa tiselle w jednym działał idealnie, w drugim zbyt luźno. Oczywiście się zgadzam, że nie ma wygodniejszej metody regulacji bransy, w ciągu dnia jednak, szczególnie w ciepłe dni, obwód nadgarstka może się zmieniać co wpływa na komfort. Mnie nigdy się nie chce przekładać w inna dziurkę mikroregulacji, a glidelockiem to sekunda i jest idealnie.


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to jedna rzecz ważna mnie zastanawia - czemu Tisell jest omawiany w Chinach, przecież do micro z Korei :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę zaszłości historycznej i powiązania etniczne Koreańczyków i Chińczyków oraz to że większość tego tisella jest chińska można go uznać za chińczyka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MieszkoMieszko napisał(-a):

Biorąc pod uwagę zaszłości historycznej i powiązania etniczne Koreańczyków i Chińczyków oraz to że większość tego tisella jest chińska można go uznać za chińczyka emoji15.pngemoji15.pngemoji15.png ??

 

Calculating GIF by memecandy

 

Myślę, że możemy uznać 🤣

 

A ja się nadal łamię czy coś brać na tej wyprzedaży. Koledzy zobaczcie me pudło codzienne i podpowiedzcie coś :

 

IMG_20210331_103938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

No ogólnie za tisell najbardziej przemawiała Miyota emoji2957.png

Obawiam się trochę tego systemu glide lock

Ale chyba najbardziej ciekawi mnie ten ich pilot.. wybrałem wersje niebieska058b80dcfffd8c19d402e641c084500d.jpg

Ten ma sens, bo ich Sub taki trochę nijaki (przynajmniej na fotce). 

Godzinę temu, tomo_s napisał(-a):

Miałem na mysli ten sklep, sam osobiście nic tam nigdy nie kupiłem.

Mają niezłe kupony, ale co do samego sklepu nie daje gwarancji.

https://www.aliexpress.com/store/911040232?spm=2114.13010408.3.33.34a7zae3zae3m0 

 

Wszystkie sklepy na Ali z nazwą Heimdallr nie mają nic wspólnego z producentem. Tylko używają nazwy producenta, chciałoby się rzec typowa chińska wolno-amerykanka (?). Ale to nie znaczy, że zegarka nie dostaniesz, tylko może to być składak bez kontroli jakości. Mam Monstera Heimdallra i trochę mu do ideału brakuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, incubus05 napisał(-a):

Tu nie mają kuponów i różnica cenowa spora. Albo ja przynajmniej nie wiem, jak je zdobyć 

Jak się zapiszesz na listę mailingową to mozesz losować zniżkę i jest jeszcze kod zniżkowy.

 

https://www.heimdallrr.com/pages/coupon-code-in-dec-2020 

58 minut temu, Vonziej napisał(-a):

ogólnie to jedna rzecz ważna mnie zastanawia - czemu Tisell jest omawiany w Chinach, przecież do micro z Korei :)

Zapachniało inkwizycją ;) . Choć ostatnio pojawiły się przekazy, że taka straszna jednak nie była. 

50 minut temu, Vonziej napisał(-a):

 

Calculating GIF by memecandy

 

Myślę, że możemy uznać 🤣

 

A ja się nadal łamię czy coś brać na tej wyprzedaży. Koledzy zobaczcie me pudło codzienne i podpowiedzcie coś :

 

IMG_20210331_103938.jpg

Co Ty "CITIZENOLOG" jesteś? Puść jakiegoś jak się trzymasz takiego sztywnego limitu. Sprzedaj białego majtka, bo białych masz najwięcej i model dublowany.

27 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Ale co z tym subem nie tak?

Subiektywnie - wygląd. Ładniejszy dla mnie jest SM v.2 lub v.3 (nadal dostępna). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Vonziej napisał(-a):

 

 

 

Myślę, że możemy uznać 🤣

 

A ja się nadal łamię czy coś brać na tej wyprzedaży. Koledzy zobaczcie me pudło codzienne i podpowiedzcie coś :

 

 

 

Kup w końcu jakiegoś z serii Signature, choc oznaczac to moze sprzedaz pozostałych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, qbapiasek napisał(-a):

Właśnie ten sklep jest na czarnej liście producenta, oczywiście nie znaczy że nie wyślą czy coś...ale przynajmniej gwarancja pozostaje jedynie sklepu, tak stoi na stronie Heimdallra.

 

Ogólnie to ciężko się połapać w heimdallru, ja to najpewniej bym bral z wrwatches.

Na czarnej liście Heimdallra są WSZYSTKIE SKLEPY NA ALIEXPRESSIE, bo sprzedają taniej ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i urząd skarbowy naliczył mojego San martina na 215 złotych :( kufa za 1200 zł to jakiegoś Seikacza albo Citka bym wytargał :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KobyS0 napisał(-a):

no i urząd skarbowy naliczył mojego San martina na 215 złotych :( kufa za 1200 zł to jakiegoś Seikacza albo Citka bym wytargał :( 

1k za SM, którego wziąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KobyS0 napisał(-a):

no i urząd skarbowy naliczył mojego San martina na 215 złotych :( kufa za 1200 zł to jakiegoś Seikacza albo Citka bym wytargał :( 

Póki co lepiej skorzystać z wysyłki bezpłatnej. Trwa dłużej, ale dopłaty raczej mało prawdopodobne. Pamiętaj, że Citki i Seikacze bez VAT-u nie docierają. To na pocieszenie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docierają, docierają... ;) Mój żółwik z CW nie trafił na VAT. Innasprawa, że Willard od SM, nie dość, że w brązie, prawie dwa razy tańszy, a jednak chyba ciut lepiej wykonany...🤦‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dzyndzl napisał(-a):

Docierają, docierają... ;) Mój żółwik z CW nie trafił na VAT. Innasprawa, że Willard od SM, nie dość, że w brązie, prawie dwa razy tańszy, a jednak chyba ciut lepiej wykonany...🤦‍♂️

To równie częste jak opłaty za zwykłe przesyłki na Ali. Ostatnio dostałem z CW bez kosztów, ale wcześniej z Ali było extra. Wyszło na zero ;) . 

Willard w brązie z SM, to fajna rzecz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł taki poganin.

Tradycyjnie kontrola jakości delikatnie mówiąc go ledwo musnęła roczyj, ale mogło być gorzej. I tak będę modował:)

Z tego co się rzuca w oczy/uszy:

- bezel się trzyma na słowo honoru, lata toto góra dół i skrzypi. Rękaw bluzy podczas noszenia potrafi go przekręcić. Choć klik całkiem ok. Muszę rozkręcić

- data nie centruje z okienkiem na tarczy. Jest delikatnie wyżej. Lupka to częściowo maskuje, ale jej nie będzie

- luma praktycznie nie istnieje

i parę innych dupereli

Sama koperta wykończona całkiem całkiem, wkładka bezela również.  40mm dla mnie bardzo spoko, to chyba największy plus. 

No i cena - czysta złotych z wysyłką w 4 dni, nie ma co narzekać :)

 

 

 

ym.thumb.jpg.5a1bf2d50ec9c636b9607f002ee470fb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dzyndzl napisał(-a):

1k za SM, którego wziąłeś?

około 1200 wziąłem go za 967 z przesyłką ......kufa super szybkim DHLemmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brałem steeldiva za 460mzł i szedł prawie dwa miechy ale nic nie naliczyli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KobyS0 napisał(-a):

około 1200 wziąłem go za 967 z przesyłką ......kufa super szybkim DHLemmmm !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem, że to cios, ale ja zapłaciłem taki sam haracz za zwykłą przesyłkę z Ali całkiem niedawno. Da się przeżyć, jak widzisz ;) . A teraz już nie ściemniaj, tylko pokaż co kupiłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Póki co lepiej skorzystać z wysyłki bezpłatnej. Trwa dłużej, ale dopłaty raczej mało prawdopodobne. Pamiętaj, że Citki i Seikacze bez VAT-u nie docierają. To na pocieszenie. ;) 

dz. za to pocieszenie, w sumie 215 zł nie tragedia ale chciałem przetestować zegar bo zachwalacie SM zaczałem od stila i go nie wywaliłem bo stosunkowo dobrze zrobiony to chciałem coś droższego a tu taki supajs...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KobyS0 napisał(-a):

dz. za to pocieszenie, w sumie 215 zł nie tragedia ale chciałem przetestować zegar bo zachwalacie SM zaczałem od stila i go nie wywaliłem bo stosunkowo dobrze zrobiony to chciałem coś droższego a tu taki supajs...

Zapłaciłeś za lekcję, zamiast zapytać na forum wcześniej. Każdy by Ci powiedział, że szybkie przesyłki, to gwarantowany dodatkowy koszt. Od 1 lipca będzie bez różnicy, bo wszystko bez wyjątku ma być ovatowane.    

 

 

 

POKAŻ CO KUPIŁEŚ!!

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Wiem, że to cios, ale ja zapłaciłem taki sam haracz za zwykłą przesyłkę z Ali całkiem niedawno. Da się przeżyć, jak widzisz ;) . A teraz już nie ściemniaj, tylko pokaż co kupiłeś. 

 

image.png

image.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zazdraszczam. (Zegarka, nie vatoliny)


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://pl.aliexpress.com/item/4000122715997.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.56115c0fLqYKBH

19 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Wiem, że to cios, ale ja zapłaciłem taki sam haracz za zwykłą przesyłkę z Ali całkiem niedawno. Da się przeżyć, jak widzisz ;) . A teraz już nie ściemniaj, tylko pokaż co kupiłeś. 

image.thumb.png.dcff968ee1b2b706d09d5fa51d25448b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.