Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mikas napisał(-a):
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):
Mój nowy chiński nabytek? Że pokazywałem już? A... niekoniecznie. Zagadka dla spostrzegawczych emoji4.png . 
 
 
oie_29113714cmYygHq6.thumb.jpg.a4af4278cbc33260f2feda1ea8ad85e7.jpg

Pokaż więcej  

Folder nowy? Co to i jaka stal?

Wymarzony sprężynowiec "Made in PRC", ale to tylko do otwierania paczek jak w końcu się zdecyduję na karierę vlogera ;) .

Brawo dla nagrodzonych a najbardziej cierpliwemu w konkursie też plusik :) . Taką sobie modyfikację wymyśliłem i oto jest, NIKT NIE MA TAKIEJ PHYLIDY!! Nie dość, że dwukolorowa, to z limitowanym sekundnikiem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Tym razem nietrafiony prezent dla żony. Ciężko trafić w jej gust. Pewnie wystawię na sprzedaż, bo rzadko zmienia zdanie. Zegarek z tzw. wyższej chińskiej półki "nawiązujący" do szwajcarskich korzeni. Koperta i bransoleta stal wolframowa (podobno nie do zdarcia). Mechanizm NH06B na 21 kamieniach. 

 

 

oie_rtrNblhYF17P.jpg

 

oie_jcQXQJrL5tkb.jpg

 

oie_GAjO3OsuuLIk.jpg

 

oie_nsPEdGmJ9NbQ.jpg

 

oie_29103637fQJcBDp.jpg

 

oie_291037371Dmu0p4v.jpg

 

 

znam to, mojej też trudno trafić w gust zegarkowy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Darek p napisał(-a):

 

znam to, mojej też trudno trafić w gust zegarkowy

 

No i w ten oto sposób będę zmuszony do odsprzedaży. Wyjątkowo tego nie lubię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odsprzedaż, właśnie tak się  teraz zastanawiam nad zwolnieniem miejsca :) 

DSC_2047.JPG

DSC_2046.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień drugi Parnisa PA6007

Generalnie na plus, słaba jest tylko luma, a raczej jej brak na indeksach. Wskazówki świecą okej i punkt na bezelu też.

 

pa03.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daję mu 2 tygodnie.

nhgng.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, oszolom napisał(-a):

Daję mu 2 tygodnie.

nhgng.jpg

A cóż to za wynalazek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

A cóż to za wynalazek? 

no jak to co,......................................................... wynalazek :) 

a no taki dostałem dwa dni temu, na bransie ale już czarnego założyłem :) 

DSC_2307.JPG

DSC_2309.JPG

DSC_2308.JPG

bezel raz wydaje sie zielony a raz mocno czarny, ogólnie tarcza czarna jak piekło, luma daje całą noc łącznie ze świecacymi znacznikami na bezelku, szkiełko oczywiście szafirowe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić taki zegareczek. Co to za marka? Steeldive, addiesdive czy jeszcze coś innego? :) Pytam z ciekawości bo ostatnio na Ali jest straszny wysyp tuńczyków, a najtańszy już od 350 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Emil/efa116 napisał(-a):

Planuję kupić taki zegareczek. Co to za marka? Steeldive, addiesdive czy jeszcze coś innego? :) Pytam z ciekawości bo ostatnio na Ali jest straszny wysyp tuńczyków, a najtańszy już od 350 zł :)

no za tego wytargałem za 480 coś zł, ale................ dwa razy na łapie, pasek zmieniony i nic................. i nic nie czuję.........mogę chyba go dalej puścić, coraz bardziej się o tym przekonuję :( a addiesa teź kupiłem i.......nawet go nie odsprzedam bo wstyd... :) 

tu go kupiłem:

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005002138511002.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.62c45c0fnTpHuv

 

pierwszy rząd, trzeci z lewej :)

 

 

ładny zegar, dobrze zrobiony ale mi nie leży

Edytowane przez KobyS0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu addies puścić dalej wstyd? :) Ja właśnie czekam na taką wersję jak ta co pokazałeś, czarna tarcza bez logo, tylko wolał bym wysyłkę z europy, więc jeszcze chwilę się wstrzymam :)  Szkoda że te kolorowe tarcze mają logo na tarczy. Bo brał bym pomarańczową nawet z chin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ten addies słabo ogarnięty.....poświęcając się dla " nauki" mojej, kupiłem najpierw addeisa, później steeldiva od nich, a później san martina i............. stwierdzam im droższe to lepsze, na fotach wszystkie ładnie wygladają, ale to tylko fotki, san martin w brązie zabił mojego żółwika od seiko za niego wywalił 1000 zł,  steeldive ( mam już dwa z szafirem) trochę mniej bo po około 450 zł ale addies to poracha, może komuś się podoba jak nie ma porównania......... ja osobiście kończę z tą nauką.... chiociaż sklep gdzie kupiłem addidasa oddał mi kasę ( dlatego go nie puściłem dalej tylko dałem sąsiadowi za flaszkę hahaha) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie jestem Twoim "somsiadem" ;) Dzięki za info. Będę addiesdive mijał w takim wypadku. Cenowo wychodzi 50 zł taniej od steeldive, ale skoro miałeś obydwa, to mnie przekonałeś. 
PS.

jak byś chciał się pozbyć tego ze wstawki to daj znać ile byś za niego chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, tofiks_th napisał(-a):

A cóż to za wynalazek? 

kompletny no-name. kupiłem, żeby się przekonać, jak wygląda zegarek za ~8 zeta z przesyłką z Chin. no i oceniam, że ma dwie zalety - tarcza jest nawet ładna, no i chodzi. Pasek z plastiku, szlufki urwały się pierwszego dnia. Ale tego się można było spodziewać. natomiast plastikowa koperta była zaskoczeniem. liczyłem na znal. na szkiełku (plasticznym oczywiście) od środka widać odciska palca majfrenda. lepiej byłoby kupić setkę wódki ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek to istota ciekawska z natury i czasami trzeba poświęcić kilka szekli😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, KobyS0 napisał(-a):

bo ten addies słabo ogarnięty.....poświęcając się dla " nauki" mojej, kupiłem najpierw addeisa, później steeldiva od nich, a później san martina i............. stwierdzam im droższe to lepsze, na fotach wszystkie ładnie wygladają, ale to tylko fotki, san martin w brązie zabił mojego żółwika od seiko za niego wywalił 1000 zł,  steeldive ( mam już dwa z szafirem) trochę mniej bo po około 450 zł ale addies to poracha, może komuś się podoba jak nie ma porównania......... ja osobiście kończę z tą nauką.... chiociaż sklep gdzie kupiłem addidasa oddał mi kasę ( dlatego go nie puściłem dalej tylko dałem sąsiadowi za flaszkę hahaha) 

 

Patrz, a do mnie ktoś kiedyś miał na forum pretensje jak to napisałem w innym temacie...addiesy wyglądają jak odrzuty z produkcji...

Nawet w chińskich zegarkach zasada dziala taka sama jak wszędzie...im droższe tym lepsze...oczywiście są wyjatki, ale to są wyjatki potwierdzające regułę :)

 


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, qbapiasek napisał(-a):

 

Patrz, a do mnie ktoś kiedyś miał na forum pretensje jak to napisałem w innym temacie...addiesy wyglądają jak odrzuty z produkcji...

Nawet w chińskich zegarkach zasada dziala taka sama jak wszędzie...im droższe tym lepsze...oczywiście są wyjatki, ale to są wyjatki potwierdzające regułę :)

 

no ale jak się pisze prawdę a nie wyimaginowane historie to dlaczego ktoś ma mi coś zarzucać, miałem tego addiesa i totalny kibel a bezel żył swoim życiem :) san martin za to jest lepiej wykonany aniżeli steeldive, który i tak jest dobrze zrobiony, san martin wykonaniem i szczegółami przebija moje seikacze typu szułf :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Planuję kupić taki zegareczek. Co to za marka? Steeldive, addiesdive czy jeszcze coś innego? Pytam z ciekawości bo ostatnio na Ali jest straszny wysyp tuńczyków, a najtańszy już od 350 zł
Ja też jestem od niedawna posiadaczem identycznej puszki od Steeldive (ja wybrałem wersję z logo Steeldive na tarczy) i jak na zegarek za 410zł (bo za tyle udało mi się go wyrwać na Ali) to nie mogę mu nic zarzucić.
Precyzja chodu ok +7 sek na dobę, wykonanie koperty na dobrym poziomie, luma tak jak pisze kolega daje ładnie przez całą noc (niewiele gorzej lub nawet tak samo jak mój driver od Citizena) a bezel centruje i pracuje precyzyjnie, nie za lekko ani nie za ciężko.
Ogólnie jeśli komuś podoba się (tak jak mnie) ta dość specyficzna koperta, nie przeszkadza mu brak napisu Seiko, nie oczekuje wodotrysków i na dodatek ma nieco ograniczone fundusze to polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, P3ter85 napisał(-a):

Ja też jestem od niedawna posiadaczem identycznej puszki od Steeldive (ja wybrałem wersję z logo Steeldive na tarczy) i jak na zegarek za 410zł (bo za tyle udało mi się go wyrwać na Ali) to nie mogę mu nic zarzucić.
Precyzja chodu ok +7 sek na dobę, wykonanie koperty na dobrym poziomie, luma tak jak pisze kolega daje ładnie przez całą noc (niewiele gorzej lub nawet tak samo jak mój driver od Citizena) a bezel centruje i pracuje precyzyjnie, nie za lekko ani nie za ciężko.
Ogólnie jeśli komuś podoba się (tak jak mnie) ta dość specyficzna koperta, nie przeszkadza mu brak napisu Seiko, nie oczekuje wodotrysków i na dodatek ma nieco ograniczone fundusze to polecam emoji6.png

dawaj foto, zobaczę jak z logo wygląda, bo zdjęcia majfrendów renderowane i przekłamują........... a swojego to chyba puszczam dalej bo fajny ale kupiłem tylko z ciekawości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Darek p napisał(-a):

Sd tuna na łapie

 

20210301_094419.jpg

a ten ceramiczny bezel nie wydaje Ci się raz zielony a raz czarny ???  zegar ładny :) 

ps. wziełem z takim samym metalowym paskiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

a ten ceramiczny bezel nie wydaje Ci się raz zielony a raz czarny ???  zegar ładny :) 

ps. wziełem z takim samym metalowym paskiem :) 

 

Hmmm nie mam takiego wrażenia.

Może to luma trochę zmienia odczucie koloru bo jest dosyć mocna na bezelu

 

P.s. a widziałeś nowe kolory:

 

https://m.pl.aliexpress.com/item/4000516782710.html

 

Willard od sd tez jest super choć miałem wtopę z bransa, ale finalnie wyszedł mi za 280 zł więc bylo warto.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zielonego SD z szafirem i ceramicznym bezelem, ale chcę się go pozbyć, bo mi jakoś nie pasuje :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.