Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe to poleciałeś 😂

Teraz każdy będzie bał się przyznać do MOPa w kolekcji, żeby przypadkiem prac porządkowych nie dostać 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Gratuluję zakupu. Kiedy zamówiłeś i z jakiego sklepu? Nie czekałeś na wyprzedaż letnią?

Jakoś na początku czerwca. Oficjalny sklep San Martin. Pojawił się jakiś kod i finalnie 180$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, lukaszyna napisał(-a):

Hehe to poleciałeś 😂

Teraz każdy będzie bał się przyznać do MOPa w kolekcji, żeby przypadkiem prac porządkowych nie dostać 😅

 

Nie martw się, my jako pierwsi będziemy w zarządzie. Do roboty będą następni. ;) 

18 minut temu, rafal7933 napisał(-a):

Jakoś na początku czerwca. Oficjalny sklep San Martin. Pojawił się jakiś kod i finalnie 180$

 

No to jak na ten model świetna cena. Nawet teraz jest drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.06.2021 o 17:52, Paulus57 napisał(-a):

Nudno tu się zrobiło, to pochwalę się dwoma "łupami". Dwa, bo dostałem kupon w aplikacji 20/200 i wpasował się to idealnie w dwie super-okazje na Ali. 

Na razie zdjęcia poglądowe i pytanie doliczą, czy nie doliczą. kwestia iście hamletowska... ;) 

 

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005002322507795.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1aeb5c0frkZir2  

 

oie_VfDiXvN4eVA8.jpg

 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4001054353898.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1aeb5c0frkZir2  

 

 

H7228a87e8e8b417cae1f4d699d0042c3n.jpg

Teraz pojawił się problem, bo jako premię po zakupie dostałem kolejny kupon 14,8/148. Jak tu żyć i nie zwariować ;) . 

 

Czekamy na foty jak dojdą i info jak rozstrzygnięcie hamletowskiej zagwostki

 

Oba super. Pd kolorystycznie super a sm też ramowy.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarło do mnie coś takiego :). W środku jest mechanizm ST17 z manualnym naciągiem. 

IMG_20210624_155530.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Darek p napisał(-a):

 

Czekamy na foty jak dojdą i info jak rozstrzygnięcie hamletowskiej zagwostki

 

Oba super. Pd kolorystycznie super a sm też ramowy.   

Na pewno pokażę. PD, bo brakowało homarka Omegi w letnich klimatach. A SM, bo nie miałem jeszcze klasycznego żółwia a i MOP też pierwszy. No a taka cena!!? Grzech byłoby nie wziąć. Udało się zmieścić w "elitarnej" 26-osobowej grupce miłośników zegarków z dobrym refleksem. :) Dzięki za uznanie. 

19 minut temu, wjtk123 napisał(-a):

Dzisiaj dotarło do mnie coś takiego :). W środku jest mechanizm ST17 z manualnym naciągiem. 

IMG_20210624_155530.jpg

 

Mam. Bardzo fajny i uniwersalny zegarek. Do jakiej kwoty udało Ci się zbić cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wjtk123 napisał(-a):

470 zł. Warto było się wstrzymać do letniej wyprzedaży ;).

Nie gniewaj się, ale będę okrutny. Ja go kupiłem za około 290 zł. Ostrożnie z zakupami od Seagulla. Trzeba czekać nie tylko na wyprzedaż na Ali, ale jeszcze na kupony sklepowe, często dosyć duże (np.10/100 USD). Rzadko się chyba pojawiasz na forum a warto zapytać "starych wyjadaczy". Za darmo można uzyskać podpowiedź co do ceny. Jak ja go kupowałem, to miał cenę wyjściową około 115 USD, ale dało się zbić jeszcze o 40 USD. Oczywiście czasami nie ma powtórek najniższych cen, ale zawsze się podoba co najmniej kilka zegarków i wtedy jak przeprowadzisz wywiad będziesz brał najlepszą ofertę (zniżkę). 

Tak czy inaczej zegarek daje mnóstwo zabawy z paskami a sam nosi się super. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegar fajny i najważniejsze, żeby cieszył właściciela :)

 

A zakupy na ali mają niestety to do siebie, że nie ważne jak tanio kupisz to zawsze może/mogło być taniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, rzeczywiście mogłem się tutaj poradzić co do zniżki można osiągnąć. Będę pamiętał na przyszłość, dziękuję :). Mimo wszystko chyba nie ma czego żałować, bo i tak wydaje się warty nawet tej wyższej ceny :). Dorzucili jeszcze w gratisie mesha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka łomega zagościła. Koperta, bezel, tarcza mega,  bransa ok ale zapięcie słabo trzyma. Nie wiem co w środku tyka, ale za 150 zł to mega łomega😀

IMG_20210624_165426.jpg

IMG_20210624_165439.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, wjtk123 napisał(-a):

No cóż, rzeczywiście mogłem się tutaj poradzić co do zniżki można osiągnąć. Będę pamiętał na przyszłość, dziękuję :). Mimo wszystko chyba nie ma czego żałować, bo i tak wydaje się warty nawet tej wyższej ceny :). Dorzucili jeszcze w gratisie mesha.

Wiem, jestem wredny, ale ja też dostałem. ;) Nic się nie martw, fajny zegarek i tyle. Dzięki temu doświadczeniu w przyszłości skorzystasz. Ja też cieszyłem, się ostatniego zakupu za 115 USD a okazało się, że ktoś zbił do 105. Jak? Nie mam pojęcia. I tak oto też jestem 10 USD w plecy. :) 

22 minuty temu, tofiks_th napisał(-a):

U mnie taka łomega zagościła. Koperta, bezel, tarcza mega,  bransa ok ale zapięcie słabo trzyma. Nie wiem co w środku tyka, ale za 150 zł to mega łomega😀

IMG_20210624_165426.jpg

IMG_20210624_165439.jpg

Tylko jak będziesz dawał napis daj Ł w kształcie znaku brytyjskiego funta. Będzie światowo :) . 

Tak bardziej serio BLIGER?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś no name, brałem już od nich homara seiko z tarczą perlage. Wrzucałem kiedyś linka. Wczoraj oglądałem i ciut poszerzyli asortyment. A mój docelowo na tą chwilę tak

IMG_20210624_172609.jpg

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tofiks_th napisał(-a):

To jakiś no name, brałem już od nich homara seiko z tarczą perlage. Wrzucałem kiedyś linka. Wczoraj oglądałem i ciut poszerzyli asortyment. A mój docelowo na tą chwilę tak

IMG_20210624_172609.jpg

Tak wg mnie lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na dużo droższego😂. Tak się zastanawiam do czego w oryginale slyzy ta dodatkowa koronka na godz. 22? U mnie nieruchawa😥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakiś no name, brałem już od nich homara seiko z tarczą perlage. Wrzucałem kiedyś linka. Wczoraj oglądałem i ciut poszerzyli asortyment. A mój docelowo na tą chwilę tak


Ooo, dobrze widzę, że ona GMT jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szyszkops napisał(-a):


Ooo, dobrze widzę, że ona GMT jest emoji6.png?

Tia, na tarczy ino😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tia, na tarczy ino

Oj tam! I tak się z tego nie korzysta, ale warto mieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tofiks_th napisał(-a):

Wygląda na dużo droższego😂. Tak się zastanawiam do czego w oryginale slyzy ta dodatkowa koronka na godz. 22? U mnie nieruchawa😥

To ma zabezpieczać przed uszkodzeniem na większych głębokościach. Zawór helowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ma zabezpieczać przed uszkodzeniem na większych głębokościach. Zawór helowy.

Przed uszkodzeniem podczas wynurzenia chyba? I powinien być ruchawy, żeby działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szyszkops napisał(-a):


Przed uszkodzeniem podczas wynurzenia chyba? I powinien być ruchawy, żeby działać emoji6.png

Uściśliłeś do bólu logicznie. Zakładałem, że na zawsze nikt się nie zanurza, przynajmniej tak ma w planie. ;) 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uściśliłeś do bólu logicznie. Zakładałem, że na zawsze nikt się nie zanurza, przynajmniej tak ma w planie.  

Słyszałem o różnych przypadkach dużo ponoć zależy od obuwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To muszę uważać z tym nurkowaniem🤔. Pewnie do wody go i tak nie będę zabierał, bo pasek sparcieje😂😥😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wreszcie dotarł taki wintydż

Escapement.thumb.jpg.36f33fd029eba1fdea6f75d5bbc48f35.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tofiks_th napisał(-a):

To muszę uważać z tym nurkowaniem🤔. Pewnie do wody go i tak nie będę zabierał, bo pasek sparcieje😂😥😉

Najważniejsze żeby koperta z tektury nie była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.