Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, qbapiasek napisał(-a):

San Martin rzeczywiście nie grzeszy czytelnością, ale z drugiej strony jest dużo gry światłem, również na wskazówkach i to poprawia szybkość odczytu ;) zawsze mogę godzinę sprawdzić na komórce 😬


Tak samo bezel, ehh nie spodziewałem się ze to będzie się tak świetnie mienić w słońcu. 

 

Poza tym bardzo wygodny zegarek, mimo że na papierze to tylko 39mm to na początku miałem wrażenie ze jest za duży, z tego co czytam podobnie maja użytkownicy nowych rolkow w tej stylistyce 😎 nie wiem czy nie lepiej jak by go zrobili w 36mm. 

 

Nie wiem czy widziałeś ale i Cronos tez wypuścił DJ, jest recenzja na ILW.

Ale Cronos chyba "marmurka" nie ma a to duży atut Twojego SM. 

Tu fotka do tematu czytelności skeletonów ;) .

 

 

IMG_20210703_084136.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale Cronos chyba "marmurka" nie ma a to duży atut Twojego SM. 
Tu fotka do tematu czytelności skeletonów  .
 
 
IMG_20210703_084136.thumb.jpg.31db1134f275e42885328f53322b4ecd.jpg
Heh, miałem go w tytanie z czarną tarczą ale właśnie przez brak czytelności odesłałem z powrotem. Generalnie super wykonanie za te pieniądze (zbiłem do 100$) Tytan, podwójny szafir i werk hi-beat 28800vph, do tego zapakowany jak zegar za 5x tyle. Owszem Tytan bez żadnej powłoki rysuje się niemiłosiernie, do tego w paru miejscach koperta była ostra jak brzytwa ale za tą kasę można przymknąć oko.

Do mnie dotarł PD Batman na jubilee i bije się z myślami czy zostawić czy jednak puścić w obieg. Gdyby ktoś był chętny to oddam za tyle co kupiłem (okazja bo teraz Ali z automatu VAT dolicza). Komplet jeszcze w foliach, tylko przymierzony. cb67a20a88ed6cb796d9c47be6a7f639.jpg1ff867a43a602b839f791ed49b606bea.jpg160165eb797ad475a2031a2113a0e219.jpg9008b289ac1b21df51e6946b3b80ef6c.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, blaise napisał(-a):

Heh, miałem go w tytanie z czarną tarczą ale właśnie przez brak czytelności odesłałem z powrotem. Generalnie super wykonanie za te pieniądze (zbiłem do 100$) Tytan, podwójny szafir i werk hi-beat 28800vph, do tego zapakowany jak zegar za 5x tyle. Owszem Tytan bez żadnej powłoki rysuje się niemiłosiernie, do tego w paru miejscach koperta była ostra jak brzytwa ale za tą kasę można przymknąć oko.

Do mnie dotarł PD Batman na jubilee i bije się z myślami czy zostawić czy jednak puścić w obieg. Gdyby ktoś był chętny to oddam za tyle co kupiłem (okazja bo teraz Ali z automatu VAT dolicza). Komplet jeszcze w foliach, tylko przymierzony. cb67a20a88ed6cb796d9c47be6a7f639.jpg1ff867a43a602b839f791ed49b606bea.jpg160165eb797ad475a2031a2113a0e219.jpg9008b289ac1b21df51e6946b3b80ef6c.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Ja dlatego wybrałem wersję czerwoną, mimo żarówiastej koronki, bo tu jednak da się, z kłopotami co prawda, jednak odczytać czas. Mój egzemplarz ostrych krawędzi nie ma, ale pasek skórzany to katastrofa, po kilku dniach warstwa wierzchnia zaczęła zwyczajnie złazić. szkoda, bo nowy wyglądał ciekawie.

Mimo zastrzeżeń co do wartości użytkowej mojego Boderry'ego nie zamierzam go na razie sprzedawać, bo ma sporo zalet, które zresztą sam wymieniłeś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ten Wafelek od SM jest świetny! Nic się do niego nie przyczepia. Kiedyś kupiłem sobie gdzieś polecanego wafla to wszystko sie klei do niego :(

 

Swoją drogą - do SM fali będzie cokolwiek pasowało innego czy tylko ten wafelek? MZ wygląda to świetnie, ale się zastanawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Vonziej napisał(-a):

Panowie, ten Wafelek od SM jest świetny! Nic się do niego nie przyczepia. Kiedyś kupiłem sobie gdzieś polecanego wafla to wszystko sie klei do niego :(

 

Swoją drogą - do SM fali będzie cokolwiek pasowało innego czy tylko ten wafelek? MZ wygląda to świetnie, ale się zastanawiam :P


Porządna, gruba skóra, w mojej ocenie daje radę.

Ta guma jest wykończona super, fajnie wytłoczony na niej rekin, ale ja musiałem zdjąć bo mnie niestety uczula guma w takich temperaturach…

FA11F1C3-6E6D-48F3-A0C2-692FA208B2E8.jpeg


;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dwa z ostatniej wyprzedaży. Oba całkiem przyjemne, jeden dla brata drugi dla mnie ale czy zostanie to się okaże. d2c691c207d23e3e43b69f2a44ddb2ed.jpg6afc41f32e4c38f17c6d2d899d784a46.jpg24c03b2c9a389e13a4971e4633174e80.jpg3b93481e7c8d3e1b659f1210692d52c0.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.07.2021 o 13:09, Vonziej napisał(-a):

Panowie, ten Wafelek od SM jest świetny! Nic się do niego nie przyczepia. Kiedyś kupiłem sobie gdzieś polecanego wafla to wszystko sie klei do niego :(

 

Swoją drogą - do SM fali będzie cokolwiek pasowało innego czy tylko ten wafelek? MZ wygląda to świetnie, ale się zastanawiam :P

To dobra wiadomość dla mnie. Mój MOP SM jest też na takim pasku a więc dopełni kolekcję podwójnie: pierwszy żółw i pierwszy pasek guma-wafel. Teraz tylko czekać kiedy dojdzie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego z Chin. Szczęśliwie w wersji netto :) . 

 

 

 

IMG_20210707_111003.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Coś nowego z Chin. Szczęśliwie w wersji netto :) . 

 

 

 

IMG_20210707_111003.jpg

 

czyżby biała tarcza i niebiesko-czerwony pasek?

 

p.s. ładne pudełka teraz zapodają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Darku rację a oto prezentacja: 

 

 

IMG_20210707_111116.jpg

 

Ładne pudełko. Bezel wyraźnie klikający, centrujący się idealnie a na dodatek bez luzów i chęci do wstecznego ;) . Luma krótkotrwała ale wyraźna. Teraz już nie do kupienia za cenę jaka zapłaciłem, ale zegarek i tak wart polecenia. 

 

IMG_20210707_112334.jpg

 

IMG_20210707_112413.jpg

 

W towarzystwie ziomków ;) .

 

oie_YYqu7VBi02UQ.jpg

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Masz Darku rację a oto prezentacja: 

 

 

IMG_20210707_111116.jpg

 

Ładne pudełko. Bezel wyraźnie klikający, centrujący się idealnie a na dodatek bez luzów i chęci do wstecznego ;) . Luma krótkotrwała ale wyraźna. Teraz już nie do kupienia za cenę jaka zapłaciłem, ale zegarek i tak wart polecenia. 

 

IMG_20210707_112334.jpg

 

IMG_20210707_112413.jpg

 

W towarzystwie ziomków ;) .

 

oie_YYqu7VBi02UQ.jpg

 

 

Na te fotki czekałem,  teraz kosztuje ponad 530 chyba netto.....

Faktycznie zdjęcia na ali nie przekłamują  i zegarek ładny.

Gratulacje - super się prezentuje i widzę nawet, że jest tematyczne pudełko PD 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Darek p napisał(-a):

 

Na te fotki czekałem,  teraz kosztuje ponad 530 chyba netto.....

Faktycznie zdjęcia na ali nie przekłamują  i zegarek ładny.

Gratulacje - super się prezentuje i widzę nawet, że jest tematyczne pudełko PD 😉

 

Mnie kosztował ok. 290 zł.

Dziękuję. Wygląd na żywo nie rozczarował. Wart uwagi mimo "wacików". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga. Mając pięć PD, kupowanych na przestrzeni ponad 3 lat zauważam wzrost jakości. Szczególnie dwa ostatnie zakupy są na to dowodem. Firma nie tylko podnosi ceny, ale daje też znacząco wyższą jakość. Warto zdusić w sobie cebularza. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piter_26 napisał(-a):

Kurier był. 1d578291808f6cbbc311b5f3dbe37ad2.jpg

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
 

42, czy 46?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piter_26 napisał(-a):

46.

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Mam podobny, tylko z czarnym waflem. Rozmiar ten sam. Jak mocno kaleczy nadgarstek? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny, tylko z czarnym waflem. Rozmiar ten sam. Jak mocno kaleczy nadgarstek?  
Jest na łapie jakieś 10min to jeszcze nie zaczął, ale czuję że krawędzie bransolety są ostre.

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piter_26 napisał(-a):

Jest na łapie jakieś 10min to jeszcze nie zaczął, ale czuję że krawędzie bransolety są ostre.

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Jeżeli Cię to pocieszy, to mój też ma krawędzie bardzo ostre, ale z tym kaleczeniem to żartowałem :) . Ogólnie fajny jest, tylko te brzegi..., ale nie ma co narzekać jak 33 stopnie na plusie. Od tego można umrzeć ;) . Gratuluję, bo za taką cenę zegarek jest jak najbardziej OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli Cię to pocieszy, to mój też ma krawędzie bardzo ostre, ale z tym kaleczeniem to żartowałem  . Ogólnie fajny jest, tylko te brzegi..., ale nie ma co narzekać jak 33 stopnie na plusie. Od tego można umrzeć  . Gratuluję, bo za taką cenę zegarek jest jak najbardziej OK. 
U mnie na szczęście tylko 18, także chwila wytchnienia.
A cena faktycznie petarda 217,08:)

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, piter_26 napisał(-a):

U mnie na szczęście tylko 18, także chwila wytchnienia.
A cena faktycznie petarda 217,08:)

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

 

A Ty to na Spitsbergenie, czy zwyczajnie uciekłeś do lodówki? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty to na Spitsbergenie, czy zwyczajnie uciekłeś do lodówki?  
Na szczęście nie musiałem. Pogoda sama się nade mną zlitowała. Zapraszam do Lubina.

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.07.2021 o 09:12, qbapiasek napisał(-a):


Porządna, gruba skóra, w mojej ocenie daje radę.

Ta guma jest wykończona super, fajnie wytłoczony na niej rekin, ale ja musiałem zdjąć bo mnie niestety uczula guma w takich temperaturach…

FA11F1C3-6E6D-48F3-A0C2-692FA208B2E8.jpeg

fajne są te Wasze skurczybki i wiem, że wykonanie eleganckie bo mam SM i SD i nawet do Żółwi moich mogą startować ale, te Wasze troche mało czytelne, wiem, wiem, kwestia gustu, ale ja potrzebuję widzieć godzine szybko, szkoda życia na zastanawianie się i wczytywanie w zegarek, podobno szczęsliwi czasu nie liczą....... wieć się zastanawiam nad zakupem, taki na urlop bedzie a potem jak sie nie zniszczy poleci dalej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł. Na szczęście bez żadnych dodatkowych opłat. abfb08401ac83d2a3b3bc0e501f7cb04.jpg4c33dfb5a36e111d5211ccbb3e73d049.jpg57783d5720e3358271d80240d2d2ca90.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, blaise napisał(-a):

No i przyszedł. Na szczęście bez żadnych dodatkowych opłat. abfb08401ac83d2a3b3bc0e501f7cb04.jpg4c33dfb5a36e111d5211ccbb3e73d049.jpg57783d5720e3358271d80240d2d2ca90.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Ciekawa tarcza. Niech się nosi😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.