Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Chorwat napisał(-a):

Oooo, nawet jeszcze nie wpadłem na to by bliżej się przyjrzeć :) Jakoś zawsze najpierw się podjaram zegarkiem, ponoszę, a dopiero później zaczynam drążyć :D 

Przyjrzę się bliżej w weekend i pewnie będę reklamował. Na pewno bezel nie centruje idealnie i te indeksy - faktycznie niezbyt 🙄

to daj halo, miałem to zamiar brać, ale faktycznie daleko mu z wykończeniem choćby do SD nie mówiąc o SM......

a powiem szczerze, że na chwilę obecną chyba odpuszczę majfrendów, gdyż mam już od nich trochę prezentów i robi się tego za dużo, znacznie za dużo.... trza odpocząć od czekania na paczkę :) ale, żeby nie było za łatwo to dzisiaj sprawiłem sobie jakiegoś helgraya, zobaczymy co to będzie jak przyjdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Chorwat napisał(-a):

Taka akcja... Nie jestem jeszcze pewien czy mi odpowiada... Trzeba się bliżej poznać :D

 

IMG-20210917-181524.jpg

 

IMG-20210917-200023-01.jpg

Mam "blue corral" i idealnie bezel nie pasuje, ale i tak go nie mam zamiaru sprzedawać. 

IMG_20210912_100710.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paulus57 ten kolor też fajny, ale ja od kilku lat byłem lekko zgrzany żółtko, wreszcie się udało. Muszę tylko powalczyć z majfrendem o jakiś częściowy zwrot za niedoróbki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Chorwat napisał(-a):

@Paulus57 ten kolor też fajny, ale ja od kilku lat byłem lekko zgrzany żółtko, wreszcie się udało. Muszę tylko powalczyć z majfrendem o jakiś częściowy zwrot za niedoróbki ;)

Ja jeszcze żółtego nie posiadam, ale coś tam w planach jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam żółtego Nethunsa i jednak jakość nie porównywalna. Wiem, że nowy Nethuns Lava to 1,5 k ale żaba też ponad 800 zł i imo z takimi niedoróbkami zegarek by u mnie nie został. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna "dziura" w kolekcji załatana i to jak fajnie! ;) 

 

 

IMG_20211005_080616.jpg

 

IMG_20211005_080726.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło *, Seiko Sumo już też skopiowane ?

Pokaż proszę kopertę z boku i od strony dekla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna zastanawiam się, dlaczego jakże płodne Majfrendy nie kopiują GS-ów. Może problem ma charakter filozoficzny: mechanizmów od GS nie kupią na rynku, wsadzać NH35 do podróby GS-a trochę głupio, skoro się go wsadza do kopii tanich modeli, a z kolei dawać Szwajcara do kopii Japończyka to już byłby kompletny Monty Python.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Od dawna zastanawiam się, dlaczego jakże płodne Majfrendy nie kopiują GS-ów. Może problem ma charakter filozoficzny: mechanizmów od GS nie kupią na rynku, wsadzać NH35 do podróby GS-a trochę głupio, skoro się go wsadza do kopii tanich modeli, a z kolei dawać Szwajcara do kopii Japończyka to już byłby kompletny Monty Python.

Może Cię zaskoczę, ale jest już jeden homar GS-a w wykonaniu SM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Pewnie któryś z tych paskudnych i nielicznych na szczęście Gieesowych diverów?

Trafiony, zatopiony, ale możesz go mieć na PT 5000 albo SW200. Cena 500-600 USD. Mimo całej sympatii do SM a jeszcze większej do GS-a nie kupię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cofam to, co powiedziałem. Istnieją. Właśnie znalazłem jakąś dziwną stronę na rosyjskim serwerze z kupą dziwnych marek podrobionych, w tym z GS. Na czym polega dziwność? Np. były tam zupełnie mi nieznane "Cyrus Watches", a nie było Roleksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Cofam to, co powiedziałem. Istnieją. Właśnie znalazłem jakąś dziwną stronę na rosyjskim serwerze z kupą dziwnych marek podrobionych, w tym z GS. Na czym polega dziwność? Np. były tam zupełnie mi nieznane "Cyrus Watches", a nie było Roleksów.

Bardzo lubię Sumo, ale jakoś nikt nie chwali się pokazać jak to fenomenalnie zostało odwzorowane.

 

Powiedz przeciętnemu człowiekowi z przystanku autobusowego,  żeby kupił zegarek za np. 5tys.  To popuka się w czoło!  Albo powiedz,  żeby uzbierał kilkanaście zegarków.  I do nich jeszcze zapasowe klamoty.  🤪

 

Nawet te pingpongi są drogie dla większości! Więc ten co wysupłał na tą podjebkę 900zł, jest z tego powodu wniebowzięty i nie szuka dalej.

 

Tak jak szybko tu przyszedłem to spadam stąd jeszcze szybciej. Bawcie się zdrów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Burns napisał(-a):

Bardzo lubię Sumo, ale jakoś nikt nie chwali się pokazać jak to fenomenalnie zostało odwzorowane.

 

Powiedz przeciętnemu człowiekowi z przystanku autobusowego,  żeby kupił zegarek za np. 5tys.  To popuka się w czoło!  Albo powiedz,  żeby uzbierał kilkanaście zegarków.  I do nich jeszcze zapasowe klamoty.  🤪

 

Nawet te pingpongi są drogie dla większości! Więc ten co wysupłał na tą podjebkę 900zł, jest z tego powodu wniebowzięty i nie szuka dalej.

 

Tak jak szybko tu przyszedłem to spadam stąd jeszcze szybciej. Bawcie się zdrów!

:) wiem już co masz w swoim " awatarze" dopiero teraz zrozumiałem, to Twoje, płonące zwoje mózgowe, chłopie co Ty masz jakieś pretensje wiecznie do ludzi..... dziwny przypadek i nie wiem  czy to się leczy :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ja w ogóle nikomu nie mówię, za ile mój GS występuje. Ba, suma, którą zapłaciłem za prostackiego w końcu Squale prawdopodobnie zerwałaby fryzurę z głowy normalnego człowieka - ponad 4 tysiące za SIKOR?? TAG, którego trzymam ostatnio w szufladzie na szczęście ma swoje lata, więc w domyśle zwykłego aborygena pewnie jest wart ze dwie stówki, nie budzi emocji, bo ileż może staroć kosztować 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Psy szczekają, karawana idzie dalej 😉 

Jak przystało na "Jedwabny Szlak".  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Coś czego mi brakowało ;) .

 

 

IMG_20211012_100747.jpg

 

he, he jak to robisz?

wcześniej Monty a teraz to

oko snajpera do nowych wzorów :) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Darek p napisał(-a):

 

he, he jak to robisz?

wcześniej Monty a teraz to

oko snajpera do nowych wzorów :) 

 

 

Ten dostałem przez pomyłkę sprzedawcy, ale wkrótce będzie właściwy :) a, że pierwszym być miło, to fakt :) . Dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już nie ma Burnsa to pokażę nowy nabytek. Chiński Willard kupiony z myślą o modyfikacjach. Miałem zamiar wymienić tarczę i wskazówki, ale sam nie wiem czy warto. Wiecie jaka jest w nim średnica tarczy?

Screenshot_2021-10-12-12-58-08-146_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marekvegas napisał(-a):

Jak już nie ma Burnsa to pokażę nowy nabytek. Chiński Willard kupiony z myślą o modyfikacjach. Miałem zamiar wymienić tarczę i wskazówki, ale sam nie wiem czy warto. Wiecie jaka jest w nim średnica tarczy?

Screenshot_2021-10-12-12-58-08-146_com.miui.gallery.jpg

jakoś mi brak nazwy kaleczy oko, więc zdecydowanie moduj :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brak nazwy to akurat  jest okej.  Wskazówki wyglądają jakby było trzech różnych projektantów😁. Godzinową i minutową bym wyrzucił , a sekundowa jest fajna mi się widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.10.2021 o 18:24, Sierżant Julian napisał(-a):

Od dawna zastanawiam się, dlaczego jakże płodne Majfrendy nie kopiują GS-ów. Może problem ma charakter filozoficzny: mechanizmów od GS nie kupią na rynku, wsadzać NH35 do podróby GS-a trochę głupio, skoro się go wsadza do kopii tanich modeli, a z kolei dawać Szwajcara do kopii Japończyka to już byłby kompletny Monty Python.

Nie bój się. Takie firmy nie maja żadnych problemów charakteru filozoficznego czy etycznego :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.