Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, rafalmosty napisał(-a):

Pewnie i tak, chociaż ja bardzo lubię swojego Bradley-a w takiej postaci, jakiej jest. Fajny sikor😉 

ps: nie sądziłem, że będzie bohaterem też w tym wątku😎

Myszka Miki, to ważna postać pop-kultury, zasługuje na uwagę. :) 

 

Mam pomysł, by zmodować taki zegarek wg pomysłu własnego. Tylko jak znaleźć "ogonkowy" sekundnik? Wiem gdzie, ale to łatwe nie będzie ;) . 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.10.2021 o 17:11, Paulus57 napisał(-a):

Import, czy bazarek? Tak, czy inaczej gratuluję. :) 

Był tu kiedyś na bazarku. Kupił kolega ale jemu był za  mały a dla mnie idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tofiks_th napisał(-a):

Ciągnie wilka do..., przejęty z bazarku😁

IMG_20211025_171218.jpg

Ciesz się zegarkiem i tym, że byłem mocno pod kreską ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się już na niego czaiłem, ale oferta była dobra, a że mój majtkowie od Calvina wywinął usterkę to... Fajnie wykonana ta Phylida. Bransoleta też jest w pudle, więc się cieszymy😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tofiks_th napisał(-a):

Kiedyś się już na niego czaiłem, ale oferta była dobra, a że mój majtkowie od Calvina wywinął usterkę to... Fajnie wykonana ta Phylida. Bransoleta też jest w pudle, więc się cieszymy😉

Przy moim "rozbieganym wzroku" łatwo mnie wyprzedzić a że wkrótce dwa kolejne wypadało dać innym szansę ;) . Gratuluję, mam też jedną Phylidę i jest ładnie wykonana, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Pagani. Mam problem z tą firmą, bo ciągle powtarzam sobie, od nich już dość, ale jak to zrobić jak dali "Daytonę" z "meteorytem" na tarczy? ;)  

 

 

IMG_20211026_104855.jpg

 

IMG_20211026_104942.jpg

 

IMG_20211026_105024.jpg

 

IMG_20211026_105038.jpg

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Kolejny Pagani. Mam problem z tą firmą, bo ciągle powtarzam sobie, od nich już dość, ale jak to zrobić jak dali "Daytonę" z "meteorytem" na tarczy? ;)  

 

 

IMG_20211026_104855.jpg

 

IMG_20211026_104942.jpg

 

IMG_20211026_105024.jpg

 

IMG_20211026_105038.jpg

 

Takiego to nawet Stefan Siara Siarzewski by się nie powstydził 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Darek p napisał(-a):

 

Takiego to nawet Stefan Siara Siarzewski by się nie powstydził 😉

 

A co? ;) Nie dość, że kapie złotem, to jeszcze "kosmiczna" tarcza! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Brzoza2 napisał(-a):

Mnie czarny się podoba .

Tak, wiem, "black lives matter" ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Złote a skromne🤣

Pamiętaj, że tą skromność podkreśla czarna guma (a mogła być złota bransa). 

Tak już bardziej serio, przekonała mnie do zakupu ta tarcza "meteoryt". Nie miałem jeszcze takiego w swoich zbiorach a i dajtonowe tarczki z VK były czymś nowym, to przy cenie i rosnącej jakości PD, wniosek był jeden - brać! Wykonanie koperty w PD wg mnie bywa lepsze, niż w San Martinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cadisen zrobił Royal oaka z tarczą z meteorytu i ta szara wersja jest kusząca. Ale staram się mocno ograniczyć wszelkie zakupu zegarkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tofiks_th napisał(-a):

Cadisen zrobił Royal oaka z tarczą z meteorytu i ta szara wersja jest kusząca. Ale staram się mocno ograniczyć wszelkie zakupu zegarkowe

Dobre chęci to za mało. Idealne rozwiązanie, to brak gotówki i zdolności kredytowej. To drugie, dla tych mocniej uzależnionych ;) . 

Co do Cadisena, to mam RO w wersji 46 mm, fajny ale ma trochę ostre krawędzie. 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też 42mm. Właśnie brak zdolności kredytowej mógłby zwalczyć ten nałóg😂, ale bez pieniędzy jak żyć... W każdym razie i tak człowiek nie ma czasu obnosić te swoje zbiory więc po co? Fajnie że nie wszyscy mają z tym problemy🤣🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy chiński nabytek idzie już trzy tygodnie z hakiem. Najpierw spędził tydzień w HK, zanim w ogóle stamtąd wyszedł, teraz podobno spędził pięć dni w Londynie. W międzyczasie był w nieznanych mi miejscach. Cały świat zwiedza.

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2021 o 13:54, tofiks_th napisał(-a):

Cadisen zrobił Royal oaka z tarczą z meteorytu i ta szara wersja jest kusząca. Ale staram się mocno ograniczyć wszelkie zakupu zegarkowe

jestem ciekawy, czy to prawdziwy meteoryt, czy walą z jakiejś matrycy... to jest tak tani materiał, że się go wsadza do zegarka za 100 dolców?


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, oszolom napisał(-a):

jestem ciekawy, czy to prawdziwy meteoryt, czy walą z jakiejś matrycy... to jest tak tani materiał, że się go wsadza do zegarka za 100 dolców?

Obstawiam matrycę, ale co tam, ważne że wygląda jak oryginał z kosmosu. :) 

3 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Mój nowy chiński nabytek idzie już trzy tygodnie z hakiem. Najpierw spędził tydzień w HK, zanim w ogóle stamtąd wyszedł, teraz podobno spędził pięć dni w Londynie. W międzyczasie był w nieznanych mi miejscach. Cały świat zwiedza.

Ali (i okolice) to miejsce dla cierpliwych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, oszolom napisał(-a):

jestem ciekawy, czy to prawdziwy meteoryt, czy walą z jakiejś matrycy... to jest tak tani materiał, że się go wsadza do zegarka za 100 dolców?

No w tych pieniadzach nie liczylbym na prawdziwy kamień z kosmosu, ale wygląda ciekawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by porównać parę sztuk, jak jeden wzorek, albo powtarzalny schemat, to wiadomix. Robiłem swego czasu mikrobrandowy risercz jeśli chodzi o meteoryty i circa 2k pln trzeba liczyć. Zresztą nabyłem ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, oszolom napisał(-a):

Trzeba by porównać parę sztuk, jak jeden wzorek, albo powtarzalny schemat, to wiadomix. Robiłem swego czasu mikrobrandowy risercz jeśli chodzi o meteoryty i circa 2k pln trzeba liczyć. Zresztą nabyłem ;)

W porównaniu ze zdjęciem  reklamowym są różnice. W moim łatka pod lewą tarczką. 

 

 

IMG_20211026_104855.thumb.jpg.836bed889915118c00e47565ec955fc5.jpg

oie_KdeGothsk3AE.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

[...]

Ali (i okolice) to miejsce dla cierpliwych

 

Raczej okolice, bo to Ebay. Ale jeden diabeł. Żeby mi chociaż widokówki przysyłał...

 

 

1 godzinę temu, oszolom napisał(-a):

Trzeba by porównać parę sztuk, jak jeden wzorek, albo powtarzalny schemat, to wiadomix. Robiłem swego czasu mikrobrandowy risercz jeśli chodzi o meteoryty i circa 2k pln trzeba liczyć. Zresztą nabyłem ;)

 

A przecież jeszcze są brzydkie meteoryty...

Edytowane przez Sierżant Julian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.