Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź, czy to nie oni <https://polskagrupapocztowa.pl/>, raz zamówiłem kilka rzeczy i wpadło w ich łapy, graty dotarły po pół roku... O istnieniu tej firmy dowiedziałem się z naklejek, którymi okleili przesyłki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też fajni. Wpisanie numeru śledzenia w okienko i kliknięcie nie wywołuje żadnej reakcji 🙂 Ale nie, poczta polska twierdzi, ze moja paczka idzie czymś o nazwie SpeedPak. Strona SpeedPak nie znajduje w ogóle numeru mojej przesyłki, ale znajdują za to ją wszystkie programy śledzenia paczek. Według nich 29go października była na cle. Aha, a za to przewoźnikiem jest podobno coś o nazwie pkge.net. I oni owszem, przez swoją stronę również znajdują tę paczkę. Dnia 29 października na cle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może tyle trwać. Mojego Łuczak z Ukrainy powieźli z Warszawydo Pruszcza Gdańskiego, gdzie tkwił jakiś dobry tydzień, potem bodaj do Lublina, gdzie govzwomnilo z cła i dopiero stamtąd do Torunia. Trwało to jakieś dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł pierwszy zakup z wyprzedaży z 11stego listopada. Pasek na pewno wymienię, zdziwił mnie brak stop-sekundy. Szybka inspekcja i okazało się, że pomimo iż zamawiałem wersję z werkiem od Seiko to dostałem Miyote. Jak żyć panie chińczyku? Nie mogę się doczekać aż zobaczę jak te wskazówki prezentują się w promieniach słońca.

IMG20211117164337.jpgIMG20211117164447.jpgIMG20211117163830.jpg

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

A taki przypełz 🙃 

 

IMG_20211117_162331.jpg

IMG_20211117_163141.jpg

IMG_20211117_163133.jpg

Gratulacje a jakby komuś się wydawało, że nowy właściciel tylko zegarki za stówkę kupuje, to na przegubie ORIS (ucierający takim nosy) :) . Czy to nie przypadkiem Tudor z lewego łoża? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bonthyc napisał(-a):

... Szybka inspekcja i okazało się, że pomimo iż zamawiałem wersję z werkiem od Seiko to dostałem Miyote. ...
 

Ja doświadczony takimi praktykami przez majfrenda zażyczyłem sobie NH35 i do tej pory nie wysłał 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bonthyc napisał(-a):

Przyszedł pierwszy zakup z wyprzedaży z 11stego listopada.emoji846.png Pasek na pewno wymienię, zdziwił mnie brak stop-sekundy. Szybka inspekcja i okazało się, że pomimo iż zamawiałem wersję z werkiem od Seiko to dostałem Miyote. Jak żyć panie chińczyku? emoji854.png Nie mogę się doczekać aż zobaczę jak te wskazówki prezentują się w promieniach słońca.

IMG20211117164337.jpgIMG20211117164447.jpgIMG20211117163830.jpg

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka
 

Tu także gratulacje. Ja na mój pierwszy z dwóch zakupionych będę na dniach (chyba) musiał potrząsnąć mocniej kiesą (na waciki). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Gratulacje a jakby komuś się wydawało, że nowy właściciel tylko zegarki za stówkę kupuje, to na przegubie ORIS (ucierający takim nosy) :) . Czy to nie przypadkiem Tudor z lewego łoża? ;) 

Właśnie przy a'la Tudorze zaznaczyłem że ma być NH35 bo na aukcji jest też  Miyota i nadal nie wysłany 😉

 

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Właśnie przy a'la Tudorze zaznaczyłem że ma być NH35 bo na aukcji jest Miyota i nadal nie wysłany 😉

 

Ty po prostu lubisz Tudory, bo Belushi jednak jest dosyć podobny do tego co na załączonym zdjęciu.

 

 

19733733-84okoru8cvto09w3cele01ia-ExtraLarge.jpg

Tylko chińczyk ładniejszy no i dokładniej chodzi :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Ty po prostu lubisz Tudory, bo Belushi jednak jest dosyć podobny do tego co na załączonym zdjęciu.

 

 

19733733-84okoru8cvto09w3cele01ia-ExtraLarge.jpg

Aaaa ... o to chodzi 😁 

Nawet nie wiedziałem że to też taki a'la Tudor ... czyli masz rację 😝

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Aaaa ... o to chodzi 😁 

Nawet nie wiedziałem że to też taki a'la Tudor ... czyli masz rację 😝

Black Bay Paganiego to oklepany ale ładny temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

No i jest ... a jest zajebibi 😁 

 

IMG_20211118_090427.jpg

IMG_20211118_090818.jpg

Gratuluję i nie mogę się oprzeć, by powiedzieć - a nie mówiłem ;) . 

Szczególnie podoba mi się koronka i tarcza, ale cała reszta też warta podziwu. 

 

 

 

 

IMG_20210725_123302.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Tomek nowości. 

 

U mnie też od tygodnia leży coś w biurze i jeszcze folii nie było kiedy zdjąć żeby pokazać. Tylko nie wiem gdzie go wrzucić 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

No i jest ... a jest zajebibi 😁 

 

IMG_20211118_090427.jpg

IMG_20211118_090818.jpg

Na bogato.! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie Chińczyk robi w jajo, tutaj widzę, przychodzą pierwsze zakupy z 11.11 a mój Pagani Speedmaster jeszcze nie wysłany.

Specjalnie zamówiłem z wysyłką z Hiszpanii żeby wszystko szybko przyszło, a ten się do mnie odzywa, że w magazynie hiszpańskim towar się skończył, i czy ma wysyłać z Chin mówiać że przyjdzie tak samo szybko. Głupi się zgodziłem, bo w sumie chciałem zobaczyć na własne oczy ten zegarek i teraz mam tylko jakiś fejk numer trackingowy z hiszpanii wbity w ali, jest już 19.11 a zegarek nawet nie wysłany...dramat...ali łagodząc słownictwo to powiem, że posuwa bez wazeliny klientów, jeszcze tylko brakuje żeby Chiński czołg wjechał mi do salonu...na czacie portadzili tylko czekać do 25.11 i wtedy założyć spór, a tu ani kasy ani zegarka.

 

Zanim się zapytał czy słać z Chin miałem niby jakiś tracking number - ali pokazywało że z Hiszpanii, inne zagraniczne trackingi, że Chiny, na alipaczce na tym trackingu tylko od 16.11 otrzymano informacje o przesyłce i to wsio. A Azjata pali głupa jak go pytałem o właściwy numer trackingu...i mówi, że wysłał już.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Admof napisał(-a):

A mnie Chińczyk robi w jajo, tutaj widzę, przychodzą pierwsze zakupy z 11.11 a mój Pagani Speedmaster jeszcze nie wysłany.

Specjalnie zamówiłem z wysyłką z Hiszpanii żeby wszystko szybko przyszło, a ten się do mnie odzywa, że w magazynie hiszpańskim towar się skończył, i czy ma wysyłać z Chin mówiać że przyjdzie tak samo szybko. Głupi się zgodziłem, bo w sumie chciałem zobaczyć na własne oczy ten zegarek i teraz mam tylko jakiś fejk numer trackingowy z hiszpanii wbity w ali, jest już 19.11 a zegarek nawet nie wysłany...dramat...ali łagodząc słownictwo to powiem, że posuwa bez wazeliny klientów, jeszcze tylko brakuje żeby Chiński czołg wjechał mi do salonu...na czacie portadzili tylko czekać do 25.11 i wtedy założyć spór, a tu ani kasy ani zegarka.

 

Zanim się zapytał czy słać z Chin miałem niby jakiś tracking number - ali pokazywało że z Hiszpanii, inne zagraniczne trackingi, że Chiny, na alipaczce na tym trackingu tylko od 16.11 otrzymano informacje o przesyłce i to wsio. A Azjata pali głupa jak go pytałem o właściwy numer trackingu...i mówi, że wysłał już.

 

Raz miałem podobnie... wyszukiwarki nie widziały numeru przesyłki albo twierdziły, że paczka nie wyszła jeszcze od majfrienda. Wyczytałem w necie żeby skorzystać z innej (coś z parcell w nazwie) i okazało się, że paczka jest w drodze. Raz, właśnie w tym przypadku to się sprawdziło. Zazwyczaj aliapczka działa najlepiej.

To tak ku pokrzepieniu.

Ludzie się nie patyczkują i na następny dziś po planowanym terminie dostarczenia zakładają spór, nie bawiąc się w negocjacje. Czasem kończy się to tak, że spór wygrany (bo skoro towaru nie ma musi być wygrany) a paczka za tydzień i tak dochodzi. Wtedy się okaże czy sprzedawca wysłał zegarek a tylko pomerdał numery trackingu, czy coś jednak kombinował.

Edytowane przez Darek p
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, kornel91 napisał(-a):

Gratuluję Tomek nowości. 

 

U mnie też od tygodnia leży coś w biurze i jeszcze folii nie było kiedy zdjąć żeby pokazać. Tylko nie wiem gdzie go wrzucić 😀

Pokazuj tu a potem zobaczymy 😁

4 godziny temu, Admof napisał(-a):

A mnie Chińczyk robi w jajo, tutaj widzę, przychodzą pierwsze zakupy z 11.11 a mój Pagani Speedmaster jeszcze nie wysłany.

Specjalnie zamówiłem z wysyłką z Hiszpanii żeby wszystko szybko przyszło, a ten się do mnie odzywa, że w magazynie hiszpańskim towar się skończył, i czy ma wysyłać z Chin mówiać że przyjdzie tak samo szybko. Głupi się zgodziłem, bo w sumie chciałem zobaczyć na własne oczy ten zegarek i teraz mam tylko jakiś fejk numer trackingowy z hiszpanii wbity w ali, jest już 19.11 a zegarek nawet nie wysłany...dramat...ali łagodząc słownictwo to powiem, że posuwa bez wazeliny klientów, jeszcze tylko brakuje żeby Chiński czołg wjechał mi do salonu...na czacie portadzili tylko czekać do 25.11 i wtedy założyć spór, a tu ani kasy ani zegarka.

 

Zanim się zapytał czy słać z Chin miałem niby jakiś tracking number - ali pokazywało że z Hiszpanii, inne zagraniczne trackingi, że Chiny, na alipaczce na tym trackingu tylko od 16.11 otrzymano informacje o przesyłce i to wsio. A Azjata pali głupa jak go pytałem o właściwy numer trackingu...i mówi, że wysłał już.

 

2 godziny temu, Darek p napisał(-a):

 

Raz miałem podobnie... wyszukiwarki nie widziały numeru przesyłki albo twierdziły, że paczka nie wyszła jeszcze od majfrienda. Wyczytałem w necie żeby skorzystać z innej (coś z parcell w nazwie) i okazało się, że paczka jest w drodze. Raz, właśnie w tym przypadku to się sprawdziło. Zazwyczaj aliapczka działa najlepiej.

To tak ku pokrzepieniu.

Ludzie się nie patyczkują i na następny dziś po planowanym terminie dostarczenia zakładają spór, nie bawiąc się w negocjacje. Czasem kończy się to tak, że spór wygrany (bo skoro towaru nie ma musi być wygrany) a paczka za tydzień i tak dochodzi. Wtedy się okaże czy sprzedawca wysłał zegarek a tylko pomerdał numery trackingu, czy coś jednak kombinował.

Panowie, trochę spokoju zalecam 😉 

Klikasz i zapominasz, jak przyjdzie to się cieszysz.

Po co szukać, kombinować.

Nie zawsze to wina nadawcy, różne rzeczy są po drodze.

Czasami czekałem długo ale zawsze kończyło się OK, nawet jak był zwrot gotówki to też trzeba zrozumieć.

Ze sporem to bym się wstrzymał i poczekał spokojnie.

Zegarek dojdzie a godząc się na wysyłkę z czajna trzeba czekać a nasze służby lubią potrzymać w niepewności 😁

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Pokazuj tu a potem zobaczymy 😁

 

Panowie, trochę spokoju zalecam 😉 

Klikasz i zapominasz, jak przyjdzie to się cieszysz.

Po co szukać, kombinować.

Nie zawsze to wina nadawcy, różne rzeczy są po drodze.

Czasami czekałem długo ale zawsze kończyło się OK, nawet jak był zwrot gotówki to też trzeba zrozumieć.

Ze sporem to bym się wstrzymał i poczekał spokojnie.

Zegarek dojdzie a godząc się na wysyłkę z czajna trzeba czekać a nasze służby lubią potrzymać w niepewności 😁

 

No ale ze spokojem piszę przecie :) 

Chciałem trochę Kolegę pocieszyć, że czasem się zdarza, że paczka idzie a informacji brak. Może będzie tak i tu.

Paczka leci przez pół świata to różnie może być, choć nie zdarzyło mi się żeby coś nie przyszło w terminie.

Generalnie ja też mam tak, że jak za coś zapłaciłem to lubię wiedzieć co się dzieje? Nie to, że codziennie sprawdzam,  ale warto wiedzieć, że jest już w kraju na przykład, czy, że w ogóle wyleciała. 

Nie dla spiny, ale tak po prostu. 

Choć jak nie dojedzie to spór/zwrot kasy i po sprawie. Tyle, że zegarka brak :(. Pal licho jak dla siebie, a gorzej jak na prezent... 

 

P.S. Po ludzku zazdroszczę zasady "klikasz i zapominasz", ale nie wszyscy taką opcję mają w standardzie 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też coś wpadło ale od tygodnia leży w biurze i jeszcze nawet folie nie zdjęte.

h48ZKux.jpg

XZNdM2U.jpg
 

 

Założę temat w microbrandach bo chyba takiego nie ma :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

VJ1UlE1.jpg

 

Rp8yx3n.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Darek p napisał(-a):

 

No ale ze spokojem piszę przecie :) 

Chciałem trochę Kolegę pocieszyć, że czasem się zdarza, że paczka idzie a informacji brak. Może będzie tak i tu.

Paczka leci przez pół świata to różnie może być, choć nie zdarzyło mi się żeby coś nie przyszło w terminie.

Generalnie ja też mam tak, że jak za coś zapłaciłem to lubię wiedzieć co się dzieje? Nie to, że codziennie sprawdzam,  ale warto wiedzieć, że jest już w kraju na przykład, czy, że w ogóle wyleciała. 

Nie dla spiny, ale tak po prostu. 

Choć jak nie dojedzie to spór/zwrot kasy i po sprawie. Tyle, że zegarka brak :(. Pal licho jak dla siebie, a gorzej jak na prezent... 

 

P.S. Po ludzku zazdroszczę zasady "klikasz i zapominasz", ale nie wszyscy taką opcję mają w standardzie 😉

 

lubię widzieć tracking żeby potem nie mieć problemu z odbiorem i żeby nie wróciło do nadawcy

dwa - zapłaciłem w sumie za wysyłkę z Europy, a Chińczyk wali fake tracking z Hiszpanii żeby się zmieścić w czasie kiedy ali daje automatyczny zwrot kasy za brak wysyłki :P Więc to cwaniaczki są, a nie rzetelni sprzedawcy, byle hajs został na koncie, a klient niech się buja. Dopiero potem się odzywa, że nie da rady wysłać. Cwaniaczki jedne.

 

Albo wyśle Ci zegarek na Miyocie zamiast na Seiko jak w zamówieniu bo innego nie ma...

 

 

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.