Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucę jeszcze tutaj zdjęcie, bo zegarek bardzo świeży (przyszedł 5 godzin temu), kupiony podczas 11.11. Pagani Design PD-1690. Zdecydowanie go polubilem 

IMG_20211126_231638.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Admof napisał(-a):

Nawet mają już kolor Tiffany Dial w tym modelu :D

Ja to chyba beznadziejny tradycjonalista jestem, bo w tej wersji zegarek zupełnie mi się nie podoba🙂

Czy przy okazji mógłby mnie ktoś oświecić, czy jeden otwór przy teleskopie do mikroregulacji to coś normalnego czy jakaś niedoróbka? Widziałem to samo na filmiku na YouTube i zwątpiłem. Zastanawiam się czy to reklamować 🤔

IMG_20211126_224119.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie korciło, żeby spróbować coś z tą kopertą. a że się w miarę tanio trafił, bez napisów, to sprawdzam. potem wrzucę jeszcze jednego potworka z Azji :P

76803.jpg


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, oszolom napisał(-a):

zawsze mnie korciło, żeby spróbować coś z tą kopertą. a że się w miarę tanio trafił, bez napisów, to sprawdzam. potem wrzucę jeszcze jednego potworka z Azji :P

 

Też wiele razy mnie kusiło aby nabyć coś pamowatego ale to najmniej 44mm, a to już dla mnie poza strefa komfortowego noszenia. Co tam w środku pracuje, pewnie Asian Unitas 6497 lub 6498?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Atheus napisał(-a):

Ja to chyba beznadziejny tradycjonalista jestem, bo w tej wersji zegarek zupełnie mi się nie podoba🙂

Czy przy okazji mógłby mnie ktoś oświecić, czy jeden otwór przy teleskopie do mikroregulacji to coś normalnego czy jakaś niedoróbka? Widziałem to samo na filmiku na YouTube i zwątpiłem. Zastanawiam się czy to reklamować 🤔

IMG_20211126_224119.jpg

Z lewej strony zdjęcia masz jeden i tak ma być z prawej są trzy i tak ma być. Te trzy z prawej muszą być nawiercone równolegle / symetrycznie gora dół i tam można jeszcze przepinać punkt zaczepienia gdy nie chce ruszać się mikroregulacji z lewej i zostawić ją w pozycji 0.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Burns napisał(-a):

Z lewej strony zdjęcia masz jeden i tak ma być z prawej są trzy i tak ma być. Te trzy z prawej muszą być nawiercone równolegle / symetrycznie gora dół i tam można jeszcze przepinać punkt zaczepienia gdy nie chce ruszać się mikroregulacji z lewej i zostawić ją w pozycji 0.

Chodziło mi o ten otwór/wcięcie :

IMG_20211126_224858.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Atheus napisał(-a):

Chodziło mi o ten otwór/wcięcie :

IMG_20211126_224858.jpg

Zwolnij teleskop w górnym otworze i zobaczysz jak to jest zamontowane, myślę że w tym wypadku dolny nie jest niezbędny i można to montować i zdejmować z użyciem tylko jednej strony z pełnym powodzeniem misji. Chińczyk wytanił, ale spoko.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tofiks_th napisał(-a):

Też wiele razy mnie kusiło aby nabyć coś pamowatego ale to najmniej 44mm, a to już dla mnie poza strefa komfortowego noszenia. Co tam w środku pracuje, pewnie Asian Unitas 6497 lub 6498?

tak, jakiś anitas z małą sekundą. też się bałem rozmiaru, ale nie jest źle, jesli chodzi o wygodę. pasek tylko do wymiany, bo sztywny jak cholera dali. niby się wyrabia, ale zainwestowałem w coś lepszego i czekam, aż przyjdzie.

a na fotce drugi nowy chinol. w sumie nie wiem, czy to ich własna inwencja, czy coś skopiowali (oprócz tego, że koperta inspirowana AP), ale całkiem fajna zabawka. bransa tylko marnej jakości, blaszki udające pełne ogniwa, ale czego się za 100 złotych spodziewać...

6787687687686.jpg

Edytowane przez oszolom

Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie, czy ktoś z Was ostatnio kupował na alli zegark za np. 2000 zł ??? jak było z dodatkowymi opłatami, cłem itd, przymierzam się, ale się boję :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie na ali, ale brałem w sierpniu Zelosa z Singapuru. Kosztował  449 USD. Doliczono mi podatek VAT 404 zł i cło 4 zł. Z aliexpress może być teraz podobnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal czekam. Zegarek na cle pocztowym od 29 października. 8 dni temu osobiście dostarczyłem poczcie zgodę na dokonanie odprawy. Nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechał brąziak. Bardzo mi się podoba, tylko srebrna klamra to tragedia ale na dniach będzie nowa w brązie
Zegarek kosztował ok 720 a poczta dziś doliczyła 27,5zł78521d101e4d81115b4447ba943e2a8d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wpadam przelotem. 

 

Wzięło mnie na zastanowienie. Co teraz jest najlepszym z tanich subopodobnych? Ceramika bezel, szafir i nh35(na przykład)?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Admof napisał(-a):

Bardzo fajny. W końcu przyszedł. 

Jaki ma WR?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być na gwiazdkę, ale co tam czekać😀

Pierwsze wrażenie robi bardzo dobre, dzięki Paulus57 za pomoc!

20211204_004506.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał być na gwiazdkę, ale co tam czekać
Pierwsze wrażenie robi bardzo dobre, dzięki Paulus57 za pomoc!
20211204_004506.thumb.jpg.1d9e47eea5a11d3437306b6974231351.jpg
Mesh mu dobrze robi:)
f2e5262268bb46a3f2c43f8f53afa52c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni cieszy ta cebulka a poślizg czasowy to efekt stopniowego powrotu do żywych ;) . 

 

Polecam. Kwarcyk nawiązujący do Nomosa, ale co najważniejsze nienachalnie. 

 

 

IMG_20211206_085222.jpg

 

IMG_20211206_085243.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.