Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Indeksy mają taki schodek i wskazówki sięgają do tego schodka dlatego nie mogą być dłuższe. 1990e3cb7c4109a9204e2a9424dcc8eb.jpg

Możesz dać linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest własny projekt? wygląda całkiem ładnie, w sumie czepnąłbym się tylko napisu, bo na tarczach z fakturą nadruk średnio wychodzi


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz dać linka?
1 603,88 zł 35%OFF | San Martin nowych mężczyzna sukienka zegarek 37mm luksusowa moda mewa ST2100 automatyczne mechaniczne sport biznes szafir z podwójnym kalendarzem
https://a.aliexpress.com/_EjQZ9ct
to jest własny projekt? wygląda całkiem ładnie, w sumie czepnąłbym się tylko napisu, bo na tarczach z fakturą nadruk średnio wychodzi
To homar Seiko superior quarz5e20d09ac8c7e208fbdd8a4f7343a4fd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znałem tego seikacza. dzięki!


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja się wydarzyła...:

 

DSC03178.jpg

 

DSC03175.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozkoszna nazwa ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, oszolom napisał(-a):

rozkoszna nazwa ;)

Na chińskich braci można liczyć😉, oprócz nazwy pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku przymiarkach stwierdziłem że ja jednak nie przeżyje tego rozmiaru. I się zastanawiam teraz co z tym fantem zrobić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Po kilku przymiarkach stwierdziłem że ja jednak nie przeżyje tego rozmiaru. I się zastanawiam teraz co z tym fantem zrobić ...

Proponuję bazarek i... dobrą cenę. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa taki tym bransolety? Może bym znalazł taka i zamiast paska zamontował?3d8e94961c1d75fb10a5f9daf9ee7486.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka fajna sztuka wpadła.... Bardzo ładny na żywo. Ta szczotkowana tarcza... :)

 

 

Projekt bez tytułu (15).png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chwili oczekiwania przybył brąziak San Martin.

Pierwsze zdziwienie, to, że tarcza nie jest gładka jak na zdjęciach a ma fakturę (nie wiem jak się to nazywa - taka jakby piaskowa). Na moim zdjęciu jest bardziej błyszcząca niż w naturze.

W środku cyka YN55.

Zobaczymy co będzie dalej. Jak będzie mocno brudził, to wyląduje na bazarku.

IMG_20230308_174520_Bokeh.jpg.db99da92343894885b50fba59ceead66.jpg


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zwracaliście na Ali to długo czekaliście na zwrot? Wg trackingu od ponad dwóch tygodni mój zwrot dotarł do miejsca docelowego. Na Ali status się nie zmienił mimo iż w podglądzie trackingu jest że zwrot dostarczony a kaski nie zwrócili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, MieszkoMieszko napisał(-a):

Czy jak zwracaliście na Ali to długo czekaliście na zwrot? Wg trackingu od ponad dwóch tygodni mój zwrot dotarł do miejsca docelowego. Na Ali status się nie zmienił mimo iż w podglądzie trackingu jest że zwrot dostarczony a kaski nie zwrócili...

Mnie anulowali ostatnio trzy zamówienia, błędne kupony zniżkowe, blik zwrotny następnego dnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do Fliegera od Steeldiva, tym razem z serduchem vh31😀

IMG_20230317_160811.jpg

Edytowane przez tofiks_th

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sprawdzić jak się ma to do PD i sam nie wiem. Wypada podobnie ale jest lżejszy. Na pewno bezel 120klik na +.

IMG_20230320_195950.jpg

IMG_20230320_195927.jpg

IMG_20230320_195826.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.03.2023 o 08:04, Paulus57 napisał(-a):

20230317_073730.jpg

Bardzo ładny zegarek,pewnie nowy nabytek.Od spodu wygląda jak zegarki z ,,haute hrologerie,,Zegarek powyżej 150 euro , czy złapało opłaty celne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, McGrego napisał(-a):

Bardzo ładny zegarek,pewnie nowy nabytek.Od spodu wygląda jak zegarki z ,,haute hrologerie,,Zegarek powyżej 150 euro , czy złapało opłaty celne ?

Kupiony od Kolegi z Forum. :) Na zdjęciach robi wrażenie większego, a jest raczej mały i zgrabny. Polecam Lobinni, drugi z którego jestem zadowolony. 

Trzeci w drodze z Chin. Tym razem homarek, znowu haute horlogerie ;), zegarka naprawdę trudnego do zdobycia nawet w pierwowzorze - F. P. Journe za tzw. krocie. Na dodatek nie jest to 100% "zrzynka", raczej wyraźne nawiązanie. Oczywiście środek zasadniczo odmienny, ale Miyota 8215 to solidny mechanizm. Teraz tylko emocja, będzie stop sekunda, czy nie.

Załączam zdjęcie poglądowe, wybrałem wersję na bransolecie w kolorze srebrnym i częściowo niebieską tarczą (tzn., taką jak na fotkach, ale nie rose-gold a srebrna). 

Se30c445576144ad2890fa8bbaaa445f3h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Kupiony od Kolegi z Forum. :) Na zdjęciach robi wrażenie większego, a jest raczej mały i zgrabny. Polecam Lobinni, drugi z którego jestem zadowolony. 

Trzeci w drodze z Chin. Tym razem homarek, znowu haute horlogerie ;), zegarka naprawdę trudnego do zdobycia nawet w pierwowzorze - F. P. Journe za tzw. krocie. Na dodatek nie jest to 100% "zrzynka", raczej wyraźne nawiązanie. Oczywiście środek zasadniczo odmienny, ale Miyota 8215 to solidny mechanizm. Teraz tylko emocja, będzie stop sekunda, czy nie.

Załączam zdjęcie poglądowe, wybrałem wersję na bransolecie w kolorze srebrnym i częściowo niebieską tarczą (tzn., taką jak na fotkach, ale nie rose-gold a srebrna). 

Se30c445576144ad2890fa8bbaaa445f3h.jpg

Ładniutki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.