Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, wolfun napisał(-a):

Ładniutki :)

Lobinni, to firma która wybiera rodzynki do "zhomarowania" i robi to dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

Zakupy poza Ali ... 🤫 

 

IMG_20230322_160133.jpg

Merkur to nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Merkur to nie jest...

No nie ... 😁 

Zaciekawiła mnie ta marka DC i się skusiłem 😊 

Nie wiedziałem na który kolor się zdecydować (czarnych tarcz mam aż nadto to ta odpadła od razu) to wziąłem dwa aby na żywo ocenić ... i dalej nic nie wiem 🤭 ... bo oba są zacne 🤪 

 

IMG_20230322_170749.jpg

IMG_20230322_164259.jpg

IMG_20230322_163559.jpg

IMG_20230322_164821.jpg

IMG_20230322_164833.jpg

IMG_20230322_165015.jpg

IMG_20230322_165047.jpg

IMG_20230322_165207.jpg

IMG_20230322_165322.jpg

IMG_20230322_165409.jpg

IMG_20230322_165516.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tomaliusz napisał(-a):

No nie ... 😁 

Zaciekawiła mnie ta marka DC i się skusiłem 😊 

Nie wiedziałem na który kolor się zdecydować (czarnych tarcz mam aż nadto to ta odpadła od razu) to wziąłem dwa aby na żywo ocenić ... i dalej nic nie wiem 🤭 ... bo oba są zacne 🤪 

 

IMG_20230322_170749.jpg

IMG_20230322_164259.jpg

IMG_20230322_163559.jpg

IMG_20230322_164821.jpg

IMG_20230322_164833.jpg

IMG_20230322_165015.jpg

IMG_20230322_165047.jpg

IMG_20230322_165207.jpg

IMG_20230322_165322.jpg

IMG_20230322_165409.jpg

IMG_20230322_165516.jpg

Niedawno był taki nurek na naszym bazarku. O cenę nie pytam, bo pewnie będziesz chciał sprzedać bez straty albo z zyskiem. ;) 

Wygląda fajnie, choć we mnie nie budzi grzesznych myśli (bierz go, bierz go...). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Niedawno był taki nurek na naszym bazarku. O cenę nie pytam, bo pewnie będziesz chciał sprzedać bez straty albo z zyskiem. ;) 

Wygląda fajnie, choć we mnie nie budzi grzesznych myśli (bierz go, bierz go...). 

Tak, kojarzę tego z bazarku i już wtedy wpadł mi w oko 😉 

Urzekło mnie w nim oprócz względów wizualnych i parametrów technicznych, sama marka, taka trochę świeża krew bo ile można kręcić się w koło tych samych homarów na Ali 🤭 

Miałem zostawić jednego bo dwa tego samego modelu to chyba za dużo dla mnie ale naprawdę są spoko, takie żywe tarcze a zarazem mat - takie lubię 😊 

Moze coś jeszcze się kliknie z alibaby ale jak coś fajnego to cena z kosmosu, to już wolę coś markowego 😉 

Miałem brać homara mm300 , Proxima, Steeldive czy właśnie Merkur, SM ale ceny teraz ... nawet z rabatem 😱

A co do odsprzedaży to teraz sprzedać cokolwiek to ...🤦 a bez straty to już w ogóle 😌 ... a z zyskiem 😂🤣 

No chyba że Ktoś wyrwie coś pożądanego na mega rabacie czy właśnie teraz na Ali w urodziny i nie straci na odsprzedaży a tak to już chyba się inaczej nie da nie stracić 😉

 

Świeca też spoko 😌 

 

IMG_20230322_223901.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na urodziny u Ali, to jakoś wyjątkowo cicho. Sąsiedzi się skarżyli, czy cuś? ;) 

Koledzy chwalcie się! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na urodziny u Ali, to jakoś wyjątkowo cicho. Sąsiedzi się skarżyli, czy cuś?  
Koledzy chwalcie się! 
Kupiłem słuchawki bezprzewodowe, wagę do bagażu, gniazdko z pomiarem zużycia i sterowaniem wi-fi i mini kamerę też wi-fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja suwmiarkę elektryczną za 8pln.

 

Ale czaje się na SM bronze zielone tarcze i paski... Ale nie mogę totalnie zdecydować czy żółw czy tuńczyk... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Miszkolc napisał(-a):

Kupiłem słuchawki bezprzewodowe, wagę do bagażu, gniazdko z pomiarem zużycia i sterowaniem wi-fi i mini kamerę też wi-fi.emoji3.png

 

3 minuty temu, Floyd Pink napisał(-a):

Ja suwmiarkę elektryczną za 8pln.

 

Ale czaje się na SM bronze zielone tarcze i paski... Ale nie mogę totalnie zdecydować czy żółw czy tuńczyk... 

Panowie, nie ten dział! ;) 

4 minuty temu, Floyd Pink napisał(-a):

Ja suwmiarkę elektryczną za 8pln.

 

Ale czaje się na SM bronze zielone tarcze i paski... Ale nie mogę totalnie zdecydować czy żółw czy tuńczyk... 

Kto się długo czai ten traci zniżki... A brąz z zielona tarczą? Jak najbardziej. 

 

 

20230206_101734.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale z obniżkami za Coiny jest San Martín Pilot 36mm za $89 (trzeba patrzeć w "Limited coin offers").

Screenshot_20230323-201220.jpg

Edytowane przez Plan 9

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić coś w brązie, jest taki Na manualu z małą sekundą w kształcie turbiny, ale nic nie wiem na temat calibru ST3621 jaki tam włożyli. Jakby to był. chiński Unitas to bym się zdecydował. Jest jeszcze Tondorio, ale ochota na Zenitopodobny jednak mi przeszła. Może zdecyduje się na typ B z centryczymi indeksami minut.



Dodatkowo wzdrygam się przed zakupami powyżej 150$ ostatnie kontakty z agencją celną Poczty mnie wyleczyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Jak na urodziny u Ali, to jakoś wyjątkowo cicho. Sąsiedzi się skarżyli, czy cuś? ;) 

Koledzy chwalcie się! 

A i ja coś zamówiłem zobaczę na żywo z czym się to je 😀

 

22 godziny temu, tomaliusz napisał(-a):

Tak, kojarzę tego z bazarku i już wtedy wpadł mi w oko 😉 

Urzekło mnie w nim oprócz względów wizualnych i parametrów technicznych, sama marka, taka trochę świeża krew bo ile można kręcić się w koło tych samych homarów na Ali 🤭 

Miałem zostawić jednego bo dwa tego samego modelu to chyba za dużo dla mnie ale naprawdę są spoko, takie żywe tarcze a zarazem mat - takie lubię 😊 

Moze coś jeszcze się kliknie z alibaby ale jak coś fajnego to cena z kosmosu, to już wolę coś markowego 😉 

Miałem brać homara mm300 , Proxima, Steeldive czy właśnie Merkur, SM ale ceny teraz ... nawet z rabatem 😱

A co do odsprzedaży to teraz sprzedać cokolwiek to ...🤦 a bez straty to już w ogóle 😌 ... a z zyskiem 😂🤣 

No chyba że Ktoś wyrwie coś pożądanego na mega rabacie czy właśnie teraz na Ali w urodziny i nie straci na odsprzedaży a tak to już chyba się inaczej nie da nie stracić 😉

 

Świeca też spoko 😌 

 

IMG_20230322_223901.jpg

A jak to jakościowo bo 550zl to tak mało też nie jest jak w porównaniu np z PD kiedyś jednego miałem ale krótko 😀


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kornel91 napisał(-a):

A i ja coś zamówiłem zobaczę na żywo z czym się to je 😀

 

A jak to jakościowo bo 550zl to tak mało też nie jest jak w porównaniu np z PD kiedyś jednego miałem ale krótko 😀

550 to akurat dość okazyjna cena za ten model a co do stosunku ceny do jakości to jest zachowana bo imo to poziom Phylidy czy blisko SM.

PD jest OK do 400 zł. - taki podstawowy model (co miałeś) rolkowy bo są i lepsze modele ale droższe 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

550 to akurat dość okazyjna cena za ten model a co do stosunku ceny do jakości to jest zachowana bo imo to poziom Phylidy czy blisko SM.

PD jest OK do 400 zł. - taki podstawowy model (co miałeś) rolkowy bo są i lepsze modele ale droższe 😉 

Pamięć jak zwykle dobra 😀

Zobaczymy jak przyjdzie mój ale ja się zrobiłem ostatnio wybredny więc zobaczymy co to będzie. 

 

Tylko mój wtedy kosztował 230zl płaciłem payu tylko to dawno temu grudzień 2020. Za to dobrze wspominam pilota Corgeut tylko mi się koronka wbijała. 

 

Fajny jest san Martin gmt ale 1,6k imo za dużo. 

 

Chociaż teraz jak mi wyskoczyła korekta ceny i kod an35 wyszło 1114 całkiem nieźle. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Plan 9 napisał(-a):

W dziale z obniżkami za Coiny jest San Martín Pilot 36mm za $89 (trzeba patrzeć w "Limited coin offers").

Screenshot_20230323-201220.jpg

Ale to kwarc, poza tym jak dla mnie trochę nijaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Jak na urodziny u Ali, to jakoś wyjątkowo cicho. Sąsiedzi się skarżyli, czy cuś? ;) 

Koledzy chwalcie się! 

 

Duża torba moro na łuk i kolczan ..... i poganina homara moonwatch. Jeszcze jaden pd  mnie korci. Jutro się okaże na ile skutecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Ale to kwarc, poza tym jak dla mnie trochę nijaki.

Cytując klasyka "Ja tylko niosę pomoc".

A poważnie to ta opcja wychodzi taniej (jakby ktoś szukał) niż zwykłe kupony + obniżka urodzinowa Ali


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kornel91 napisał(-a):

Pamięć jak zwykle dobra 😀

Zobaczymy jak przyjdzie mój ale ja się zrobiłem ostatnio wybredny więc zobaczymy co to będzie. 

 

Tylko mój wtedy kosztował 230zl płaciłem payu tylko to dawno temu grudzień 2020. Za to dobrze wspominam pilota Corgeut tylko mi się koronka wbijała. 

 

Fajny jest san Martin gmt ale 1,6k imo za dużo. 

 

Chociaż teraz jak mi wyskoczyła korekta ceny i kod an35 wyszło 1114 całkiem nieźle. 

Korekta ceny, to dopłata przy odbiorze. Wersja optymistyczna, to koszt około 70 zł dla listonosza. Wersja gorsza to agencja celna (około 100 zł) i wacik (23% ceny netto, korekta). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, kornel91 napisał(-a):

Pamięć jak zwykle dobra 😀

Zobaczymy jak przyjdzie mój ale ja się zrobiłem ostatnio wybredny więc zobaczymy co to będzie. 

 

Tylko mój wtedy kosztował 230zl płaciłem payu tylko to dawno temu grudzień 2020. Za to dobrze wspominam pilota Corgeut tylko mi się koronka wbijała. 

 

Fajny jest san Martin gmt ale 1,6k imo za dużo. 

 

Chociaż teraz jak mi wyskoczyła korekta ceny i kod an35 wyszło 1114 całkiem nieźle. 

Zakupy powyżej 150 Jurków to teraz katorga a to co brakuje z korekty to zapłacisz przy odbiorze + prowizje od tego Kto naliczy 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Jak na urodziny u Ali, to jakoś wyjątkowo cicho. Sąsiedzi się skarżyli, czy cuś? ;) 

Koledzy chwalcie się! 

Scyzoryk, latarka do kluczy, kilka pasków i pewnie nie zgadniecie... czasomierz! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bonthyc napisał(-a):

Scyzoryk, latarka do kluczy, kilka pasków i pewnie nie zgadniecie... czasomierz! :D

A co takiego? Pytam oczywiście o zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Zakupy powyżej 150 Jurków to teraz katorga a to co brakuje z korekty to zapłacisz przy odbiorze + prowizje od tego Kto naliczy 😉

7 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Korekta ceny, to dopłata przy odbiorze. Wersja optymistyczna, to koszt około 70 zł dla listonosza. Wersja gorsza to agencja celna (około 100 zł) i wacik (23% ceny netto, korekta). 

Dzięki Panowie. Dobrze wiedzieć. Dawno się w to nie wgryzałem. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Dzięki Panowie. Dobrze wiedzieć. Dawno się w to nie wgryzałem. 

Trzymam kciuki za wariant nr 1. Jakby co mogę polecić tanią i solidną agencję celną z której korzystałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Trzymam kciuki za wariant nr 1. Jakby co mogę polecić tanią i solidną agencję celną z której korzystałem. 

Nie nie kupiłem Paweł tego GMT bo imo trochę za drogo :)

 

Kupiłem coś tańszego już z opłatami pochwalę się jak przyjdzie :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.