Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Recommended Posts

1 minutę temu, Vonziej napisał:

A to można wszystko samemu wybrać włącznie z fontem? WOOO to już mam pomysł na tego vintage suba. Grafikę/logo też można im podesłać?

San Martin oferuje taką usługę. Oczywiście z wyłączeniem używania zastrzeżonych znaków firmowych. 

3 minuty temu, Paulus57 napisał:

San Martin oferuje taką usługę. Oczywiście z wyłączeniem używania zastrzeżonych znaków firmowych. 

Ale jeżeli chodzi o własny projekt logotypu i fonty to hulaj dusza?

Teraz, Vonziej napisał:

Ale jeżeli chodzi o własny projekt logotypu i fonty to hulaj dusza?

Zagadaj do nich. Z tego co  wiem, to podstawowa wersja zmówienia to koszt około 20 USD a przy bardziej skomplikowanych do ustalenia z nimi. 

32 minuty temu, michszy napisał:

Nie widziałem, że SM robi też Krzyśki emoji6.png

https://a.aliexpress.com/_BS9A3S

Homar Ch.Warda w produkcji Cronosa już kilka razy mi wyskoczył ale tego pierwszy raz widzę.

Tu masz jeszcze dokładniejszego, choć nie SM (?): 

https://pl.aliexpress.com/item/4001205885543.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.504e2e0eujFPIz 

Dziś w końcu do mnie dotarł. Wykonanie wg mnie powyżej Parnisa. Polecam model dwukolorowy jak mój, ale uprzedzam, że nie ma stop-sekundy. 

oie_f3kxAq9J8LPL.jpg

oie_GyPzOi0llbqY.jpg

oie_RGuKrcYkuDzF.jpg

Panowie, ciąglę się łamię.... Podpowiedzcie czy brać go... 750 PLN nówka z Ali... Budżet na coś fajnego mam do 2k i mógłbym coś za 1300 dobrać jeszcze. Ewentualnie wchodzi w grę coś z Seiko/Laco, ale ten Sub jakoś patrzy na mnie ciągle....

5d1b033e73da5d20a242bfb12bf284a9.thumb.jpg.ce766008dfbeb5fe2d1ea075f577ea26.jpg

Jak nie miałem żadnego pilota to teraz mam dwa. I dylemat, który zostawić. Chyba zostaną obydwa - San Martin i ten B Uhr.

5F3B6754-B394-475A-99CB-DCDC22A8A2A3.jpeg

1809028B-0B59-409D-8DB4-90C7E2A84783.jpeg

Sm sub vintage wygląda fajnie, ale jakby miał pełnić rolę edc bez daty? 

Edited by tofiks_th

Jak nie miałem żadnego pilota to teraz mam dwa. I dylemat, który zostawić. Chyba zostaną obydwa - San Martin i ten B Uhr.

13 minut temu, tofiks_th napisał:

Tu EDC (tak zwany) :)

IMG_20201128_142803.jpg

42 minuty temu, tofiks_th napisał:

A od czego kalendarz? ;) 

42 minuty temu, Reborn napisał:

Tylko który SM a który ten drugi?

Escapement B UHR i San Martin - homar Damasko. Gdyby SM miał czarną tarczę to byłby majstersztyk :) i tak co by nie mówić te zegarki naprawdę spokojnie mogą konkurować z dużą częścią microbrandow.

Edited by Reborn

2 minuty temu, Reborn napisał:

Escapement B UHR i San Martin - homar Damasko. Gdyby SM miał czarną tarczę to byłby majstersztyk :) i tak co by nie mówić te zegarki naprawdę spokojnie mogą konkurować z dużą częścią microbrandow.

A jaki to jest kolor na SM?

Mnie do tego ciągnie, spróbowałbym gdyby miał w cenie pt5000, miyote 9015, datownik, no i poprawione ogniwo przy kopercie (ostatnie powtarzam za recenzją YouTube), a tak jeszcze nie... 

To jest niby czarny, ale moim zdaniem ciemno-szary. Przynajmniej jak porównuje go do czarnych tarcz w OrientStar, Wardzie, Escapemencie. Ale nie można się czepiać, za te pieniądze i tak jest mega jakość.

To dwa zupełnie różne zegarki. Śmiało zachowaj oba.

Też tak uważam. Escapement to rasowy flieger, San Martinowi przynajmniej wizualnie zdecydowanie bliżej jest do tool watcha, jeszcze jakby mu dać inny pasek to Damasko jak się patrzy

Tak zostają oba. Po prostu za takie pieniądze nie ma szans znaleść zegarka, który tyle daje. Teraz chyba sobie zapoluje na Steeldive/San Martin w brązie. Steedive nigdy nie miałem, wiec nie wiem czego można się spodziewać, natomiast to mój drugi SM i drugi naprawdę świetnie wykonany.

Koledzy. Jakis czas temu był poruszany temat skrzynek na zegarki. Macie może sprawdzonego sprzedawce z takim na 6 sztuk? Chodzi o drewniane

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

11 godzin temu, Vonziej napisał:

Koledzy. Jakis czas temu był poruszany temat skrzynek na zegarki. Macie może sprawdzonego sprzedawce z takim na 6 sztuk? Chodzi o drewniane

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Kupiłem jedną dwunastkę i znowu jeszcze jedna w drodze. Podoba mi się jej konstrukcja (nie zasłania zegarków z brzegów), ale drewno jak to drewno, drzazg nie ma. Podam Ci linka i zobacz sam. Można pomarudzić na zawiasy, ale jak się uważa to nie będzie problem. 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001614893785.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.d9725c0fhKED8u 

Posted (edited)
5 minut temu, Paulus57 napisał:

Kupiłem jedną dwunastkę i znowu jeszcze jedna w drodze. Podoba mi się jej konstrukcja (nie zasłania zegarków z brzegów), ale drewno jak to drewno, drzazg nie ma. Podam Ci linka i zobacz sam. Można pomarudzić na zawiasy, ale jak się uważa to nie będzie problem. 

https://pl.aliexpress.com/item/1005001614893785.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.d9725c0fhKED8u 

Dziękuję serdecznie! Własnie o coś takiego mi chodzi. Akutalnie mam tocowszyscy z allegro. Po roku użytkowania jest brzydkie po prostu. Nie mówię już o wnętrzu... A ile czasu Ci szło?

W komentarzach tam jest info, że to nie jest drewno tylko okleina na plastiku. Jakie jest Twoje zdanie?

Edited by Vonziej

9 minut temu, Vonziej napisał:

Dziękuję serdecznie! Własnie o coś takiego mi chodzi. Akutalnie mam tocowszyscy z allegro. Po roku użytkowania jest brzydkie po prostu. Nie mówię już o wnętrzu... A ile czasu Ci szło?

W komentarzach tam jest info, że to nie jest drewno tylko okleina na plastiku. Jakie jest Twoje zdanie?

Trzy tygodnie. Widziałem ten komentarz. Wg mnie jest to drewno, ale kiedyś już kupiłem meble z IKEI które miały być drewniane a potem wyszło że nie ;) .