Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Recommended Posts

Fajny, podrzuć linka.
Linka nie ma bo to limitka 100szt wszystko poszło preorderem przez kanał YT I like Watches. Kosztował 200$ plus opłaty wyszło 255$. Teraz pracują nad 2 wersją, polecam śledzić kanał.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

@StaryWilk"Ciekawy tok myślenia " czy Ty będąc sprytnym w pozytywnym tego słowa znaczeniu przedsiębiorcą nie wykorzystałbys okazji??? Ktoś traci prawa autorskie (bo ich nie potrzebuje, gdyż wymyśla w to miejsce kolejną durną limitke w chorej cenie) a Ty widzisz okazję, bo zakładam że znasz rynek i wiesz co jest On Top w danym momencie i w dodatku chcesz zarobić, wykorzystując sprawdzony i niezawodny schemat, nie wykorzystałbys okazji??? Szczerze wątpię... Tak działa rynek, czy Ci się to podoba, czy nie.... A jeśli za tym idzie coś co już się sprawdziło, czy nie, to bardzo subiektywna i indywidualna interpretacja, najczęściej uzależniona od "portfela".

Pozdrawiam 

Edited by SLAWEK 01

Sławku, święte słowa. Dlatego taki biznes nie jest pisany wszystkim. Pamiętajmy ile ludzi jest na świecie - tyle pomysłów i rozumowania.

Wracając do tematu - czy komuś coś przyszło a zamawiał 30-31.12.2020? Idą te paczki i idą, a żona brała (nie zegarki) właśnie wtedy i już jej przychodzą. Moje na trackingu "in transit" w Europie... Dajcie cokolwiek koledzy z Chin!!! Chociaż jednego z tych trzech :D

1 minutę temu, Vonziej napisał:

Sławku, święte słowa. Dlatego taki biznes nie jest pisany wszystkim. Pamiętajmy ile ludzi jest na świecie - tyle pomysłów i rozumowania.

Wracając do tematu - czy komuś coś przyszło a zamawiał 30-31.12.2020? Idą te paczki i idą, a żona brała (nie zegarki) właśnie wtedy i już jej przychodzą. Moje na trackingu "in transit" w Europie... Dajcie cokolwiek koledzy z Chin!!! Chociaż jednego z tych trzech :D

Podpisuję się pod tym obiema rekoma, tak działa rynek i już. 

Co drugiego Twojego pytania to w środę przyszły mi paski, zamawiałem 27.12!!!

15 minut temu, SLAWEK 01 napisał:

Podpisuję się pod tym obiema rekoma, tak działa rynek i już. 

Co drugiego Twojego pytania to w środę przyszły mi paski, zamawiałem 27.12!!!

Paczkomat czy zwykła poczta?

32 minuty temu, Vonziej napisał:

Pociesze Kolegę, zamówienia w grudniu to chyba taki czas.

Ja mam jedno - 28-11 przewoźnik otrzymał przesyłkę, 11-12 nadejście do kraju docelowego i potem cisza..

dodam że PP

14 minut temu, SLAWEK 01 napisał:

Paczkomat 

A to ostatnio pasek właśnie z AliX Paczkomatem przyszedł mi w 7 dni Z CHIN 😮

5 minut temu, Darek p napisał:

Pociesze Kolegę, zamówienia w grudniu to chyba taki czas.

Ja mam jedno - 28-11 przewoźnik otrzymał przesyłkę, 11-12 nadejście do kraju docelowego i potem cisza..

dodam że PP

No dzięki wielkie 😂 Najgorsze jest to że w feedbackach wszystkich zegarków są informacje, że "wow fast delivery", "wow only 1-2 weeks" wszystko z krajów EU. Tylko moje idą "wow not so fast delivery" 😂

O właśnie zauważyłem, że jak pisze się kursywą to emotikonki są także skrzywione 🤣🤪🤔 😇

Edited by Vonziej

Ja ogólnie polecam korzystać z tego trackingu: https://parcelsapp.com/en/tracking

Moja paczka od 10.01 jest niestety w sortowni w Belgi (Liege) i z tego co wyczytałem powinienem czas do jej przybycia zacząć odliczać nie  w tygodniach a miesiącach 

1 minutę temu, michszy napisał:

Ja ogólnie polecam korzystać z tego trackingu: https://parcelsapp.com/en/tracking

Moja paczka od 10.01 jest niestety w sortownie w Belgi (Liege) i z tego co wyczytałem powonieniem czas do jej przybycia zacząć odliczać nie  w tygodniach a miesiącach 😬

1. Znam appke

2. co idzie do Ciebie

3. co wyczytałeś? Bo moja jedna też jest od 10 tam :(

Wyczytałem, że ogólnie jak już siedzi tam dłużej niż kilka dnia i ma status, że jest po udanej odprawie celnej to raczej jeszcze trochę posiedzi 😄 Ludziom przychodzą po miesiącu, dwóch..

A jak jest jeszcze przesyłka Cainiao to już w ogóle kaplica..

8 minut temu, michszy napisał:

Wyczytałem, że ogólnie jak już siedzi tam dłużej niż kilka dnia i ma status, że jest po udanej odprawie celnej to raczej jeszcze trochę posiedzi 😄 Ludziom przychodzą po miesiącu, dwóch..

A jak jest jeszcze przesyłka Cainiao to już w ogóle kaplica..

To na szczęście nie Cainiao. Właśnie sprawdziłem, żeby nie ściemniać i tak:  Jedna 16.01 przyszła do Belgii, jedna wyszła z Belgii 13.01 (sic!) i jest w "tranzycie do PL". A ostatnia dostała nr na PP, ale czeka na wylot z CHN

Co do wysyłek - tydzień temu doszła mi przesyłka z czasów 11.11... W Liege widocznie działają na zasadzie stosu.

Uwaga dodatkowa - sprawdzajcie co pewien czas numery trackingowe na Ali. Lubią (w przypadku ASS) połączyć kilka przesyłek w jedną.

A teraz co by nie było offtopu - jaki homar SKXa na NH35/36 polecacie? Przeznaczenie na mod. Planuję zhomarować Milgaussa.

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

1 minutę temu, Plan 9 napisał:

Co do wysyłek - tydzień temu doszła mi przesyłka z czasów 11.11... W Liege widocznie działają na zasadzie stosu.

Uwaga dodatkowa - sprawdzajcie co pewien czas numery trackingowe na Ali. Lubią (w przypadku ASS) połączyć kilka przesyłek w jedną.

A teraz co by nie było offtopu - jaki homar SKXa na NH35/36 polecacie? Przeznaczenie na mod. Planuję zhomarować Milgaussa.

Może Escapement Time? Nowiutki wypust

34 minuty temu, Vonziej napisał:

Może Escapement Time? Nowiutki wypust

A jak u niego z kompatybilnością elementów niezależnych od werku? (szkiełko, bezel, chapter ring...)

10 minut temu, Plan 9 napisał:

A jak u niego z kompatybilnością elementów niezależnych od werku? (szkiełko, bezel, chapter ring...)

Tego na razie nikt nie zdradzi bo nikt go jeszcze nie posiadł. Oceniając na podstawie własnych doświadczeń z fliegerem oraz specyfikacji obstawiam dużo wyższy poziom niż oryginał. 

Edited by tofiks_th

Koledze chyba bardziej chodziło o kompatybilność z częściami oryginalnego SKX'a, chodzi o potencjalną możliwość modowania zegarka z wykorzystaniem części przeznaczonych do SKX'a.

Powiem szczerze, że sam też o tym pomyślałem, a jako że zegarek dopiero co pojawił się w ofercie. pozostaje tylko zapytać się o to sprzedawcę.

15 minut temu, Plan 9 napisał:

Uderzaj od razu do sprzedawcy, odpowie Ci na wszystkie pytania. Z tego co wiem to to jest dokładnie to samo tylko lepsze. Lepsze szkło, lepszy mvmnt, ceramika na bezelu.

4 minuty temu, Vonziej napisał:

Uderzaj od razu do sprzedawcy, odpowie Ci na wszystkie pytania. Z tego co wiem to to jest dokładnie to samo tylko lepsze. Lepsze szkło, lepszy mvmnt, ceramika na bezelu.

No właśnie mam w planach wywalenie bezela (zamiana na gładki "pilotowy"), szkła (na takie z zielonkawym AR a i tak je trzeba wyjąć do wymiany chapter ringu), nowy chapter ring (zielony), tarcza z prostymi indeksami, wskazówki proste i sekunda "błyskawica".

Więc albo homar do rozbiórki, albo zabawa z kupnem koperty, werku, skracaniem wałka...

1 minutę temu, Plan 9 napisał:

No właśnie mam w planach wywalenie bezela (zamiana na gładki "pilotowy"), szkła (na takie z zielonkawym AR a i tak je trzeba wyjąć do wymiany chapter ringu), nowy chapter ring (zielony), tarcza z prostymi indeksami, wskazówki proste i sekunda "błyskawica".

Więc albo homar do rozbiórki, albo zabawa z kupnem koperty, werku, skracaniem wałka...

Takie buty. Hmm, no to wtedy musisz paradoksalnie szukać najtańszego homara, ale z dobrą kopertą jedynie. W znakomitej większości homarów dają teraz szafirek (często z AR), ceramikę, więc tu będzie problem, bo taki będzie dla Ciebie za dobry :D

16 godzin temu, Chorwat napisał:

Taki zawodnik dziś wpadł. Na razie się poznajemy ;)

1611254296712.jpg

Przyjemnego poznawania :) . Wygląda ładnie, ale do moich kryteriów brakuje mu sekundnika i nazwy. Wiem, że taka jest koncepcja tego zegarka by było jak najmniej, ale ja osobiście brak nazwy akceptuję w Pilotach Typ B i toleruję w typie A. Ale to tak zwany rozbuchany obiektywizm. Czy to Twój pierwszy SM?

17 godzin temu, Chorwat napisał:

Taki zawodnik dziś wpadł. Na razie się poznajemy ;)

Ja chętnie poznam opinię na ciepło, bo wygląda zacnie. Ile wyszedł i jak długo leciał? :)

Mój pierwszy SM, a szedł... 2 dni, bo rzechwycony z forum ;)

Chciałem zobaczyć, jak ta koperta (42mm) leży u mnie na łapie, bo 44mm kiedyś miałem (jeszcze za daaaawnych czasów) i jakoś się mieściło, ale jednak klocek był. Te 42mm są dla mnie ok (17cm nadgarstka).

P.S. Też nie jestem przekonany, co do braku sekundnika i nazwy na tarczy, zobaczymy czy zostanie na dłużej...

58C2114B-CE9C-4E1B-911F-BADA2006D194.thumb.jpeg.7189dedb6b1d09f0e5f727f12097a363.jpeg

885540ED-AC24-4060-8F7C-05CE92E2C3AF.thumb.jpeg.8f98526147dd2463aa45b331880dd112.jpeg

94850A27-B915-49AA-8C6C-44286240C78A.thumb.jpeg.6fce63feccfee93134a2056d91bf33b9.jpeg

611F1A52-7C16-4998-AE87-0116FA838017.thumb.jpeg.9f2e6e68f9ef319cd046c8dac3b6d68c.jpeg

Kupilem takie toto... nie dla mnie, oczywiście :) 

Mam nadzieję, że się spodoba...

Ja uważam, ze cudo.

Żeby tylko zamiast dzień/noc były fazy księżyca... ale i tak jest cudny ;)

Miłego dnia!