Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co to ASS :) W zamówieniu mam Cainiao Super Economy Global. Jeszcze nigdy tyle nie czekałem na przesyłkę z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, siomon napisał(-a):

Nie wiem co to ASS :) W zamówieniu mam Cainiao Super Economy Global. Jeszcze nigdy tyle nie czekałem na przesyłkę z Chin.

AliExpress Standard Shipping.

Dostajesz polski numer śledzenia, potem kontener leci do Europy (najczęściej Liege), tam to wszystko rozparcelowują, jakoś (tu nie wiem jak - przemycają?, własne ciężarówki?) przesyłka trafia do Polski i jest nadawana na Poczcie jako kurier.

Te Super Cheap Economy Hiper Global najczęściej działają podobnie, ale z użyciem kilku agentów po drodze i bez śledzenia. No i u każdego po drodze potrafią potężne opóźnienie złapać.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te przesyłki Caiano to najgorsze padło jeśli chodzi o czas dostarczenia. W tym tygodniu dostarczyli mi paczuszkę z atramentem, za który dostałem miesiąc temu pełny zwrot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Spokojnie. Ja w ten czwartek dostałem przesyłkę z  kabelkiem do telefonu kupionym 12 listopada.

No to na swoje, ktore w pl jest od grudnia jeszcze poczekam z miesiąc. Grunt że ruszyło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tak chwalonym przeze mnie dotychczas Hruodlandem Aviatorem z mech. ST 2130. Niestety koronka dziwnie się zachowuje i czasami nie blokuje stop sekundy albo nie mogę ustawić czasu. Macie może pojęcie czy to coś poważnego, czy też grozi wymiana całego mechanizmu? A tak przy okazji, czy można zastąpić ten mechanizm, jeżeli okaże się to konieczne, na PT 5000? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś majster go o luka i się wypowie. Być może to jakaś blachostka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie ma nikt Phylidy na wydaniu? Chciałbym nabyć, ale może ktoś chcę się rozstać, żebym nie musiał czekać miesiąc czy 2 na dostawę z Chin? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam o Cadisoak'a. Najlepiej z tarczą czarny wafelek. Ma ktoś może takiego na sprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tomo_s napisał(-a):

Zegar zrobiony z porządnych podzespołów w dobrej cenie. Koledzy bardzo chwalili kwarcowe Nakzeny więc nie obawiałbym sie kwestii jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, tomo_s napisał(-a):

Na tym mechanizmie mam dwa Reef Tigery: 

https://pl.aliexpress.com/item/32837892887.html?gps-id=6311502&scm=1007.24625.129096.0&scm_id=1007.24625.129096.0&scm-url=1007.24625.129096.0&pvid=0724c5fb-3d70-4b80-80c9-0e89c89410dc&spm=a2g0o.store_home.fullPieceDiscountPromo_1063823514.32837892887 

 

https://pl.aliexpress.com/item/32843593844.html?spm=a2g0o.store_home.productList_1063823511.subject_19 

 

Może Cię zainteresują? Nie jest to oferta z mojej strony, tylko zachęta do spojrzenia na nie. 

19 godzin temu, Mikas napisał(-a):

A ja zapytam o Cadisoak'a. Najlepiej z tarczą czarny wafelek. Ma ktoś może takiego na sprzedaż?

Są dwie wersje. 46 i 42 mm a to może mieć znaczenie. Ostrzegam, że bransoleta jest ostra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam 46mm. Zapomniałem o tym wspomnieć. Jakby ktoś chciał się pozbyć to proszę o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Shuriken napisał(-a):

Po trzech miesiącach , w końcu jest,

 

 

IMG_20210215_141229-01-01.jpeg

IMG_20210215_142044-01.jpeg

Jak spasowanie bezela z kształtem koperty? Tzn. czy wycięcia idealnie znajdują się nad sobą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak byś nie zapytał to bym nie zwrócił uwagi,
Jest delikatne przesunięcie ale narazie nie widzę 88d2c930dd5e2974f70b685bae8ffa52.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Shuriken napisał(-a):

Kurde jak byś nie zapytał to bym nie zwrócił uwagi,
Jest delikatne przesunięcie ale narazie nie widzę emoji6.pngemoji41.png88d2c930dd5e2974f70b685bae8ffa52.jpg

Przepraszam, że zaburzyłem Ci radość, ale na pocieszenie powiem, że mam podobnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że zaburzyłem Ci radość, ale na pocieszenie powiem, że mam podobnie. 
No to teraz trening silnej woli żebym u siebie nie sprawdził.... Kurde po co to czytałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mikas napisał(-a):

No to teraz trening silnej woli żebym u siebie nie sprawdził.... Kurde po co to czytałem... emoji19.png

Ja byłem pierwszy, który zauważył, teraz w grupie zawsze raźniej ;) . 

Poza tym i tak nie wytrzymasz. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że zaburzyłem Ci radość, ale na pocieszenie powiem, że mam podobnie. 
Nie razi po oczach więc jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Mikas napisał(-a):

U mnie jest chyba bardzo dobrze

Jak "chyba" to już nie oglądaj ;) . Bo na zegarek trzeba patrzeć z góry a nie z boku i jeszcze w okularach albo tym gorzej z lupą. Poza tym co to za monster co wygląda idealnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tytus de ZOO
Godzinę temu, Shuriken napisał(-a):

Nie razi po oczach więc jest ok emoji6.pngemoji16.pngemoji482.png

Ja bym się nie przejmował. Aż sprawdziłem jak to jest w jednym z moich Seiko Monsterów (drugi jest akurat na rutynowym przeglądzie). Jest OK, ale nigdy dotąd nie przyszło mi do głowy tego elementu sprawdzać, więc... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Shuriken napisał(-a):

Po trzech miesiącach , w końcu jest,

 

 

IMG_20210215_141229-01-01.jpeg

IMG_20210215_142044-01.jpeg

Sz. P. Kolego, a jak wyszlo z cłem lub innymi opłatami??? pytam bo zastanawiam się nad San Martinem za 1000zł ale boję sie CŁA itd.... płaciłes coś??? ja bym brał z alliexpres....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sz. P. Kolego, a jak wyszlo z cłem lub innymi opłatami??? pytam bo zastanawiam się nad San Martinem za 1000zł ale boję sie CŁA itd.... płaciłes coś??? ja bym brał z alliexpres....
Bez dodatkowych opłat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.