Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.03.2021 o 20:27, matdru napisał(-a):

Przyszedł taki poganin.

Tradycyjnie kontrola jakości delikatnie mówiąc go ledwo musnęła roczyj, ale mogło być gorzej. I tak będę modował:)

Z tego co się rzuca w oczy/uszy:

- bezel się trzyma na słowo honoru, lata toto góra dół i skrzypi. Rękaw bluzy podczas noszenia potrafi go przekręcić. Choć klik całkiem ok. Muszę rozkręcić

- data nie centruje z okienkiem na tarczy. Jest delikatnie wyżej. Lupka to częściowo maskuje, ale jej nie będzie

- luma praktycznie nie istnieje

i parę innych dupereli

Sama koperta wykończona całkiem całkiem, wkładka bezela również.  40mm dla mnie bardzo spoko, to chyba największy plus. 

No i cena - czysta złotych z wysyłką w 4 dni, nie ma co narzekać :)

 

 

 

ym.thumb.jpg.5a1bf2d50ec9c636b9607f002ee470fb.jpg

Jak dla mnie to bomba, szkoda, że wskazówka sekundowa nie jest np. czerwona. Byłby fajny kontrast. Jak nie tajemnica to gdzie go nabyłeś, chciałbym go łyknąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, wolfun napisał(-a):

Witam, bardziej się przyglądam.

Jedna dzisiaj popełniłem taki zakup.

Teraz tylko czekać:)

 

20210401_225815.jpg

Fajna rzecz. No i ten kupon 20 USD przy takiej kwocie zakupu. Ja mam tylko 20/200 USD. 

1 godzinę temu, blaise napisał(-a):

U mnie jest podobnie, nawet w instrukcji jest napisane jak ustawić w zależności od temperatury i wielkości diamentu. Nie masz się czym przejmować wszystko działa jak należy.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki. Zawsze warto posłuchać mądrego. 

Godzinę temu, deviles napisał(-a):

Jak dla mnie to bomba, szkoda, że wskazówka sekundowa nie jest np. czerwona. Byłby fajny kontrast. Jak nie tajemnica to gdzie go nabyłeś, chciałbym go łyknąć. 

Wystarczy zmodować. Na Ali i nie tylko jest zatrzęsienie wskazówek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a czy są tu tacy co kupili takie trochę droższe chinole... 

Kusi mnie taki Agelocer moonphase ale przy dużym prawdopodobieństwie VATu to robi się już całkiem sporą cena...filmik na YouTubie oglądałem i kurcze podoba mi się taki do koszuli... 

 

Screenshot_20210402_213940.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

Fajna rzecz. No i ten kupon 20 USD przy takiej kwocie zakupu. Ja mam tylko 20/200 USD. 

 

Mój kupon wziąłem z Peeper'a.

 

Niby EURo a mi zadziałało na $ 

Screenshot_20210403-001734_Pepper.jpg

Edytowane przez wolfun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wolfun napisał(-a):

Mój kupon wziąłem z Peeper'a.

 

Niby EURo a mi zadziałało na $ 

Screenshot_20210403-001734_Pepper.jpg

Kody bywają wkurzające, gdy wklepujesz n-ty i ciągle widzisz komunikat "not valid" ;) . Z drugiej strony ile radości jak zadziała.

13 godzin temu, Słoik napisał(-a):

Koledzy a czy są tu tacy co kupili takie trochę droższe chinole... 

Kusi mnie taki Agelocer moonphase ale przy dużym prawdopodobieństwie VATu to robi się już całkiem sporą cena...filmik na YouTubie oglądałem i kurcze podoba mi się taki do koszuli... 

 

Screenshot_20210402_213940.jpg

Do odważnych podobno świat należy a tymczasem pozostali sępią... ;) Agelocer to trochę drogie chińczyki. Może pomoże Ci ten film? 

 

 

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu dalszy ciąg recenzji.  Raczej krytycznie. Zresztą według mnie zegarki z fazami Księżyca mają sens tylko w wersji elektronicznej. Automat trzeba nosić ciągle albo przestać traktować poważnie wskazania fazy inaczej trzeba zawsze ustawiać położenie naszego satelity na oko, bo jak inaczej? Mam Citizena Eco-drive i nawet w nim korekty fazy sprawiają trochę kłopotów a to przecież zegarek chodzący na okrągło (kwarc). Biorąc pod uwagę bardzo wysoką cenę tego zegarka kupiłbym raczej jakiegoś tourbillona, chyba że już masz. 

 

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał dokonać wymiany sikor-sikor, zapraszam. Opis modelu w dziale "sprzedam bezpłatne" 

1616927729687.jpg

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Mikas napisał(-a):

Blokady nie widaćemoji6.png

 

I tylko po to założyłeś zegarek odwrotnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
I tylko po to założyłeś zegarek odwrotnie? 
Nie łapię.. To lewa ręka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem. Siedzisz na kanapie i założyłeś zegarek odwrotnie, żeby schować koronkę pod rękawem, a ktoś stojący przed Tobą zrobił zdjęcie. Ładne rajstopki. :D

 

 

 

 

 

Ojjjj żarcik taki oczywiście. ;) Ale jestem autentycznie ciekaw, jak uzasadniłeś potrzebę wykonania takiego zdjęcia mistrzyni drugiego planu.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha dobre.
Powiedziałem jej że muszę jakoś ukryć koronkę bo mnie forumowicze zjedzą. Jako dobra żona oczywiście służyła pomocną... nogą w tym przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mikas napisał(-a):

Hahahahahaha dobre.
Powiedziałem jej że muszę jakoś ukryć koronkę bo mnie forumowicze zjedzą. Jako dobra żona oczywiście służyła pomocną... nogą w tym przypadku

A już się zastanawiałem, czy to noga właściciela. W obecnych czasach nic już nie zdziwi. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

A już się zastanawiałem, czy to noga właściciela. W obecnych czasach nic już nie zdziwi. ;) 

 

He he przyznaje że ja też byłem zaskoczony zdjęciem i  pierwszym rzutem oka, ale pomyślałem że staroswiecki jestem he,He.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

Uff, dobrze, że nie córka.

 

Ufff, dobrze, że nie teściowa :D :D


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skojarzeń nie bylo, po prostu najczesciej zdjecia zegarkow robimy na tle swoich konczyn i ten obrazek trochę zaskoczył tłem. 

Spox wszytko z żartem przecież poszło. 

Swoją drogą Kolega obawiał się komentarzy co do koronki a zdjęcie i tak zrobiło szum choć nie koronkowy a ponczochowy :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Darek p napisał(-a):

Skojarzeń nie bylo, po prostu najczesciej zdjecia zegarkow robimy na tle swoich konczyn i ten obrazek trochę zaskoczył tłem. 

Spox wszytko z żartem przecież poszło. 

Swoją drogą Kolega obawiał się komentarzy co do koronki a zdjęcie i tak zrobiło szum choć nie koronkowy a ponczochowy :-).

Koronka? Temat który już za długo męczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Darek p napisał(-a):

...

a ponczochowy :-).

Nie widać wyżej, jednak obstawiam rajstopy. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2021 o 09:45, deviles napisał(-a):

Jak dla mnie to bomba, szkoda, że wskazówka sekundowa nie jest np. czerwona. Byłby fajny kontrast. Jak nie tajemnica to gdzie go nabyłeś, chciałbym go łyknąć. 

 

Oficjalny sklep Pagani Design. 

Wskazówki wylatują jako pierwsze. Zaraz po tarczy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony 29 marca dotarł już po dwóch tygodniach. Nowy Pagani Design, już czwarty z  tej firmy w kolekcji a miało już się na trzech skończyć. Z pozytywnym zaskoczeniem stwierdzam, że jakość poszła w górę i wyższy poziom cenowy znajduje pełne  uzasadnienie. Pierwszy który wyglądem nie ustępuje San Martinowi a porównując do posiadanych dwóch SM wykonanie jest nawet na wyższym poziomie (lepiej wykonane krawędzie koperty i bransolety). Wracając do ceny jaką zapłaciłem a było to jedynie 91 USD (dzięki kuponom i zniżkom jakie uzbierałem), to stosunek ceny do jakości jest bardzo korzystny. 

Wybór koloru (czarny) nie jest przypadkowy, wcześniej kupiłem Invictę 1953 (homara Rolexa) z bezelem zielono-czarnym, dlatego tym razem miało być bez wodotrysków, choć kusiła wersja z czerwonym bezelem. 

Powiem krótko - nie żałuję. Praca bezela bardzo wyrazista, centruje się idealnie a i nie ma tzw. luzów wstecznych. Luma jak na PD najlepsza z posiadanych czterech, oczywiście w tym punkcie ustępuje SM, ale to wysoko postawiona poprzeczka. Fajnym smaczkiem wizualnie jest piękna tarcza typu "wafel" a czerwony trójkącik na bezelu i koło koronki akcentuje doskonale dominującą czerń. 

Piękna bransoleta o podobnej konstrukcji jak w San Martinie klasyku, elementy skręcane, trochę trudne w demontażu, ale udało się zredukować długość po kilkuminutowej walce słowno-manualnej. Bransoleta bardzo długa, przy moim obwodzie 18 cm musiałem wymontować cztery ogniwa. Zapięcie bransolety bardzo starannie wykonane, jest możliwość szybkiego wydłużenia (przepraszam za niefachowość w opisie, ale chyba wiecie o co chodzi ;) ). 

jedyne co bym zmienił, to przeszklony dekiel. Mechanizm NH 35 pomimo swoich atutów jest tak powszedni, przaśny, że uporczywe pokazywanie go kojarzy mi się ze zdjęciami kanapek przed pożarciem (na Instagramie). Wolałbym zwykły metalowy dekiel, nawet pozbawiony ozdób i napisów. Na szczęście to spód i nie widać :) . 

Kto się waha, ten robi źle. Oczywiście obecnie cena jest wyższa, ale chyba można liczyć na szybką wysyłkę z Europy, choć ta moja z Chin dotarła dziwnie szybko. 

Byłbym zapomniał, zegarek został przysłany w pudełeczku ze specjalnym mini-śrubokrętem (do bransolety), oraz ściereczką z mikrofibry i dodatkowym paskiem nato (bondowski, szaro-czarny). Plus instrukcja i tradycyjna plastikowa niepodstemplowana i niedatowana karta gwarancyjna - tzw. gwarancja wieczysta ;) . 

 

 

oie_QJCGMpl7bJwz.jpg

 

oie_thaQYVdTIQcw.jpg

 

oie_1220222T568Jkdh.jpg

 

oie_sHvj1LgJoo52.jpg

 

oie_pGlr4lcy2wyR.jpg

 

oie_Ze12HF7ohEu5.jpg

 

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł 2 tygodnie temu odchyłka czasowa na 24 h to 3 sek. Rezerwa chodu aż 50h sprawdzałem dwa razy. Seagull ST3621 movement G112

A tak się prezentuje.

zd2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.