Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Obik napisał(-a):

Do mnie wreszcie dotarł taki wintydż

Escapement.thumb.jpg.36f33fd029eba1fdea6f75d5bbc48f35.jpg

 

Wyglądem zbliżony do Conquest'a Heritage. Fajny zegarek, może kiedyś też się skuszę.

Widzę, że bez daty, czy zegarek "klika" przy północy jakby datę zmieniał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, lukaszyna napisał(-a):

 

Wyglądem zbliżony do Conquest'a Heritage. Fajny zegarek, może kiedyś też się skuszę.

Widzę, że bez daty, czy zegarek "klika" przy północy jakby datę zmieniał?

Nie, nie "klika". Wygląda na to że mechanizm to wersja bez daty

Edytowane przez Obik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał do mnie wczoraj lobbini mikrorotor. Faktycznie bardzo ładny, elegancki zegarek. Ma jednak jedną wadę - pasek. Teraz już wiem zo to jest pasek że skóry chińskiego smoka ;). Do tej pory były kajdany, gumy lub NATO. 

Proszę więc znowu o pomoc - gdzie kupię egelancki, wygodny pasek (myślę, że do 300zl). Najlepiej w Polandii lub tak, aby dotarł w maks. tydzień, bo okazja tuż - tuż. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mieczus napisał(-a):

Przyjechał do mnie wczoraj lobbini mikrorotor. Faktycznie bardzo ładny, elegancki zegarek. Ma jednak jedną wadę - pasek. Teraz już wiem zo to jest pasek że skóry chińskiego smoka ;). Do tej pory były kajdany, gumy lub NATO. 

Proszę więc znowu o pomoc - gdzie kupię egelancki, wygodny pasek (myślę, że do 300zl). Najlepiej w Polandii lub tak, aby dotarł w maks. tydzień, bo okazja tuż - tuż. 

Nie kupuj paska w Polsce, w Chinach za około 20 USD dostaniesz pasek dobrej jakości. 

 

Polecam taki. Kupiłem i jestem bardzo zadowolony (kosztował mnie ok. 60 zł). 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000237101601.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.7e465c0fy9ZASJ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjechał do mnie wczoraj lobbini mikrorotor. Faktycznie bardzo ładny, elegancki zegarek. Ma jednak jedną wadę - pasek. Teraz już wiem zo to jest pasek że skóry chińskiego smoka . Do tej pory były kajdany, gumy lub NATO. 
Proszę więc znowu o pomoc - gdzie kupię egelancki, wygodny pasek (myślę, że do 300zl). Najlepiej w Polandii lub tak, aby dotarł w maks. tydzień, bo okazja tuż - tuż. 

Prawie każdy skórzany pasek z Ali w cenie powyżej 15 USD będzie bardzo dobry. Paski Anbeer polecam w szczególności. Droższe, ale bardzo dobre. Mam już kilka i nigdy się nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Lobbini ma zapięcie motylkowe i to całkiem fajna sprawa :). Te paski będą pasowały pod tego typu zapięcie? Albo może wiecie które będą pasowały? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mieczus napisał(-a):

Mój Lobbini ma zapięcie motylkowe i to całkiem fajna sprawa :). Te paski będą pasowały pod tego typu zapięcie? Albo może wiecie które będą pasowały? 

 

Zapięcie motylkowe można przełożyć do paska. A zegarka gratuluję. O mało sam ostatnio nie kupiłem, był do wzięcia za nieco ponad 150 USD, ale rozsądek zwyciężył i kupiłem inny znacznie tańszy a też fajny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój Lobbini ma zapięcie motylkowe i to całkiem fajna sprawa :). Te paski będą pasowały pod tego typu zapięcie? Albo może wiecie które będą pasowały? 

Pokaż zdjęcia tego zapięcia (rozłożonego) to się zobaczy. Ale prawie na pewno, co najwyżej po odrobinie majsterkowania, się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Zapięcie motylkowe można przełożyć do paska. A zegarka gratuluję. O mało sam ostatnio nie kupiłem, był do wzięcia za nieco ponad 150 USD, ale rozsądek zwyciężył i kupiłem inny znacznie tańszy a też fajny. 

No to ja trochę przepłaciłem nie spodziewając się letniej wyprzedaży i ciesząc się jak Reksio kawałkiem szynki, że kupiłem za 200 USD, ale zegarek i tak fajny :). 

 

16247079254244507237312747198511.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe m, miałem nie kupować już chińczyków, a w dwa dni kupiłem dwa San Martiny…DJ z kamienna tarcza przyjdzie z Niemiec to zaprezentuje…a wczoraj po butelce wina stwierdziłem ze mi żółw z tarcza z falą potrzebny…ostatnia chwila wyprzedaży i takie coś z Belgii przyjdzie ;)

ps. Cenę pewnie dałoby sie jeszcze zbić, ale nie byłem w „stanie” do zastanawiania sie nad kuponami ;) 

 

9C8F790A-7581-474C-9564-24947E9E412B.jpeg

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, mieczus napisał(-a):

No to ja trochę przepłaciłem nie spodziewając się letniej wyprzedaży i ciesząc się jak Reksio kawałkiem szynki, że kupiłem za 200 USD, ale zegarek i tak fajny :). 

 

16247079254244507237312747198511.jpg

 

Jak na moje oko przełożenie problemem nie będzie, dobierz tylko odpowiednią szerokość paska, niektóre są zwężane i istotna jest szerokość nie tylko między uszami, ale i na końcu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak @Paulus57 napisał. Tyle, że w jednym miejscu będzie drobna różnica. W zwykłym pasku ze sprzączką, jak wymienisz zapięcie, to w miejscu zaznaczonym na zdjęciu zostanie na środku małe wycięcie po oryginalnej sprzączce. To będzie pod ręką i pod zapięciem, więc i tak kompletnie niewidoczne i nieistotne.

 

obraz.png.374fddcad2f56f941c18cd69e2e288df.png

 

Do tego typu zegarka pasuje taki rodzaj paska. Poszukaj może czegoś podobnego:

https://www.aliexpress.com/item/4000053829304.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1f465ed9gy1jD4&algo_pvid=032c7d78-bad0-4eec-bb3a-6f8b0cc1e5ec&algo_exp_id=032c7d78-bad0-4eec-bb3a-6f8b0cc1e5ec-51

 

obraz.thumb.png.75c3552de28ef846a75feb985c36dc3a.png

 

tylko zmierz swój pasek w tych miejscach zaznaczonych strzałkami. Żeby nowy pasował i do zegarka i do zapięcia.

 

Jeszcze jedna rzecz. Nie miałem okazji trzymać w rękach tego oryginalnego paska od Lobinni. Słyszałem, że nie jest najlepszy. Natomiast w ogóle tego typu paski są sztywne i twarde. Dlatego właśnie zazwyczaj są używane z zapięciem motylkowym, bo wtedy ne trzeba ich za bardzo wyginać. Mam taki pasek w Eposie i też jest twardy i sztywny. Na początku chciałem go nawet wymienić, ale teraz uważam, że jest świetny. Po prostu sprawa przyzwyczajenia. Tak więc nie zdziw się, że inny pasek tego typu też będzie sztywny. Taka ich uroda.

 

P.S. Jak kupiłeś ten zegarek za 200 USD, to jest to dobra cena. Tańszy nigdy nie był. Jak nie masz kuponów z racji bycia stałym i intensywnym, użytkownikiem Aliexpres, to dużo taniej i tak byś go nie wyciągnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hurtownictwo się szerzy ;) 

 

64A7CCBF-3BDF-4A99-9187-48BC038008D4.jpeg

CE16E57F-8217-4360-BAB2-EEBC5A83CAE3.jpeg

98189EC5-5AF8-4849-A7D7-107088EA1FE4.jpeg

CD44C32C-556A-4E55-91DB-3F3489B85C94.jpeg

48D66608-7302-4D3E-ACA0-C52A7DC2AC70.jpeg

0DFC24E7-201B-4124-86A4-CC8D49449EBD.jpeg

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, qbapiasek napisał(-a):

Hurtownictwo się szerzy ;) 

 

64A7CCBF-3BDF-4A99-9187-48BC038008D4.jpeg

CE16E57F-8217-4360-BAB2-EEBC5A83CAE3.jpeg

98189EC5-5AF8-4849-A7D7-107088EA1FE4.jpeg

CD44C32C-556A-4E55-91DB-3F3489B85C94.jpeg

48D66608-7302-4D3E-ACA0-C52A7DC2AC70.jpeg

0DFC24E7-201B-4124-86A4-CC8D49449EBD.jpeg

Gratuluję zakupu. Tero "marmurka" nie widziałem. Możesz dać namiar? Ja czekam na MOP-a żółwika od nich który dołączy do pozostałej trójki spod znaku SM. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Gratuluję zakupu. Tero "marmurka" nie widziałem. Możesz dać namiar? Ja czekam na MOP-a żółwika od nich który dołączy do pozostałej trójki spod znaku SM. :) 

Ja go brałem z niemieckiego olxa, ale jest i na AliExpress i na wrwatches - TU

Mój żółw kanagawa kupiony w weekend dziś u mnie. Wysyłka niby Belgia, ale standardowo już chyba przychodzi z Niemiec DHLem.

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj nowosc

20210630_184900.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę u którego można nabyć dobrej jakości "pasek waflowy" do kapitana Willarda? Na zdjęciach wszystkie wyglądają bardzo ładnie a zależałoby mi aby był w miarę miękki i nie robił odcisków na nadgarstku.

 

Póki co przymierzam się do paska od tego sprzedawcy:

https://pl.aliexpress.com/item/4000179024603.html?spm=a2g0o.cart.0.0.6ed43c00PvcUpw&mp=1

W oficjalnym sklepie steeldive też jest tak samo wyglądający pasek ale trochę droższy. Zastanawiam się czy w ogóle czymś będą się różnić?

Edytowane przez Bonthyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, czy firma Anbeer nie ma czegoś takiego w ofercie. To chyba jedne z najlepszych jakościowo pasków na Ali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjechał do mnie wczoraj lobbini mikrorotor. Faktycznie bardzo ładny, elegancki zegarek. Ma jednak jedną wadę - pasek. Teraz już wiem zo to jest pasek że skóry chińskiego smoka . Do tej pory były kajdany, gumy lub NATO. 
Proszę więc znowu o pomoc - gdzie kupię egelancki, wygodny pasek (myślę, że do 300zl). Najlepiej w Polandii lub tak, aby dotarł w maks. tydzień, bo okazja tuż - tuż. 
Jak chcesz to ja mam coś swoich własnych robionych do sprzedania. Oddam za śmieszne w sumie pieniążki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.07.2021 o 15:06, MieszkoMieszko napisał(-a):

Jak chcesz to ja mam coś swoich własnych robionych do sprzedania. Oddam za śmieszne w sumie pieniążki.

Zapraszam na PW, żeby tu nie robić offtopa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal jeszcze nowy nabytek

20210702_230837.jpg

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hurtownictwo się szerzy  
 
64A7CCBF-3BDF-4A99-9187-48BC038008D4.thumb.jpeg.9578fb8c6414005d0c796d77b9b1ad5c.jpeg
CE16E57F-8217-4360-BAB2-EEBC5A83CAE3.thumb.jpeg.2a947dec57be369c1b30e820d7a14e77.jpeg
98189EC5-5AF8-4849-A7D7-107088EA1FE4.thumb.jpeg.19e5faa9c1d10237f098325ea1577de9.jpeg
CD44C32C-556A-4E55-91DB-3F3489B85C94.thumb.jpeg.171cd1c8a728bd27497b856ee0a2c03f.jpeg
48D66608-7302-4D3E-ACA0-C52A7DC2AC70.thumb.jpeg.7bdc8eaa4e0b17cf1cd70e5e2a1cb27b.jpeg
0DFC24E7-201B-4124-86A4-CC8D49449EBD.thumb.jpeg.562c7b225f06d56d4662f19319aa76ac.jpeg
Gratulacje! Żółw z falą jest super, mam wersję day date kupioną za ponad 180$ i jak zobaczyłem po ile teraz można było je wyrwać to wewnętrzna cebula nie dawała mi spokoju. Marmurka też o mało nie kupiłem, jak z czytelnością? Po zdjęciach wydaje się że tak sobie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Ja go brałem z niemieckiego olxa, ale jest i na AliExpress i na wrwatches - TU

Mój żółw kanagawa kupiony w weekend dziś u mnie. Wysyłka niby Belgia, ale standardowo już chyba przychodzi z Niemiec DHLem.
Raczej był, wszędzie sold out.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, blaise napisał(-a):

Gratulacje! Żółw z falą jest super, mam wersję day date kupioną za ponad 180$ i jak zobaczyłem po ile teraz można było je wyrwać to wewnętrzna cebula nie dawała mi spokoju. Marmurka też o mało nie kupiłem, jak z czytelnością? Po zdjęciach wydaje się że tak sobie.

 

 

Najlepsza rada by nie narzekać na czytelność tarczy, to kupić sobie skeletona. Potem odczytasz na wszystkich pozostałych :) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, blaise napisał(-a):

Gratulacje! Żółw z falą jest super, mam wersję day date kupioną za ponad 180$ i jak zobaczyłem po ile teraz można było je wyrwać to wewnętrzna cebula nie dawała mi spokoju. Marmurka też o mało nie kupiłem, jak z czytelnością? Po zdjęciach wydaje się że tak sobie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Raczej był, wszędzie sold out.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

San Martin rzeczywiście nie grzeszy czytelnością, ale z drugiej strony jest dużo gry światłem, również na wskazówkach i to poprawia szybkość odczytu ;) zawsze mogę godzinę sprawdzić na komórce 😬


Tak samo bezel, ehh nie spodziewałem się ze to będzie się tak świetnie mienić w słońcu. 

 

Poza tym bardzo wygodny zegarek, mimo że na papierze to tylko 39mm to na początku miałem wrażenie ze jest za duży, z tego co czytam podobnie maja użytkownicy nowych rolkow w tej stylistyce 😎 nie wiem czy nie lepiej jak by go zrobili w 36mm. 

 

Nie wiem czy widziałeś ale i Cronos tez wypuścił DJ, jest recenzja na ILW.

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.