Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Recommended Posts

Panowie, ten Wafelek od SM jest świetny! Nic się do niego nie przyczepia. Kiedyś kupiłem sobie gdzieś polecanego wafla to wszystko sie klei do niego :(

Swoją drogą - do SM fali będzie cokolwiek pasowało innego czy tylko ten wafelek? MZ wygląda to świetnie, ale się zastanawiam :P

20 godzin temu, Vonziej napisał(-a):

Panowie, ten Wafelek od SM jest świetny! Nic się do niego nie przyczepia. Kiedyś kupiłem sobie gdzieś polecanego wafla to wszystko sie klei do niego :(

Swoją drogą - do SM fali będzie cokolwiek pasowało innego czy tylko ten wafelek? MZ wygląda to świetnie, ale się zastanawiam :P

Porządna, gruba skóra, w mojej ocenie daje radę.

Ta guma jest wykończona super, fajnie wytłoczony na niej rekin, ale ja musiałem zdjąć bo mnie niestety uczula guma w takich temperaturach…

FA11F1C3-6E6D-48F3-A0C2-692FA208B2E8.jpeg

;)

Przyszły dwa z ostatniej wyprzedaży. Oba całkiem przyjemne, jeden dla brata drugi dla mnie ale czy zostanie to się okaże. d2c691c207d23e3e43b69f2a44ddb2ed.jpg6afc41f32e4c38f17c6d2d899d784a46.jpg24c03b2c9a389e13a4971e4633174e80.jpg3b93481e7c8d3e1b659f1210692d52c0.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

W dniu 3.07.2021 o 13:09, Vonziej napisał(-a):

To dobra wiadomość dla mnie. Mój MOP SM jest też na takim pasku a więc dopełni kolekcję podwójnie: pierwszy żółw i pierwszy pasek guma-wafel. Teraz tylko czekać kiedy dojdzie? 

Posted (edited)

Coś nowego z Chin. Szczęśliwie w wersji netto :) . 

IMG_20210707_111003.jpg

Edited by Paulus57

Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Coś nowego z Chin. Szczęśliwie w wersji netto :) . 

IMG_20210707_111003.jpg

czyżby biała tarcza i niebiesko-czerwony pasek?

p.s. ładne pudełka teraz zapodają

Posted (edited)

Masz Darku rację a oto prezentacja: 

IMG_20210707_111116.jpg

Ładne pudełko. Bezel wyraźnie klikający, centrujący się idealnie a na dodatek bez luzów i chęci do wstecznego ;) . Luma krótkotrwała ale wyraźna. Teraz już nie do kupienia za cenę jaka zapłaciłem, ale zegarek i tak wart polecenia. 

IMG_20210707_112334.jpg

IMG_20210707_112413.jpg

W towarzystwie ziomków ;) .

oie_YYqu7VBi02UQ.jpg

Edited by Paulus57

12 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Masz Darku rację a oto prezentacja: 

IMG_20210707_111116.jpg

Ładne pudełko. Bezel wyraźnie klikający, centrujący się idealnie a na dodatek bez luzów i chęci do wstecznego ;) . Luma krótkotrwała ale wyraźna. Teraz już nie do kupienia za cenę jaka zapłaciłem, ale zegarek i tak wart polecenia. 

IMG_20210707_112334.jpg

IMG_20210707_112413.jpg

W towarzystwie ziomków ;) .

oie_YYqu7VBi02UQ.jpg

Na te fotki czekałem,  teraz kosztuje ponad 530 chyba netto.....

Faktycznie zdjęcia na ali nie przekłamują  i zegarek ładny.

Gratulacje - super się prezentuje i widzę nawet, że jest tematyczne pudełko PD 😉

4 minuty temu, Darek p napisał(-a):

Na te fotki czekałem,  teraz kosztuje ponad 530 chyba netto.....

Faktycznie zdjęcia na ali nie przekłamują  i zegarek ładny.

Gratulacje - super się prezentuje i widzę nawet, że jest tematyczne pudełko PD 😉

Mnie kosztował ok. 290 zł.

Dziękuję. Wygląd na żywo nie rozczarował. Wart uwagi mimo "wacików". 

Posted (edited)

Jeszcze jedna uwaga. Mając pięć PD, kupowanych na przestrzeni ponad 3 lat zauważam wzrost jakości. Szczególnie dwa ostatnie zakupy są na to dowodem. Firma nie tylko podnosi ceny, ale daje też znacząco wyższą jakość. Warto zdusić w sobie cebularza. 

Edited by Paulus57

1 minutę temu, piter_26 napisał(-a):

Kurier był. 1d578291808f6cbbc311b5f3dbe37ad2.jpg

Wysłane z mojego YAL-L21 przy użyciu Tapatalka

42, czy 46?

Teraz, piter_26 napisał(-a):

46.

Mam podobny, tylko z czarnym waflem. Rozmiar ten sam. Jak mocno kaleczy nadgarstek? ;) 

Mam podobny, tylko z czarnym waflem. Rozmiar ten sam. Jak mocno kaleczy nadgarstek?  
Jest na łapie jakieś 10min to jeszcze nie zaczął, ale czuję że krawędzie bransolety są ostre.

1 minutę temu, piter_26 napisał(-a):

Jest na łapie jakieś 10min to jeszcze nie zaczął, ale czuję że krawędzie bransolety są ostre.

Jeżeli Cię to pocieszy, to mój też ma krawędzie bardzo ostre, ale z tym kaleczeniem to żartowałem :) . Ogólnie fajny jest, tylko te brzegi..., ale nie ma co narzekać jak 33 stopnie na plusie. Od tego można umrzeć ;) . Gratuluję, bo za taką cenę zegarek jest jak najbardziej OK. 

Jeżeli Cię to pocieszy, to mój też ma krawędzie bardzo ostre, ale z tym kaleczeniem to żartowałem  . Ogólnie fajny jest, tylko te brzegi..., ale nie ma co narzekać jak 33 stopnie na plusie. Od tego można umrzeć  . Gratuluję, bo za taką cenę zegarek jest jak najbardziej OK. 
U mnie na szczęście tylko 18, także chwila wytchnienia.
A cena faktycznie petarda 217,08:)

6 minut temu, piter_26 napisał(-a):

U mnie na szczęście tylko 18, także chwila wytchnienia.
A cena faktycznie petarda 217,08:)

A Ty to na Spitsbergenie, czy zwyczajnie uciekłeś do lodówki? :) 

A Ty to na Spitsbergenie, czy zwyczajnie uciekłeś do lodówki?  
Na szczęście nie musiałem. Pogoda sama się nade mną zlitowała. Zapraszam do Lubina.

W dniu 4.07.2021 o 09:12, qbapiasek napisał(-a):

Porządna, gruba skóra, w mojej ocenie daje radę.

Ta guma jest wykończona super, fajnie wytłoczony na niej rekin, ale ja musiałem zdjąć bo mnie niestety uczula guma w takich temperaturach…

FA11F1C3-6E6D-48F3-A0C2-692FA208B2E8.jpeg

fajne są te Wasze skurczybki i wiem, że wykonanie eleganckie bo mam SM i SD i nawet do Żółwi moich mogą startować ale, te Wasze troche mało czytelne, wiem, wiem, kwestia gustu, ale ja potrzebuję widzieć godzine szybko, szkoda życia na zastanawianie się i wczytywanie w zegarek, podobno szczęsliwi czasu nie liczą....... wieć się zastanawiam nad zakupem, taki na urlop bedzie a potem jak sie nie zniszczy poleci dalej :) 

No i przyszedł. Na szczęście bez żadnych dodatkowych opłat. abfb08401ac83d2a3b3bc0e501f7cb04.jpg4c33dfb5a36e111d5211ccbb3e73d049.jpg57783d5720e3358271d80240d2d2ca90.jpg

15 godzin temu, blaise napisał(-a):

No i przyszedł. Na szczęście bez żadnych dodatkowych opłat. abfb08401ac83d2a3b3bc0e501f7cb04.jpg4c33dfb5a36e111d5211ccbb3e73d049.jpg57783d5720e3358271d80240d2d2ca90.jpg

Ciekawa tarcza. Niech się nosi😀

15 godzin temu, blaise napisał(-a):

całkiem fajny - gratulacje :) 

Jak jakość? są jakieś niedoróbki?

czy jakościowo coś jak SD?

2 godziny temu, Darek p napisał(-a):

całkiem fajny - gratulacje :) 

Jak jakość? są jakieś niedoróbki?

czy jakościowo coś jak SD?

oj, chyba cos jakościowo niżej niż SD a nie mówiąc SM... :) 

Nie miałem nigdy SD ale jakość koperty na całkiem niezłym poziomie, niżej niż SM ale na pewno nie ma tragedii.. Do polerki nie mogę się przyczepić, szczotkowanie też bardzo dobrze, niestety przejścia między szczotką a polerką nie są idealne ale widziałem gorsze w droższych 'renomowanych' microbrandach.
Jutro spróbuję to złapać na zdjęciach. Tutaj całą robotę robi tarcza. Ogólnie za tą cenę jestem zadowolony. Jak będę miał chwilę może pokuszę się o mini recenzję.

Dziś dotarł drugi nowy nabytek, również bez dodatkowych opłat. Niestety będzie chyba musiał wrócić do majfrendów. Mimo świetnego koloru tarczy to ma zbyt wiele problemów z jakością:
Źle namalowany indeks na 9
Szkło osadzone jest nierówno
Operowanie koronką nie należy do najprzyjemniejszych
Pasek to tani sztywny kawałek tworzywa, nie wygląda źle ale jak dla mnie jest nieprzyjemnie sztywny a klamra to jakaś pomyłka.
Wkładka bezela niestety aluminiowa.

Szkoda bo kolor tarczy jest super, ogólnie bardzo fajne zestawienie kolorystyczne, wrzucę jeszcze oba na timegrapher i sprawdzę jak z dokładnością. 45af3c305b45c59919deaaa0f78ce984.jpgf25e71aed481c4f17f2723c3d9bd5fe0.jpg8939cfec677992e9dd36d0d0a0a156db.jpg