Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Thomas666 napisał(-a):

Bardzo fajną tarczę ma ta puszka🍻

Mam już dwa tuńczyki, San Martina i Heimdallra i nie planowałem kupić kolejnego, ale trafiła się promocja na Ali, dosłownie za "pu ceny", to przygarnąłem. A że do tej pory nie miałem żadnego Steeldive'a i na dodatek takiego koloru tarczy, to jest i cieszy. Wg mnie wykonany najlepiej z tej trójki i sporo tańszy nawet od Heimdallra, tez kupionego okazyjnie od Kolegi na Forum. No może luma ustępuje w trwałości SM, ale tamten kosztował jednak 3 razy więcej (już tym razem bez okazji ;)). Co do lumy to świecą nie tylko indeksy (na zielono), ale i bezel (niebiesko). Nie trzeba nawet specjalnie naświetlać ani wystawiać na słońce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to miałeś fart. Ja się teraz rozglądam za puszką w brązie, ale chciałbym z takim bezelem jak u Ciebie i z rekinkiem na tarczy, strasznie mi się to logo podoba.

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Thomas666 napisał(-a):

No, to miałeś fart. Ja się teraz rozglądam za puszką w brązie, ale chciałbym z takim bezelem jak u Ciebie i z rekinkiem na tarczy, strasznie mi się to logo podoba.

Cóż po moim doświadczeniu radziłbym Ci nie omijać Steeldive'a. Tylko logo ma gorsze od Heimdallra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Steeldive 1975

 

 

IMG_20220415_102136.jpg

A jak wygląda sprawa bransolety? Zrażony jakością i brakiem możliwości regulacji w addies, zamówiłem (czerwonego, też za pu ceny 😋) na gumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dzyndzl napisał(-a):

A jak wygląda sprawa bransolety? Zrażony jakością i brakiem możliwości regulacji w addies, zamówiłem (czerwonego, też za pu ceny 😋) na gumie.

Nie gorsza jak w SM. Trochę szersza (nie zwęża się), niż w Heimdallru. Ma mikroregulację na klamerce i bez problemu da się dopasować. Jak miałem wybór między gumą a bransoletą ze stali w tej samej cenie, wybrałem tą drugą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie gorsza jak w SM. Trochę szersza (nie zwęża się), niż w Heimdallru. Ma mikroregulację na klamerce i bez problemu da się dopasować. Jak miałem wybór między gumą a bransoletą ze stali w tej samej cenie, wybrałem tą drugą. 

W bransolecie od tuńczyka addiesdive, którego miałem, łby śrub były tak spolerowane, że nie było siły, żeby je ruszyć. Sama jakość ogniw też pozostawiała wiele do życzenia... 

Właśnie widzę, moja paczka dopiero z wer Pruszcz wyjechała, więc dojdzie dopiero po weekendzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

oie_BXcfk7wCs62t.jpg

Zielony najciekawszy pamiętam jak był na forum ubiegłeś mnie. Za grosze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, dzyndzl napisał(-a):

W bransolecie od tuńczyka addiesdive, którego miałem, łby śrub były tak spolerowane, że nie było siły, żeby je ruszyć. Sama jakość ogniw też pozostawiała wiele do życzenia... 

Właśnie widzę, moja paczka dopiero z wer Pruszcz wyjechała, więc dojdzie dopiero po weekendzie :(

Ja Steeldive bez problemu skróciłem. 

17 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Zielony najciekawszy pamiętam jak był na forum ubiegłeś mnie. Za grosze 

Takie życie ;). Był chyba z 11 minut na bazarku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I fajny kolor. Bo nie raz ten zielony trafia się słaby, zresztą z Pomarańcza jest podobnie, jeden kolorek fajny drugi średni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, revolta4 napisał(-a):

I fajny kolor. Bo nie raz ten zielony trafia się słaby, zresztą z Pomarańcza jest podobnie, jeden kolorek fajny drugi średni. 

Fakt. Ja ogólnie lubię zielone tarcze. A co do tuńczyków, to tego ostatniego kupiłem tylko ze względu na cenę, ale na żywo wygląda tak, że zostanie (a miał być źródłem zarobku...) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

oie_BXcfk7wCs62t.jpg

 

 

 

Pudełko z landrynkami🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Thomas666 napisał(-a):

 

 

 

Pudełko z landrynkami🤣

Ktoś tu chyba wygłodniał przed Świętami? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aesop przyjechał przedwczoraj. Bardzo ładny zegarek, super stosunek ceny do jakości. Była chwila paniki, kiedy ściągnęłem folie i wyglądało, że szkiełko jest uszczerbione, ale to był jskiś paproch między szkłem a kopertą. Czas trzyma dobrze, bransoleta jest dobrze dopasowana i wygodna. Oglądanie pracy mechanizmu sprawia super frajdę:)

20220415_160449 20220415_160536

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, fajny, fajny... Ale mechanizm naprawdę taki kiepski, że trzeba go było jakiś pająkiem maskować?! Kurde, ja to bym raczej chwalił się i pokazywał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Laponek napisał(-a):

Aesop przyjechał przedwczoraj. Bardzo ładny zegarek, super stosunek ceny do jakości. Była chwila paniki, kiedy ściągnęłem folie i wyglądało, że szkiełko jest uszczerbione, ale to był jskiś paproch między szkłem a kopertą. Czas trzyma dobrze, bransoleta jest dobrze dopasowana i wygodna. Oglądanie pracy mechanizmu sprawia super frajdę:)

20220415_160449 20220415_160536

 

Witaj w Klubie "Ezopowych Turbijonowców" :). Choć mój to jednak tylko "karuzela".

2 godziny temu, Thomas666 napisał(-a):

No, fajny, fajny... Ale mechanizm naprawdę taki kiepski, że trzeba go było jakiś pająkiem maskować?! Kurde, ja to bym raczej chwalił się i pokazywał...

A wg mnie to fajnie pasuje do reszty. Mechanizm ogląda się z przodu. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek nie jest chiński, ale bransoletka jak najbardziej. Polecam tym, którzy do Alpinista nie chcą kupować bransoletki za 100 USD, ale za 1/3 tej ceny. 

 

 

IMG_20220416_084605.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do mnie przybył taki tercet. Nie ukrywam, zakup nieplanowany a głównym powodem była cena (zachowam dla siebie) no i fakt, że nie miałem wtedy żadnego Steeldive'a.

Który z nich najfajniejszy? 

 

 

IMG_20220419_102712.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Dziś do mnie przybył taki tercet. Nie ukrywam, zakup nieplanowany a głównym powodem była cena (zachowam dla siebie) no i fakt, że nie miałem wtedy żadnego Steeldive'a.

Który z nich najfajniejszy? 

 

 

IMG_20220419_102712.jpg

Kolega kosi hurtowo😁. Też czekam na pilocika od SD, ale moja przesyłka dopiero na początku drogi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Dziś do mnie przybył taki tercet. Nie ukrywam, zakup nieplanowany a głównym powodem była cena (zachowam dla siebie) no i fakt, że nie miałem wtedy żadnego Steeldive'a.

Który z nich najfajniejszy? 

 

 

IMG_20220419_102712.jpg

Zależy pewnie jak dla kogo 

Dla mnie pierwszy z lewej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tofiks_th napisał(-a):

Kolega kosi hurtowo😁. Też czekam na pilocika od SD, ale moja przesyłka dopiero na początku drogi. 

Każdy inny, to na bokach nie są takie same, bo jeden jest czarny a drugi to Kermit, co nie do końca oddaje zdjęcie. Więc to nie hurt a tylko większy detal :)

Godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

Zależy pewnie jak dla kogo 

Dla mnie pierwszy z lewej. 

Ten zostaje na 100%, już mu zmieniłem pasek gumowy na skórzany. Taką miałem fanaberię, by mieć homara Suba w kolorze czarnym ze skórzanym, brązowym paskiem. Początkowo planowałem Loreo, ale Steeldive się trafił i był pod każdym względem lepszym wyborem. Jeżeli coś można zarzucić tej firmie, to chyba tylko słabe zapięcie bransolety w tuńczyku jaki też kupiłem, ale krytyka przy poniesionych kosztach byłaby nie tylko nieuprzejma, ale wprost głupia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.