Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Bonthyc napisał(-a):

Przyszedł corgeut z wiosennej wyprzedaży. :)
 

IMG20220418085041.jpg

Czy on ma ceramiczny "bezel"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ICE napisał(-a):

Czy on ma ceramiczny "bezel"? 

Tak po prawdzie to nie mam pojęcia. Stawiałbym jednak, że nie ma. Gdyby był to majfrendy z pewnością by się tym pochwaliły. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś do mnie przybył taki tercet. Nie ukrywam, zakup nieplanowany a głównym powodem była cena (zachowam dla siebie) no i fakt, że nie miałem wtedy żadnego Steeldive'a.
Który z nich najfajniejszy? 
 
 
IMG_20220419_102712.thumb.jpg.c605b0ec5e6b815d4283e7dbf77335a4.jpg
Lewy i prawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mikas napisał(-a):
10 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):
Dziś do mnie przybył taki tercet. Nie ukrywam, zakup nieplanowany a głównym powodem była cena (zachowam dla siebie) no i fakt, że nie miałem wtedy żadnego Steeldive'a.
Który z nich najfajniejszy? 
 
 
IMG_20220419_102712.thumb.jpg.c605b0ec5e6b815d4283e7dbf77335a4.jpg

Pokaż więcej  

Lewy i prawy

Problem się jeszcze pogłębi, bo w drodze jeszcze jeden z cieniowaną tarczą, zielono-czarną... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Problem się jeszcze pogłębi, bo w drodze jeszcze jeden z cieniowaną tarczą, zielono-czarną... 
A co z tymi które odpadną w rywalzacji? Zwrot czy na bazar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Mikas napisał(-a):
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):
Problem się jeszcze pogłębi, bo w drodze jeszcze jeden z cieniowaną tarczą, zielono-czarną... 

A co z tymi które odpadną w rywalzacji? Zwrot czy na bazar?

Zwrot nie wchodzi w grę a jak dojrzeję do decyzji, to ofertę umieszczę tam gdzie trzeba. :) Poza tym mam coraz mniej pewności, że będę w stanie puścić nawet najmniej polubiony. Ich wykonanie, to dla mnie totalne zaskoczenie. Nie spodziewałem się, że Steeldive prezentuje taki poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20220419_102751.jpg

Sprzedajesz? To wystawka? 👿👿👿👿👿👿👿

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, revolta4 napisał(-a):

Sprzedajesz? To wystawka? 👿👿👿👿👿👿👿

Gdyby tak było, byłby na naszym bazarku albo OLX. Zmieniłem mu już pasek i na 100% zostaje. :) 

 

 

IMG_20220419_111559.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

Gdyby tak było, byłby na naszym bazarku albo OLX. Zmieniłem mu już pasek i na 100% zostaje. :) 

 

 

IMG_20220419_111559.jpg

 

koperta 40mm?

mam dwa SD i jakość jest na prawdę dobra. Niech służy!

W dniu 15.04.2022 o 12:04, Paulus57 napisał(-a):

oie_BXcfk7wCs62t.jpg

zielony super,

gdzieś był tutaj tez prezentowany taki ciemnoczerwony tez fajny :-) ale z zielony perelka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Darek p napisał(-a):

 

koperta 40mm?

mam dwa SD i jakość jest na prawdę dobra. Niech służy!

zielony super,

gdzieś był tutaj tez prezentowany taki ciemnoczerwony tez fajny :-) ale z zielony perelka 

Nie mierzyłem, ale to raczej 41 mm, bo ten ma WR 300m a nie 200. Dzięki. Ten złoty tuńczyk ze Steeldive'a ma jedynie słabe zapięcie w bransolecie, ale to za jakiś czas wymienię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KRZYSIO napisał(-a):

Mam 6 PD, między innymi GMT Batman na jubelee. Jakość jak na chińczyka za około 100 USD nie powinna Cię rozczarować. Musisz liczyć się ze słabą lumą. 

Jeżeli chciałbyś mieć produkt wyższej klasy z tego modelu o chińskich korzeniach, to polecałbym raczej Cronos lub San Martin. Te ostatnie to wydatek w okolicach 400 USD. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewam się nie wiadomo czego za takie pieniądze. Chcę dwa wzory do przymiarki - tego Batmana lub Pepsi i Explorera w wer. 2. W tym ostatnim  martwi mnie brak zakręcanej koronki.

Słaba luma to nie problem - od tego mam Balle :) . Bardziej chodzi mi o jakość, czy akceptowalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akceptowalna i całkiem przystępna, ale wszystko zależy od punktu odniesienia. Jak przez kilka miesięcy nosiłem Submarinera od Steeldiva (dokładnie taki jak tutaj wyżej pojawiał się w temacie, tylko na bransolecie), to kontakt z Pagani stylizowanym na Daytonę był sporym szokiem. Niby wszystko ok, ale trzymając w ręku SD miałem poczucie, że Pagani to jednak inna liga.

Niemniej, to nadal bardzo przyzwoity zegarek, który cieszy mnie już dobrych kilkanaście miesięcy. Ale 500zł bym za niego chyba nie dał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie i za 7dni się dowiem czy było warto :)  Kosztował niecałe 5 stów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Nie spodziewam się nie wiadomo czego za takie pieniądze. Chcę dwa wzory do przymiarki - tego Batmana lub Pepsi i Explorera w wer. 2. W tym ostatnim  martwi mnie brak zakręcanej koronki.

Słaba luma to nie problem - od tego mam Balle :) . Bardziej chodzi mi o jakość, czy akceptowalna.

Czy ja jestem obiektywny a moja ocena miarodajna? Tego nie wiem. Wg mnie jakość nie powinna rozczarować, nawet osoby dość wymagające. Bezel centruje a z tym Seiko ma problemy ;)

Gdybyś zapytał posiadaczy Batmana GMT Rolexa, to pewnie by w większości z pogardą wzięli dotknęli co najwyżej koniuszkiem palca. Sam natomiast nie rozumiem fascynacji Rolexami, miałem kiedyś w ręce Suba i na pewno nie dałbym takich pieniędzy, nawet licząc na ich pomnażanie (zwyczajnie ciężko mi idzie sprzedawanie zegarków z kolekcji, zakupy na ogół nieprzypadkowe). 

Wracając do tematu, na Twoim miejscu kupiłbym, najlepiej na jubelee. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z opinią @GrzesiekW, Steeldive ma lepsze wyroby a ceny z tego samego poziomu, jednak GMT Suba nie mają. Tu z chińczyków jest alternatywa za około 100 (Pagani) albo 400 (Cronos, San Martin). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze w głowie zakup Explorera 2 ale martwi mnie ta niezakręcana koronka na 100M. To już wydatek o stówę większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KRZYSIO napisał(-a):

Kupiłem Pepsi na jubilee z dostawą z Belgii ;) 

No to szybko sam się przekonasz, czy spełni Twoje oczekiwania. Gdybyś chciał dalej wchodzić w "chińszczyznę", to na drugi kontakt polecam Steeldive. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądam sobie. Z chińczyków u mnie tylko Reef Tiger.

20200808_165607.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KRZYSIO napisał(-a):

Pooglądam sobie. Z chińczyków u mnie tylko Reef Tiger.

20200808_165607.jpg

Miałem trzy, ale została taka parka. 

 

 

IMG_20210905_080713.jpg

 

IMG_20210927_090944.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Pagani Batmana, wykonanie niezłe, ale porównując z SM, Hellmdarem, Proxima czy Escapement to jednak moim zdaniem niższa liga. Nie miałem nic od SD i Corgueta, może czas to zmienić :)

Miałem Pagani Batmana, wykonanie niezłe, ale porównując z SM, Hellmdarem, Proxima czy Escapement to jednak moim zdaniem niższa liga. Nie miałem nic od SD i Corgueta, może czas to zmienić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.