Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TabaQ

Nasze nowe chińskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, że poza Pagani nikt tych wzorów nie ma. Obejrzałem ofertę Steldive i nic ciekawego dla siebie nie znalazłem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Problem w tym, że poza Pagani nikt tych wzorów nie ma. Obejrzałem ofertę Steldive i nic ciekawego dla siebie nie znalazłem .

Cronos i San Martin ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale w chwili obecnej nie chcę chńczyków po 400$ jak mogę kupić za 120-130$. U mnie nie będą tyrane więc nie ma sensu inwestować. Potrzebuję ich raczej poznawczo ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, KRZYSIO napisał(-a):

Tak wiem ale w chwili obecnej nie chcę chńczyków po 400$ jak mogę kupić za 120-130$. U mnie nie będą tyrane więc nie ma sensu inwestować. Potrzebuję ich raczej poznawczo ;) 

Rozumiem, tylko nie wyciągnij wniosków o chinczykach zbyt ogólnie, jak to zrobił jeden z Kolegów kupując najtańszy automat za 20 USD i stwierdził że tam same dziadostwo. ;) 

Inaczej wykonane są tanie zegarki a inaczej drogie. Weź na to poprawkę i oceniaj zegarki za stówkę, jak zegarki za stówkę. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma fifty fathoms od reef tiger? Jak z wykonaniem tego? Jakie odchyłki dobowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jakubos napisał(-a):

ktoś ma fifty fathoms od reef tiger? Jak z wykonaniem tego? Jakie odchyłki dobowe?

Na mechanizmie Seiko, więc problemów raczej z działaniem nie ma. Miałem jeszcze taki nieco zmodyfikowany (z open heartem), ale tamten miał zbyt lekko, jak na mój gust, obracający się bezel i go sprzedałem (za pół ceny). Wykonanie tego co mam wg mnie warte zapłaconych pieniędzy. Warto jednak kupować podczas wyprzedaży, jest sporo taniej. 

Mój czarny wygląda bardzo fajnie na żywo, ale nie potrafię go dobrze sfotografować. 

 

 

IMG_20210617_130623.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę oceniał oczywiście stosownie do zapłaconej ceny ;)  Głównie zależało mi na konkretnych modelach i takie też znalazłem.

Zamówiłem jeszcze homara Explorer wer 2.

 

Reff Tiger Aurora wykonany lepiej niż dobrze ale i cena całkiem spora.

Edytowane przez KRZYSIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Będę oceniał oczywiście stosownie do zapłaconej ceny ;)  Głównie zależało mi na konkretnych modelach i takie też znalazłem.

Zamówiłem jeszcze homara Explorer wer 2.

 

Reff Tiger Aurora wykonany lepiej niż dobrze ale i cena całkiem spora.

A ten homar też z PD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam teraz cztery Suby od Steeldive'a. 

Drugi który zostanie na 100%, po całym czarnym a pozostałe, to się zobaczy... 

Ten ostatni ma fajnie cieniowaną tarczę zielono-czarną i czarny ceramiczny (jak pozostałe) bezel. 

 

 

IMG_20220422_123213.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

No to mam teraz cztery Suby od Steeldive'a. 

Drugi który zostanie na 100%, po całym czarnym a pozostałe, to się zobaczy... 

Ten ostatni ma fajnie cieniowaną tarczę zielono-czarną i czarny ceramiczny (jak pozostałe) bezel. 

 

 

IMG_20220422_123213.jpg

Można więcej fotek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Darek p napisał(-a):

Można więcej fotek?

Proszę bardzo: 

 

 

IMG_20220422_123213.jpg

 

IMG_20220422_162606.jpg

 

IMG_20220422_162646.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego czarnego za całkiem fajne pieniądze na bransolecie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, KRZYSIO napisał(-a):

Widziałem tego czarnego za całkiem fajne pieniądze na bransolecie ;) 

Z jednej strony bransolety bardziej w cenie, ale w sklepie u Chińczyków bez różnicy. Niestety bransolety w Steeldivach są akurat najsłabszym elementem (zapięcie). To jedyny element, do którego można się przyczepić, reszta bez zarzutów, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Proszę bardzo: 

 

 

IMG_20220422_123213.jpg

 

IMG_20220422_162606.jpg

 

IMG_20220422_162646.jpg

 

Dzieki. Poczekam na jakies promo i biere 🙂

 

... bo z aseopa się wyleczylem po fotce na forum z tematu obok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Darek p napisał(-a):

 

Dzieki. Poczekam na jakies promo i biere 🙂

 

... bo z aseopa się wyleczylem po fotce na forum z tematu obok. 

Ja kupiłem i jest OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bogdan57 napisał(-a):

dzisiaj dotarł

aesopsr.thumb.jpg.949f05cb2ca148316d168ae99eb97531.jpg

No masz coś krzywo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem i specjalnie nic nie widzę ale mam 65 lat i nie najlepszy wzrok , mierzyć nie planuję , za to przyjemnie się ogląda jak chodzi, efekt psuje pudełko marnej jakości i bez nazwy firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bogdan57 napisał(-a):

oglądałem i specjalnie nic nie widzę ale mam 65 lat i nie najlepszy wzrok , mierzyć nie planuję , za to przyjemnie się ogląda jak chodzi, efekt psuje pudełko marnej jakości i bez nazwy firmy

No cóż, witaj rówieśniku. Widać, że wiek emerytalny ma swoje zalety, bo podobnie pozytywnie odbieram produkt Aesopa. 

Nie znaczy to, że bagatelizuję problem Kolegi ze skrzywioną wersją. Cóż tak to jest z tanimi zegarkami, że nie wszystko jest bez ryzyka. Bo 1k zł za tourbillona, to jak 200 zł automat a 100 za kwarca. Mam nadzieję, że dostanie rekompensatę albo nawet zwrot calości. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinni przysłać drugi zegarek , jeżeli jest tak źle jak na zdjęciach , obawa jest , że skoro mają problem z jakością to jak będzie z trwałością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bogdan57 napisał(-a):

powinni przysłać drugi zegarek , jeżeli jest tak źle jak na zdjęciach , obawa jest , że skoro mają problem z jakością to jak będzie z trwałością

Mechanizmu nie produkują, tylko montują je w kopercie. Nie popadajmy w panikę. Poza tym zawsze narzekający ma szwajcarską alternatywę, ale ta cena... Tak mniej złośliwie, bo złośliwość to zły pomysł na życie, można kupić od 400 USD tourbillony innych marek chińskich. A jak ktoś chce zminimalizować ryzyko, to pozostaje Seagull, ale to już wyraźnie większy wydatek. Może kompromisowo będzie kupić z tańszej firmy, ale z mechanizmem Seagulla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zawsze można kupić drugi ,sugess robi na mewie , podobno dobrze ale to 3-4 krotnie  większy wydatek ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2022 o 20:09, KRZYSIO napisał(-a):

Kupiłem Pepsi na jubilee z dostawą z Belgii ;) 

Powinieneś być zadowolony chociaż Batman robi większe wrażenie na żywo z tytułu ceramicznej wkładki bezela i ma super odcień a do tego fajny taki ogólny błysk :) 

Aluminiowa w Pepsi już takiego efektu nie robi, tak samo w droższym Tisellu jest.

No niestety ceramika w kolorze czerwonym to technologicznie tylko Rolex może sobie poradzić 

... chyba że coś się w tym temacie zmieniło a ja nie wiem to mnie uświadomcie ;)

 

 

 

IMG_20220423_180410.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, tomaliusz napisał(-a):

Powinieneś być zadowolony chociaż Batman robi większe wrażenie na żywo z tytułu ceramicznej wkładki bezela i ma super odcień a do tego fajny taki ogólny błysk :) 

Aluminiowa w Pepsi już takiego efektu nie robi, tak samo w droższym Tisellu jest.

No niestety ceramika w kolorze czerwonym to technologicznie tylko Rolex może sobie poradzić 

... chyba że coś się w tym temacie zmieniło a ja nie wiem to mnie uświadomcie ;)

 

 

Wg opisów na stronach czerwona ceramika jest już szeroko stosowana w tańszych (może nie najtańszych) zegarkach.

Z tańszych Szwajcarów np. steinhart gmt ceramic Pepsi:

https://steinhart-zegarki.pl/pl/p/GMT-OCEAN-39-BLUE-RED.2-CERAMIK/343

 

Z Chińczyków myślę, że w San Martin, czy cronos też jest ceramika na bezelu "Pepsi".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.