Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Alex-W

Pagani Design

Recommended Posts

Właśnie przyjechal

Fajny jest bardzo mimo ewidentnego naśladownictwa :) Sam się na niego czaję i pewnie w końcu zamówię. Możesz podać wymiary bez koronki i lug to lug? Bo oficjalne dane jak się domyślam są troszkę zawyżone, tak samo było z tym paganim ala aquaracer.

Bo 48mm , 54mm , l2l 57mm

W sumie już po zamówieniu miałem zamiar odrazy go odsprzedać ze względu na rozmiar ale o dziwo jest wygodny i dobrze leży , ale np parnisa pilota 47mm miałem i nie dało się nosić zbyt długo przez wybijająca koronke , w tym nie ma tego problemu.

Właśnie przyjechal

Mam nadzieję, że będziesz miał z niego zadowolenie. W najbliższych dniach sprawdzę jaki koszt będzie ewentualnej naprawy mojego niby-calibra. Może nie przekroczy 100zł?

Mój, prawie 2-letni kwarcowy Pagani Design PD3306.

Po tym czasie użytkowania nie mam zastrzeżeń. Załapał już sporo rysek i nie jest już w stanie idealnym, ale jeszcze "daje radę". Koperta polerowana i szczotkowana. Dobrze wykończona, bez niedoróbek. Bardzo fajna tarcza.  Koronka i zapięcie paska sygnowane. 

Obecnie przeszedł już w ręce (na rękę) młodego pokolenia. Syn go zaadoptował i dzielnie (z)nosi.

Kupiłem go na Ali na oficjalnej stronie Pagani. Szedł bardzo długo, bo ponad 3m-ce. Sprzedawca nie wyrobił się w gwarantowanym czasie i miałem pełen zwrot kasy. Można więc powiedzieć, że zegarek otrzymałem gratis.

post-105070-0-06581300-1529162885_thumb.jpg

post-105070-0-06369000-1529162911_thumb.jpg

post-105070-0-75091900-1529162948_thumb.jpg

post-105070-0-50777700-1529163180_thumb.jpg

Z Pagani mam te dwie sztuki i w kwestii wykonania koperty/tarczy w stosunku do ceny jest świetnie. Szczególnie ten drugi model jest bardzo fajny, w środku vk67.3ca74a75e886784a548021f2315a606d.jpgf88ca23e2e57a5494d3402d8766594b6.jpga093d4c49cd442b510011954303c243c.jpg

Bezproblemowo, nie noszę ich na codzień ale czas trzymają nawet nieźle. Troszkę głośne mechanizmy. Generalnie w tej cenie a płaciłem ok 165zł za sztukę to nie ma się do czego przyczepić. Oczywiście pasek z chińskiego smoka do śmieci bransoleta słaba. Ogólnie według mnie bardzo dobry zakup.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Swoją drogą... Nie martwi mnie kwestia ewentualnego zainteresowania ze strony TAG-a, bo jest to im wyraźnie obojętne, ale czy firma Pagani Automobili nie marudziła? W końcu to chyba nawiązanie do ich produktu, tak jak produkty oznaczane jako Ferrari lub Lamborghini.

Kupuje wersje niebieska ze srebrną bransoletą. Pytanie tylko bo są rozne bebechy i który mechanizm będzie lepszy? Załączam info o wersjach które rozważam z ofert na ali4cc7e9e3494b8a29d4bb5e676835b9a9.jpg9185c0cf43bed0ac3783eac62dae012d.jpg

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Edited by plusman

2813 to chyba Dixmont jest, wolałbym Miyotę. Sprawdzona. Poza tym ten drugi jakiś gigantyczny. Ale co kto lubi.

Oficjalny sklep PG na aliexpress dostarczył w dwa tyg. Kupiłem również dla żony. Już się chwaliłem ale zostawię i tu ślad po zakupie i pozytywne wrażenia bo mało tu zdjęć w tym wątku.

f36b3c8849f08b3d06df11a9db976bb9.jpgf963ae5487ecbcf17596407888df2b4a.jpge4828d63ff97463b6d77ff4d3a72c3db.jpg

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Witam jak z jakością zegarków kwarcowych PAGANI DESIGN ?

Edited by rekrut88

2813 to chyba Dixmont jest, wolałbym Miyotę. Sprawdzona. Poza tym ten drugi jakiś gigantyczny. Ale co kto lubi.

wykrakałem sobie :D. ten tzw. cocktail do mnie dotarł. w środku dixmont. i jaka miła niespodzianka: półmostek balansu zapomniały friendy przykręcić, wewnątrz spustoszenie.