Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Weiss961

Podkładka na zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Z góry przepraszam za dziwną nazwę tematu, ale nie mam pojęcia jak takie cos można nazwać. Chodzi mi mianowicie o taką podkładkę, jaką dają sprzedawcy w salonach typu swiss czy apart, gdy chcemy przymierzyć jakiś zegarek. Wówczas sprzedawca wyciąga zegarek z gabloty i kładzie na owej podkładce. Czy mogę gdzieś takie coś kupić?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miękką podkładkę pod myszkę komputerową sobie kup.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dla mnie, tylko na prezent, ale widzę że otrzymałem fachową pomoc... Poza tym nie pisalem nic o podkładce pod myszkę, więc nie wiem po co ten komentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega napisał tak bo dla swoich potrzeb odkładania zegarka pewnie spokojnie wystarcza :) 

 

http://www.stoklasa.pl/podkladka-zamszowa-23x34cm-haczyki-x121187

 

http://www.bydziubeka.pl/kolekcje/ekspozytory/podkladka-eksp0085


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, właśnie o coś takiego mi chodziło :) A czy można kupić gdzieś dokładnie takie coś sygnowane logiem Omegi IWC lub adriatic'i?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być ciężki temat. Kiedyś zapytałem się o ekspozytorki zegarkowe u jubilerów to mi Panie odpowiadały, że to oryginalne i do sklepu :) 

Może kupić coś takiego i grawer nanieść czy jakiś druk. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a czy mógłbyś może wysłać linka jakiejs innej podkładki, która miała by grubszy brzeg, na którym można by zrobić taki grawer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.