Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem... moze dlatego, ze inny, jednak faktycznie chyba juz na VC wtedy autorowi pomyslu zabraklo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, jak to na Hodinkee, wyszło im to porównanie.

 

Piaget ma mocne strony, ale naprawdę szkoda, że taka firma aż tak mocno nawiązała do klasyka innej wielkiej marki. VC Overseas w poprzedniej wersji wydawał mi się bardzo nijaki, ta jest dużo ciekawsza. Ale jednak nie miałbym wątpliwości - z tych trzech (a nawet czterech, gdy dodamy Nautilusa) brałbym Royal Oak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Jednak protoplasta to protoplasta :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Wkurza to trochę :/


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co? Ja to zlewam a nawet moze i mnie to troche ciezy, ze tak jest, bo dzieki temu, beda musieli sie jeszcze bardziej starac o lepsza jakosc i niepowtarzalnosc/oryginalnosc. Ktos juz wczesniej slusznie zauwazyl - niech AP czy Rolex martwia sie i to scigaja a jak tego nie robia, to ich sprawa i widocznie nie ma to zadnego wplywu na ich sprzedaz, bo by reagowali  ;)

 

Ciekaw jestem jak taka podroba organoleptycznie sie ma do oryginalu, bo na zdjeciach widac niedociagniecia, jednak i tak niezle im poszlo  :)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z topowymi fejkami pojawia się gdy nie można położyć obok oryginału. Trzeba mieć wtedy wiedzę i pamięć fotograficzną i najlepiej dostęp do mechanizmu. A co do "walki" - no niestety jak odbywa się to na zasadzie dokładania napisów na tarczy, ringu i straszenia grey market to i tak traci klient.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mechanizm to na pierwszy rzut oka się różni :)

 

Mechanizm niemal zawsze jest najsłabszym punktem ale nie każdy zegarek prezentuje go bez otwierania koperty. Przerabiałem ostatnio temat z PAMami i muszę przyznać, że jak nie lubię szafirowych dekli to ma to wartość dodaną gdy kupuje się na wtórnym rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giloszowanie, luma, otwory na śruby bezela, ring pomalowany srebrzanką, dziadowska bransoleta...

 

Fake jak fake, może z daleka podobny, ale w tym przypadku wystarczy wziąć do ręki żeby zderzyć się potworną różnicą jakości.

 

 

Rozumiem, da się podrobić Omegę, Rolexa, ale w najwyższej klasie chyba jeszcze nikomu się to nie udało.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie da  :)

 

Kwestia czy ktos bedzie chcial za to zaplacic - technologie poszly tak do przodu, ze nie ma rzeczy niemozliwych.

Problem tylko w tym, ze ci co kupuja podrobki czesto nawet nie znaja dobrze oryginalu i wystarcza im tansza ale nie tak idealna, bo i tak roznicy nie widza  B)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o takich nawet nie warto rozmawiać. Jak wiadomo, "fake watches are for fake people" :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy okazji przyjmowania zamówienia paska do AP, zrobiłem takie foto. Piękna kostka w 18k białym złocie.

Ciekaw jestem co @McIntosh powie o tym modelu:

 

ZH4kRim.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac Kolega nic nie powiedzial do dzis :P

 

Mam pytanie do sledzacych nowosci AP - czy ktos z Was zetknal sie na zywo z nowym AP RO 15400 z szara tarcza i jesli tak, to jakie wrazenia? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie to szarość jak w modelach vintage 100bda26597bda54950d98489f049066.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny, przyjemny :) Ale otoczenie trzeba mu zmienić :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież siė zmienia - 3 tygodnie temu było skrzyżowanie , teraz jest...autostrada ...czyżby autor jechał po nowy zegarek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście otoczenie można by zmienić. następnym razem się poprawię. aha....to tylko ekspresówka była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście otoczenie można by zmienić. następnym razem się poprawię. aha....to tylko ekspresówka była :)

:)

 

Zegarek ciekawy przez tą kolorystykę. Zasługuje na małą galerię :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.