Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy wybór. Gratuluję.

Coś mi podpowiadało że dziś będzie dzień AP :)

e14edf4fb027bd23c534d4c0c93dde81.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario, parę razy o nim rozmawialiśmy i była już "niezliczona" ;) liczba ankiet odnośnie AP RO.

Marzyłeś o tym zegarku a marzenia jeśli są w zasięgu trzeba spełniać :)

Rozbiłeś bank i przyjmij moje gratulacje :)

 

ps. Jeśli nie przekonasz żony do pozostawienia obydwu to nie zazdroszczę dylematu który ma pozostać  B)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Associated Press, oczywiście.

 

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Associated_Press

 

Jak to się stało, że w tym wątku jeszcze nie zagościłem? :) Czas to zmienić i dołączyć do klubu fanów zacnej manufaktury

Ta wersja to mój faworyt. Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Associated Press, oczywiście.

Albo znakomity niemiecki producent zestawów głośnikowych - Audio Physic. Można też przyjąć, że AP to żadna firma tylko protokół umożliwiający implementację uwierzytelniania czyli Authentication Protocol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie wszystkim :)

 

Mario, parę razy o nim rozmawialiśmy i była już "niezliczona" ;) liczba ankiet odnośnie AP RO.

Marzyłeś o tym zegarku a marzenia jeśli są w zasięgu trzeba spełniać :)

Rozbiłeś bank i przyjmij moje gratulacje :)

 

ps. Jeśli nie przekonasz żony do pozostawienia obydwu to nie zazdroszczę dylematu który ma pozostać  B)

Dzieki Mariusz - no wreszcie mozna sensownie potestowac i porownac, bo to zupelnie co innego niz przymiarki salonowe.

Jesli chodzi o wykonanie, to Rolex przy APRO jest... siermiężny :D a w AP chocby bransolete moza ogladac pod lupa z wielka przyjemnoscia nie mowiac o sercu jakim jest sam mechanizm.

A co do pozostawienia obu, to raczej o tym nie mysle. Po pierwsze jesli dwa, to zdecydowanie rozne np. SD i Panerai - super komplet. APRO i SD przez bransolety etc. sa zbyt dla mnie podobne (jesli rozumiesz co mam na mysli ;) ). A po drugie jestem zatwardzialym jednozegarkowcem i to juz sie raczej nie zmieni :D , dlatego walka o pozostanie, to nieustanny dylemat idealnego/niezniszczalnego SD na kazda okazje i pieknego i perfekcyjnie wykonanego APRO ale ze swoimi wadami (brak wodoszczelnosci i regulacji bransolety, lumy i... serwisu w PL). Coz - bedzie sie dzialo ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję RO. Super jest.

Ja zostawiłbym RO.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Mariusz i nie zazdroszczę dylematu bo to z gatunku rozum czy serce.

Ale hit jest i ładnie marketingowo ograny w jednym z najpopularniejszych forumowych wątków.

Też czekam na galerię.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo tez zalezy kto jaka ma prace i jak uzytkuje zegary. Ja wiem, ze u mnie RO wygladalby nieciekawie po roku noszenia a jemu rysy raczej uroku nie dodaja. Mysle, ze po miesiacu noszenia mozna zaczac porownywac oba zegary. Nie wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Moim zdaniem nieczęsto, w takich sytuacjach, serce wygrywa z rozumem. RO to piękny zegarek i kawał dobrego zegarmistrzostwa, co do tego nie ma wątpliwości. Tylko, jak znam życie, Mariusz strzeli kilka świetnych fotek, powzdycha z zachwytu…a po miodowym miesiącu Rolex zepchnie AP na bazar ;) Bo do czego, jak do czego, ale do codziennego tyrania, dla jednozegarkowca, Roli nie ma sobie równych: 5 lat gwarancji, 10 lat dokładnego chodu, rysy dodające uroku, a po tym wszystkim jeszcze wzrost wartości ;)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatales... :(

Coz - do noszenia/uzywania tego typu zegarow chyba tez trzeba dorosnac ;)

Jesli kochamy zegarmistrzostwo a nie tylko zegarki, to AP nie ma porownania z Rolexem - mowie, bo widze i teraz wiem.

Jesli zas bierzemy wszystko racjonalnie, to jak kogos stac na zegarek "drozszy", to powinien uderzac TYLKO w R.

Jednak to jest pasja i AP dla mnie teraz jest czyms pieknym a nie tylko uzytecznym, wiec...? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RO w zlocie sa piekne, ale dla mnie RO, to przede wszystkim bransoleta, wiec chocby nawet model w gumie bylby swietny, to nie to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Moim zdaniem nieczęsto, w takich sytuacjach, serce wygrywa z rozumem. RO to piękny zegarek i kawał dobrego zegarmistrzostwa, co do tego nie ma wątpliwości. Tylko, jak znam życie, Mariusz strzeli kilka świetnych fotek, powzdycha z zachwytu…a po miodowym miesiącu Rolex zepchnie AP na bazar ;) Bo do czego, jak do czego, ale do codziennego tyrania, dla jednozegarkowca, Roli nie ma sobie równych: 5 lat gwarancji, 10 lat dokładnego chodu, rysy dodające uroku, a po tym wszystkim jeszcze wzrost wartości ;)  :)

Ja swojego Royal Oaka "tyram" już 6 lat i nie narzekam  :).

 

Pozamiatales... :(

Coz - do noszenia/uzywania tego typu zegarow chyba tez trzeba dorosnac ;)

Jesli kochamy zegarmistrzostwo a nie tylko zegarki, to AP nie ma porownania z Rolexem - mowie, bo widze i teraz wiem.

Jesli zas bierzemy wszystko racjonalnie, to jak kogos stac na zegarek "drozszy", to powinien uderzac TYLKO w R.

Jednak to jest pasja i AP dla mnie teraz jest czyms pieknym a nie tylko uzytecznym, wiec...? :D

No i takie podejście do zegarkowej pasji to ja rozumiem  :). Kolejny etap - co "misio" ma w środku, bo kaliber 3120 to ciekawy mechanizm. Pamiętam test z niemieckiego Chronosa jak się zachwycali Royal Oak 15300. O werku napisali, że nie da się lepiej wykonać mechanizmu, może być tylko bardziej skomplikowany choć 280 części jak na kaliber z podstawowymi wskazaniami to pokaźna ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

mnie męczy ten ...zachorowałem

Royal Oak w złocie? Niepraktyczny przeokrutnie, bo będzie się rysował od "samego patrzenia". No ale skoro ma być złoty, to sugerowałbym jednak skórzany pasek i wersję z jasną tarczą. Fotka na zachętę  :).

 

ap_royaloak_15300or.jpg

 

Albo wersja na bogato z przytupem czyli limitowany do 50 sztuk Royal Oak 15205BA. 

 

ap_royaloak_15205ba.jpg

 

Jak dla mnie miazga do kwadratu  :wub:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja swojego Royal Oaka "tyram" już 6 lat i nie narzekam  :).

 

 

Ile razy, w tym czasie, był w serwisie na gwarancji, regulacji, polerce?

 

Ja mam GMT Pepsi z 2002 roku, który nigdy nie był w serwisie i robi 2s/+ na dobę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki - nie ma co porownywac - Rolex to mistrz precyzji i wytrzymalosci a AP, to... piekne zegarmistrzostwo... :wub:

 

post-25547-0-79388200-1507788785_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie razi Cię Mariusz ten ogrom stali dookoła tego werku? Jak oglądałem 15400 to była to pierwsza rzecz która rzuciła mi się w oczy. W 39mm kopertach wygląda to zdecydowanie przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie razi :D;)

Ta stal dookola tylko nadaje mu nurkowego charakteru :lol: (50M) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Faktycznie, na tym zdjęciu wyglada jak by to był taki "mikro-mechanizm".

 

A odkleiłeś go w ogóle i nosisz czy na razie się zapoznacie?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis zarejestrowalem zegarek na stronie AP, przedluzajac tym samym gwarancje - folijki poszly do kosza  B)  :)

Przy moim uzytkowaniu, to nie sadze, aby i za 2-3 lata bylo cos z rysami etc. nie tak  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

To zrób może jakieś zdjęcia nadgarstkowe to ocenimy wizualnie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.