Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj w butiku w Pradze, czas oczekiwania na Jumbo i 15400 z niebieską tarczą: „trudny do określenia”... jest 10 osobowa kolejka, sami „lojalni klienci”, mający pierwszeństwo;-) Dostają ok 3-4 sztuki rocznie...

 

to mnie zaskoczyłeś  :blink:  słyszałem ,że powinni mieć na stanie dostępne ponieważ AP zakładając sprzedaż tylko w butikach  zadbało o stałą dostępność . Z drugiej strony to tylko potwierdza moje informację , że dostępność 15400 będzie bardzo szybko maleć , już mało gdzie są dostępne od ręki białe lub czarne . Pozazdrościli elitarności PP , rolex  <_<

 

 

Gothika - a jak Ci sie nosi? Jak pierwsze wrazenia?

 

wspaniale heeh jestem zauroczony tym zegarkiem  :D  to jest najpiękniejszy z zegarków , które mam lub miałem . Wczoraj na imprezie rodzinnej , pół wieczoru siedziałem z lupą i oglądałem tarczę , bransoletę , szlify na kopercie itd  + zmuszałem do oglądania rodziców . Po pijaku starałem się im wytłumaczyć , że określenie " ładny ten zegarek"  jest zdecydowanie za płytkie aby oddać jego piękno  -_-  Wykonanie zegarka jest mistrzowskie to dzieło sztuki , które można nosić na nadgarstku.  Troszkę martwi mnie mniejsza dokładność mechanizmu niż w Twoim czy Mariusza modelu ale zakładam ,że musi się rozruszać żeby osiągnąć pełną sprawność . 

Edytowane przez gothika_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj na pocztku robil +5s a w nocy -5s. Teraz sie to zmniejszylo, wiec ponos z miesiac a powinno byc ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś będąc w butiki AP otrzymałem informację że faktycznie ograniczają dostawy Royal Oak i będzie coraz dłuższy okres oczekowania. Aktualnie pracują nad wypuszczeniem całkiem nowej lini i na tym sie teraz głównie skupiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypomnij mi - odkładałeś koronką do góry w nocy ?

w nocy koronka do gory - dokladnie - wtedy troszke zwalnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kolorytu do dyskusji

 

fe18e1aaaace9a3c61f0bd475a0e8d00.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stonowany złotawy zegarek . Prawie niemożliwe , a jednak .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie zegarek mniej kolorowy ale mankiet koszuli wpisuje się w kolorową stylistykę  :D

 

post-71843-0-91861200-1520256123_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po czym wnioskujesz, że  wybieram się na plażę ? ;)  ale generalnie nie, mam omegę PO i smartwatcha Garmina do zadań typowo sportowych  :D   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo kolorowo, bylo na bialo, to i czarny do kompletu :)

post-25547-0-30083900-1520283650_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Kicha artme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vintage

31bf81d531317e9de8db3f784d8c2d2d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6254-0-59490800-1523448696_thumb.jpg

 

Nie jestem audiofilem, ale kiedy córka zażyczyła sobie słuchawki Beats - to poczytałem i okazuje się, że mistrzostwo to nie jest. A tu proszę. Beats AP ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie goscia a i dobry gust ma :)

post-25547-0-78784900-1523565831_thumb.png

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie goscia a i dobry gust ma :)

Masz na myśli siebie?

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie sie nie wkleiło - az taki zadufany nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Nie jestem audiofilem, ale kiedy córka zażyczyła sobie słuchawki Beats - to poczytałem i okazuje się, że mistrzostwo to nie jest. A tu proszę. Beats AP ;)

Beats to produkt bardziej modowy niż audiofilski. Jeżeli jakość dźwięku ma znaczenie, to warto poszukać słuchawek w ofercie takich producentów jak McIntosh, Stax, HiFiMan, a jeżeli słuchawki mają nie tylko porządnie grać, ale też ładnie wyglądać, to polecam Audeze. W przypadku pierwszego z wymienionych producentów nie ma problemu z wyborem, bo McIntosh ma w ofercie tylko jeden model słuchawek, ale za to grają jak marzenie. Rzecz dotyczy MHP1000, które zostały wykonane przy wsparciu Beyerdynamic. Prywatnie słucham muzyki właśnie na sprzęcie McIntosh. Dodam jeszcze, że lata mijają, pojawiają się nowe produkty, ale dla mnie nadal nieśmiertelne pozostają słuchawki Sony MDR-R10. No ale to już temat na zupełnie inną dyskusję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beats to produkt bardziej modowy niż audiofilski. Jeżeli jakość dźwięku ma znaczenie, to warto poszukać słuchawek w ofercie takich producentów jak McIntosh, Stax, HiFiMan, a jeżeli słuchawki mają nie tylko porządnie grać, ale też ładnie wyglądać, to polecam Audeze. W przypadku pierwszego z wymienionych producentów nie ma problemu z wyborem, bo McIntosh ma w ofercie tylko jeden model słuchawek, ale za to grają jak marzenie. Rzecz dotyczy MHP1000, które zostały wykonane przy wsparciu Beyerdynamic. Prywatnie słucham muzyki właśnie na sprzęcie McIntosh. Dodam jeszcze, że lata mijają, pojawiają się nowe produkty, ale dla mnie nadal nieśmiertelne pozostają słuchawki Sony MDR-R10. No ale to już temat na zupełnie inną dyskusję. :)

Hehe, no jakoś podejrzewam, że córce raczej nie będzie kupował słuchawek za 8k:) Ale ma to szczęście, że zawsze może się wymigać tym, że słuchawki miałby być bezprzewodowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość The Lord

Hehe, no jakoś podejrzewam, że córce raczej nie będzie kupował słuchawek za 8k:)

 

Też tak przypuszczam. :) Ogólnie nawiązywałem do jakości brzmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.