Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego , trochę tu pusto w tym wątku. Mój link zawiera artykuł ze znanego amerykańskiego portalu zegarkowego który moim zdaniem promuje markę nie gorzej niż Twoje zdjęcia. Także nie rozumiem Twojego komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo - cos sie taki niemily zrobil???  :unsure:

Tak - pokazuje, jednak ten artykul wg mnie w tendencyjny sposob i tylko tyle (czarni i zlote sikory...). Wiecej nie ciagne.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo - cos sie taki niemily zrobil???  :unsure:

Tak - pokazuje, jednak ten artykul wg mnie w tendencyjny sposob i tylko tyle (czarni i zlote sikory...). Wiecej nie ciagne.

Patrząc na Twojego avatara nie pomyślałbym, że myślisz tak streotypowo. Nieźle się maskowałeś ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1425080441_by_Panmalina_500.jpg?14250804


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Desmo - cos sie taki niemily zrobil???  :unsure:

Tak - pokazuje, jednak ten artykul wg mnie w tendencyjny sposob i tylko tyle (czarni i zlote sikory...). Wiecej nie ciagne.

 

Porównanie do Hodinkee to komplement. :) A co do zdjęcia, to chyba masz ze stereotypami jakiś problem. Ja nawet nie zwróciłem uwagi na kolor skóry. Raczej pomyślałem, że ktoś ma dobry gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Twojego avatara nie pomyślałbym, że myślisz tak streotypowo. Nieźle się maskowałeś ;-)

 

Spoko - wlasnie dlatego bronie czarnych, bo tylko w zlocie ich pokazuja  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Michael Schumacher, ambasador Audemars Piguet, kończy dziś 50 lat. Z tej okazji zebrałem materiał jaki powstał z okresu współpracy Mistrza z Audemars Piguet i wrzuciłem na stronę. Zapraszam...
 
https://www.horologium.pl/hydepark1.html

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michael Schumacher, ambasador Audemars Piguet, kończy dziś 50 lat. Z tej okazji zebrałem materiał jaki powstał z okresu współpracy Mistrza z Audemars Piguet i wrzuciłem na stronę. Zapraszam...

 

https://www.horologium.pl/ciekawostki1.html

Fajne choć niepotrzebnie graficznie utrzymane w konwencji noir -skojarzenie niefortunne zwłaszcza w kontekście celebrowania urodzin osoby żyjącej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie zwrocilem na to uwagi a teraz to caly czas widze  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Uwagi jak najbardziej słuszne, ale firma Audemars Piguet wrzuciła takie zdjęcia do press roomu. Jedno tylko przerobiłem kolorystycznie, żeby pasowało do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dokladnie jutro o tej porze poznamy nowego AP  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nic nie wiadomo i trzeba czekac...  :wacko:

Jedyne co widac, to to, ze chyba wersje paskowe a nie na bransolecie  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AP to nie tylko RO. Masywne stalowe chrono na pasku z dobrym mechanizmem nadałoby nowy kierunek firmie.

 

Trzymam kciuki, już mi się podoba!


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie  ;)

Niby Panerai to Luminory i Radiomiry i jakos nie wyczekuje czegos nowego  :P  ;)

 

Mysle, ze projekt Genty jest bardzo pojemny co widac chocby po modelach concept.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A ja uważam, iż bardzo dobrze, że Audemars Piguet próbuje zrównoważyć Royal Oak zegarkami o odmiennej stylistyce. Nie wiem tylko czy firma z Le Brassus obrała właściwy kierunek. Spośród nowości AP widziałem wersję bez stopera i tarcza w sensie wykończenia powierzchni przypomina Royal Oak Ref. 15454BA, bo wszystko odbija się w niej jak w lustrze. Czcionka podobna jest do JLC Polaris i w ogóle cały zegarek lepiej wpisuje się w kolekcję Jaeger-LeCoultre niż Audemars Piguet.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Mariusz, poczekajmy, może coś z tego będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze pewnie calosc z paskiem moze i wygladac fajniej, jednak np. kroj czcionki, to dla mnie Rolex Explorer a nie AP...  -_-

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Pisałem właśnie o tym zegarku i mam podobne odczucia co artme, choć krój czcionki skojarzył mi się z Polarisem. Na tę chwilę, moim zdaniem, nowość AP to powtórka z Fiftysix z zastrzeżeniem, iż zegarek Vacheron Constantin prezentuje się ładniej poza słabą czcionką pierścienia cyfrowego kalendarza. Tylko, że Vacheron szuka sposobów na poprawienie sprzedaży swoich zegarków, nie wiem czy AP też tego potrzebuje. Co więcej, producent z Le Brassus zapowiada swoje tegoroczne nowości jako nowy rozdział w historii firmy. Jeżeli poza Royal Oak zaczną wykonywać zegarki w stali, to całe to gadanie o "Holy Trinity" będzie można sobie odpuścić. Na poziomie elitarnego zegarmistrzostwa za najlepszych aktualnie uważam Patek Philippe i A. Lange & Söhne. Entry-level określi, gdzie Audemars Piguet chce się lokować - bliżej Jaeger-LeCoultre czy też bliżej Patek Philippe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek robi Nautilusy oraz Aqunauty w stali i prestiżu to Patkowi nie ujmuje.

Zobaczymy jak ostatecznie będą się prezentowały nowości od AP.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.