Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Matt2405

Klub Miłośników Zegarków Audemars Piguet

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, a_team napisał(-a):

Dzięki za informacje. Macie jakiś sprawdzonych sprzedawców na Chrono czy raczej można zamawiać i się nie bać ? emoji846.png

Najpierw popytaj u naszych z dzialu sprzedawcow profesjonalnych a pozniej mozesz na chrono u profesjonalnych sie porozgladac. RO jesli jest nowy mozesz zarejestrowac na stronie i ona powinna bez problemu rozpoznac model i numery seryjne czy sa prawdziwe, wiec jesli kupisz z dowodem zakupu full set i uda sie zarejestrowac, to wszystko powinno byc spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, będę się pewnie po Nowym Roku rozglądał. Dzięki za wskazówki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.12.2022 o 10:25, desmo napisał(-a):

„Sztuki niewymiarowe wypuszczać na wolność”


Rozwin mysl bo nie łapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Muzzy napisał(-a):


Rozwin mysl bo nie łapie :)

To taka zabawa słowem nawiązując  do przywołanej przez kolegę „ ładnej sztuki” , rozmiaru zegarka z mojej perspektywy i faktu że jest niedostępny i okoliczności w których ta sztuka pływa w wodzie  ( dlatego wędkarski cytat ) 

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lort - masz wspaniały zegarkowy skarb ! Kapitalny klimat ma RO w two-tone.


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lort - masz wspaniały zegarkowy skarb ! Kapitalny klimat ma RO w two-tone.
Dziękuję. Rzeczywiście z biegiem lat doceniam fakt iż jest to two tone. Oczywiście stalowym bym nie pogardził, ale połączenie stali i złota w RO przemawia do mnie tak jak two tone w Santosie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Two tone rewelacja!  kiedyś byłem blisko zakupu i żałuje że sie nie zdecydowałem 😕

 

Na pocieszenie panda :)

 

 

 

f2b01b0dcb649.jpg

Edytowane przez Muzzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panda wymiata!

niestety nie mam do niej odpowiedniego nadgarstka ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet do 15400 nie mam nadgarstka ;)

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Muzzy napisał(-a):

Two tone rewelacja!  kiedyś byłem blisko zakupu i żałuje że sie nie zdecydowałem 😕

 

Na pocieszenie panda :)

 

 

 

f2b01b0dcb649.jpg

Fajny, fajny:)

mi sie bardzo podoba ta seria offshore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vvv napisał(-a):

Ja to nawet do 15300 nie mam nadgarstka ;)

15300 ma 39mm, krótkie i dobrze wyprofilowane ucha, raczej leżałby Ci idealnie :) 


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15300 ma 39mm, krótkie i dobrze wyprofilowane ucha, raczej leżałby Ci idealnie  
Racja chodziło mi o 41mm czyli 15400
448f9994d27018d80d913a68b245c459.jpg

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to co innego, tam to nie tylko z ułożeniem na ręku jest problem ;) 


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MasterFan napisał(-a):

15300 ma 39mm, krótkie i dobrze wyprofilowane ucha, raczej leżałby Ci idealnie :) 

 

15300 - to był dopiero wspaniały model RO ! Kolejne wersje, od momentu powiększenia zegarka, to już nie to. Pamiętam jak mierzyłem kiedyś w Warszawie 15300 z białą tarczą;  był idealny, wspaniale leżał, ale nie był wówczas w moim zasięgu finansowym. Pamiętam też z dawnych lat naszego forum, że miałeś takiego. Jeżeli jeszcze posiadasz, to na pewno nie przestał Cię cieszyć !


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, mylof napisał(-a):

 

15300 - to był dopiero wspaniały model RO ! Kolejne wersje, od momentu powiększenia zegarka, to już nie to. Pamiętam jak mierzyłem kiedyś w Warszawie 15300 z białą tarczą;  był idealny, wspaniale leżał, ale nie był wówczas w moim zasięgu finansowym. Pamiętam też z dawnych lat naszego forum, że miałeś takiego. Jeżeli jeszcze posiadasz, to na pewno nie przestał Cię cieszyć !

To prawda, 15300 jest najlepszym nowym RO- nowym, bo to od jego powstania AP zaczęło używać świetnego werku spod swojego dachu, cal. 3120- mówiło się wtedy, że to najlepszy werk spośród wszystkich w tej klasie. Jak się później okazało, miał tez swoje choroby dziecięce :) 

Masz dobrą pamięć, niestety już nie posiadam tego zegarka, cieszył mnie nieustannie chyba z 8 lat ale w pewnym momencie musieliśmy się rozstać, może jeszcze kiedyś uda nam się do siebie wrócić, choć aktualne ceny przesuwają ten moment poza horyzont ;) 


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, AdiU napisał(-a):

💪

 

Malo wygodne bydle... ale zacne 😉

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, artme napisał(-a):

Malo wygodne bydle... ale zacne 😉

Na większy nadgarstek w sam raz 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.