Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bolanty

Zegarmistrz POZNAŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrego zegarmistrza w Poznaniu na zegarki szwajcarskie. Ceny do przyjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Jacek na smochowicach


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusz Bilicki Sienkiewicza 9a 60-816 POZNAŃ tel.komórkowy 608304597 tel.stacjonarny 618435216


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy co ma zrobic, nie wszyscy maja np. komory cisnieniowe, bardzo fajny i co najwazniejsze uczciwy jest na sw. Marcinie, na tej scianie co "kociak", ale niestety nie ma komory


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś informacje czy Pań Piszczek z Gwarnej ma już otwarty zakład ? Kilka razy już byłem i było zamknięte. Urlop, zmiana lokalizacji ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie odkopać temat. Ktoś, coś powie o zakładzie Madajczyk i Warczewski na os. Bolesława Śmiałego 9 w Poznaniu?

Na pierwszy rzut oka wrażenie solidne, ale ktoś u tego Pana serwisował już coś?

 

Mam do przeserwisowania Atlantica na Ecie 2824 (pamiątka po Tacie, słabo się nakręca spóźnia ok. minuty na dobę), mojego Orient Stara (chodzi bez zarzutu, ale już czas na serwis) i stary zegar ścienny Vedette (kwadransiak). Korzystałem dotąd z Pana Janusza Bilickiego, ale terminy ma kosmiczne i ceny absurdalne (za serwis rzeczonego Atlantica, jeszcze jak Tata żył, płaciłem 450 zł... Ścienny Vedette, odkąd dostałem go w spadku po dziadku 9 lat temu, jeszcze nigdy nie działał prawidłowo, a w sumie u Pana Janusza zostawiłem na jego naprawy już ok. 2000 zł...

 

Szukam zegarmistrza, który nie skroi mnie tak, że będę musiał zacząć sprzedawać moje zegarki. To nie ma być najtańszy fachowiec. Ja po prostu chcę zapłacić uczciwe pieniądze i mieć dobrze zrobioną robotę. 

Pan Janusz to niewątpliwie bardzo sympatyczny człowiek, z dużą wiedzą, ale chyba sobie za dużo na głowę bierze i po prostu nie ma czasu naprawiać zwykłych zegarków. 

 

Z góry dzięki za wszelkie głosy lub sugestie innych speców😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to się pisze w internetach - podpinam się pod pytanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponownie zdecydowanie polecę pana Marka z Gwarnej obecnie w bramie po tej stronie co była księgarnia imAdama Mickiewicza, ale bliżej ul. Święty Marcin

(aż się boje, co zrobię, kiedy przejdzie na emeryturę...)

Edytowane przez geniu_75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o moje, już ponadtrzydziestoletnie doświadczenia, to na mapie Poznania zostały mi tylko dwa adresy, tzn. pan Janusz Bilicki oraz panowie z Rynku Wildeckiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto z Rynku Wildeckiego? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.