Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zorro

Lew & Huey Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon.

Przydałby się jakiś dział z microbrandami może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki piękne, aczkolwiek taki Ceberus waży 180 gram, a l2l ma 50 mm, więc na mniejszych nadgarstkach to się gorzej sprawdza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za działem z microbrandami

 

Ja też. Zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne i dobrze wykonane zegarki w konkurencyjnych cenach. Wiadomo nie każdemu musi spodobać się design i szczególnie charakter Chrisa, który jest dosyć impulsywnym człowiekiem i członkiem WUSa :) Ale zegarki w porządku, wykonane wiadomo w chinach (jak wszystko teraz :) ) na różnych mechanizmach (ostatnio nawet dorzucili Fossilowy STP 1-11, ulepszony klon ETY 2824-2 z większą rezerwą chodu).

 

Wszystkie projekty zarówno Lew&Hueya jak i NTH są autorskim designem Chrisa i bardzo go wkurza jak ktoś mówi, że kopiuje inne zegarki ^_^

 

Ostatni wypust (jeszcze jest pre-order) NTH Devilray cieszy się ogromnym zainteresowaniem na WUSie i wygląda w mojej opinii fenomenalnie. Dobre wykonanie, w środku szwajcarski wół roboczy, unikalny design, a to wszystko w cenie 2k PLN.

 

nth-devil-ray-orange.jpg?resize=750%2C56

 

 

d68269e5addd01c37acd9102eadc104d.jpg

 

 

 

Polecam też przeczytać wywiad z tym Panem:

 

https://www.wristwatchreview.com/2016/10/05/interview-with-a-watch-maker-chris-vail/

 

A dział microbrandowy zdecydowanie by się przydał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.