Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zorro

Seiko SARB035

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamB

po co zakładasz taki teamt? On nic nie wnosi przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie nie wnosi dla kogoś innego może wnosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O amazonie.de nie było. Lepiej kupić tam niż sprowadzać z Japonii z Vat i cłem.

Dodatkowo można bezproblemowo zwrócić w ciągu 30 dni jak nie przypasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info! AdamB, OCD? ;)

Taplatk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dobra oferta, dużo taniej wyjdzie sprowadzić z Japonii, a gość z alledrogo ma poczucie humoru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta jest dobra
Jak chcesz zaoszczędzić 200 zł to zamawiaj z Japonii
Jak nie przypasuje albo się zepsuje to będziesz odsyłał do Japonii wypełniając deklarację celną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ocenia samodzielnie, co jest dla niego dobrą ofertą. Mogę napisać, że moim zdaniem do okazji to temu baaaaardzo daleko.

 

Poza tym, gdyby faktycznie miała to być rewelacyjna cena, warto byłoby to wrzucić do istniejącego już wątku. Po co niepotrzebnie mnożyć tematy na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Ostatnio ściągałem Sarby i sprzedawałem forumowiczom po 1550 nie tracąc bynajmniej na tym. Więc z tą okazją bym nie szarżował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tak wychwalanego nazywanego Grand Seikiem dla ubogich SARB035 na amazon.de ponad rok temu.

I jeszcze szybciej go odesłałem po kilku dniach. Maleństwo z taką sobie jakością wykonania. Bransoleta na styk na mój nadgarstek, niewygodne uwierające zapięcie, maskownice w bransolecie dopasowane jak w podróbach.

Pieniążki z powrotem na koncie po tygodniu łącznie z poniesionymi kosztami wysyłki. Zero problemów a zegarek parę dni używałem.

Spróbujcie odesłać zegarek który Wam nie przypasuje do Japonii. Zostaje tylko bazarek/allegro ze stratą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Ja kupiłem tak wychwalanego nazywanego Grand Seikiem dla ubogich SARB035 na amazon.de ponad rok temu.

I jeszcze szybciej go odesłałem po kilku dniach. Maleństwo z taką sobie jakością wykonania. Bransoleta na styk na mój nadgarstek, niewygodne uwierające zapięcie, maskownice w bransolecie dopasowane jak w podróbach.

Pieniążki z powrotem na koncie po tygodniu łącznie z poniesionymi kosztami wysyłki. Zero problemów a zegarek parę dni używałem.

Spróbujcie odesłać zegarek który Wam nie przypasuje do Japonii. Zostaje tylko bazarek/allegro ze stratą.

To po jakiego grzyba wstawiasz linka do takiego ch...go zegarka. Powinieneś założyć post z ostrzeżeniem o kiepskiej jakości wykonania SARBów,  a nie zachęcać do ich kupna. No chyba, że wstawiłeś linka po to żeby ludzie wypróbowali warunki zwrotu. Ale w sumie to też trochę dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ? Po to żeby ludziom ułatwiać życie a nie utrudniać.

Wyraziłem swoją subiektywną opinię na temat SARB035. Chyba mi wolno.

Kto ma kupić i tak kupi.

 

Ps.

W sumie to rozumiem Twoje zdenerwowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Po co ? Po to żeby ludziom ułatwiać życie a nie utrudniać.

Wyraziłem swoją subiektywną opinię na temat SARB035. Chyba mi wolno.

Kto ma kupić i tak kupi.

 

Ps.

W sumie to rozumiem Twoje zdenerwowanie.

Od razu tam zdenerwowanie, po prostu interesując się marketingiem, trwałem w przeświadczeniu (jak się okazało błędnym), że ludzie mają tendencję do promowania produktów, z których są zadowoleni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tak wychwalanego nazywanego Grand Seikiem dla ubogich SARB035 na amazon.de ponad rok temu.

I jeszcze szybciej go odesłałem po kilku dniach. Maleństwo z taką sobie jakością wykonania. Bransoleta na styk na mój nadgarstek, niewygodne uwierające zapięcie, maskownice w bransolecie dopasowane jak w podróbach.

Pieniążki z powrotem na koncie po tygodniu łącznie z poniesionymi kosztami wysyłki. Zero problemów a zegarek parę dni używałem.

Spróbujcie odesłać zegarek który Wam nie przypasuje do Japonii. Zostaje tylko bazarek/allegro ze stratą.

Może kolega miał podróbkę.

Mam sarba 035 i 045 - absolutnie nie mogę powiedzieć, że któryś jest słabo wykonany. Wręcz przeciwnie, spokojnie broni się jakością przy droższych zachodnich markach.

To, że jest nieduży, to fakt. Ale niektórzy wolą, kiedy zegarek chowa się pod mankietem koszuli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

a gość z alledrogo ma poczucie humoru :)

 

To zdaje się nasz forumowy kolega ;) Ceny ma faktycznie oderwane od rzeczywistości, no ale każdy chce zarobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Może kolega miał podróbkę.

 

Przemek, naprawdę widzisz jak Chińczyk wrzuca na frezarkę kawał metalu, żeby odwzorować szlify na SARBie? Chińczyk wolałby zrobić w tym czasie 10 koper do Tissota np. Le locle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie, ale nie wiem z czym trzeba porównać sarba w tym przedziale cenowym, aby stwierdzić, że jest źle wykonany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem 035 ale miałem 033 - to samo w innym kolorze -, mam też 017 i złego słowa na jakość nie powiem, ani zegarków ani bransolet, wręcz przeciwnie - europejskie odpowiedniki to wydatek co najmniej 2x tyle. Znajdźcie coś z porównywalnym mechanizmem, lumą, bransoletą i wykonaniem za takie pieniądze w EU.

Wielkość 033/035, i większości Japońców w ogóle, jest raczej na azjatyckie niż amerykańskie rączki ale to wypada sprawdzić przed zakupem.

Kupując 035 bezpośrednio z Japonii płacisz niecałe 1300zł, z amazon.de - ponad 1700zł, ale kto bogatemu zabroni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

no właśnie, jeśli ktoś zatem mówi o słabej jakości wykonania Sarba, to zachowując zimną krew powinniśmy zadać pytanie: W porównaniu z czym? Jeśli bowiem nie znajdujemy punktu odniesienia, jesteśmy jak te pijane dzieci we mgle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ściągałem Sarby i sprzedawałem forumowiczom po 1550 nie tracąc bynajmniej na tym. Więc z tą okazją bym nie szarżował.

Jest dokładnie, jak mówisz. Niedługo ich ceny na forumowym bazarze będą jeszcze niższe. Osobiście o to zadbam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Grozisz mi? :)

 

Niestety popyt na te nudne zegarki dla emerytów jest dość ograniczony. Tutaj brylują miłośnicy szwajcarów za 6 tysi z ETA 2824, albo pracownicy biurowi lubujący się nurkach z zaworami helowymi, żeby móc brawurowo myć ręce po skorzystaniu z toalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grozisz mi?:)

 

Niestety popyt na te nudne zegarki dla emerytów jest dość ograniczony. Tutaj brylują miłośnicy szwajcarów za 6 tysi z ETA 2824, albo pracownicy biurowi lubujący się nurkach, z zaworami helowymi, żeby móc brawurowo myć ręce po skorzystaniu z toalety.

Już wiem, po co mi nurek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszesz, że klasyka jest nudna, a będzie wojna cenowa na SARBy tutaj. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Ok,  tylko Ty i ja będziemy się potykać na ubitym forum. :) 

 

Przez Zatokę Beringa już przepływają moje drobnicowe wypełnione malutkimi, nudnymi zegareczkami.

 

Każdemu kto weźmie ode mnie SARBA dorzucę Certinę DS 1 na bransolecie.  I zawór helowy w pakiecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.