Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zorro

Seiko SARB035

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłbym, ale po co mi Certina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czekam na tą wojnę cenową

2. LOL @ "pracownicy biurowi lubujący się nurkach, z zaworami helowymi, żeby móc brawurowo myć ręce po skorzystaniu z toalety."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdaje się nasz forumowy kolega ;) Ceny ma faktycznie oderwane od rzeczywistości, no ale każdy chce zarobić ;)

Oderwane od rzeczywistości to mało powiedziane - to jest polowanie na łosie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zorro, a po czym wywnioskowales ta slaba jakosc wykonania w sarbie? Patrze, patrze i zadnych niedorobek czy tez zle spasowanych maskownic w moim egzemplarzu nie widze.

Czyzby kolejny troll?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tematu. po pierwsze już jest temat z okazjami. po drugie po co dawać jako okazję coś co można kupić za 280$ (jeśli taniej to mnie poprawcie, dużo nie szukalem) za 1700zł? po trzecie po co polecać słabo wykonany zegarek, który się odesłało? na allegro są zegarki po 10zl - to jest okazja, a nie taki drogi SARB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sa SARBy za 280$?

Pytam powaznie bo najtaniej widzialem za 380.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

liczysz już cło czy bez cła? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią niektórzy koledzy - "wiem, ale nie powiem" :P. liczę bez cła i Vatu (bo chyba to drugie jest ważniejsze) i nie wiem jaki jest koszt wysyłki, więc wnioskuję, że widziałeś jeszcze taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

ze cłem vatem i przesyłką to wychodzi coś właśnie koło 370-380

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena sklepowa to 380$, ktora widzialem. Czy to jakas tajemnica, ze nie chcecie powiedziec gdzie mozna kupic taniej zegarki?

 

Edit.

No i wygoglowalem. Na global.rakuten.com po tyle sa te sarby ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle się wyraziłem. po prostu nigdy tam nie kupowalem, nie są to sklepy które mogę polecić. wtopisz kasę, będziesz miał problemy i będziesz miał do mnie pretensje.

czyli ustalone 1700zł za Sarba to żadna okazja - temat można zamknąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zakupy które robiłem w rakutenowych sklepach były dużo sprawniejsze i milsze niż w polskich, włącznie z listami z podziękowaniem za zakup. Fajnie jest też w shoppinginjapan ale zwykle troszke drożej.

SARBy są JDM więc sprzedawcy z Amazon też biorą je z Japonii, dorzucają marżę i liczą na to że się nie zepsuje, a jak się zepsuje to nawet gdyby mieli raz któryś wymienić na nowy - opłaca się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zorro, a po czym wywnioskowales ta slaba jakosc wykonania w sarbie? Patrze, patrze i zadnych niedorobek czy tez zle spasowanych maskownic w moim egzemplarzu nie widze.

Czyzby kolejny troll?

Kup okulary to zobaczysz

I nie przesadzaj z trollami bo wpadniesz w nawyk nazywania tak każdego kto ma odmienne od Ciebie zdanie

Bugs, dnia 05 Maj 2015 - 11:59, napisał:snapback.png

Wszystkie zakupy które robiłem w rakutenowych sklepach były dużo sprawniejsze i milsze niż w polskich, włącznie z listami z podziękowaniem za zakup. Fajnie jest też w shoppinginjapan ale zwykle troszke drożej.

SARBy są JDM więc sprzedawcy z Amazon też biorą je z Japonii, dorzucają marżę i liczą na to że się nie zepsuje, a jak się zepsuje to nawet gdyby mieli raz któryś wymienić na nowy - opłaca się.

Zgadzam się co jakości obsługi na rakutenie. Można brać w ciemno - pewni w 100% sprzedawcy. Wcześniej kupowałem tam parę rzeczy wszystko bylo Ok. Teraz przy tym kursie dolara i 100% pewności doliczania vat-u i cła nie jest już tak tanio.

 

sokolow, dnia 05 Maj 2015 - 11:43, napisał:snapback.png

źle się wyraziłem. po prostu nigdy tam nie kupowalem, nie są to sklepy które mogę polecić. wtopisz kasę, będziesz miał problemy i będziesz miał do mnie pretensje.

czyli ustalone 1700zł za Sarba to żadna okazja - temat można zamknąć

Bierz z Japonii za 1500 zl. To jest dopiero okazja.

 

 

 

EDIT MOD: proszę nie pisać postów pod postem ,istnieje edycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup okulary to zobaczysz

I nie przesadzaj z trollami bo wpadniesz w nawyk nazywania tak każdego kto ma odmienne od Ciebie zdanie

Bardzo rzeczowo ;) , może zrobiłeś fotki swojego felernego egzemplarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po niby miałem je robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Żeby mieć podstawę do reklamacji.

2) Żeby się podzielić spostrzeżeniami na forum.

3) Żeby używać rzeczowych argumentów w dyskusji.

:)

Jak kupię zegarek i coś w nim nie gra, zawsze robię fotki... Kilka razy się przydały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię zegarek i coś w nim nie gra, zawsze robię fotki... Kilka razy się przydały ;)

Gratuluję hobby. Może czas zorganizować wystawę w "Markowej Galerii Fotografii"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję hobby

Coś pomyliłem, to nie jest forum miłośników zegarków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anger76

Daj spokój Przemek, Zorro najpierw daje linka do "okazji" (która okazją nie jest), zwabia publikę (przede wszystkim amatorów rekomendowanego modelu), potem tłumaczy, że ten model to badziewie, a następnie wdaje się w polemiki ze zdezorientowanymi ludźmi nie przedstawiając żadnych argumentów. I 20 postów nabitych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grozisz mi? :)

 

Niestety popyt na te nudne zegarki dla emerytów jest dość ograniczony. Tutaj brylują miłośnicy szwajcarów za 6 tysi z ETA 2824, albo pracownicy biurowi lubujący się nurkach z zaworami helowymi, żeby móc brawurowo myć ręce po skorzystaniu z toalety.

 

Padłam :D :D

 

I też czekam na tą wojnę cenową ;)


It's a question of time...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.