Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość mitochondria

REWELACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mitochondria

chciałam sobie ostatnio kupić nowy zegarek. Ktoś mi powiedział o fajnej akcji. Na www.streetcom.pl/baby-g można wypełnić ankietę i dostać kupon zniżkowy na zegarek casio. Kupon naprawdę się wygenerował, zniżkę dostałam, a zegarek jest REWELACYJNY. Polecam, sprawdźcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to jest zegarek "casio"? :D

 

P.S. Przepraszam, ale prawdziwych członków tego Klubu raczej nie skuszą takie promocje :D


"Pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

hej Mitochondria gratuluje fajnego zegareczka i nie przejmuj sie

wkuterem,moze sie wypowiadac tylko za siebie [-ale ma szczescie ze przeprasza :D:D:D:D] podeslij zdjątko swojego zegareczka pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
A co to jest zegarek "casio"? :D

 

P.S. Przepraszam, ale prawdziwych członków tego Klubu raczej nie skuszą takie promocje :D

 

wkuter to ty jestes ładnie ograniczony jak nie wiesz co to jest zegarek "casio :D:lol::D ty prawdziwy członku :lol::D:lol::lol::lol::lol::lol::lol: hahahahaha :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

wkuter a czy wiesz ze pierwsi będą ostatnimi :D:D:D:lol::D dopisz jeszcze: pierwszy -dumny albo jakkolwiek zmien koncówke :lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:lol: może na prawdziwy? :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN
A co to jest zegarek "casio"? :D

 

P.S. Przepraszam, ale prawdziwych członków tego Klubu raczej nie skuszą takie promocje :D

 

chłopie z kąd ześ się ty wziął...? :shock: :shock:

to ty nie wiesz co to jest CASIO! :twisted: :twisted:

jeśli tak to nie ma co z tobą gadać! lepiej weż się do roboty i nadrób zaległości! :twisted: :wink: I lepiej uważaj co mówisz o CASIO! :twisted: :D

 

mitochondria no to ześ się zegarek kupił! GRATULACJE! :wink: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
:D:D:D WITAJ G-MANIE!!!!!! :D:D:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN
:D:D:D witaj feleksc!!! :D:D:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

cytat z pierwszego dobrego wkutera :D : A co to jest zegarek "casio"?

 

P.S. Przepraszam, ale prawdziwych członków tego Klubu raczej nie skuszą takie promocje

""

koniec cytatu

 

:D:D Wojciech "Pierwszy" Kutermankiewicz ty pierwszy! na taki dopisek to trzeba sobie zasłużyć a ty nawet nie umiesz sie przywitac i to jeszcze z panią ech człeku wielkosc i od razu palma odbija :D:D:lol:

i pamietaj ze z pierwszego [tłoczenia] to tylko olej powstanie.powodzenia wkuterze :lol::lol::lol: ---czekamy na cdn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś pisał tak Zetes, ale jakoś dawno się już nie pojawia, a więc ja :

 

SPOKÓJ MA BYĆ !!!!!!!!!!!!!!!

 

... i nie obrażać nam pierwszych członków ! 8) (w myśl zasady : "jeden za wszystkich..." no i jeszcze "jaki pierwszy członek taki klub" 8) :wink: :twisted:

 

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN
A co to jest zegarek "casio"? :D

 

P.S. Przepraszam, ale prawdziwych członków tego Klubu raczej nie skuszą takie promocje :D

 

chłopie z kąd ześ się ty wziął...? :shock: :shock:

to ty nie wiesz co to jest CASIO! :twisted: :twisted:

jeśli tak to nie ma co z tobą gadać! lepiej weż się do roboty i nadrób zaległości! :twisted: :wink: I lepiej uważaj co mówisz o CASIO! :twisted: :D

 

mitochondria no to ześ się zegarek kupił! GRATULACJE! :wink: :D

KUPIŁA! PRZEPRASZAM! :oops: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

czy on jest pierwszy,i kto mu dal taki przydomek to mnie nie interesuje,ale czemu sie nie czepiliscie jego jak wsiadł na dziewczyne,tylko dlatego ze kupila sobie zegarek Casio,

-STRACH?????

kontynuując niewidzicie tego co trzeba i uwazam za przejaw podziałów na forum zostawienie podobnej notki bez odpowiedzi.pozdrowienia dla wszystkich ,którzy uwazają tak jak ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle, ze gdybym wszedł na forum przed rozpoczęciem wyzywania ludzi od ograniczonych to nie zgodziłbym się ze zdaniem Wkutera a tak ani ja ani zapewne nikt inny nie chciał się wplątać w taką wymianę "argumentów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feleksc, strasznie spięty jesteś. Wkuter nie wsiadł na dziewczynę, tylko skomentował jej post, to drobna różnica. Natomiast ty wsiadłeś na niego i twoje posty były chamsko agresywne i pełne wycieczek osobistych. A to mało kulturalne jak mi się zdaje.

 

Wyluzuj zdziebko, ciepło się zrobiło, wyskocz gdzieś na zbiornik wodny, popływaj, wyrwij jakąś laseczkę (albo chłopca, jak tam wolisz), napij się, zapal, whatever...

 

Spokój ma być 8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

u mnie luz totalny ,ale mozesz to potwierdzic w kółeczku wzajemnej adoracji.pozdrawiam

:wink: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

cyt.

wyrwij jakąś laseczkę (albo chłopca, jak tam wolisz), napij się, zapal, whatever...

odp.

WOLE whatever

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Szanownych Klubowiczów!

 

No proszę, wszedłem ostatnio tylko na chwilkę, żeby zobaczyć co też interesującego dzieje się na forum, przeczytałem post o zegarku marki Casio (tak myślę choć bez szacunku napisano jej nazwę z małej litery), napisałem kilka słów i proszę jaka zabawa! Z żartu zrobiła się istna wojna i na dodatek nigdy bym nie pomyślał, że znajdą się jacyś obrońcy. Dzięki, ale wniosek nasuwa się jeden i to smutny, że niektórym nie trzeba wiele żeby się naprawdę kogoś czepić (w tym przypadku mnie).

 

P.S. Casio, Casio... Aaaa! Faktycznie, mam taki jeden, model DBC-62 z kalkulatorem i DATA BANK, za który kiedyś zapłaciłem połowę pensji, ale moja fascynacja tym cudem techniki minęła wraz z wiekiem. Skubany trzyma się dobrze ponieważ od pięciu lat informuje mnie komunikatem "BATT", że trzeba mu zmienić co nie co, ale kto by się tam przejmował "takim" zegarkiem.


"Pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

wkuter napisał:

... ale kto by się tam przejmował "takim" zegarkiem.

 

witaj 8)

to :cry: :? :evil: horror :lezy gdzies Casio w zapomnieniu,nikt go nie chce nosic-to dobry scenariusz i trzyma w napieciu :lol::lol: :lol:ja Cie prosze zacznij przejmowac sie tym pieknym zegareczkiem,a jak nie to chetnie go od Ciebie odkupie,chyba że kiedys bedziesz potrzebował kalkulatorka to może sie nad nim zlitujesz i bateryjke wymienisz :!: :!: :!: :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojciech "Pierwszy" Kutermankiewicz ty pierwszy! na taki dopisek to trzeba sobie zasłużyć a ty nawet nie umiesz sie przywitac i to jeszcze z panią ech człeku wielkosc i od razu palma

 

Sznowny Panie "feleksc"!

 

1. Jestem "Pierwszy", ponieważ z wszystkich "zewnętrznych" członków tego Klubu, podobno pierwszy znalazłem tę stronę i się na niej zarejstrowałem pomimo tego, że na liście zajmuję inne miejsce. Nie jestem z tego powodu "aż tak" dumny, ale zawsze to coś.

2. Jeżeli chodzi o przedstawienie się to dokonałem tego jako jeden z pierwszych (a dokładnie drugi) i nie uważam abym musiał to robić ponownie. Jeżeli już, to Pani "mitochondria" powinna zacząć od przedstawienia się w odpowiednim do tego miejscu lub choćby na wstępie swojego posta. Nie uczyniła jednak tego ani tu, ani nigdzie indziej. Niestey, ale takich użytkowników, którzy rejestrują się w Klubie dla jednego posta mamy wielu. Osobiście nic do nich nie mam. Forum jest dla wszystkich. Dla Pana również, Panie "feleksc". Tak czy inaczej witam Pana, choć widzę po Pana postach, że pisze Pan bardziej na ilość a nie na jakość, nie oszczędzając słów krytyki nikomu. Może rzeczywiście G-SHOCK jest OK - przepraszam, nie poznałem się, ale pomimo tego, że i ja mam swoją ulubioną markę, na którą mnie stać, moje posty nie mają szablonu: "ble, ble, ble... G-SHOCK ... ble, ble, ble".

 

P.S. I kto tu jest ograniczony Szanowny Panie lat 35 bez szacunku dla innych?


"Pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość G-MAN

Panie wkuter obraza pan mojego przyjaciela! :twisted: :twisted:

G-SHOCK ble ble ble a może wkuter ble ble ble! :twisted: :lol:

i niech pan pamięta feleksc jest ok! :wink: :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pasjonaci G-SHOCKów :!:

Czy naprawdę nie jesteście w stanie zauważyć sensu wypowiedzi wkuter'a :?: Czy może nie chcecie tego uczynić :?:

Jesteście luzaki- za to macie plus bez dwóch zdań, ale czy czasem nie przesadzacie (głównie feleksc) :?:

Coraz częściej obrażacie mniej lub bardziej, kolejnych członków tego klubu, co gorsza bez większego powodu, po co :?: :lol:

Jeśli tak nadal będziecie postępować to musicie się liczyć z tym, że większość przestanie Was akceptować, a będzie to bardzo przykre dla obu stron jak sądzę :lol:

Więc może zastanówcie się nad swoim zachowaniem wobec innych, bo to co uprawiacie na forum w tej chwili spokojnie możnaby czynić np. na GG, nie przejmując się zdaniem nas- ludzi o troszkę odmiennym poglądzie od Waszego, co, wydaje mi się nie znaczy ZŁYM.

 

Mam nadzieję, że to koniec wzajemnych wycieczek osobistych, bo nikt z nas tego nie lubi :lol:

 

Z pozdrowieniami dla wszystkich

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

szanowny panie wkuter

 

 

miło mi ze pan mnie tak pozytywnie odbiera i ze zauwazył pan moje posty o G-SHOCKU :lol::lol::lol: .z braku czasu nie bede sie rozpisywał nad panskim ble ble... :shock: :shock: :shock: [może kiedys] i jeszcze raz ponawiam propozycje odkupienia tego CASIO .pozdrawiam, Paweł lat 35 :lol::lol::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ! ... waściwie to co do zachowania Gorkiego to nie mam zastrzeżeń.

 

 

Panie wkuter obraza pan mojego przyjaciela!

... no a to jest jasno o g-shocku. :twisted:

 

8) piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek,

specjalnie tak napisałem, bo wiem, że GORKI coś z tego postu zrozumie i może przekaże swojemu przyjacielowi w łatwiejszy sposób, o co chodzi :twisted:

Co do GORKIego- potrzebny nam ten looozik na forum, jak najbardziej :!: :lol:

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

ok!jak chcecie to mozemy kontynuowac[sPECJALNIE DLA MASTERFANA}

cyt.:

...specjalnie tak napisałem, bo wiem, że GORKI coś z tego postu zrozumie i może przekaże swojemu przyjacielowi w łatwiejszy sposób, o co chodzi...

 

masterfan :

wiem że należysz do "kółeczka wzajemnej adoracji" ale juz nie musisz udowadniac nic swoim koleżkom,oni już wiedzą ,jaki z Ciebie oddany ziomek... :lol::lol::lol:

więc pisz o zegareczkach a nie o ludziach-bo ci nie wychodzi....

:):):lol: :shock: :lol: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.