Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lpociask

Pierwszy G SHOCK

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

 

Ostatnio preferowałem tylko automaty ale nabrało mnie na bakterię. Ze względu na fakt posiadania dwóch fajnych "auto" stwierdziłem, że jeśli bakteria to G SHOCK. Nie chcę wydać zbyt dużo i w oko wpadł mi CASIO MENS G-9000-1V G SHOCK. 

 

Proszę was o radę czy to dobry wybór oraz czy warto brać z MyWatchesHub w tej cenie ?

 

http://www.mywatcheshub.com/casio-mens-g90001v-g-shock-sport-bnib-watch-p-176736/?zenid=7ec4b3ba9fe6a1b73cca8fc8201ded7a

 

z góry dzięki za pomoc ;)

 

Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat zegarka nic nie powiem bo mysle ze to sprawa gustu.Najlepiej kupic ten co Tobie sie podoba.

Z tej stronki juz mam 2 "g" i cenowo jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny,troche maly i te modele lubia zaparowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model bardzo mi się podoba, nadgarstek nie za wielki więc rozmiar w sam raz, myślicie, że można mieć pewność ze to oryginał, miałem od nich dwa Seiko i nie było problemu cena tez wydaje się być ok.


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest sens zamawiać go z tej strony za 259 pln (liczę $ po 3.6 pln) skoro na allegro jest za 279 pln?

Przy zamówieniu z tej strony jakaś zwykła paczka jest darmowa ale ja bym nie ryzykował więc trzeba dopłacić kolejne $10 za przesyłkę poleconą i robi się wtedy 295 pln a na allegro po dodaniu kosztów przesyłki wychodzi 294 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poza tym co jakiś czas trzeba zapłacić vat +23% i może się okazać drożej niż u nas :/


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym już nawet nie wspominałem. Zakładając, że tym razem byłoby bez vatu to po co kombinować jak w tej samej cenie jest "od ręki" w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie odbieram jutro z rana w Wawie od seqndus 

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-g-9000-1v-g-shock-gw-pl-wawa-mudman-i5086770509.html

 

cena jest myslę OK


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz nawet w tym samym mieście a kombinujesz ze sprowadzaniem niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą dopłatą za przesyłkę to bym nie przesadzał, jak bierzesz kuriera z chin to na 99% dojdzie cło i vat. Darmowa przesyłka i tak jest ubezpieczona (przynajmniej z DF), a szanse na cło są dużo mniejsze.

Jednakże dla kilku zł i braku gwarancji ZIBI nie warto kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest przesada z ceną przesyłki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli Twoją radę żeby 10usd dopłacić i brać kuriera. Moim zdaniem nie warto, ale to wyżej wyjaśniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest ;)

 

post-71505-0-22291300-1431114844_thumb.jpg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich wszystkich zegarków bez synchro ten jest najdokładniejszy bo śpieszy max 2 sekundy po chyba 2 miesiacach, I ma tez najglosniejszy i najdluzszy alarm.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda. Przez Ciebię znowu będę musiał się z niego leczyć. ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.