Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

swiety

G-SHOCK GWN-1000C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z instrukcja, a mianowicie NIGDZIE nie mogę znaleźć instrukcji w jezyku polskim do zegarka Casio G-shock  GWN-1000C.

W żadnym sklepie nie chcą mi dać skserować takowej. Może ktoś z Was ma i mógł by mi udostępnić, najlepiej w formie elektronicznej..

 

Dziękuję z góry za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

włansie ang mam, ale nie wyjasnia mi ona wszystkiego, niestety moja znajomość ang nie jest taka dobra..

ale dzieki wielkie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wrzucić w temacie INSTRUKCJE albo PODFORUM MIŁOŚNIKÓW G-SHOCK szybciej znajdziesz tam pomoc.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Diego... ale nic z tego, zero odzewu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może napiszesz czego nie możesz zrobić, ktoś pewnie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo to czego nie rozumiesz odnajdź w instrukcji Ang i przekopiuj do tlanslatora w googlach i już, coś tam zawsze Ci przetłumaczy lepiej gorzej..  ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No włąśnie z angielskim u mnie nie najgorzej, mimo to nie  chciał bym odczytać  co poszegolne funkcje robia, jak nie ustawić, jak z nich korzystac. Chociaz by samo ustawianie godziny, jednej i drugiej..   ustaiwenie opanowałem, ale ustawic PM/AM nie moge juz.. czy alarmu ktory jest wlaczony i nie wiem jak o wylaczyc... skalibrowac termometr itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, prawy dolny guzik to sensory: barometr, compas, wysokościomierz, termometr.
Barometr, pokazuje aktualne ciśnienie, po włączeniu funkcji wskazówką sekundowa pokazuje zmiany ciśnienia w ciągu dwóch godzin. Tzn. Jeżeli przesunie się np. Na under 1 oznacza to, ze ciśnienie maleje i od ostatniego pomiaru spadło o 1 hPa. Jak wskazówką wychyli się na over 2 to znaczy ze cisnienie wzrosło o 2 hPa od ostatniego pomiaru.
Compas-wiadomo
Wysokościomierz- wyciągając koronkę możesz ustawić aktualna wysokość jeżeli wiesz na jakiej przebywasz i zmierzyć o ile się wspiales lub zszedles. Pamietajze jest to wysokościomierz barycznych czyli jest uzalezniony od zmian ciśnienia i nawet jak zegarek będzie leżał na polce to jak będzie zmieniało się ciśnienie to wysokość może się tez zmieniać. Należycie do po prostu ustawiać wtedy jak z niego korzystasz.
Termometru ustawiony jest na temperaturę otoczenia i przed odczytem należy go zdjąć i odczekać ok. 30 minut.

Prawy górny to podświetlenie.
Taki Bajer, wciskając klawisz podświetlenia wcisnij lewy dolny i wtedy wskazówki się odsuną żeby pokazać/odsłonić wyświetlacz :-)

Lewy górny w trybie godziny: dzień tygodnia i data, wykres ciśnienia i data, godzina cyfrowo, godzina w drugiej strefie czasowej, wiek księżyca.

Lewy dolny: czas światowy, pływy morskie, stoper, timer, alarmy, info o ostatnim połączeniu z zegarem atomowym, info o poziomie naladowania baterii.

Tyle, ustawiać wszystko można poprzez wyciągnięcie koronki.

 

Może teraz będzie trochę jaśniej ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz instrukcję, jeżeli Twój angielski jest na poziomie podstawowym, to nie powinno być problemu ;-)

 

instrukcje mam w jezyku ang.  poziom tegoż ów jezyka jest ponad podstawowy, a jednak nie wyjaśnia mi ona wszystkiego.. 

 

 

 

Tak na szybko, prawy dolny guzik to sensory: barometr, compas, wysokościomierz, termometr.

Barometr, pokazuje aktualne ciśnienie, po włączeniu funkcji wskazówką sekundowa pokazuje zmiany ciśnienia w ciągu dwóch godzin. Tzn. Jeżeli przesunie się np. Na under 1 oznacza to, ze ciśnienie maleje i od ostatniego pomiaru spadło o 1 hPa. Jak wskazówką wychyli się na over 2 to znaczy ze cisnienie wzrosło o 2 hPa od ostatniego pomiaru.

Compas-wiadomo

Wysokościomierz- wyciągając koronkę możesz ustawić aktualna wysokość jeżeli wiesz na jakiej przebywasz i zmierzyć o ile się wspiales lub zszedles. Pamietajze jest to wysokościomierz barycznych czyli jest uzalezniony od zmian ciśnienia i nawet jak zegarek będzie leżał na polce to jak będzie zmieniało się ciśnienie to wysokość może się tez zmieniać. Należycie do po prostu ustawiać wtedy jak z niego korzystasz.

Termometru ustawiony jest na temperaturę otoczenia i przed odczytem należy go zdjąć i odczekać ok. 30 minut.

 

Prawy górny to podświetlenie.

Taki Bajer, wciskając klawisz podświetlenia wcisnij lewy dolny i wtedy wskazówki się odsuną żeby pokazać/odsłonić wyświetlacz :-)

 

Lewy górny w trybie godziny: dzień tygodnia i data, wykres ciśnienia i data, godzina cyfrowo, godzina w drugiej strefie czasowej, wiek księżyca.

 

Lewy dolny: czas światowy, pływy morskie, stoper, timer, alarmy, info o ostatnim połączeniu z zegarem atomowym, info o poziomie naladowania baterii.

 

Tyle, ustawiać wszystko można poprzez wyciągnięcie koronki.

 

Może teraz będzie trochę jaśniej ?

Pozdro

 

wiekszość wiedziałem, ale dzieki, powiedz mi jeszcze jaka różnica jest w wyciaganiu koronki, bo widzialem ze  jest rozniac czy robisz to tym czerwona kreka do czerwonej kropki lub do białem kreski ?! OCb ?

i co z robić z ta kalibracja termometru, jak to najlepiej zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, ze przy wkrecaniu koronki pasek na koronce (u mnie czerwony) musi znaleźć się równo z tym paskiem na bezelu-tylko taka pozycja koronki gwarantuje ze jest ona dobrze wkręcona i przez przypadek jej nie uszkodzisz lub nie zmienisz ustawień. Natomiast ta kropka na bezelu, u mnie czerwona, pokazuje ze wkręcając koronkę musisz kreskę na koronce mieć równo właśnie z ta kropka-wtedy delikatnie dociskasz koronkę i ja wkrecasz. Analogicznie żeby odblokować koronkę musisz przesunąć ja w stronę kropki na bezelu, wtedy się luzuje i możesz ja "wyciągnąć".

 

Żeby skalibrowac termometr musisz mieć wzorzec. Jeżeli masz sprawdzony termometr mierzący temperaturę otoczenia, to postaw zegarek w tym samym miejscu z włączonym termometrem. Po ok. 30 minutach sprawdź wskazania wzorca i zegarka, jeżeli temperatura na zegarku jest inna to będąc w funkcji termometru wykrecasz koronkę i krecisz nią do momentu ustawienia pożądanych wartości. Następnie wciskasz koronkę i blokujesz wkręcając (pasek na koronce musi zejść się z paskiem ha bezelu).

Mam nadzieję ze w miarę jasno napisałem.

Pozdo

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasno jak najbardziej :)  ainstrukcje juz ogarnąłem, tak wiec jak by ktoś potrzebował to mam..  pzdr i dzieki za pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wyglądająca modyfikacja gulfmastera i instrukcja zmiany bezela. Może kogoś zainteresuje.

http://www.g-shockzone.com/showthread.php?4436-Help-How-to-change-the-bezel-of-the-Gulfmaster-GWN-1000-!


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasno jak najbardziej :)  ainstrukcje juz ogarnąłem, tak wiec jak by ktoś potrzebował to mam..  pzdr i dzieki za pomoc !!!

Witam,

Potrzebuję polską instrukcję , jak byś mógł podesłać na emaila to będę wdzięczny. [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasno jak najbardziej :)  ainstrukcje juz ogarnąłem, tak wiec jak by ktoś potrzebował to mam..  pzdr i dzieki za pomoc !!!

Cześć, mam prośbę o instrukcje w języku polskim

Witam,

Potrzebuję polską instrukcję , jak byś mógł podesłać na emaila to będę wdzięczny. [email protected]

Cześć, masz może już instrukcje po polsku?

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WYPRZ - żółty GULF na stronie TT: 1393 zł


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Czy w PL instrukcji do gwn-1000 jest wyjaśnione jak w trybie pływy/wiek ksieżyca sprawdzić wartości odnoszące się wstecz? W instrukcji ang. nie znalazłem odpowiedzi.

Może ktoś posiada instrukcję PL w wersji elektronicznej i mógłby się podzielić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Michal_1985
      Witam, jestem zainteresowany zakupem TH jak w temacie. 
      Jeśli ktoś myśli o sprzedaży to chętnie omówię tą kwestię
      Jesli ktos moze polecić miejsce, w którym mógłbym zakupić taki zegarek to chętnie skorzystam.
       
      Pozdrawiam 
      Michał 
    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.