Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne te "Explorery", trudno byłoby mi się zdecydować, czy biały, czy czarny... Ale już po chwili, pojawia się u mnie natrętna myśl: "Jeżeli miałbym kupić taki zegarek za ponad 1000 euro + cło/VAT i zaakceptować jego 'homażowość' ;), to dlaczego np. nie 5-6 razy tańsze Seiko..?"  ;)

 

Seiko Sportura Kinetic GMT White Dial Stainless Steel Men's Watch SUN025 - 900x900


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo temu Krzysiu jest dużo bliżej jakością wykonania do ich pierwowzorów, aniżeli temu Seiku ;)

Poza tym dwa razy do roku może się okazać, że można je będzie kupić w znacznie niższej, promocyjnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Czy w CW trzeba liczyć się z dodatkowymi opłatami czy oni sami już to ogarniają? Ma ktoś doświadczenie w tym temacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas ostatniej wyprzedaży, która była w tym roku chyba nikt nie zapłacił opłat, więc jeśli nic się nie zmieniło, to oni już to ogarniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Customs and duties

Shipping into the EU

From January 1st, 2021 the United Kingdom (UK) is no longer part of the European Union (EU). However, as a Christopher Ward customer there will be no impact on the price you pay or the customer service you experience.

As we operate a standardised euro pricing structure, any variation in VAT applicable between member states is allowed for within the price you pay. Christopher Ward is responsible for paying the VAT collected at point of purchase to the appropriate local EU authority.

As part of the trade deal, no duties are payable when items of our classification are shipped to an EU member state.

To ensure you’re not requested to pay either the VAT or any additional fees, we apply the terms of trade as duty paid (DDP) on your shipment, which puts the onus on us (Christopher Ward) when shipping to any EU member state.

We have seen an increased level of queries raised by customers as a result of Customs / DHL communications due to uncertainty around Brexit. It’s important to note that you, the customer, should not be requested for any information surrounding:

Tax
Duty
HS codes

If for any reason you have been requested to supply any information linked to the above, please email us at [email protected]. We will try to resolve this as quickly as possible.

9 minut temu, clusca napisał(-a):

Bo temu Krzysiu jest dużo bliżej jakością wykonania do ich pierwowzorów, aniżeli temu Seiku ;)

Poza tym dwa razy do roku może się okazać, że można je będzie kupić w znacznie niższej, promocyjnej cenie :)

 

Wiem, wiem - miałem/mam "parę" Wardów. Ale skoro tak, to może wypadałoby dać szansę również i Steinhartowi, na przykład...  :rolleyes:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TRobert napisał(-a):

Nie widzę potrzeby posiadania GMT, więc taki by mi chyba najbardziej przypasował, i do tego tańszy 😛

 

111.JPG

 

No z tych nowości, to też bym chyba tego białego auto najbardziej widział. 

 

A tymczasem... 

DSC_7748.thumb.JPG.2e60bb9ab86603c2f3787dfc9132f68e.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie posłuchali klientów i logo wróciło ma 12.

Jak dla mnie 39 mm explorer rewelacja. Wszystko jak lubie, rozmiar, data na 6, prosty, ładny zegarek. Na czarno-czerwonej gumie świetnie się komponuje z czerwonymi elementami na tarczy. I cena super, po rabacie £100 będzie poniżej £500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić o radę jak uzyskać taki rabat?

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Laponek napisał(-a):

Wreszcie posłuchali klientów i logo wróciło ma 12.

Jak dla mnie 39 mm explorer rewelacja. Wszystko jak lubie, rozmiar, data na 6, prosty, ładny zegarek. Na czarno-czerwonej gumie świetnie się komponuje z czerwonymi elementami na tarczy. I cena super, po rabacie £100 będzie poniżej £500.

 

Może mają  kogoś u nas na forum i dlatego :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, dawid_999 napisał(-a):

Mogę prosić o radę jak uzyskać taki rabat?

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
 

Kod na 100f: 100LOUPE21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mogę prosić o radę jak uzyskać taki rabat?

Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka



W przypadku płatności w EUR kod MOD10 powinien dać 10% zniżki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):
Wiem, wiem - miałem/mam "parę" Wardów. Ale skoro tak, to może wypadałoby dać szansę również i Steinhartowi, na przykład...  :rolleyes:

 

Troche racji jest w tym, co piszesz - niektorym markom bardziej sie obrywa za inspiracje, innym mniej.

Osobiscie wydaje mi sie, ze jesli jakas marka wyplynela na czims designie ma pozniej pod gorke.

Zwlaszcza jesli jak w przypadku Stenka fajne modele to zawsze kopie, wlasny design maja ... slaby.

Ale zeby nie bylo - mam dwa Steinharty (Ocean 39 i Pilota 44 na Unitasie) i w tej cenie jakosc wykonania jest mega.

 

Inspiracja Ex II jest oczywista ale jakos GS-owi nie ciosa kolkow na glowie za podobny 'grzech' przy SBGN001 / 003 / 005 :)

 

Obejrzalem na spokojnie i GMT dla mnie bomba, nosilbym bez dwoch zdan.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, TRobert napisał(-a):

Nie widzę potrzeby posiadania GMT, więc taki by mi chyba najbardziej przypasował, i do tego tańszy 😛

 

111.JPG

Kurcze...dzisiaj mi na maila wpadło info o c63 i już chyba że 3 razy w koszyku miałem wersję na czarnej skórze....kusi skubany. Tylko te 750 euro...tzn 675...ehhhh. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intrygujący pomysł z tą schowaną koronką nigdy wcześniej takiego nie widziałem. Jak to będzie funkcjonować na zasadzie wciskania typu klik-klik? Sam model sam w sobie nawet mi się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

Kurcze...dzisiaj mi na maila wpadło info o c63 i już chyba że 3 razy w koszyku miałem wersję na czarnej skórze....kusi skubany. Tylko te 750 euro...tzn 675...ehhhh. 

 

Być może gdybym nie kupił w tym roku już jednego, to bym się pewnie zdecydował, ale ja tylko na bransolecie, nie lubię skórzanych pasków, za to bransolety mają naprawdę fajne🙂

1 minutę temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Intrygujący pomysł z tą schowaną koronką nigdy wcześniej takiego nie widziałem. Jak to będzie funkcjonować na zasadzie wciskania typu klik-klik? Sam model sam w sobie nawet mi się podoba. 

 

Tak, koronka jest wciskana, coś jak w długopisie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Troche racji jest w tym, co piszesz - niektorym markom bardziej sie obrywa za inspiracje, innym mniej.

Osobiscie wydaje mi sie, ze jesli jakas marka wyplynela na czims designie ma pozniej pod gorke.

Zwlaszcza jesli jak w przypadku Stenka fajne modele to zawsze kopie, wlasny design maja ... slaby.

Ale zeby nie bylo - mam dwa Steinharty (Ocean 39 i Pilota 44 na Unitasie) i w tej cenie jakosc wykonania jest mega.

Inspiracja Ex II jest oczywista ale jakos GS-owi nie ciosa kolkow na glowie za podobny 'grzech' przy SBGN001 / 003 / 005 :)

 

Ostatnio jakiś bardziej tolerancyjny się zrobiłem wobec "ooomażży" :D. Może się w końcu złamię i zakupię jakiegoś Steinhartexa. ;) W reckach na YT właściciele Rolków porównując bardzo chwalą. A skoro mówisz, że jest dobrze, to może czas na nieco "ryzykownego seksu"... :D :D :D  A i ten GMT od CW też kusi - dawno nawet nie myślałem o zakupie czegokolwiek od CW, a teraz... :rolleyes:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Ostatnio jakiś bardziej tolerancyjny się zrobiłem wobec "ooomażży" :D. Może się w końcu złamię i zakupię jakiegoś Steinhartexa. ;) W reckach na YT właściciele Rolków porównując bardzo chwalą. A skoro mówisz, że jest dobrze, to może czas na nieco "ryzykownego seksu"... :D :D :D  A i ten GMT od CW też kusi - dawno nawet nie myślałem o zakupie czegokolwiek od CW, a teraz... :rolleyes:

 

u_FQZQ-cad794574c4bb5de535b3cfb82f667a6f

 

;)

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na te nowości od Krzysztofa i mam z nimi jeden problem. Nie mogę się zdecydować: biały Auto, czy biały GMT ;)

Ktoś coś już zamówił? Jestem ciekaw zdjęć i wrażeń użytkowników. Może to pomoże rozwiać wątpliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trident GMT na bransolecie kosztował niedawno 1000 funtów. Obecnie to 1315.

 

Mamy niezłe przesuniecie - zegarki premium praktycznie przekroczyły cenę 20k zł. Średnia półka coraz bliżej 7-8k. Jeszcze trochę i będzie 10k zł. Kupujcie szybko, co macie kupić, chyba, że pensje rosną Wam proporcjonalnie. :)

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Tak patrzę na te nowości od Krzysztofa i mam z nimi jeden problem. Nie mogę się zdecydować: biały Auto, czy biały GMT
Ktoś coś już zamówił? Jestem ciekaw zdjęć i wrażeń użytkowników. Może to pomoże rozwiać wątpliwości
 
Też mam zagwozdkę. Jednak raczej typu czarny czy biały GMT? Ze zdecydowanym wskazaniem na białego. Albo też zastanawiam się czy lepiej nie poczekać az trochę "homemade" fotek nie pojawi się w sieci.
Również czekam na jakieś zdjęcia robione na gorąco. NIestety póki co natchnąłem się na jedne Auto. Zaprezentowany na nich C63 mnie nie powalił ale jestem prawie pewien, że to kwestia samych zdjęć. Trzeba poczekać. ;-)
 
Trident GMT na bransolecie kosztował niedawno 1000 funtów. Obecnie to 1315.
 
Mamy niezłe przesuniecie - zegarki premium praktycznie przekroczyły cenę 20k zł. Średnia półka coraz bliżej 7-8k. Jeszcze trochę i będzie 10k zł. Kupujcie szybko, co macie kupić, chyba, że pensje rosną Wam proporcjonalnie.
 
Święte słowa! Gdyby tak człowiek mądrzejszy i bardziej ogarnięty zegarkowo był... tak z 10-15 lat temu.  


EDIT: Zobaczyłem nowe fotki. Wyglada dobrze. Edytowane przez PistolPete
ortografia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 hours ago, clusca said:

Tak patrzę na te nowości od Krzysztofa i mam z nimi jeden problem. Nie mogę się zdecydować: biały Auto, czy biały GMT ;)

Ktoś coś już zamówił? Jestem ciekaw zdjęć i wrażeń użytkowników. Może to pomoże rozwiać wątpliwości :)

Ja mam inny... jedyny jaki do mnie gada to Elite, ale brakuje mi w nim GMT. :(

35 minutes ago, PistolPete said:


 
Święte słowa! Gdyby tak człowiek mądrzejszy i bardziej ogarnięty zegarkowo był... tak z 10-15 lat temu. emoji848.png emoji2369.png
 

No ba! i jeszcze jak dolar było po 2 zeta... ;) 

3 hours ago, Istvan said:

Trident GMT na bransolecie kosztował niedawno 1000 funtów. Obecnie to 1315.

 

Mamy niezłe przesuniecie - zegarki premium praktycznie przekroczyły cenę 20k zł. Średnia półka coraz bliżej 7-8k. Jeszcze trochę i będzie 10k zł. Kupujcie szybko, co macie kupić, chyba, że pensje rosną Wam proporcjonalnie. :)

Prawda... do tego jeszcze dochodzi zmiana kursu walut i planowane podwyżki... i co tu wybrać? CWL póki mnie jeszcze na niego stać, czy "coś innego" przed majowymi podwyżkami? ;) 
Boję się nawet wietrzyć kolekcję, bo ost. jak szukałem C60 z zielonym bezelem i jak już znalazłem używkę, to bez 4k nie było o czym rozmawiać...

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.