Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Niebieska? Pasuje. Fajne zestawienie.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Granatowa. I pachnie wanilią :)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... zamawiać można tylko u nich na oficjalnej stronie: https://www.christopherward.co.uk/ ?

 

Jakieś rabaty są? ; )

 

Vatu i cła oczywiście nie płacimy?

Ja mam kupony zniżkowe: 50 funtów na zakup powyżej 300 funtów i 100 funtów na zakup powyżej 500 funtów, ważne do jutra. Chętnie oddam, jeśli ktoś potrzebuje (chyba wystarczy nr z kuponu, nie fizyczny kupon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kupony zniżkowe: 50 funtów na zakup powyżej 300 funtów i 100 funtów na zakup powyżej 500 funtów, ważne do jutra. Chętnie oddam, jeśli ktoś potrzebuje (chyba wystarczy nr z kuponu, nie fizyczny kupon)

Kody rabatowe są publicznie znane. Najlepiej chyba płacić w GBP:

 

50UK16

100UK16

 

jak ktoś woli w Euro:

 

60EURO16

120EURO16

 

Kody nie działają na prod. wyprzedażowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś magik na WUS wziął Tridenta z białą tarczą i pasek spoza wyprzedaży i przeszło. Oczywiście to oszukiwanie producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś magik na WUS wziął Tridenta z białą tarczą i pasek spoza wyprzedaży i przeszło. Oczywiście to oszukiwanie producenta.

Niekoniecznie magik, może "nasi tam byli"? ;) To akurat klasyczny przykład wyjątku potwierdzającego regułę...

 

I jeszcze jedno... nawet jeżeli błędnie jest ustawiona reguła dla kodu rabatowego i pozwala na tego typu kombinację, nie widzę tu żadnego oszukiwania producenta, a ponadto nie sądzę aby ChW na tym stracił... W końcu największe przebitki są na akcesoriach.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, promo na białe tarcze się skończyły? Nie mogę znaleźć ukazując na telefonie.

 

Edit: szukając

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oddawał kiedyś zegarek Ch. Ward do naprawy gwarancyjnej? Mnie, w zegarku (Slimline2 z ręcznym naciągiem) zakupionym w sierpniu tego roku, kilka dni temu coś się stało z koronką. Podczas nakręcania coś jakby pękło i teraz można już nią kręcić bez oporu. Nakręcałem go normalnie, beż żadnego siłowania się, codziennie ok. 18. Firma odpowiedziała mi że najlepiej im go wysłać. Koszt naprawy to 75 funtów + koronka 20 funtów; oczywiście koszty wysyłki po mojej stronie! Czy to nie powinno być objęte gwarancją? odpisałem im że moim zdaniem to naprawa w ramach gwarancji i czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji, ale masz rację. Powinni to zrobić w ramach gwarancji z dostawą na ich koszt w etui transportowym. Etui przychodzi wcześniej pocztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oddawał kiedyś zegarek Ch. Ward do naprawy gwarancyjnej? Mnie, w zegarku (Slimline2 z ręcznym naciągiem) zakupionym w sierpniu tego roku, kilka dni temu coś się stało z koronką. Podczas nakręcania coś jakby pękło i teraz można już nią kręcić bez oporu. Nakręcałem go normalnie, beż żadnego siłowania się, codziennie ok. 18. Firma odpowiedziała mi że najlepiej im go wysłać. Koszt naprawy to 75 funtów + koronka 20 funtów; oczywiście koszty wysyłki po mojej stronie! Czy to nie powinno być objęte gwarancją? odpisałem im że moim zdaniem to naprawa w ramach gwarancji i czekam na odpowiedź.

 

Sprawdź sobie dokładnie war. gwarancji, bo szkoda nerwów. Coś kojarzę, że gwarancja jest na sam mechanizm (https://www.christopherward.co.uk/cservices/60-60-guarantee). Jeżeli masz wątpliwości co do zakresu ochrony gwarancyjnej, sugerowałbym skontaktować się z http://www.konsument.gov.pl/pl/kontakt/zadaj-pytanie.html Nie wiem jak jest teraz, ale swojego czasu trzeba było uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź. Zawsze też ew. można zapytać w lokalnym oddziale UOKiK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beniowski, napisz jak coś będzie dalej w sprawie serwisu. Dla mnie kłopot z koronką w manualnym to tak jakby rotor odpadł w automacie : absolutnie powinno być objęte gwarancją. Możesz spróbować napisać do Wery jeśli inni serwisanci będą uparci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beniowski, napisz jak coś będzie dalej w sprawie serwisu. Dla mnie kłopot z koronką w manualnym to tak jakby rotor odpadł w automacie : absolutnie powinno być objęte gwarancją. Możesz spróbować napisać do Wery jeśli inni serwisanci będą uparci.

 

Po doprecyzowaniu opisu sytuacji, na razie firma odpisała że, cytuję: "We cover movement issues under the warranty. I was advising of potential costs [chodzi o owe 75 funtów za czyszczenie mechanizmu, którego to nie potrzebuję], in this case the crown may result in a payment of £25. However, I would prefer to confirm if there will be payment on receipt of the watch". To mnie wciąż nie zadowala, bo ewidentnie coś się stało z koronką i to nie z mojej winy - nie wiem czy naprawa wymaga jej wymiany; ale nawet jeśli, to wciąż nie uważam że powinienem za to płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej w wątku masz por. rozmiarów wraz ze zdjęciami Kol. PistolPete. Moje zdjęcia są wersji 43mm na nadgarstku 17,5cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia porównawcze chyba się nie wyświetlają. Jakiś czas temu robiłem porządek w chmurze i chyba zdjęcia przeniosłem albo i nawet skasowałem. Dlatego linki nie działają. Jak bardzo będzie trzeba, to zrobię nowe ale moim zdaniem na 17cm lepiej bedzie wyglądała wersja 43mm. Jednak wiadomo, zależy kto co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 43mm na 18,5cm i moim zdaniem jest ok, ale jestem na dolnej granicy. Moim skromnym zdaniem na Twoim nadgarstku 43mm moze wydawać się za duzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

15 per cent off + Free Standard Delivery Worldwide with promo code FIVE15 for Black Friday only

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łączy się z innymi zniżkami ;)

Cóż... nie można mieć wszystkiego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wiecej zaoszczędzić to zawsze możesz kupić 2 Tridenty po -15%. Jednego bedziesz miał po normalnej cenie a za to na drugim oszczędzisz cale 30%! Hehe

 

Wysłane z mojego ASUS_Z010D przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez PistolPete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jednego "nearly new" -30% i drugiego z modeli które nigdy nie trafiają na promocje za -15% :D

Jakby ten stalowy pilot z rezerwą chodu już był dostępny to byłoby ciężko się powstrzymać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.